Pažintinė kelionė į Ugandą su grupe

Išskirtinė kelionė į Ugandą laukinės gamtos mylėtojams. Kelionėje ne tik tradiciniai Afrikos safariai, bet galimybė susitikti su įdomiosiomis žmogbeždžionėmis!

 • Be tradicinių Afrikos safarių gyvūnų – liūtų, dramblių, begemotų, gazelių, zebrų, žirafų ar krokodilų, – iš arti susipažinsite net su dviem didžiųjų žmogbeždžionių rūšimis – šimpanzėmis ir gorilomis.
 • Geriau suprasite Afriką ir jos žmones - kelionę lydi knygos "Apie Afrikos žmones ir žvėris" autorė Gabrielė Štaraitė.
 • Kelionė komfortabili, nakvynės lodžijose su visais patogumais.
 • Kelionės metu laikomasi visų saugumo nuo covid-19 priemonių (gidas testuojamas, aptarnaujantis personalas su kaukėmis, paviršiai ir rankos dezinfekuojami).
 • Maža ir jauki grupė nuo 8 iki 12 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį.

Į KELIONĖS KAINĄ

 • Apgyvendinimas ir pilnas maitinimas;
 • Visi pervežimai;
 • Visi įėjimo mokesčiai;
 • Nacionalinio parko leidimas stebėti gorilas (700 USD);
 • Nacionalinio parko leidimas stebėti šimpanzes (200 USD).
 • Tarptautinių skrydžių bilietai (nuo 750 EUR);
 • Ugandos viza, daromos iš anksto internetu (50 EUR);
 • Kelionės draudimas - rekomenduojame platų kelionės draudimą, apsaugantį nuo neišvykimo į kelionę ir saviizoliacijos išlaidų užsienyje;
 • Gėrimai;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Covid-19 PGR testas (jei tokio reikėtų pagal reikalavimus, šiuo metu skiepytiems testų nereikia);
 • Arbatpinigiai.
 • Pilnai skiepytiems keliautojams atvykstant nereikia PGR testo.
 • Privalomas geltonojo drugio skiepas.

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

Neabejodama nominuoju šią kelionę savo Geriausių gyvenimo kelionių kategorijoje!

Prieš savaitę grįžau iš kelionės po Ugandą (kelionė vyko 2021 m. liepą). Ir vis dar negrįžau :) Išgyventos emocijos ir patirti jausmai bei įspūdžiai buvo ir liko tiek stiprūs, kad vis dar „nesiarchyvuoja“, yra labai gyvi ir visa galva vis dar esu Afrikoje. Kvapą gniaužė peizažų grožis – kaskart žvilgsniui pasileidus per savaną tolyn link horizonto man norėjosi niūniuoti Keistuolių „OOOOO Manoji Afrika!!!“ :) Prieštaringi jausmai apimdavo keliaujant per šalį ir žvelgiant į vietinių žmonių gyvenimą – žmonės gražūs, mano akiai net egzotiški, gyvenimas paprastas, „arti žemės“, bet skurdo visgi daug. Na, o užvis labiausiai ir stipriausiai jaudino laukinių žvėrių artumas – kai esi laukinėje gamtoje tik per keletą-keliolika metrų nuo raganosių, šimpanzių, liūtų, žirafų, dramblių, begemotų ar gorilų. Ugandos nacionaliniai parkai knibžda gyvybe! Didžiausias ačiū kelionės vadovei Gabrielei ir gidui Farouk, kad dėka savo žinių, išmanymo ir patirties sukūrė nuostabią ir subalansuotą kelionę po Ugandą. Sunkesnes pervažiavimų dienas keitė dienos su tooookia gausybe įspūdžių, kad man atmintyje liko tik faktas, jog tie pervažiavimai buvo :) Viskuo buvo pasirūpinta, visi kausimai atsakyti ir visa programa įvykdyta. Na, ir negaliu nepadėkoti bendrakeleiviams. Malonus bendravimas, įdomūs pasakojimai ir humoro fejerverkai sukūrė šiltą bendrumo atmosferą, dėl to kelionė tapo dar įsimintinesne. Ačiū! Neabejodama nominuoju šią kelionę savo Geriausių gyvenimo kelionių kategorijoje! Ir lygiai taip pat neabejodama rekomenduoju keliauti į Ugandą su Gabriele

Nida Zdanienė (Uganda)

Tai buvo pati įspūdingiausia kelionė.
Dėkui už puikią kelionę po Ruandą-Ugandą. Tai buvo pati įspūdingiausia kelionė. Vietinis gidas Farouk buvo tobula profesionalumo, žinių, subtilumo, nuoširdumo ir šilto bendravimo dermė. Ypatingas dėkui Gabrielei!! Džiaugiuosi už Tave ir už tai, kiek džiugesio dovanoji savo darbu kitiems!

Agnė ir Mindaugas Sipavičiai

Prieš kelias dienas grįžome iš Ugandos. Tai buvo taip seniai išsvajota ir išlaukta mano pirmoji kelionė po „tikrąją“ Afriką, po kurios pajutau, kaip lengva įsimylėti šį žemyną, ir, panašu, būsiu ilgam susirgus „Afrikos liga“. Kelionė buvo idealiai subalansuota prisiekusiems gamtos mylėtojams – šventė akims ir ausims: visą parą netylantys paukščių ir kitų gyvių orkestrai, ir pagaliau natūralioje savanų aplinkoje pamatyti didieji ir mažieji Afrikos žvėrys iki tol regėti tik knygose ar dokumentiniuose filmuose. Šioje kelionėje labiausiai būtent tai ir patiko, kad kasdien stebėjome žvėris jų natūralioje laukinėje aplinkoje. Kad išvystume gorilas, mūsų vietiniams vedliams teko mums skinti kelią mačete pro džiunglių mišką, kol pagaliau jas pamatėme iš arti – tad viskas tikra ir natūralu. Grįžau namo su gerokai išvalytomis mintimis, pasisėmus energijos ir įkvėpimo. Didelis AČIŪ Gabrielei už nepakartojamą įsimintinų įspūdžių kelionę!!!

Agnė Mierkytė

Prabėgo kelios dienos po kelionės po Ugandą, bet patirti įspūdžiai ir emocijos tik stiprėja su kiekviena diena. Pagrindinis motyvas kodėl rinkomės šią šalį buvo noras įsilieti į laukinę gamtą, pajusti jos harmoniją ir didybę. Visa tai gavome daugiau nei 100%. Kas dar labai nustebino ir sužavėjo tai ŽMONĖS, o ypač moterys (grakščios, gražios ir nežiūrint visos sunkios ant savo gležnų pečių tempiamos naštos, išdidžios) ir vaikai (murzini, basi, bet su šypsena nuo ausies iki ausies). Ačiū "Travel Planet" vadovei Gabrielei už puikiai suorganizuotą kelionę.

Arvyda Kavaliauskienė

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!