Virtuali kelionė į Afriką. Afrikos žmonės ir žvėrys

Taip visi pasiilgome kelionių, kad jų ilgesį tenka malšinti virtualiai. Kviečiame pakeliauti po Afriką bei susipažinti su jos žmonėmis ir žvėrimis. Į virtualią kelionę jus lydės knygos "Apie Afrikos žmones ir žvėris" autorė Gabrielė Štaraitė. Žemynas, žavintis keliautojus savo spalvingais žmonėmis, laukine gamta ir įdomybėmis, apie kurias net nepagalvotumėte. Pirmos paskaitos metu susipažinsite su keisčiausiomis gentimis ir jų tradicijomis, o antrosios - išsiruošite į virtualų safarį, kur garantuotai pamatysite visus gyvūnus. Virtualios kelionės vyks balandžio 22 ir 29 dienomis, ketvirtadieniais, 18:00-19:30 nuotoliniu būdu. Jas galite įsigyti po vieną arba abi kartu. Negalintieji jungtis prie paskaitos tuo metu, turės galimybę peržiūrėti jos įrašą.

 • Balandžio 22 ir 29 d. (ketvirtadieniais) 18:00 - 19:30 leisitės į virtualią kelionę po Afriką.
 • Susipažinsite su ryškiausiomis Afrikos gentimis - pamatysite seniausius planetos gyventojus, išmoksite nusiprausti dykumoje, išgirsite naują kalbos būdą, suprasite kaip atsirado keistos tradicijos.
 • Pamatysite visus labiausiai ieškomus Afrikos gyvūnus, sužinosite kaip jie gyvena ir kaip prisitaiko prie gamtos sąlygų.
 • Keliausite su knygos "Apie Afrikos žmones ir žvėris" autore Gabriele Štaraite.
 • Galite įsigyti prieigą prie vienos ar dviejų virtualių kelionių (vienos kelionės kaina - 15 EUR, dviejų - 25 EUR). Vienas įsigytas bilietas suteikia prisijungimo teisę vienam įrenginiui.

Į KELIONĖS KAINĄ

 • Viena arba dvi virtualios kelionės.
 • Negalintys dalyvauti numatytu laiku, kitą dieną gaus nuorodą į kelionės įrašą, kurį galės pažiūrėti per artimiausias tris dienas.
 • Viskas, kas nenumatyta prie "įskaičiuota".
 • Galite įsigyti vieną arba dvi virtualias keliones (vienos kelionės kaina - 15 EUR, dviejų - 25 EUR).
 • Vienas įsigytas bilietas suteikia prisijungimo teisę vienam įrenginiui.
 • Prisijungimo nuorodą gausite iš anksto, tą pačią dieną, kuomet vyks virtuali kelionė.
 • Virtualios kelionės vyks nurodytomis datomis (ketvirtadieniais) nuo 18 iki 19:30 val. (pabaigos laikas - apytikslis).
 • Po paskaitos galėsite gyvai užduoti klausimus lektoriui.
 • Virtualios kelionės įrašas bus prieinamas tris dienas po renginio.

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

Iš šios kelionės parsivežiau įspūdžių mozaiką, sudėliotą iš absoliučiai pritrenkiamai atrodančių himba ir herera moterų įvaizdžio, nežemiškų kraštovaizdžių, laukinių gyvūnų įvairovės, „degančių“ saulėlydžių, neapsakomo grožio žvaigždėto dangaus, nuotykių kopose ir ant vandens bei egzotiškos žvėrienos vakarienei. Šiuos įsimintinus dalykus patirti pavyko kelionės vadovės Gabrielės ir gido Andre išmanymo bei profesionalumo dėka – grįžau ne tik su naujais įspūdžiais, bet ir naujomis žiniomis. Ačiū jiems! Kaip sunkesnius kelionės atributus reiktų įvardinti karštį ir kelis ilgus pervažiavimus, tačiau tai priimu kaip sąlygą, tik su kuria buvo įmanoma realizuoti norą patirti Namibiją. Taigi, kaip dažnai nutinka kelionėse – įspūdžių stiprumas nusvėrė keliavimo sunkumus :) Žinau, kad tai, ką pirmiausiai prisiminsiu išgirdusi minint Namibiją, bus ne jos klimato ar geografijos iššūkiai, bet himba vaikų smalsumas, saulėlydyje riaumojantis liūtas, dramblys „statantis į vietą“ raganosį, leopardo „medžioklė“ ir milžiniškos raudonos kopos, supančios baltą Mirties slėnį (Deadvlei). Man ši kelionė buvo apie įspūdingą Žemės įvairovę, kurią pamatyti iš arti yra tikra dovana.

