Moterų stovykla Pažaislio vienuolyne: tiltas į harmoniją

2021 Liepos 23 - 2021 Liepos 25

220 €

Moterų savaitgalio stovykla "Tiltas į harmoniją" – tai kelionė, kuri vyks ne tik išorėje, susipažįstant su Pažaislio vienuolynu, jo nuostabia architektūros bei gamtos grožiu pripildyta erdve, bet taip pat ir kiekvienos dalyvės viduje, sugrįžtant į save. Kiekvienas žmogus turi aktyvų ir pasyvų pradą. Aktyvusis pradas užsiima veikla išoriniame pasaulyje – sprendžia savo bei kitų problemas, tvarko namus, sportuoja arba guli ant sofos su knyga, dirba darbus, bendrauja su žmonėmis ir t.t. Pasyvusis pradas užima labiau stebėtojo poziciją - jis pilnas ramybės, pilnatvės, tikro žinojimo. Harmoningas žmogus gyvena pusiausvyroje su abejomis savo asmenybės pusėmis – veikliąja ir pasyviąja. Abi jos reikalingos, nes kai ima dominuoti aktyvioji pusė, žmogus gyvena įsitempęs, nuolat visur skuba ir niekur nesuspėja, auga nusivylimas savimi bei kitais, nepasitenkinimas, nepakankamumo jausmas ir, kartu su visu tuo stresu, neišvengiamai ima pulti įvairios ligos. Jei žmogus per ilgai pasineria į savo pasyviąją pusę, jis praranda objektyvų realybės suvokimą, nes esame šiame pasaulyje, kad GYVENTUME, o ne vien pasyviai stebėtume, atsiriboję nuo kasdienio šurmulio. Tad kaip atrasti pusiausvyrą tarp veiklumo ir ramybės, kaip neprarasti savasties, sprendžiant kasdienes problemas? Tai patirsite ir išmoksite šioje savaitgalio stovykloje, o grįžusios galėsite panaudoti pačios, savarankiškai.

 • Visą savaitgalį gyvensite sakralioje ir įspūdingoje Pažaislio vienuolyno erdvėje.
 • Dalyvausite išsamioje ekskursijoje po Pažaislio ansamblį, kurią ves čia gyvenanti sesuo - vienuolė.
 • Praktiškai mokysitės apjungti ir harmonizuoti įvairius savo asmenybės aspektus.
 • Stovyklą ves patyrusi savęs pažinimo mokymų autorė ir praktikė Asta Ivaškevičiūtė.
 • Artimai patirsite gamtos stichijas - leisite laiką medžių, gėlynų, vandens apsuptyje, vakarosite prie laužo.
 • Įskaičiuotas šviežias vegetariškas maitinimas visos stovyklos metu.
 • Savaitgalį praleisite nedidelėje jaukioje moterų kompanijoje - iki 13 dalyvių.

Į KELIONĖS KAINĄ

 • 2 nakvynės Pažaislio vienuolyno svečių namuose 2-4 vietų kambariuose su bendrais patogumais.
 • Visi programoje numatyti užsiėmimai ir praktikos.
 • Pilnas šviežias vegetariškas maitinimas visos stovyklos metu (nuo pirmos dienos vakarienės iki paskutinės dienos pusryčių).
 • Ekskursija po Pažaislio vienuolyno ansamblį.
 • Kelionė į/iš Pažaislio vienuolyną.
 • Asmeninės ir kitos nenumatytos išlaidos.
 • Stovyklos pradžią - penktadienį 13:30 - 14 val., pabaiga - sekmadienį 12 val.
 • Stovykla skirta tik moterims.
 • Dėl galiojančių karantino apribojimų į stovyklą priimsime tik skiepų arba neigiamą covid-19 testo, daryto ne seniau kaip prieš 72 val., rezultatą įrodantį dokumentą pateikusias dalyves.
 • Svečių namuose mokymų dalyvėms skirti 3 dviviečiai, 1 trivietis ir 1 keturvietis kambarys. Pirmiau užsiregistravusios dalyvės bus apgyvendintos dviviečiuose kambariuose.
 • Programos detalės gali keistis priklausomai nuo karantino reikalavimų.
 • Kelionės metu užtikrinsime jūsų saugumą, vadovaudamiesi aktualiomis higienos ir saugumo rekomendacijomis.
 • Minimalus grupės dydis - 8, maksimalus - 13 dalyvių.
 • Už nuotraukas dėkojame autoriams: Mariui Jovaišai, Andriui Aleksandravičiui, Keliauk Lietuvoje, Žanetai Aleksejevai, Ingai Oršauskaitei, Astai Ivaškevičiūtei.

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

Labai smagi ekskursija, drąsiai rekomenduoju!

Sužinojom daug įdomių dalykų apie lietuvius keliautojus ir tos dvi valandos prabėgo kaip 10 minučių. Ar žinojot, kad begemotai anot vieno lietuvių keliautojo turi kailį ir egiptiečius puldavo daržuose? Arba pvz., kad norint susilaukti trynukų reikia melstis Vilniaus bažnyčioje x (iš vyriško solidarumo nesakysiu kurioje). Kaip manot, kurio lietuvio keliautojo garbei yra pavadintas meteoritas? Daug įdomių ir linksmų faktų, bei istorijų Gabrielė ištraukė iš kišenės, labai smagi ekskursija, drąsiai rekomenduoju!

