Pažintinė kelionė: Kinijos perlai

Kinija – sunkiai suvokiamo dydžio šalis, stebinanti ir žavinti, o kartais tiesiog priverčianti šūktelėti iš susižavėjimo. Jos gamtos, kultūros ir istorijos klodai yra sunkiai išsemiami, todėl kelionė po Kiniją nuo šiaurės iki pietų – tai puiki proga susipažinti su įspūdingiausiomis jos vietomis. Pekinas nustebins dydžiu ir kontrastais, Didžioji kinų siena ir Molinė kariuomenė privers aikščioti iš susižavėjimo, Avataro kalnai nukels tarsi į kitą planetą, o daugybė mažų kaimų dar kartą parodys, kokia įvairi ir nepakartojama yra Kinija.

 • Pamatysite garsiausius Kinijos turizmo perlus: Tiananmenio aikštę Pekine, Didžiąją kinų sieną, Molinę kariuomenę.
 • Gėrėsitės unikalia Kinijos gamta: Avataro kalnais, ryžių terasomis, karstinėmis uolomis.
 • Lankysite masinio turizmo nepaliestą Pingyao miestelį.
 • Kelionę baigsite Rytų Paryžiumi vadinamame Šanchajaus mieste.
 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį.
 • Dovanojame kompleksinį kelionių draudimą: medicininių išlaidų, civilinės atsakomybės, asmeninių daiktų, bagažo ir kelionės vėlavimo.

Į KELIONĖS KAINĄ

 • Lietuvio kelionių vadovo, kinų kultūros specialisto paslaugos visos kelionės metu;
 • Vietinių anglakalbių gidų paslaugos (išskyrus 4, 9, 12 dienas);
 • Apgyvendinimas vidutinės klasės viešbučiuose su pusryčiais;
 • 3 nakvynės svečių namuose su pusryčiais;
 • 2 vidiniai skrydžiai (Sianas – Džangdziadzie ir Guilinas – Šanchajus);
 • Traukinių bilietai, pervežimai privačiu transportu (pagal programą);
 • Įėjimo mokesčiai į programą įtrauktų objektų lankymui;
 • Kompleksinis kelionės draudimas.
 • Tarptautinių skrydžių bilietai Vilnius – Pekinas, Šanchajus – Vilnius (565 EUR - balandžio mėn. turui; 695 EUR - spalio mėn. turui);
 • Pingyao miestelio turistinis mokestis (apie 21 EUR);
 • Pietūs ir vakarienės;
 • Arbatpinigiai gidams;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Kinijos viza (110 EUR);
 • Priemoka už vienvietį kambarį (450 EUR).
 • Galimi nedideli maršruto pakitimai (lankomų objektų eilės tvarka ar pan.), kuriems įtaką padarytų pasikeitusi situacija vietoje;
 • Grupės dydis – ne daugiau 12 keliautojų, minimalus keliautojų skaičius – 8.

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

Pirmiausia tai puikiai sudėliotas kelionės maršrutas, be galo komunikabilus ir profesionalus gidas, laisvai kalbantis kinų ir anglų kalbomis. Aišku, didžiulis prioritetas  - nedidelė, kompaktiška 12 žmonių grupė.

Praėjo jau daugiau nei 2 savaitės nuo nuostabios ir egzotiškos kelionės į Kiniją. Įspūdžiai pradėjo dėliotis į lentynėles,  nors įvertinti tai, ką matėme, labai sunku. Sunku ne dėl pačios kelionės, o dėl to, ką patyrėme, ką pamatėme ir sužinojome.

Pirmiausia tai puikiai sudėliotas kelionės maršrutas, be galo komunikabilus ir profesionalus gidas, laisvai kalbantis kinų ir anglų kalbomis. Aišku  didžiulis prioritetas  - nedidelė, kompaktiška 12 žmonių grupė, kuri greitai rado bendrą kalbą tiek tarp savęs, tiek ir su gidu.

