Kanarų salos katamaranu

Netradicinis poilsis Kanarų salose. Plaukimas nauju katamaranu - tai įvairesnės jūsų žiemos atostogos.

Kodėl Kanarai?

Kanarai visame pasaulyje gerai žinomi dėl savo švelnaus klimato ir yra laikomi viena iš palankiausių žmogui vietų žemėje. Čia nei per karšta, nei per šalta. Čia saulėtų dienų daug. Čia vandenyno vanduo visada šiltas. Kanaruose labai įvairi gamta, ugnikalnių peizažai. Jei vienoje salos pusėje gali būti apniukę ir vėsoka, tai kitoje pusėje, už ugnikalnio, bus saulėta ir šilta.

Kodėl laivas?

Tiesiog tai galimybė praleisti atostogas kitaip. Maksimaliai arti vandens. Mėgautis vaizdu iš vandenyno, patekti į įlankėles, į kurias sunku būtų patekti nuo kranto pusės. Krante visur pilna žmonių - paplūdimyje, miesteliuose. Keliuose pilna mašinų. Vandenyne aplink bus vos vienas kitas laivas, niekas netrikdo privatumo, galima atsipalaiduoti ir mėgautis bangomis, vėju, vandeniu, saule. Plaukiant dažniausiai esame lydimi žaismingų delfinų būrio.

Kodėl burinis?

Burės - jau seniai žmonijos sugalvotas būdas keliauti išnaudojant vėjo jėga. Tyliai, be jokių vibracijų, burzgimų, girdint tik vandens čiurlenimą palei korpusą. Be to, mes už ekologiją.

Kodėl katamaranas?

Tai komfortas. Priešingai nei jachta ar laivas, katamaranas nepasvyra ant šono plaukdamas, ir nesiūbuoja stovėdamas bangose ar įlankoje, kuomet jo deniu vaikšto žmonės. Katamarane erdvės didesnės nei tokio pat dydžio jachtoje. Erdvus salonas, terasa, batutas priekyje. Puiki vieta patogiam poilsiui.

Į KELIONĖS KAINĄ

  • 2 dvivietės kajutės laive 7 parom (pvz., jei atvykstama šeštadienį, išvykstama irgi šeštadienį);
  • Kapitono/įgulos paslaugos (be kapitono nenuomojame);
  • Stovėjimas namų uoste;
  • Pirmos 24 motovalandos (jei visai nebus vėjo);
  • Laivo valymo paslauga išvykus svečiams;
  • Pasiėmimas iš oro uosto arba pirma vakarienė, jei svečiai atvyksta savarankiškai.
  • Lėktuvo bilietai;
  • Draudimas;
  • Maitinimas;
  • Stovėjimas ne namų uosteliuose;
  • Kuras, viršijus 24 motovalandas.
  • Viso laivo kaina 3028 Eur arba 757 Eur/asmeniui. 
  • Per Kalėdas arba Naujuosius metus taikomas papildomas mokestis.
  • Esant poreikiui, galima būtų svarstyti galimybę priimti svečius į 3 kajutes.

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

Marokas! Tiek daug girdėta, taip norėta... pateisino viltis!
Ir vėl, grįžus jau po penktos kelionės, labai norisi padėkoti "Travel Planet"! Manom, daugelis sutiks, kad ŠI KELIONIŲ AGENTŪRA, geriausia ir patikimiausia Lietuvoje!Marokas! Tiek daug girdėta, taip norėta... pateisino viltis! Mūsų grupės gidė Angelina Zaleckaitė - Energinga, Paprasta, Supratinga, Jautri, Jumoriste, visą kelionę linksmo būdo ir geros nuotaikos, ir stebėtinai išprususi, žinovė ne tik Maroko, bet ir kitų pasaulio šalių! Laisvai kalbanti penkiomis kalbomis!Labai gera buvo girdėti ir agentūros gidės Violetos vardą - kur tik lankėmės, marokiečiai šūksniais skanduodavo jos vardą. O tai, mūsų grupei suteikė saugumo, jaukumo ir pasididžiavimo jausmus!AČIŪ!

