Panemunės pilių ir kulinarinio paveldo keliu

Kviečiame patyrinėti vieną gražiausių ir svariausių maršrutų Lietuvai ir mums kiekvienam – Panemunę. Apdainuotojo Nemuno lydimi, vietinių gyventojų sutinkami ir nuostabios gamtos apsupti eisite, lipsite, kopsite, sužinosite, diskutuosite, lyginsite, ragausite, dainuosite ir tiesiog būsite.

 • Tai istoriškai ir geografiškai unikali vieta su penkiais nuostabaus grožio piliakalniais prie upės. Tai vieta, kur viduramžiais stovėjo baltų pilys ir įtvirtinimai, gynę kraštą nuo kryžiuočių. Ir jei šis aprašas jums labiausiai primena Kernavę – Jūs jau turite pirmą priežastį pasileisti Panemunės keliu.
 • Keliausite „pilių keliu” ir pažinsite mažiau atrastą Panemunės dalį kopdami į gražiausiomis panoramomis besididžiuojančius piliakalnius.
 • Sužinosite, kas sieja Lietuvos bibliografiją su „Titaniku“; kodėl „Rugiuose prie bedugnės“ yra ko gero populiariausias romanas Kaliningrado pasienyje ir kodėl Vilkijoje Luiso Armstrongo kūriniai skamba gražiau nei kituose Lietuvos miestuose.
 • Pažinsite kulinarinį krašto paveldą ir mėgausitės tradiciniais patiekalais nuo laužo: ragausite „Gaidžio sriubos“ ir valgysite patiekalą, kuriuo susižavėjęs tarpukario Lietuvos prezidentas Antanas Smetona namo pasikvietė jį gaminusį šefą! Be to, visus patiekalus skanausite netikėtose vietose.
 • Pamatysite Panemunės kelią rudens apdaru: kai po kojomis džiugina geltonų lapų kilimas, o kava kvepia gardžiau ir šildo labiau...
 • Sužinosite, kuo Jurbarkas didžiuojasi prieš Kauną ir kas sieja Kauno ir Jurbarko damas.
 • Net jei keliauti toli dar negalime, tačiau prisiminti kitas šalis – neuždrausta. Tuo labiau, kad kelionėje Jus lydės patyrusi keliautoja, straipsnių autorė, kelionių vadovė ir gidė Eglė Galubavičiūtė, kuri Panemunės peizažuose atpažįsta net ir Naująją Zelandiją, architektūroje – Prancūziją, o kulinariniame pavelde – Vokietiją.

Į KELIONĖS KAINĄ

 • Pervežimas privačiu autobusu Vilnius – Kaunas – Sudargai – Kaunas – Vilnius;
 • Eglės Galubavičiūtės paslaugos;
 • Tradiciniai pietūs su ant laužo ruošta gaidžio sriuba vienoje gražiausių Panemunės sodybų;
 • Edukacinė programa su tradicine, kulinarinio paveldo vakariene (ant laužo kepti žiobriai);
 • Visos programoje nurodytos ekskursijos.
 • Asmeninės bei programoje nenumatytos išlaidos;
 • Įėjimas į Grybo ir Juškų muziejus – 3 Eur (renkama vietoje);
 • Pakilimas į Raudonės pilies bokštą;
 • Maitinimas, nenurodytas programoje;
 • Arbatpinigiai.
 • Programa vykdoma, susirinkus 8 keliautojams, maksimalus grupės dydis – 14 asmenų;
 • Renginio metu privaloma dėvėti apsaugines kaukes;
 • Kelionės data ar programos detalės gali keistis priklausomai nuo nenumatytų aplinkybių, susijusių su Covid-19.

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

Gidas Laimonas ne tik puikiai išmano savo darbą, bet veda ekskursiją su dideliu malonumu.

Žaliakalnio laisvės genas – labai įdomiai ir profesionaliai sumanyta ekskursija. Gidas Laimonas ne tik puikiai išmano savo darbą, bet veda ekskursiją su dideliu malonumu, tarsi iš naujo atrasdamas.

Raimonda Čikotienė (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

Ekskursija – puiki ir turtinga žiniomis!
Ekskursija – puiki ir turtinga žiniomis. Taip pat labai patiko malonus ir profesionalus gidas. Ir toliau seksime jūsų organizuojamas ekskursijas bei dalyvausime, kai tik galėsime.

