Pažintinė kelionė į kalningąją Kirgiziją ir Kazachstaną

2020 Birželio 11 - 2020 Birželio 21
Atnaujintas maršrutas!

1354 €

+ aviabilietas

Šios kelionės metu savo paslaptis ir gražiausias vietas atskleis net dvi mažai pažįstamos šalys: savitu mentalitetu, egzotiška gamta, jaunosios kartos entuziazmu ir energija spinduliuojantis Kazachstanas ir Azijos Šveicarija vadinama Kirgizija, kurioje slepiasi antras pagal dydį sūraus vandens ežeras, apsuptas snieguotų kalnų. Be to, vieną naktį miegosite jurtose, grožėdamiesi 3000 m aukštyje esančio Son Kul ežero vaizdais. Kelionės įspūdžius papildys pažintis su vietiniais žmonėmis, jų namais ir virtuve bei tradicijomis - pavyzdžiui, medžioklinių erelių auginimas.

 • Pažinsite Kazachstano ir Kirgizijos istoriją bei kultūrą: nuo šamanų paliktų raižinių iki šurmuliuojančių turgų, kuriuose neįmanoma nieko nenusipirkti.
 • Gėrėsitės įspūdinga Tian Šanio kalnų, tarpeklių, kanjonų, slėnių ir ežerų panorama. Atnaujintame maršrute dar daugiau ežerų – nuo smaragdinio žalumo ežero Kazachstane iki žydrojo Kirgizijos perlo Isyk Kulio bei 3000 m. aukštyje tyvuliuojančio Son Kulio, šalia kurio patirsite laukinės gamtos magiją.
 • Pasivaikščiosite įspūdingais kalnų tarpekliais.
 • Pabendrausite su vietiniais žmonėmis – pietausite jų namuose, pažinsite jų gyvenimo būdą ir įsitikinsite, kad legendos apie jų vaišingumą nėra iš piršto laužtos.
 • Sužinosite apie medžioklinių erelių auginimą bei jų būdą, pasigrožėsite kalnų slėniuose besiganančiais arkliais, aplink kuriuos sukasi kirgizų gyvenimas.
 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį.
 • Dovanojame kompleksinį kelionių draudimą: medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės atšaukimų, bagažo vėlavimo ir kt.

Į KELIONĖS KAINĄ

 • Apgyvendinimas 4* viešbučiuose išskyrus 1 nakvynę jurtoje (po du vienoje jurtoje);
 • Rusakalbiai vietiniai gidai susirinkus 6 – 8 žmonių grupei ir papildomai lietuvis kelionės vadovas susirinkus 10 – 12 žmonių grupei;
 • Įėjimo mokesčiai į numatytus objektus;
 • Pervežimai pagal programą;
 • Programoje nurodytas maitinimas (10 pusryčių, 4 pietūs, 2 vakarienės);
 • Kompleksinis kelionių draudimas.
 • Tarptautinių skrydžių bilietai (nuo 500 EUR/asm.);
 • Maitinimas, nenurodytas programoje;
 • Arbatpinigiai – apie 40 EUR;
 • Asmeninės išlaidos.

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

Dėkoju už nuostabiai suorganizuotą kelionę į Turkiją (Kapadokija - Stambulas) visam Travel Planet kolektyvui.
Dėkoju už nuostabiai suorganizuotą kelionę į Turkiją (Kapadokija - Stambulas) visam Travel Planet kolektyvui. Taip pat dėkoju vadovui Andriui Maslauskui už dėmesį, meilę žmonėms, dėmesingumą, profesionalumą!!! AČIŪ!!!

Iraida Čyvienė

Pirmiausia tai puikiai sudėliotas kelionės maršrutas, be galo komunikabilus ir profesionalus gidas, laisvai kalbantis kinų ir anglų kalbomis. Aišku, didžiulis prioritetas  - nedidelė, kompaktiška 12 žmonių grupė.

Praėjo jau daugiau nei 2 savaitės nuo nuostabios ir egzotiškos kelionės į Kiniją. Įspūdžiai pradėjo dėliotis į lentynėles,  nors įvertinti tai, ką matėme, labai sunku. Sunku ne dėl pačios kelionės, o dėl to, ką patyrėme, ką pamatėme ir sužinojome.