Vidija Bublevičienė ir Laima Kisielienė

Jau visa savaitė praėjo nuo grįžimo į Lietuvą, bet aš vis dar gyvenu Maroku.
Jau visa savaitė praėjo nuo grįžimo į Lietuvą, bet aš vis dar gyvenu Maroku :) Dar ne visi kolegos, draugai ir giminės išgirdo apie tai ką pamatėm, ką naujo ir įdomaus sužinojom. Ir aš mielai pasakoju ir pasakoju :) Yra kolegų anksčiau aplankiusių Maroką, bet jie daug ko neaplankė ir nepamatė, ką pamatėm mes. Ir aš labai išdidžiai galėjau pasakyti - mes tiek daug pamatėm, todėl kad mūsų Violeta buvo nepakartojama grupės vadovė, grupės siela, Mama, kuri kaip mažus vaikus visur vedžiojo, viską rodė ir daug pasakojo. Todėl dar kartą dėkoju už rūpestį ruošiantis kelionei, kantrybę visos kelionės metu ir ačiū, kad dar kartą atgaivinot prisiminimus apie tą šiltą ir gražią šalį, į kurią mielai dar kartą grįžčiau, bet yra dar daug neaplankytų vietų kur norisi nuvykti. Mielai dar kartą vykčiau kartu su Jumis.:)

Veronika Karklelienė

Linkiu visiems aplankyti Maroką, keliaujant su Violeta.
Grįžome iš kelionės po Maroką. Violeta – jėga. Nepamirštamas aukštyn – žemyn. Linkiu visiems aplankyti Maroką, keliaujant su Violeta. Dar ilgai sapnuosis mėlynasis miestas.

Dalia ir Narcizas Murauskai

Prieš savaitę grįžom iš Maroko, tačiau mintys vis grįžta atgalios.
Prieš savaitę grįžom iš Maroko, tačiau mintys vis grįžta atgalios. Be galo spalvinga visom prasmėm šalis, neįtikėtini gamtos kontrastai - per 12 dienų patyrėm visus keturis metų laikus, gal tik taip lauktos afrikietiškos šilumos prtitrūko. Mūsų charizmatiškų gidų Muhamedo, Aniso sąmojingumas ir profesionalumas padėjo atskleisti šalies istorines, kultūrines subtilybes, na o vadovė Violeta išties nepakartojama! Jos meilė Marokui negali nepersiduoti! Kur bežengsi - visur jos pažįstami. Violetos dėka teko patiems patirti, kokie nuoširdūs, atviri, geranoriški vietiniai gyventojai, kaip jie vertina draugystę. Maršrutas puikiai sudėliotas. Nors po šalį pravažiavome apie 2,5 tūkst. km (nei karto neteko suabejoti vairuotojo Chasano profesionalumu), laikas kelyje neprailgdavo - verta pamatyti, kaip keičiasi peizažas nuo vandenyno, per oazes, kalnus, dykumas. Kadangi su Travel Planet keliavome ne pirmą kartą, galime drąsiai rekomenduoti ir kitiems.

Marija ir Romas

Kada ruošėmės kelionei į Maroką, daug domėjomės skaitėme atsiliepimus ir patirtus keliautojų įspūdžius.
Kada ruošėmės kelionei į Maroką, daug domėjomės skaitėme atsiliepimus ir patirtus keliautojų įspūdžius. Jų buvo gana įvairių ir tiesa pasakius nelabai įsivaizdavome tikrojo vaizdo, kas ten mūsų laukia, išskyrus vieną tai kad važiuojame su agentūra Travel Planet apie kurios organizuotą kelionę į Vietnamą turime puikius prisiminimus. Netgi prasidėjus kelionei, Violetai pasakojant apie tai, ką patirsime kelionės metu neatrodė viskas realu. Pasibaigus kelionei pasidarė šiek tiek liūdna, todėl kad deja, bet Maroko pasaka baigėsi. Šios kelionės metu patyrėme, be galo daug geru emocijų, gerokai daugiau negu galėjome tikėtis, ypatingai kas liečia pagrindinį pasakos herojų Violetą, kuri atliko savo vaidmenį tiesiog puikiai. Didžiausia padėka Travel Planet, kad turi savo kolektyve tokius darbuotojus, o Violetai ir toliau stiprybės ir ištvermės kuriant atostogų pasakas.

Judita ir Rimantas Bernotai

Didelis ačiū už įspūdžius patirtus Maroke.
Didelis ačiū už įspūdžius patirtus Maroke. Nuostabi šalis, superinė vadovė Violeta, šauniausia grupė, viešbučiai parinkti idealiai, žodžiu rinkomės kelionę iš kelių agentūrų, bet pataikėm į geriausią. Jau praėjo 2 savaitės, bet Maroko pamiršt nepavyksta. Vienintelis minusas, kad vykome į vienos, o ne dviejų savaičių kelionę, nes nepatikėjau Violeta, kad Marokui savaitės per mažai, bet tai mūsų klaida. Teks pratęsti pažintį su šia užburusia šalim. Tikrai žinau, kad rinksimės jūsų agentūrą, vykdami į sekančią kelionę. Tik kaip tokią fantastinę grupę gaut? Sėkmės ir ačiū Violetai!!!