Kas pirmiausia nustebino susipažįstant su pačia šalimi? Pirmiausia - saugumas. Gal būt tai kiek nervino iš pradžių, kai į kiekvieną metro traukinį, muziejus, oro uostus, geležinkelio stotis esi patikrinamas, peršviečiamas bagažas, įskaitant rankines, kiekvienoje sankryžoje stovi kameros, fiksuojančios   autotransporto priemonių judėjimą ir fotografuojančios vairuotojus. Tačiau vėliau pradedi galvoti, kada Kinijoje buvo teroristinių išpuolių ir randi, kad nepameni tokių. Prie visų tų priemonių greitai priprantama ir priimame kaip natūralų dalyką. Labai nustebino švara. Niekur nepamatysi jokių šiukšlių, dulkių ar netvarkos (lietuvaičiams reiktų pasimokyti). Klausant kinų gidų susidaro nuomonė, kad jie nori būti „dideli“ visame kame. Didžiausias pasaulyje stiklo tiltas, didžiausias pastatas Šanchajuje, greičiausias traukinių judėjimas (Iki 350 km/val.) ir t.t.

Ir dar – praėjo visai nedaug laiko nuo perėjimo į rinkos ekonomikos sąlygas ir rezultate kinai jau neįsivaizduoja gyvenimo be mobiliųjų technologijų. Visas gyvenimas – nuo 70 metų senelio iki paauglių sukasi aplink mobiliuosius  telefonus. Čia ir mokėjimas už pirkinius, metro bilietas, asmens identifikatorius, bankininkystė ir t.t. Mes didžiuojamės savo turimomis technologijomis, tačiau susidarė įspūdis, kad iki jų mums dar toli...

Daugelis iš keliautojų buvome skaitę apie nuostabius Kinijos gamtos paminklus, tačiau tai ką pamatėme neįmanoma aprašyti ar parodyti nuotraukose. Didžioji kinų siena, Avataro kalnai, Molinė kariuomenė, Uždraustasis miestas, Dangaus šventykla Pingan miestelio ryžių terasos, plaukimas plaustais Yulong upe – tai reikia pamatyti, pajausti, išgyventi.

Negalima nepaminėti ir urbanistikos bei architektūros „fokusų“. Jau minėjome, kad kinai nori būti „dideli“. Jei sakoma, kad vykstame į kaimelį, tai kinų supratimu reiškia nuo 500 tūkst. iki 1 mln. gyventojų turinčią gyvenvietę, o miestai – Pekinas ar Šanchajus – virš 20 mln. gyventojų turintys miestai. Tačiau nematėme jokio chaoso gatvėse, transportas sutvarkytas estakadomis (aukštais), plačiai išvystytas metro ir traukinių tinklas.

Aišku negalima nepaminėti Šanchajaus dangoraižių, nuostabaus miesto vaizdo iš apžvalgos bokšto ir naktinių panoraminių miesto vaizdų. Tai REIKIA pamatyti.

O kur dar egzotiški maisto patiekalai, malonios „kančios“ valgant su lazdelėmis ir nuostabių nuostabiausia karka prieš vykstant namo.

Ko gero išsakysiu visos grupės nuomonę, kad mūsų šaunusis gidas Vytis parodė mums ne tik programinę kelionės pusę, bet ir tai kas nebuvo įrašyta programoje. Ačiū jam už tai. Manome, kad Travel Planet puikiai įvertino galimybę susipažinti su šalimi ribodama grupės narių skaičių. Ačiū Travel Planet vadovams ir kelionės organizatoriams už puikią galimybę per 2 savaites pažinti šią egzotišką šalį ir aišku neįmanoma visko išdėstyti trumpame rašinėlyje. Mūsų patarimas – KELIAUKITE ir PAŽINKITE. O manome, kad Travel Planet tikrai pasirūpins , kad jūsų siekiai išsipildytų.

Iki ateinančių kelionių!

Dalė ir Romualdas Kasperavičiai

Dalė ir Romualdas Kasperavičiai

Ačiū Jūsų kelionių agentūrai už prasmingai sudėliotą maršrutą, už sklandų kelionės organizavimą...
Ačiū Jūsų kelionių agentūrai už prasmingai sudėliotą maršrutą, už sklandų kelionės organizavimą, o ypač už galimybę net 2 savaites bendrauti su kelionės vadovu Vyčiu Siliumi, sužavėjusiu mus savo erudicija, tolerancija, paslaugumu, organizuotumu ir... gurmaniškomis vakarienėmis. Vis dar esame apsvaigę nuo kelionės įspūdžių, naktimis vis dar sapnuojame ryžių terasas, Avataro kalnus, sklendžiame oru funikulieriais, greitųjų traukinių trasomis ir mus nustebinusiomis 5-6 lygių sankryžų estakadomis. Ilgam dar išliks įsimintini pasivaikščiojimai kalnų keteromis, Didžiojo kanjono stiklo tiltu, ir, žinoma, neišdildomi įspūdžiai žvelgiant į Šanchajaus dangoraižių mišką iš Oriental Pearl televizijos bokšto. Sėkmės Jūsų kelionių agentūrai, kuriai geriausia reklama – mūsų entuziastingi įspūdžių pasakojimai.

