Prabangi kelionė į Vietnamą

2019 Lapkričio 05 - 2019 Lapkričio 19
Su kelionių vadovu

1987 €

+ aviabilietas

2020 Vasario 28 - 2020 Kovo 13
+ aviabilietas

1987 €

+ aviabilietas

Vienos kelionės metu pamatysite gražiausias Vietnamo vietas nuo šiaurės iki pietų - paplaukiosite stebuklingąja Halongo įlanka, pasimėgausite mistiškomis olomis, magiškais Sapa kalnais, ramia Mekongo delta, istorija turtingais miestais ir šventyklomis. Susipažinsite su spalvingomis kalnų gentimis, išbandysite taiči treniruotes, išmoksite gaminti vietnamietiškus suktinukus ir, žinoma, pailsėsite jaukiame viešbutyje ant jūros kranto.

 • Gražiausi Vietnamo kampeliai nuo šiaurės iki pietų;
 • Apsistosite patogiuose, senamiestyje arba gamtos apsuptyje esančiuose 4 - 5* viešbučiuose;
 • Lengvi pasivaikščiojimai nuostabiuose Sapos ryžių terasų slėniuose;
 • Pažintis su spalvingomis kalnų gentimis;
 • Asmenukė ant naujojo, išskirtinio dizaino Auksinio tilto (Golden Bridge) Danange – pasijusite tarsi vaikščiotumėte tarp debesų ant auksinio strypo, kurį iš kalno ištraukė milžiniškos ir labai tikroviškos Dievo rankos.
 • Į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktas Hojano senamiestis, kuris nukels keliais amžiais atgal.
 • Pasiplaukiojimas prabangiu 5* kruiziniu laivu UNESCO saugojamoje Halongo įlankoje su pilnu maitinimu, išskirtiniu aptarnavimu ir kelione su kajakais po olas. Plaukdami galėsite mėgautis vaizdais tiesiai iš savo kajutės su balkonu;
 • Unikalios patirtys: Tai Či mankštos ir vietnamietiškų patiekalų gaminimo pamokos (kruiziniame laive);
 • Mistiška kelionė po Trang An olas, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą;
 • Garsaus Hanojaus lėlių teatro ant vandens pasirodymas;
 • 3 nakvynės ir 2 dienos poilsio 5* viešbutyje ant jūros kranto;
 • Mekongo upės labirintai ir derlingi vaismedžių sodai;
 • Grupę lydės lietuvis kelionės vadovas;
 • Dovanojame kompleksinį kelionių draudimą: medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės atšaukimų, bagažo vėlavimo ir kt.

Į KELIONĖS KAINĄ

 • Nakvynės su pusryčiais 4 - 5* viešbučiuose ir poilsis Hojane 5* viešbutyje;
 • Rusakalbių gidų paslaugos pažintinio turo metu;
 • Lydintis lietuvis kelionių vadovas;
 • Visi pervežimai ir ekskursijos numatytos programoje;
 • 2 vietiniai skrydžiai (Hanojus - Hue, Danangas- Hošiminas);
 • Plaukimas kruiziniu laivu Halongo įlankoje ir nakvynė laive kajutėse su balkonu;
 • Pilnas maitinimas kruizo Halongo įlankoje metu (pusryčiai - 1, pietūs - 2, vakarienė - 1);
 • 2 pietūs pažintinės programos metu Sapoje ir Hue;
 • Įėjimo mokesčiai į visus lankomus objektus, numatytus programoje;
 • Vandens lėlių teatro pasirodymas;
 • Kompleksinis kelionės draudimas.
 • Tarptautinis skrydis - nuo 700 EUR;
 • Elektroninė Vietnamo viza - 35 EUR;
 • Programoje nenurodytas maitinimas ir asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams (~50 EUR);​
 • Vienviečio priemoka.
 • Kelionė vyksta susirinkus 8 keliautojų grupei.

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

Dėkoju už parinktą maršrutą ir tobulai organizuotą kelionę.
Įspūdžiai po kelionės dar nesusigulėjo, nes jų labai daug, tačiau viena aišku - kelionė puiki ir lūkesčiai pasiteisino.  Dėkoju už parinktą maršrutą ir tobulai organizuotą kelionę. Ypač gerą įspūdį paliko gidas Tai šiaurinėje dalyje. Praleidom gerą laiką, labai daug pamatėme ir patyrėme. Dabar žinau, jog drąsiai rekomenduosiu Travel planet ir kitiems keliautojams. Sėkmės visai komandai, lauksime įdomių pasiūlymų kitiems metams.  

