Naujieji metai Šri Lankoje

Krištolinis Indijos vandenynas ir smėlėti paplūdimiai, vešlios džiunglės, žaliuojantys arbatos laukai, bene gražiausias traukinio maršrutas pasaulyje, egzotiški laukiniai gyvūnai ir nuoširdžiai besišypsantys žmonės. Tokioje šalyje galėsite sutikti Naujuosius metus – tai tikrai garantuos sėkmę. Kelionės metu bus laiko ne tik švęsti, bet ir susipažinti su salos gamtos, architektūros ir kultūros grožybėmis, tiek pailsėti prie Indijos vandenyno.

 • Pamatysite žymiausius Šri Lankos architektūros objektus.
 • Grožėsitės žaliuojančia Šri Lankos gamta ir arbatos plantacijomis.
 • Keliausite traukiniu vienu gražiausių maršrutų pasaulyje.
 • Ilsėsitės Indijos vandenyno pakrantėje.
 • Apsistosite kruopščiai atrinktuose aukštos kategorijos, stilinguose viešbučiuose.
 • Naujuosius metus sutiksite taip, kad nepamiršite tikrai ilgai.
 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį.
 • Dovanojame kompleksinį kelionių draudimą: medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės atšaukimų, bagažo vėlavimo ir kt.

Į KELIONĖS KAINĄ

 • Apgyvendinimas 3 – 4* viešbučiuose su pusryčiais ir vakarienėmis pažintinės programos dalies metu;
 • Apgyvendinimas 4 – 5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis poilsio metu;
 • Privatus transportas su angliškai arba rusiškai kalbančiu gidu, pažintinės programos dalies metu;
 • Lietuvis kelionės vadovas (susirinkus 10-ies keliautojų grupei);
 • Džipų safaris Jalos nacionaliniame parke;
 • Kelionės traukiniu bilietas;
 • Naujųjų metų gala vakarienė;
 • Kompleksinis kelionių draudimas.
 • Tarptautinių skrydžių bilietai Vilnius – Kolombas – Vilnius (nuo 998 EUR);
 • Šri Lankos viza (35 EUR);
 • Lankytinų vietų įėjimo mokesčiai (apie 130 EUR);
 • Pietūs;
 • Fotografavimo / filmavimo leidimai;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai (apie 50 EUR).

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

Kelionė puiki :) patiko šalis, maistas, poilsis prie vandenyno

Kelionė puiki :) patiko šalis, maistas, poilsis prie vandenyno. Įspūdį paliko kopimas į Sigirijos uolą ir apsilankymas Polonaruvoje. Labai patiko arbatos plantacijos. Smagiausios ekskursijos buvo tos, kurias pasiūlė kelionės vadovas - kaimo turas ir pasiplaukiojimas valtimi po mangroves. Įspūdžių tikrai daug :) Puikus kelionės vadovas Andrius, kuris nuoširdžiai visais rūpinosi, suteikė daug papildomos info. Profesionalus vietinis gidas, kuris lydėjo visos pažintinės dalies metu. Sėkmės jums, manau dar ne kartą keliausime su Travel Planet. 

Jūratė Jucytė

Travel komanda viską puikiai organizavo: keliavimą su vietiniu gidu, apgyvendinimą, maitinimo paslaugas.
Tai nuostabi kelionė – ne tiek urbanizuotos, kiek gamtinės aplinkos, sykiu ir pasilepinimo prie šiltos jūros, mylėtojams. Travel komanda viską puikiai organizavo: keliavimą su vietiniu gidu, apgyvendinimą, maitinimo paslaugas. Už nuoširdų rūpestį mumis visos kelionės metu - atskiras ačiū kelionės vadovui Andriui.

