Naktinis žvaigždžių turas

Kol į kitus žemynus skraidyti negalime, kviečiame “paskraidyti” iki žvaigždžių. Dauguma tautų nuo seno stebėjo dangų ir ieškojo jame ženklų. Tad pasinerkite į pažintį su kosminiu pasauliu: nuo senovės baltų pasaulėžiūros iki šių dienų etnokosmologijos.

 • Aplankysite unikalų etnokosmologijos muziejų, kurio esmė – žmogaus ir žmonijos ryšiai su kosminiu pasauliu.
 • Susipažinsite su astronomijos ištakomis “Dangaus šviesulių stebykloje”, kur išgirsite įtaigius etnokosmologo Jono Vaiškūno pasakojimus apie Senovės baltų pasaulėžiūrą ir religiją.
 • Molėtų astronomijos observatorijoje išgirsite apie mūsų mokslininkų darbus, o jeigu pasiseks - giedrą naktį ne tik stebėsite žvaigždes, bet ir žvaigždžių lietų, būtent rugpjūčio mėnesį tikimybė jį pamatyti yra didžiausia.

Į KELIONĖS KAINĄ

 • Įėjimo bilietai ir privatus gidas Etnokosmologijos muziejuje.
 • Privati Jono Vaiškūno ekskursija Senovinėje dangaus šviesulių stebykloje.
 • Privatus naktinis žvaigždžių stebėjimas Molėtų astronomijos observatorijoje.
 • Kelionė į/iš Kulionių, pervažiavimai tarp objektų.
 • Maitinimas, gėrimai ar užkandžiai.
 • Asmeninės bei programoje nenumatytos išlaidos.
 • Ekskursijos pradžia - 19:30 val, o pabaiga - apie 01:30 val, tad nusiteikite "panaktinėti".
 • Naktinis žvaigždžių stebėjimas per teleskopą vyksta tik esant visiškai giedram arba itin mažai debesuotam orui. Jeigu žvaigždžių stebėjimas per teleskopą nėra galimas, tuomet ekskursija vyksta viduje, o žvaigždės demonstruojamos per ekraną.
 • Kelionės data ar programos detalės gali keistis priklausomai nuo karantino reikalavimų ir/ar oro sąlygų.
 • Jeigu norite sudalyvauti ekskursijoje, tačiau neturite kaip atvykti iki Kulionių - susisiekite su mumis - galbūt mums pavyks padėti jums susikooperuoti su kitais keliautojais.
 • Norintieji gali įsikurti nakvynei palapinėse Dangaus šviesulių stebyklos teritorijoje ant ežero kranto (už papildomą mokestį).
 • Kelionės metu užtikrinsime jūsų saugumą, vadovaudamiesi aktualiomis higienos ir saugumo rekomendacijomis.
 • Už nuotraukas dėkojame autoriams: Lietuvos Etnokosmologijos muziejus, Dangaus Šviesulių stebykla, Bronius Buckus, Saulius Lovčikas.
 • Minimalus grupės dydis - 8 asmenys, maksimalus - 14 asmenų.

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

Gidas Laimonas ne tik puikiai išmano savo darbą, bet veda ekskursiją su dideliu malonumu.

Žaliakalnio laisvės genas – labai įdomiai ir profesionaliai sumanyta ekskursija. Gidas Laimonas ne tik puikiai išmano savo darbą, bet veda ekskursiją su dideliu malonumu, tarsi iš naujo atrasdamas.

Raimonda Čikotienė (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

Ekskursija – puiki ir turtinga žiniomis!
Ekskursija – puiki ir turtinga žiniomis. Taip pat labai patiko malonus ir profesionalus gidas. Ir toliau seksime jūsų organizuojamas ekskursijas bei dalyvausime, kai tik galėsime.

Daina Valančiūtė (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

Ačiū už jūsų pastangas, gerą nuotaiką ir dėmesį keliaujantiems!
Buvo smagu keliauti su jumis Panemunės pilių keliu. Ačiū už jūsų pastangas, gerą nuotaiką ir dėmesį keliaujantiems.  Iki sekančių susitikimų.