Pirmiausia tai puikiai sudėliotas kelionės maršrutas, be galo komunikabilus ir profesionalus gidas, laisvai kalbantis kinų ir anglų kalbomis. Aišku  didžiulis prioritetas  - nedidelė, kompaktiška 12 žmonių grupė, kuri greitai rado bendrą kalbą tiek tarp savęs, tiek ir su gidu.

Kas pirmiausia nustebino susipažįstant su pačia šalimi? Pirmiausia - saugumas. Gal būt tai kiek nervino iš pradžių, kai į kiekvieną metro traukinį, muziejus, oro uostus, geležinkelio stotis esi patikrinamas, peršviečiamas bagažas, įskaitant rankines, kiekvienoje sankryžoje stovi kameros, fiksuojančios   autotransporto priemonių judėjimą ir fotografuojančios vairuotojus. Tačiau vėliau pradedi galvoti, kada Kinijoje buvo teroristinių išpuolių ir randi, kad nepameni tokių. Prie visų tų priemonių greitai priprantama ir priimame kaip natūralų dalyką. Labai nustebino švara. Niekur nepamatysi jokių šiukšlių, dulkių ar netvarkos (lietuvaičiams reiktų pasimokyti). Klausant kinų gidų susidaro nuomonė, kad jie nori būti „dideli“ visame kame. Didžiausias pasaulyje stiklo tiltas, didžiausias pastatas Šanchajuje, greičiausias traukinių judėjimas (Iki 350 km/val.) ir t.t.

Ir dar – praėjo visai nedaug laiko nuo perėjimo į rinkos ekonomikos sąlygas ir rezultate kinai jau neįsivaizduoja gyvenimo be mobiliųjų technologijų. Visas gyvenimas – nuo 70 metų senelio iki paauglių sukasi aplink mobiliuosius  telefonus. Čia ir mokėjimas už pirkinius, metro bilietas, asmens identifikatorius, bankininkystė ir t.t. Mes didžiuojamės savo turimomis technologijomis, tačiau susidarė įspūdis, kad iki jų mums dar toli...

Daugelis iš keliautojų buvome skaitę apie nuostabius Kinijos gamtos paminklus, tačiau tai ką pamatėme neįmanoma aprašyti ar parodyti nuotraukose. Didžioji kinų siena, Avataro kalnai, Molinė kariuomenė, Uždraustasis miestas, Dangaus šventykla Pingan miestelio ryžių terasos, plaukimas plaustais Yulong upe – tai reikia pamatyti, pajausti, išgyventi.

Negalima nepaminėti ir urbanistikos bei architektūros „fokusų“. Jau minėjome, kad kinai nori būti „dideli“. Jei sakoma, kad vykstame į kaimelį, tai kinų supratimu reiškia nuo 500 tūkst. iki 1 mln. gyventojų turinčią gyvenvietę, o miestai – Pekinas ar Šanchajus – virš 20 mln. gyventojų turintys miestai. Tačiau nematėme jokio chaoso gatvėse, transportas sutvarkytas estakadomis (aukštais), plačiai išvystytas metro ir traukinių tinklas.

Aišku negalima nepaminėti Šanchajaus dangoraižių, nuostabaus miesto vaizdo iš apžvalgos bokšto ir naktinių panoraminių miesto vaizdų. Tai REIKIA pamatyti.

O kur dar egzotiški maisto patiekalai, malonios „kančios“ valgant su lazdelėmis ir nuostabių nuostabiausia karka prieš vykstant namo.

Ko gero išsakysiu visos grupės nuomonę, kad mūsų šaunusis gidas Vytis parodė mums ne tik programinę kelionės pusę, bet ir tai kas nebuvo įrašyta programoje. Ačiū jam už tai. Manome, kad Travel Planet puikiai įvertino galimybę susipažinti su šalimi ribodama grupės narių skaičių. Ačiū Travel Planet vadovams ir kelionės organizatoriams už puikią galimybę per 2 savaites pažinti šią egzotišką šalį ir aišku neįmanoma visko išdėstyti trumpame rašinėlyje. Mūsų patarimas – KELIAUKITE ir PAŽINKITE. O manome, kad Travel Planet tikrai pasirūpins , kad jūsų siekiai išsipildytų.

Iki ateinančių kelionių!