Birutė Verbickienė

Kelionė, viršijusi mūsų lūkesčius.
2023 03 mėn. keliautojai į Šri Lanką dėkoja Ingai Oršauskaitei, kelionės vadovui Andriui Maslauskui už puikią kelionę, viršijusią mūsų lūkesčius. Sėkmės visuose darbuose, iki sekančių kelionių.

Rima Petrauskienė

Noriu padėkoti už nuostabią kelionę į Šri Lanką.
Noriu padėkoti už nuostabią kelionę į Šri Lanką. Taip pat už puikų kelionės vadovą Andrių Maslauską, kuris visos kelionės metu nuoširdžiai mumis rūpinosi, švietė, suteikė daug papildomų žinių apie šią įdomią šalį, visuomet buvo geros nuotaikos ir tuo užkrėsdavo mus . Nuoširdus AČIŪ.

Iraida Čyvienė

Kelionė pranoko visus mūsų lūkesčius!
Labai norėjau padėkoti vienai iš Travel Planet komandos narių, Astai Savukynaitei. Ji mums padėjo suorganizuoti individualią kelionę į Šri lanką. Buvau nustebinta greitumu, paslaugumu, dėmesiu ir patarimais. Kelionėje jau pabuvome, likome be galo patenkinti, laimingi ir pailsėję. Gidas buvo kaip vaikščiojanti enciklopedija! Jis mus apgaubė išskirtiniu dėmesiu ir žiniomis, puikia anglų kalba. Viešbučių parinkimas tobulas! Kelionė pranoko visus mūsų lūkesčius! Ačiū labai visiems prisidėjusiems.

Ingrida Kšanienė

Dėkojame jums už puikiai suorganizuotą kelionę.
Dėkojame jums už puikiai suorganizuotą kelionę. Aktyvus, informatyvus ir sportiškas turas su puikiu gidu Šri Lankoje ir nepakartojama Maldyvų sala. Vertiname 10 balų iš 10. Linkime jums sėkmės ir tęsti puikią veiklą.

Irena ir Vytautas Džiugai

Ačiū Ingai, mūsų sausio mėnesio kelionė į Šri Lanką ir Maldyvus buvo pasakiška. Profesionalės organizacija ir patarimai aukso vertės. Prisimename su nostalgija.

Daiva Valaitienė

Dažniausiai keliaujame savarankiškai, bet šią ypatingą kelionę norėjome patikėti profesionalui.
Norime padėkoti mūsų kelionės organizatorei Ingai Oršauskaitei už suplanuotą kelionę į nuostabiąją Šri Lanką. Ne šiaip kelionę, o vestuvinę kelionę! Inga atsakė į visus rūpimus klausimus, parekomendavo puikų viešbutį, kurį ir pasirinkome. Ceremonija vyko pagal Šri Lankos tradicijas: su šokėjais, daininkais, šventiko palaiminimu. Dažniausiai keliaujame savarankiškai, bet šią ypatingą kelionę norėjome patikėti profesionalui - ir nė minutės nedvejojome Ingos profesionalumu! Turėjome savaitę poilsio ant Indijos vandenyno kranto, o antrą savaitę keliavome po gražiausias salos vietas. Inga pasirūpino, kad gautume vieną geriausių Šri Lankoje vietinį gidą, kuris suteikė daug informacijos apie lankytinas vietas. Įspūdingiausia buvo arbatos plantacijose, safaryje, dramblių prieglaudoje. Nuostabu buvo pažinti vietinių gyventojų gyvenimą: buitį, papročius, tikėjimą. Būtinai rekomenduojame 4 valandų kelionę traukiniu vienu gražiausiu pasaulio maršrutu link arbatos plantacijų miestelio! Jei kas nors sugalvosite susituokti užsienyje, nedvejodami rekomenduojame šią egzotišką ir unikalią šalį bei šią kelionių agentūrą. Labai džiaugiamės, kad susipažinome su Inga - šilta ir malonia asmenybe. Sėkmės ir iki kitų susitikimų!

Inga ir Tomas Savukynai

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!