Daiva ir Laimis

Neseniai grįžome iš kelionės po Maroką. Pilni gerų įspūdžių ir nuotaikos.
Neseniai grįžome iš kelionės po Maroką. Pilni gerų įspūdžių ir nuotaikos. Prieš kelionę nežinojome, ko tikėtis iš marokietiškų orų, nes vykome vasario mėnesį, bet mums labai pasisekė. Pamatėme visus metų laikus – grožėjomės žiema kalnuose, pajutome šaltuką Sacharoje, įtraukėme žydinčių migdolų kvapą, o Essaouira pasitiko išsiilgta saule ir šiluma. Kelionės metu pamažu dėliojomės savo spalvų ir įspūdžių mozaiką. Maloniai nustebino marokiečių nuoširdumas, draugiškas jų būdas, nes visur maloniai buvome sutikti ir išsiskirdavome kaip seni bičiuliai. Visą laiką jautėm kelionės vadovės Violetos, gido Mohamedo ir vairuotojo rūpestį, globą ir atsakomybę už mus „vaikus“. Violeta „gyvena“ Maroku, yra pilna staigmenų, linksmų istorijų. Su ja buvo labai gera keliauti, nes ji suburia žmones apie save ir jautiesi kaip šeimoje. Nuoširdus ačiū jai ir komandai.

Giedrė, Marija ir Modestas

Kelionė į Maroką pranoko turėtus lūkesčius...
Kelionė į Maroką pranoko turėtus lūkesčius ir dėl to esame dėkingi Violetai, kuri visos kelionės metu skleidė pozityvumą ir didelę meilę Marokui. Ši spalvinga šalis užbūrė įvairiapusiškumu: tiek gamtos grožiu, tiek miestų didingumu, tiek savo spalvomis ir kvapais.

Saulius ir Arvyda Kavaliauskai

Dar kartą didelis ačiū už nepakartojamus įspūdžius Maroke :).
Po daugelio savarankiškų kelionių nusprendėme išbandyti keliavimą su kelionių agentūra. Ir, dabar, žvelgiant jau iš perspektyvos, galime drąsiai pasakyti - neapsirikome pasirinkdami būtent "Travel Planet". Marokas negali neužburti, tas tiesa. Tačiau tik puikiai suorganizuotos kelionės programos dėka, visos Maroko detalės (kvapai, skoniai, spalvos, žmonės, kultūra, gamtovaizdžiai) atsiskleidė itin vaizdžiai. Puikūs gidai (šilta ir rūpestinga Violeta, šmaikštusis Khalid'as, atsakingasis vairuotojas Rashid'as) visos kelionės metu mums leido tiesiog mėgautis ir "gerti" įspūdžius. Juokavome, kad renkant keliautojų grupę "Travel Planet", matyt, vykdo atranką, nes bendrakeleiviai pasitaikė labai šaunūs, toks linksmasis autobusiukas, riedantis Atlaso kalnų keliais:)Kas įstrigo labiausiai? Be abejo, saldžiosios apelsinų sultys, aromatingi tadžinai, paprasti ir šilti Maroko žmonės, spalvų įvairovė ir sodrumas, argano ir alyvmedžių plantacijos, banguojantis Atlantas, užburianti Saharos platybė...čia galima "dėti kablelį" ir tęsti, tęsti dar ilgai.Laikas kelionėje prabėgo tiesiog akimirksniu.  Kaip sakė vienas sutiktas marokietis - "vakariečiai turi laikrodžius, o mes turime laiko". Iš tiesų, norėjosi tą laiką bent trumpam sustabdyti ten, Maroko miestuose, dykumoje ar vandenyno pakrantėje:)Ačiū ir dar kartą ačiū.

Jurgita ir Giedrius

Sapnuose dar ilgai išplauks įvairus, besikeičiantis Maroko kraštovaizdis.
Sapnuose dar ilgai išplauks įvairus, besikeičiantis Maroko kraštovaizdis už lango. Triukšmingos ir spalvingos miestų gatvės, tau nežinoma kalba tave kalbinantys nepažįstami besišypsantys žmonės, karščiu alsuojanti Sachara, Atlaso kalnai, už kiekvieno kelio vingio atsiveriantys vis gražesniu vaizdu... Smagi grupė, dar šaunesnė grupės vadovė Violeta.Ačiū visiems už  puikią kelionę ir nuostabius potyrius. Smagių naujų kelionių ir atradimų.

Zita ir Vidmantas Lankučiai

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!