Reda ir Juozas

Norėčiau padėkoti visiems, kas prisidėjo prie kelionės į Kiniją organizavimo. Ši kelionė tikrai pralenkė mano lūkesčius. Visas numatytas planas buvo įvykdytas, o kiek dar subtilybių sužinojome Vyčio dėka. Vienas malonumas keliauti su šio krašto žinovu, kuris sugeba įgyvendinti kiekvieno keliauninko svajones: ar tai būtų Pekino hutongai, ar Šanchajaus Nanjing šviesų gatvė, ar šilkai ir perlai... Vytis viską mums (o kartais ir mus) surado ir parodė. Kinija, kuri man dar visai neseniai atrodė grėsminga šalis, dabar tapo daug artimesnė. Supratau, kiek mažai apie ją žinojau. O ir žmonės labai simpatiški, ir maistas skanus, ir istorija bei kultūra be galo sena ir turtinga. Aišku, tai buvo tik labai trumpas, tačiau be galo praturtinantis prisilietimas prie nepažįstamo pasaulio. Dviejų savaičių bėgyje jau ir lazdelėmis įgudome valgyti, ir susikalbėti lietuvių-kiniečių kūno kalba :) Dabar tebegyvename prisiminimais apie Kiniją, klausomės jų muzikos, verdame arbatas (žalioji Drakono Šulinio arbata pirmauja pagal atliktas apklausas), keičiamės fotografijomis, planuojame eiti kinų kalbos kursus ir rengti arbatos ceremonijas draugams. Ir, žinoma, jau svajojame apie kitą kelionę į Kiniją galbūt po metų kitų, kurios metu lankysime Guangzhou, Guiliną, Čengdu pandas, Amdo, Hong Kongą ir dar daugiau... Keliautojų svajoms sienos neegzistuoja! Ačiū, 謝謝,

Kristina Strasevičiūtė

Mes ir mūsų draugai Aušra ir Viktoras (na ir prie mūsų prisijungę kiti 5 keliautojai) likome sužavėti šia kelione. Tos 15 parų prabėgo kaip vienas ilgas, labai įdomus, turiningas, nenuobodus, pakylėtas laikotarpis. Nebuvo nei nuovargio, nei nepasitenkinimo, nei tuščio laiko leidimo. Pamatėm fantastinę, didžiulę šalį, su senoviniais unikaliais paminklais – kinų siena, terakotinė kariuomenė, rūmai, aikštės, pagodos. Na ir šiuolaikinę besivystančią gražią, švarią, gėlynuose, parkuose skendinčią šalį, kalnus, upes, dangoraižių miestus ir visada besišypsančius žmones. Atrodo, kad mes jiems taip pat patikom, nes vis prašė kartu fotografuotis. Esame nemažai keliavę - Azijoje tai jau trečia didelė šalis, bet tai ką matėm ir kaip tai mums buvo parodyta, tai nepakartojama, tobula. Tai pirmiausiai dėl vadovo iš Lietuvos Vyčio Siliaus. Tas jaunas žmogus turi nepaprastus sugebėjimus būti su pirmą kartą pamatytais gerokai už jį vyresniais žmonėmis betarpiškas, savas, pasakoti ir rodyti kas tikrai gali būti jiems įdomu, turėti kantrybės ir su kiekvienu išsiaiškinti. Na, o jo žinios apie Kiniją ir ne tik, bendravimas su gidais ir vietiniais jų kalba, dėl ko į mus  buvo visai kita reakcija, jie aiškino, kad mes jiems patikom, na, o jie mums taip pat. Daug matėm, manau dar ir dėl to, kad buvo viskas numatyta iki smulkmenų -  viešbučiai miestuose patogiose vietose, galima buvo pėstute ar pavažiavus metro papildomai vakarais aplankyti  krantines, parkus, turgus, pažiūrėti fejerverkus ar apšvietimus. Gerai apgalvota kiekvienos dienos programa, viskas pagal grafiką, na ir pasiūlyti papildomai aplankyti objektai, spektakliai. Apart miestų didybės ir grožio, nepaprastą įspūdį padarė  Guilino apylinkės – kalnai, tarpekliai, mažumų gyventojai, ryžių apsodintos kalnų terasos, nakvynė kalnuose Džuangų tautelės viešbutėlyje, kepti ryžiai bambukų stiebuose. Anksti ryte iš rūko iškylančiomis kalnų terasomis, “Drakono stuburą”, “Mėnulį ir septynias žvaigždes”. Fotografavomės su vietinėmis Jao tautos gyventojomis, kurios niekada nekerpa plaukų, o gražiai vynioja apie galvą, na ir visa kita nepakartojama. Valgėm pietus - vakarienes tik jų skanų, įvairų maistą vietiniuose maitinimo vietose, gėrėm arbatas arbatinėse (jei taip galima pavadinti). Visada gerai jautėmės, turėjom jėgų pradėti naują įdomią dieną. Taigi, ką dabar darom – žiūrim susuktą filmą (stengėmės kiek įmanoma viską užfiksuoti), rodom draugams, kaimynams, pažįstamiems, visiems rekomenduojam pamatyt ir patirt tai savo akim. Na, ir geriausi atsiliepimai apie kelionių organizatorių Travel Planet ir rekomendacijos keliauti su jų žmonėmis. Labai ačiū Gabrielei, o dar labiau Vyčiui Siliui. Jiems geros kloties gyvenime,  naujų įspūdžių ir pasiekimų.