Nida

Puikiai suplanuota kelionė, leidžianti pasimėgauti ir aukšto lygio civilizacija, ir afrikietišku koloritu. Patiko balansas tarp ištaigingų miestų, jaukių miestelių ir laukinės gamtos, gerai parinkti viešbučiai, gidai ir kelionės vadovės (Gabrielės) žinios apie žmones ir žvėris.

Audra

AČIŪ Jums už puikią kelionę. Pamatėme kitokią Afriką nei esame matę - žalią, švarią ir sakyčiau saugią. Dėkojam už visą rūpestį kelionės metu. Išskirtinai patiko - skanus, pigus maistas, kanjonai, nardymas su ruoniais.

Roma ir Vaidotas

Ačiū už nuostabią kelionę ir tikimės iki naujų susitikimų. Prieš savaitę grįžome iš Pietų Afrikos Respublikos, bet įsijausti į kasdienybės rutiną vis dar sunku – nors su nerimu dėl įvykių Ukrainoje buvome palikę namus, vis dėlto atostogų vėjai išpūtė iš galvos daugumą rūpesčių, ir šiandien esame laimingi galėdami dalintis su artimaisiais, draugais, pažįstamais nepakartojamais įspūdžiais. Nors po kiekvienos kelionės sakome, jog ji buvo išskirtinė, apie šią kelionę, gal kad ji mums Afrikoje buvo pirmoji, gal kad vyko po dvejų metų sėslumo, o gal dėl Gabrielės, lydėjusios mūsų grupę, žinių lobyno, entuziazmo, optimizmo, norisi ją vadinti pačių pačiausia - nė vienas keliautojo klausimas neliko neatsakytas, kiekvienas mūsų buvo apgaubtas Gabrielės dėmesiu, o pati kelionė suplanuota taip, kad pamatytume visą šalies grožį: vandenynus, kalnus, kopas, gyvūnus, miestus. O kiek dar gastronominių patirčių atrasta! Iš tiesų Pietų Afrika sužavėjo savo grožiu. Bet, anot poeto Sigito Gedos, „kiekvienam gražu būna savaip, apie tai geriau nekalbėti. Šalia „gražu“, yra sąvoka „nenusakoma, neapsakoma, stebuklinga“. Tai buvo trečioji mūsų kelionė su „Travel Planet“ ir tikrai ne paskutinė. Nuoširdžiausias ačiū Gabrielei ir visiems bendrakeleiviams už nuostabias atostogas, už įkvėpimą toliau keliauti nepaisant tų aplinkybių, kurių pakeisti negalima.

Deimantas ir Rolanda

Neabejodama nominuoju šią kelionę savo Geriausių gyvenimo kelionių kategorijoje!