Aušra V

Puiki organizatorių komanda!!! Jau tris kartus keliavau su šia agentūra ir kaskart grįžtu sužavėta! 
Kelionė į Vietnamą buvo pati pačiausia iš visų, kokiose esu buvusi: tiek daug visko pamatėm, patyrėm, sužinojom, kad atostogų vidury net prarandi laiko nuovoką! Maistas Vietname turbūt skaniausias iš visų mano ragautų :) Kas buvo, turbūt pritars, kad Tolikas - geriausias vietinis gidas!! Antroji kelionė buvo į Maroką, kuris sužavėjo spalvų, kvapų ir nuotykių įvairove. Pasivaikščiojimai užburiančiomis miestų gatvytėmis, nakvynės jaukiose riadose, iš kurių nesinori išeiti, naktis po tylutėliu žvaigždėtu dykumos dangumi, mečečių didybė ir spalvos, spalvos... Ačiū Tomui - grupės vadovui ir vertėjui :) Na, o trečioje kelionėje į Peru dar kartą įsitikinau puikiu agentūros organizuotumu, pasikroviau teigiamos energijos iš nuotykių nuo dykumos iki priedžiunglių, aplankiau vieną iš pasaulio stebuklų, palepinau skrandį kulinariniais šedevrais, o svarbiausia - keliavau su beprotiškai linksma kompanija, ir žmogus, kuris nori, padaro daugiau negu tas, kuris gali! Neįkainojamas ačiū Jurgai - už grupės kuravimą, situacijų sprendimą, neišsemiamą energiją ir lankstumą! Nepaisant netikėtumų kelionėse, kurie tik prideda nepakartojamo ir nesuplanuojamo prieskonio (cunamis ir potvynis Vietname, pilvo problemos Maroke, vietinių streikas ir 15 km žygis pėsčiomis Peru), esu be galo dėkinga "Travel Planet" už nuoširdų darbą, už unikalias patirtis ir suteiktą galimybę pažinti pasaulį ir save!!

Deimantė Ivanauskaitė

Dar kartą noriu padėkoti už puikiai organizuotą kelionę, patirtus įspūdžius! Viskas buvo puiku, Vietnamą ir jo darbščius, mielus žmones nuoširdžiai pamilau, gamta, miestai ir ypač Saigonas - sužavėjo! Dabar bandau apsiprasti su mūsų šalta realybe ir sudėlioti visus gerus ir tik gerus įspūdžius. Tikiuosi ateityje dar pasidairyti po pasauli su Travel Planet!  Ačiū labai ir sėkmes jūsų darbe!

Violeta Domkuvienė

Visų pirma norėtume padėkoti Travel planet už kompetentingą pagalbą suorganizuojant private tour Vietname. Ačiū, Gabriele, už Jūsų kantrybę ir geranoriškumą sudarinėjant maršrutą, parenkant viešbučius ir derinant kelionės kainą. Antra, padėkosim sau patiems, kad pasirinkome aplankyti  šią nuostabią šalį, nors buvo daug dvejonių... Keliavome keturiese ir visi likome sužavėti Vietnamo gamta, maistu, istorija ir savo kelionės organizatoriais. Tiesa, jų paslauga naudojomės ir keliaudami po Indiją, tad kelionė į Vietnamą – tik dar kartą patvirtino mūsų teisinga pasirinkimą. O visiems norintiems už prieinamą kainą pamatyti įspūdingą gamtą (Sapa kalnai, Halong Bay įlanka, Mekongo delta,  kraštovaizdžiai prie jūros), skirtingus ir savaip stebinančius miestus (Saigonas, Hue, Hoi an) nepriekaištingai skanų ir šviežų maistą, kurio įvairovė tikrai didelė, bei praplėsti savo istorines žinias  (Vietnamo valdymas, karas), visiems rekomenduotume aplankyti šią šalį. p.s. po praeitų metų kelionės į Indiją, negalėjome nepastebėti, kad Vietnamas yra tvarkinga šalis su darbščiais gyventojais :)

Vietnamo mozaika

Noriu padėkoti už nepaprastą kelionę, vertą kiekvieno sumokėto lito!! Mes tiek daug pamatėm, tiek visko įdomaus sužinojom ir pabandėm, kad įpusėjus kelionei man atrodė, kad aš jau kokį mėnesį ten esu :) Praradau laiko nuovoką ir plačiai atmerkusi akis mėgavausi vaizdais, pasakojimais, maistu! Ypač noriu pagirti pirmąjį mūsų gidą Toliką (Txo), kuris suteikė daug informacijos apie Vietnamą, bet kartu buvo smalsus ir itin domėjosi mūsų šalimi :) Nepaisant centriniame Vietname užklupusio taifūno, dėl turiningos kelionės programos, gerų gidų, puikios ir nedidelės bendrakeleivių kompanijos (mus net pavadino "penkiais elementais"), galiu drąsiai teigti, kad tai buvo geriausios iki šiol mano atostogos!!! Ačiū Jums!! Inesa Bosaitė, keliavo kartu Dėkoju už beprotiškai fantastišką kelionę į Vietnamą. Viskas buvo taip gerai (mumis nuolat rūpinosi -nuolat skambino iš agentūros pasiteirauti ar viskas gerai; o kelionės pabaigoje viena gidė prasitarė, kad mūsų penketą žino visas Vietnamas), kad dabar žvelgiant pro langą į lietuvišką rudenį atrodo lyg gražus sapnas... Kadangi buvome ne sezono metu - išvengėme turistų gausos. Oras buvo labai geras ir Sapos kalnuose ir  Halongo įlankoje. O išgyventas taifūnas Hoi Ane, tik sustiprino įspūdžius. Maistas labai skanus, viešbučiai geri, žmonės šilti ir geranoriški. Maža mūsų keliautojų grupelė labai susigyveno ir buvome lyg vienas kumštis.Ypatingas ačiū mūsų pirmajam gidui Tolikui, labai nuoširdžiam ir atviram visais klausimais žmogui.  Visos kelionės metu, kiekviena diena buvo lyg šventė!  Žodžiu, atostogos buvo super!  Dar kartą Ačiū ir iki kitų kelionių!