Henrika ir Antanas Ivančiai

Ačiū už puikiai suorganizuotą kelionę, už siurprizą - skanią vakarienę, firminę pekino antį ir muzikinį vakarą gražioje aplinkoje.  Kelionės vadovas Vytis super - 100 balų. Kinija nustebino savo kalnų grožiu, žmonių nuoširdumu, miestų ir gatvių švara, arbatų laukais... Viskas labai patiko. AČIŪŪŪ :)

Elvyra Daubarienė

Vienas malonumas keliauti su šio krašto žinovu, kuris sugeba įgyvendinti kiekvieno keliauninko svajones: ar tai būtų Pekino hutongai, ar Šanchajaus Nanjing šviesų gatvė, ar šilkai ir perlai... 
Norėčiau padėkoti visiems, kas prisidėjo prie kelionės į Kiniją organizavimo. Ši kelionė tikrai pralenkė mano lūkesčius. Visas numatytas planas buvo įvykdytas, o kiek dar subtilybių sužinojome Vyčio dėka. Vienas malonumas keliauti su šio krašto žinovu, kuris sugeba įgyvendinti kiekvieno keliauninko svajones: ar tai būtų Pekino hutongai, ar Šanchajaus Nanjing šviesų gatvė, ar šilkai ir perlai... Vytis viską mums (o kartais ir mus) surado ir parodė. Kinija, kuri man dar visai neseniai atrodė grėsminga šalis, dabar tapo daug artimesnė. Supratau, kiek mažai apie ją žinojau. O ir žmonės labai simpatiški, ir maistas skanus, ir istorija bei kultūra be galo sena ir turtinga. Aišku, tai buvo tik labai trumpas, tačiau be galo praturtinantis prisilietimas prie nepažįstamo pasaulio. Dviejų savaičių bėgyje jau ir lazdelėmis įgudome valgyti, ir susikalbėti lietuvių-kiniečių kūno kalba :) Dabar tebegyvename prisiminimais apie Kiniją, klausomės jų muzikos, verdame arbatas (žalioji Drakono Šulinio arbata pirmauja pagal atliktas apklausas), keičiamės fotografijomis, planuojame eiti kinų kalbos kursus ir rengti arbatos ceremonijas draugams. Ir, žinoma, jau svajojame apie kitą kelionę į Kiniją galbūt po metų kitų, kurios metu lankysime Guangzhou, Guiliną, Čengdu pandas, Amdo, Hong Kongą ir dar daugiau... Keliautojų svajoms sienos neegzistuoja! Ačiū, 謝謝,

Kristina Strasevičiūtė

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!