Prieš savaitę grįžau iš kelionės po Ugandą (kelionė vyko 2021 m. liepą). Ir vis dar negrįžau :) Išgyventos emocijos ir patirti jausmai bei įspūdžiai buvo ir liko tiek stiprūs, kad vis dar „nesiarchyvuoja“, yra labai gyvi ir visa galva vis dar esu Afrikoje. Kvapą gniaužė peizažų grožis – kaskart žvilgsniui pasileidus per savaną tolyn link horizonto man norėjosi niūniuoti Keistuolių „OOOOO Manoji Afrika!!!“ :) Prieštaringi jausmai apimdavo keliaujant per šalį ir žvelgiant į vietinių žmonių gyvenimą – žmonės gražūs, mano akiai net egzotiški, gyvenimas paprastas, „arti žemės“, bet skurdo visgi daug. Na, o užvis labiausiai ir stipriausiai jaudino laukinių žvėrių artumas – kai esi laukinėje gamtoje tik per keletą-keliolika metrų nuo raganosių, šimpanzių, liūtų, žirafų, dramblių, begemotų ar gorilų. Ugandos nacionaliniai parkai knibžda gyvybe! Didžiausias ačiū kelionės vadovei Gabrielei ir gidui Farouk, kad dėka savo žinių, išmanymo ir patirties sukūrė nuostabią ir subalansuotą kelionę po Ugandą. Sunkesnes pervažiavimų dienas keitė dienos su tooookia gausybe įspūdžių, kad man atmintyje liko tik faktas, jog tie pervažiavimai buvo :) Viskuo buvo pasirūpinta, visi kausimai atsakyti ir visa programa įvykdyta. Na, ir negaliu nepadėkoti bendrakeleiviams. Malonus bendravimas, įdomūs pasakojimai ir humoro fejerverkai sukūrė šiltą bendrumo atmosferą, dėl to kelionė tapo dar įsimintinesne. Ačiū! Neabejodama nominuoju šią kelionę savo Geriausių gyvenimo kelionių kategorijoje! Ir lygiai taip pat neabejodama rekomenduoju keliauti į Ugandą su Gabriele

Nida Zdanienė (Uganda)

Labai smagi ekskursija, drąsiai rekomenduoju!

Sužinojom daug įdomių dalykų apie lietuvius keliautojus ir tos dvi valandos prabėgo kaip 10 minučių. Ar žinojot, kad begemotai anot vieno lietuvių keliautojo turi kailį ir egiptiečius puldavo daržuose? Arba pvz., kad norint susilaukti trynukų reikia melstis Vilniaus bažnyčioje x (iš vyriško solidarumo nesakysiu kurioje). Kaip manot, kurio lietuvio keliautojo garbei yra pavadintas meteoritas? Daug įdomių ir linksmų faktų, bei istorijų Gabrielė ištraukė iš kišenės, labai smagi ekskursija, drąsiai rekomenduoju!

Tomas Šiuipys (Žymių Lietuvos keliautojų pėdsakais)

Gidas Laimonas ne tik puikiai išmano savo darbą, bet veda ekskursiją su dideliu malonumu.

Žaliakalnio laisvės genas – labai įdomiai ir profesionaliai sumanyta ekskursija. Gidas Laimonas ne tik puikiai išmano savo darbą, bet veda ekskursiją su dideliu malonumu, tarsi iš naujo atrasdamas.

Raimonda Čikotienė (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

Ekskursija – puiki ir turtinga žiniomis!
Ekskursija – puiki ir turtinga žiniomis. Taip pat labai patiko malonus ir profesionalus gidas. Ir toliau seksime jūsų organizuojamas ekskursijas bei dalyvausime, kai tik galėsime.

Daina Valančiūtė (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

Ačiū už jūsų pastangas, gerą nuotaiką ir dėmesį keliaujantiems!
Buvo smagu keliauti su jumis Panemunės pilių keliu. Ačiū už jūsų pastangas, gerą nuotaiką ir dėmesį keliaujantiems.  Iki sekančių susitikimų.

Ana (Panemunės pilių keliu)

Laimonas puikiai pasiruošęs, dirbantis iš idėjos ir su didele meile tam, ką daro.
Labai dėkui už tokią įdomią ekskursija Kaune! Laimonas puikiai pasiruošęs, dirbantis iš idėjos ir su didele meile tam, ką daro. Jaučiasi, kad idėta labai daug darbo ir širdies, kad šis pasivaiksčiojimas po inteligentiskąjį tarpukario Kauną būtų įdomus. Labai įdomiai ir originaliai pateikta informacija, gražūs perėjimai ir apjungimai. Didelis nuoširdus Ačiū Laimonui ir Travel Planet už idėją ir organizavimą!

Asta Zdanavičiūtė (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!