Deimantė Ivanauskaitė

Noriu padėkoti už nuostabią kelionę Vietname. Viskas sekėsi gerai, viskas pagal planą, be jokių vėlavimų. Nuostabūs vaizdai ir jausmai, geranoriški žmonės. Ypač sužavėjo Sapa kalnai ir ten gyvenantys hmong genties žmonės - šilti ir malonūs. Kitas kelionės etapas - Halongo įlanka - pasijunti lyg kitoje planetoje - aplink nerealūs vaizdai. Nors pastoviai purškė lietus, viskas buvo tiesiog nuostabu - dėl tokių vaizdų verta trenktis 9000 km į pasaulio kraštą. Viešbučiai, maistas, kelionės programa - super. Ypatinga padėka mūsų gidui TXO šiaurės Vietname - jo pagalba mums labai pravertė, gavome atsakymus į visus mums rūpimus klausimus. Atostogos praėjo turiningai, daug sužinojau ir daug pamačiau. Rekomenduoju šią kelionę savo draugams ir pažįstamiems. Atskira padėka TRAVEL PLANET ir Jums, Lina, asmeniškai.

Danutė Merkelytė

Jei nebūtų pasaulyje tiek nuostabių kampelių, kuriuose dar nespėjome pabuvoti, būtinai grįžtume į Viet Nam’ą. Pasiilgstame šypsenų, vaisių, masažų. 
Ne vakar pradėjome keliauti po tolimus kraštus. Bet ši kelionė kažkuo kitokia. Ji ne tiems, kas mėgsta gulėti prabangiuose Turkijos viešbučiuose,  bet ir nėra tokia sunki, kad negalėtų keliauti vyresni ar su vaikais. Tai nuostabi gerų, šiltų ir draugiškų žmonių šalis. Buvo visko: ir traukiniu važiavom, ir autobusu, ir lėktuvu skridom, ir laive nakvynę turėjom. Ačiū Linai, programą pataisė pagal mūsų pageidavimus. Ačiū Tho - nuoširdžiausiam ir simpatiškiausiam, kiek teko keliauti, taip pat ir geriausiam profesine prasme pirmajam gidui. Beje, galimybė keliauti su keletu gidų leidžia pamatyti šalį kitu kampu. Labai džiaugiuosi, kad nusprendėme keliauti per visą šalį – nuo įspūdingosios Sapos su ryžiais apsodintomis terasomis iki Mekongo deltos, su begaline mangų, ananasų ir kitokių vaisių gausa ( net ryžomės paragauti smirdųjį durianą ir dabar jau pritariam vietnamiečiams, kad tai visų vaisių karalius). Didžiausią įspūdį paliko, be abejonės,  Ha Long įlanka. Laivas, kuriame turėjome kajutes su balkonais, lėtai plaukė, pateikdamas mūsų akims vis gražesnius vaizdus. O dar gurmaniška vakarienė – penas ir akims ir skrandžiui :). Jei nebūtų pasaulyje tiek nuostabių kampelių, kuriuose dar nespėjome pabuvoti, būtinai grįžtume į Viet Nam’ą. Pasiilgstame šypsenų, vaisių, masažų. Lepinam artimuosius vietnamietiškomis salotomis, sriuba ir suktinukais (per keletą maisto ruošimo pamokėlių Hoi An’e, jau įvaldėme jų gamybą :). Ir vis dar pasapnuojame Sapos terasas ar Ha Longo drakoną, uodega barstantį salasJ Manau, dar ne kartą pasirinksime Travel Planet - mums patiko jų kokybės ir kainos santykis. Ir tik dabar įvertinome malonumą keliauti nedidele grupe (mūsų buvo 8). Iki pasimatymo kitoje kelionėje :)

Gita Elijošienė, keliavo maršrutu "Vietnamo simboliai"

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!