Ana (Panemunės pilių keliu)

Laimonas puikiai pasiruošęs, dirbantis iš idėjos ir su didele meile tam, ką daro.
Labai dėkui už tokią įdomią ekskursija Kaune! Laimonas puikiai pasiruošęs, dirbantis iš idėjos ir su didele meile tam, ką daro. Jaučiasi, kad idėta labai daug darbo ir širdies, kad šis pasivaiksčiojimas po inteligentiskąjį tarpukario Kauną būtų įdomus. Labai įdomiai ir originaliai pateikta informacija, gražūs perėjimai ir apjungimai. Didelis nuoširdus Ačiū Laimonui ir Travel Planet už idėją ir organizavimą!

Asta Zdanavičiūtė (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

Laimonas – puikus gidas, entuziastingas ir mylintis tai ką daro. Iš tokių žmonių girdėti istorijas dvigubas smagumas.
Puiki ekskursija! Informatyvi ir nenuobodi. Laimonas – puikus gidas, entuziastingas ir mylintis tai ką daro. Iš tokių žmonių girdėti istorijas dvigubas smagumas. Patenkino mūsų smalsumą, atsakė į visus klausimus.  

Ričardas Mačiulis (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

Ekskursija buvo tobula – informatyvi, nenuobodi.
Ekskursija buvo tobula – informatyvi, nenuobodi. Miestas atsivėrė kitomis, nematytomis spalvomis. Gidui – 10 balų!

Daina Makūnienė (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

Tokios ekskursijos - puiki idėja asmeninėms šventėms

Noriu nuoširdžiai padėkoti už puikiai suorganizuotą privačią ekskursiją "Japonija Lietuvoje". Ypatingai nuoširdus ačiū Aurelijui Zykui už įdomius pasakojimus, puikią nuotaiką bei kantrybę visos ekskursijos metu. Svečiai, dalyvavę mūsų šeimos šventėje, liko sužavėti ir labai patenkinti. Visiems labai patiko japoniškos arbatos ceremonija, kurios metu turėjome galimybę gaminti ir paragauti Matcha arbatos. Ekskursija po Kauną buvo labai informatyvi ir įdomi, turėjome puikią progą kitokiu žvilgsniu pamatyti savo miestą. Na o susitikimas su Kęstučiu Ptakausku Alytuje, jo japoniškas sodas bei nepaprastai įdomus pasakojimas padarė didžiulį įspūdį kiekvienam. Manau, kad tokios ekskursijos gali būti puiki įdėja asmeninėms šventėms, kai susirenka gerai pažįstamų žmonių grupė, visi turi progą ne tik maloniai prakeisti laiką bei pabendrauti, bet ir sužinoti daug naujų  įdomių dalykų.

Asta Marcinkevičienė ("Atrask Japoniją Lietuvoje")

Puiki autorinė ekskursija, visiems rekomenduoju
Tikras profas:). Įdomios, įvairiapusės žinios, paskanintos gerom istorijom, subalansuota visiems skoniams. Ir pasivaikščiojom, ir pasivažinėjom, ir net mini piknikui laiko turėjom. Malonus bendravimas, daug juoko ir dalyvių įsitraukimas su savo patirtim ir anekdotais. Puiki autorinė ekskursija, visiems rekomenduoju! Ačiū, Mariau, už puikią popietę.

Jolanta Valantinaitė ("Kultūrinis ir istorinis Lietuvos žydų paveldas")

Tikrai verta
Tikrai verta. 4 valandos prabėga nejučia, o ir informacijos bei gerų anekdotų galima gauti pasimėgauti

Lina Levickienė (Kultūrinis ir istorinis Lietuvos žydų paveldas)

Puiki ekskursija su paskatinimu nerti dar giliau į istoriją per knygas ir filmus!
Puiki ekskursija su paskatinimu nerti dar giliau į istoriją per knygas ir filmus! Esu labai dėkinga gidui Mariui ir už šviesius istorinius intarpus drastiškame kontekste.

Aistė Mažeikienė (Kultūrinis ir istorinis Lietuvos žydų paveldas)

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!