Dalė ir Romualdas Kasperavičiai

Dalė ir Romualdas Kasperavičiai

Dėkoju už parinktą maršrutą ir tobulai organizuotą kelionę.
Įspūdžiai po kelionės dar nesusigulėjo, nes jų labai daug, tačiau viena aišku - kelionė puiki ir lūkesčiai pasiteisino.  Dėkoju už parinktą maršrutą ir tobulai organizuotą kelionę. Ypač gerą įspūdį paliko gidas Tai šiaurinėje dalyje. Praleidom gerą laiką, labai daug pamatėme ir patyrėme. Dabar žinau, jog drąsiai rekomenduosiu Travel planet ir kitiems keliautojams. Sėkmės visai komandai, lauksime įdomių pasiūlymų kitiems metams.  

Aušra V

Kelionės programa sudaryta labai gerai.
Kelionės programa sudaryta labai gerai. Grupę lydėjo puikius organizacinius sugebėjimus turinti kelionių vadovė Asta Gegžnaitė, mylinti Indiją ir jos kultūrą. Ekskursijas vedė labai kvalifikuoti specialistai - dažniausiai istorijos profesoriai, tad pasakojimai buvo labai įdomūs ir išsamūs. Nepatyrėme jokių sunkumų arba jie, Astos dėka, buvo labai greitai išsprendžiami. Šiek tiek streso sukėlė vidinio skrydžio panaikinimas, tačiau turėjome progą susipažinti ir su kelionių vadove Egle Janulevičiūte, kuri taip pat parodė įvairialypę Indijos kultūrą. Esame joms labai dėkingi už puikią kelionę.

Jolanta Mickūnienė

Ačiū Jūsų kelionių agentūrai už prasmingai sudėliotą maršrutą, už sklandų kelionės organizavimą...
Ačiū Jūsų kelionių agentūrai už prasmingai sudėliotą maršrutą, už sklandų kelionės organizavimą, o ypač už galimybę net 2 savaites bendrauti su kelionės vadovu Vyčiu Siliumi, sužavėjusiu mus savo erudicija, tolerancija, paslaugumu, organizuotumu ir... gurmaniškomis vakarienėmis. Vis dar esame apsvaigę nuo kelionės įspūdžių, naktimis vis dar sapnuojame ryžių terasas, Avataro kalnus, sklendžiame oru funikulieriais, greitųjų traukinių trasomis ir mus nustebinusiomis 5-6 lygių sankryžų estakadomis. Ilgam dar išliks įsimintini pasivaikščiojimai kalnų keteromis, Didžiojo kanjono stiklo tiltu, ir, žinoma, neišdildomi įspūdžiai žvelgiant į Šanchajaus dangoraižių mišką iš Oriental Pearl televizijos bokšto. Sėkmės Jūsų kelionių agentūrai, kuriai geriausia reklama – mūsų entuziastingi įspūdžių pasakojimai.

Reda ir Juozas

​Noriu labai padėkoti už puikiai organizuotą kelionę į Tailandą!
Noriu labai padėkoti už puikiai organizuotą kelionę į Tailandą, viskas buvo super, labai gera programa. Žinokit, jau labai daug kam perdaviau puikias rekomedacijas Jūsų agentūros ir Jūsų, Tomai, asmeniškai. Kuo geriausios sėkmės keliaujant bei padedant išjudėti į keliones kitiems!

Vaidutė Kudukienė

Nakvynė pas vietinius paliko neišdildomą įspūdį. Buvo nerealu kartu gaminti, dainuoti ir pajusti visą atmosferą.
Įspūdingiausi buvo tolimi, atokūs vienuolynai, kalnai ir vaizdiniai. Norėjosi dar ilgiau pastebėti rytinę Pudžą Tiksi vienuolyne. Tiesa, vienas trekinimas į statų kalną atėmė daug jėgų, tačiau pasiektas kaimelis ir nakvynė pas vietinius paliko neišdildomą įspūdį. Tai buvo nerealu - kartu gaminti, dainuoti ir pajusti visą atmosferą. Buvo nuostabu! Didelę dalį gerų įspūdžių pridėjo ir nuostabus gidas bei vairuotojai Ladake - jie buvo kaip šeima ir draugai. Ačiū visiems už nuostabią kelionę!