Tomas Šiuipys (Žymių Lietuvos keliautojų pėdsakais)

Gidas Laimonas ne tik puikiai išmano savo darbą, bet veda ekskursiją su dideliu malonumu.

Žaliakalnio laisvės genas – labai įdomiai ir profesionaliai sumanyta ekskursija. Gidas Laimonas ne tik puikiai išmano savo darbą, bet veda ekskursiją su dideliu malonumu, tarsi iš naujo atrasdamas.

Raimonda Čikotienė (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

Ekskursija – puiki ir turtinga žiniomis!
Ekskursija – puiki ir turtinga žiniomis. Taip pat labai patiko malonus ir profesionalus gidas. Ir toliau seksime jūsų organizuojamas ekskursijas bei dalyvausime, kai tik galėsime.

Daina Valančiūtė (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

Ačiū už jūsų pastangas, gerą nuotaiką ir dėmesį keliaujantiems!
Buvo smagu keliauti su jumis Panemunės pilių keliu. Ačiū už jūsų pastangas, gerą nuotaiką ir dėmesį keliaujantiems.  Iki sekančių susitikimų.

Ana (Panemunės pilių keliu)

Laimonas puikiai pasiruošęs, dirbantis iš idėjos ir su didele meile tam, ką daro.
Labai dėkui už tokią įdomią ekskursija Kaune! Laimonas puikiai pasiruošęs, dirbantis iš idėjos ir su didele meile tam, ką daro. Jaučiasi, kad idėta labai daug darbo ir širdies, kad šis pasivaiksčiojimas po inteligentiskąjį tarpukario Kauną būtų įdomus. Labai įdomiai ir originaliai pateikta informacija, gražūs perėjimai ir apjungimai. Didelis nuoširdus Ačiū Laimonui ir Travel Planet už idėją ir organizavimą!

Asta Zdanavičiūtė (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

Laimonas – puikus gidas, entuziastingas ir mylintis tai ką daro. Iš tokių žmonių girdėti istorijas dvigubas smagumas.
Puiki ekskursija! Informatyvi ir nenuobodi. Laimonas – puikus gidas, entuziastingas ir mylintis tai ką daro. Iš tokių žmonių girdėti istorijas dvigubas smagumas. Patenkino mūsų smalsumą, atsakė į visus klausimus.  

Ričardas Mačiulis (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

Ekskursija buvo tobula – informatyvi, nenuobodi.
Ekskursija buvo tobula – informatyvi, nenuobodi. Miestas atsivėrė kitomis, nematytomis spalvomis. Gidui – 10 balų!

Daina Makūnienė (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

Tokios ekskursijos - puiki idėja asmeninėms šventėms

Noriu nuoširdžiai padėkoti už puikiai suorganizuotą privačią ekskursiją "Japonija Lietuvoje". Ypatingai nuoširdus ačiū Aurelijui Zykui už įdomius pasakojimus, puikią nuotaiką bei kantrybę visos ekskursijos metu. Svečiai, dalyvavę mūsų šeimos šventėje, liko sužavėti ir labai patenkinti. Visiems labai patiko japoniškos arbatos ceremonija, kurios metu turėjome galimybę gaminti ir paragauti Matcha arbatos. Ekskursija po Kauną buvo labai informatyvi ir įdomi, turėjome puikią progą kitokiu žvilgsniu pamatyti savo miestą. Na o susitikimas su Kęstučiu Ptakausku Alytuje, jo japoniškas sodas bei nepaprastai įdomus pasakojimas padarė didžiulį įspūdį kiekvienam. Manau, kad tokios ekskursijos gali būti puiki įdėja asmeninėms šventėms, kai susirenka gerai pažįstamų žmonių grupė, visi turi progą ne tik maloniai prakeisti laiką bei pabendrauti, bet ir sužinoti daug naujų  įdomių dalykų.

Asta Marcinkevičienė ("Atrask Japoniją Lietuvoje")

Puiki autorinė ekskursija, visiems rekomenduoju
Tikras profas:). Įdomios, įvairiapusės žinios, paskanintos gerom istorijom, subalansuota visiems skoniams. Ir pasivaikščiojom, ir pasivažinėjom, ir net mini piknikui laiko turėjom. Malonus bendravimas, daug juoko ir dalyvių įsitraukimas su savo patirtim ir anekdotais. Puiki autorinė ekskursija, visiems rekomenduoju! Ačiū, Mariau, už puikią popietę.

Jolanta Valantinaitė ("Kultūrinis ir istorinis Lietuvos žydų paveldas")

Tikrai verta
Tikrai verta. 4 valandos prabėga nejučia, o ir informacijos bei gerų anekdotų galima gauti pasimėgauti

Lina Levickienė (Kultūrinis ir istorinis Lietuvos žydų paveldas)

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!