Daina Valančiūtė (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

Ačiū už jūsų pastangas, gerą nuotaiką ir dėmesį keliaujantiems!
Buvo smagu keliauti su jumis Panemunės pilių keliu. Ačiū už jūsų pastangas, gerą nuotaiką ir dėmesį keliaujantiems.  Iki sekančių susitikimų.

Ana (Panemunės pilių keliu)

Laimonas puikiai pasiruošęs, dirbantis iš idėjos ir su didele meile tam, ką daro.
Labai dėkui už tokią įdomią ekskursija Kaune! Laimonas puikiai pasiruošęs, dirbantis iš idėjos ir su didele meile tam, ką daro. Jaučiasi, kad idėta labai daug darbo ir širdies, kad šis pasivaiksčiojimas po inteligentiskąjį tarpukario Kauną būtų įdomus. Labai įdomiai ir originaliai pateikta informacija, gražūs perėjimai ir apjungimai. Didelis nuoširdus Ačiū Laimonui ir Travel Planet už idėją ir organizavimą!

Asta Zdanavičiūtė (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

Laimonas – puikus gidas, entuziastingas ir mylintis tai ką daro. Iš tokių žmonių girdėti istorijas dvigubas smagumas.
Puiki ekskursija! Informatyvi ir nenuobodi. Laimonas – puikus gidas, entuziastingas ir mylintis tai ką daro. Iš tokių žmonių girdėti istorijas dvigubas smagumas. Patenkino mūsų smalsumą, atsakė į visus klausimus.  

Ričardas Mačiulis (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

Ekskursija buvo tobula – informatyvi, nenuobodi.
Ekskursija buvo tobula – informatyvi, nenuobodi. Miestas atsivėrė kitomis, nematytomis spalvomis. Gidui – 10 balų!

Daina Makūnienė (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

Tokios ekskursijos - puiki idėja asmeninėms šventėms

Noriu nuoširdžiai padėkoti už puikiai suorganizuotą privačią ekskursiją "Japonija Lietuvoje". Ypatingai nuoširdus ačiū Aurelijui Zykui už įdomius pasakojimus, puikią nuotaiką bei kantrybę visos ekskursijos metu. Svečiai, dalyvavę mūsų šeimos šventėje, liko sužavėti ir labai patenkinti. Visiems labai patiko japoniškos arbatos ceremonija, kurios metu turėjome galimybę gaminti ir paragauti Matcha arbatos. Ekskursija po Kauną buvo labai informatyvi ir įdomi, turėjome puikią progą kitokiu žvilgsniu pamatyti savo miestą. Na o susitikimas su Kęstučiu Ptakausku Alytuje, jo japoniškas sodas bei nepaprastai įdomus pasakojimas padarė didžiulį įspūdį kiekvienam. Manau, kad tokios ekskursijos gali būti puiki įdėja asmeninėms šventėms, kai susirenka gerai pažįstamų žmonių grupė, visi turi progą ne tik maloniai prakeisti laiką bei pabendrauti, bet ir sužinoti daug naujų  įdomių dalykų.

Asta Marcinkevičienė ("Atrask Japoniją Lietuvoje")

Puiki autorinė ekskursija, visiems rekomenduoju
Tikras profas:). Įdomios, įvairiapusės žinios, paskanintos gerom istorijom, subalansuota visiems skoniams. Ir pasivaikščiojom, ir pasivažinėjom, ir net mini piknikui laiko turėjom. Malonus bendravimas, daug juoko ir dalyvių įsitraukimas su savo patirtim ir anekdotais. Puiki autorinė ekskursija, visiems rekomenduoju! Ačiū, Mariau, už puikią popietę.

Jolanta Valantinaitė ("Kultūrinis ir istorinis Lietuvos žydų paveldas")

Tikrai verta
Tikrai verta. 4 valandos prabėga nejučia, o ir informacijos bei gerų anekdotų galima gauti pasimėgauti

Lina Levickienė (Kultūrinis ir istorinis Lietuvos žydų paveldas)

Puiki ekskursija su paskatinimu nerti dar giliau į istoriją per knygas ir filmus!
Puiki ekskursija su paskatinimu nerti dar giliau į istoriją per knygas ir filmus! Esu labai dėkinga gidui Mariui ir už šviesius istorinius intarpus drastiškame kontekste.

Aistė Mažeikienė (Kultūrinis ir istorinis Lietuvos žydų paveldas)

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!