Keliautoja

Balyje galima būti ir mėnesį, ir dar nespėti visko apžiūrėti. Į Balį dar tikrai greitai grįšime!
Kelionė buvo nepakartojama! Tiek įspūdžių ir naujų pažįstamų. Honkong'e visas dienas lijo, bet vistiek viską aplankėm ir pamatėm. Viešbutis buvo puikioj vietoj - didelis restoranų ir barų pasirinkimas. Balis tai yra rojus žemėj! Agus buvo pats geriausias gidas! Labai draugiškas ir labai daug turintis žinių! Kitą kartą kai skrisim į Balį, tikrai skrisim pas jį! Jis viską labai įdomiai pasakoja: apie kultūrą, tradicijas, lankomas vietas! Tikrai visiems rekomenduojam Agus! Jis puikiai kalba rusiškai ir netgi žino nemažai žodžių lietuviškai - tikrai labai maloniai nustebino! Viešbučiai irgi buvo puikūs! Mums labiausiai patiko Ayung (Ubude) ir Sofitel (Nusa Dua). Ten tikrai buvo pasaka! Patys Baliečiai yra nuoširdūs, be galo draugiški ir geri žmonės - tokių gerų dar nesame matę! Viską (ir net daugiau) pamatėm! Jau norisi vėl grįžti į Balį! Singapūre laikas greit prabėgo, bet vistiek spėjom visus objektus aplankyt. Viešbutis irgi buvoj puikoj vietoj - aplink daug barų, restoranų ir parduotuvių. Honkonge ir Singapūre užteko laiko per akis - tikrai jeigu būtume ilgiau, nebūtų buvę ką veikti. Užteko laiko viską apžiūrėti ir dar turėti laisvo laiko! Aš manau, kad Balyje galima būti ir mėnesį ir dar nespėti visko apžiūrėti. Į Balį dar tikrai greitai grįšime! Dėkojame už puikią kelionę! Ji buvo puikiai suplanuota - "nuo...iki..."! Tai buvo mūsų pirma kelionė pirkta per jus, bet tikrai nebus paskutinė! Jau laukiam kitos vasaros ir kitų nepakartojamų įspūdžių/nuotykių!

Darius Kreivys

Dvi itin uždaros šalys, kurios truputį pravėrė duris turistams.
Kelionė į Turkmėniją-Uzbekiją 2017 gegužę. Dvi itin uždaros šalys, kurios truputį pravėrė duris turistams. Reikėtų naudotis proga pamatyti nestandartinių vaizdų. Ašchabade marmuru dengtų namų kvartalai, paauksuotos prezidentų statulos ir viešbutis, papuoštas Turkmėnijos gaubliu (būtent gaubliu, o ne žemėlapiu). Dykumos su žaliuojančiais saksaūlais ir Dervazos degančios dujos. Turkmėnijoje turistų praktiškai nėra, kaip su jais elgtis vietiniai tik mokosi. Rusų kalba pliusas, o Pabaltijis – tai, kaip ir labiau savi, ne visai užsieniečiai. Uzbekija – daug daugiau turistų, Pabaltijis - o kur jis?, dauguma blogai kalba ir angliškai, ir rusiškai. Užtat dolerius ima mielai. Daug medresių, puošyba primena Iraną. Keliuose – daugybė “žigulių”. Abi šalys pakankamai egzotiškos – dauguma moterų tebenešioja tradicinius kostiumus, kai kurie vyrai – tiubeteikas, o visą gyvenimą reguliuoja tradicijos (sutartos santuokos, kalymas, akla pagarba vyresniems ir pan.). Vegetarai matyt maitinasi tik saldumynais ir duona (už tai kokia – kepta lauko tandyre). Travel Planet padėjo suorganizuoti kelionę dviems (labai ačiū jiems už tai), vietiniai rusakalbiai gidai pasitaikė šnekūs ir nuoširdūs. Labai rekomenduotina kelionė. Virgilija ir Vydas.

Virgilija ir Vydas Čekanavičiai

Kelionė po Japoniją pateisino visus lūkesčius!
Kelionė po Japoniją pateisino visus lūkesčius! Per dvi savaites labai daug matėme ir sužinojome. Puikus kelionių vadovas ir programa. Norėtųsi net pakartoti kelionę, jeigu butu sudarytas naujas maršrutas.

Anna Aluzene

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!