Virtualių kelionių po Japoniją ciklas

Svajojate nukeliauti į Japoniją? O gal jau buvote ten ir norite atgaivinti žinias bei prisiminimus? Galite tai padaryti ir dabar, nepaisydami pandemijos iššūkių ir judėjimo apribojimų. Keturis ketvirtadienio vakarus kviečiame praleisti, keliaujant po gražiausias ir įžymiausias Japonijos vietas. Aplankysite skirtingus šios šalies miestus, geografinius regionus, apžiūrėsite lankytinas vietas, susipažinsite su vietinėmis tradicijomis. Virtualių kelionių-paskaitų metu jus lydės dr. Aurelijus Zykas, dalį savo gyvenimo praleidęs Japonijoje ir parašęs keletą knygų apie šią šalį. Virtualios kelionės vyks kovo 18 - balandžio 8 dienomis, ketvirtadieniais, 18:00-19:30 nuotoliniu būdu. Negalintieji jungtis prie paskaitos tuo metu, turės galimybę peržiūrėti jos įrašą.

 • Kovo 18 - balandžio 8 d. kiekvieną ketvirtadienį 18:00 - 19:30 leisitės į virtualią kelionę po Japoniją.
 • Pažinsite keturis skirtingus Japonijos miestus bei regionus.
 • Aplankysite žymiausias Japonijos vietas saugiai sėdėdami ant sofos.
 • Keliausite su ilgametę gyvą patirtį Japonijoje turinčiu specialistu dr. Aurelijumi Zyku.
 • Galite įsigyti prieigą prie vienos ar kelių atskirų virtualių kelionių arba prie viso keturių paskaitų ciklo (vienos kelionės kaina - 15 EUR, viso ciklo kaina - 49 EUR). Vienas įsigytas bilietas suteikia prisijungimo teisę vienam įrenginiui.
 • Įsigyjantys visą ciklą iš karto, gaus dovaną - dr. Aurelijaus Zyko paskaitos "Įvadas į Japoniją" įrašą. Jį išklausyti galėsite prieš prasidedant ciklui.

Į KELIONĖS KAINĄ

 • Pasirinktos atskiros virtualios kelionės arba visas keturių kelionių + 1 paskaitos įrašo ciklas.
 • Negalintys dalyvauti numatytu laiku, kitą dieną gaus nuorodą į kelionės įrašą, kurį galės pažiūrėti per artimiausias tris dienas.
 • Viskas, kas nenumatyta prie "įskaičiuota".
 • Galite įsigyti vieną ar kelias atskiras virtualias keliones (vienos kelionės kaina - 15 EUR) arba visą keturių kelionių ciklą (kaina - 49 EUR).
 • Perkantys visą keturių kelionių ciklą gaus dovaną - dr. Aurelijaus Zyko paskaitos "Įvadas į Japoniją" įrašą, kurį galės pasižiūrėti prieš prasidedant ciklui.
 • Vienas įsigytas bilietas suteikia prisijungimo teisę vienam įrenginiui.
 • Prisijungimo nuorodą gausite iš anksto, tą pačią dieną, kuomet vyks virtuali kelionė.
 • Virtualios kelionės vyks nurodytomis datomis (ketvirtadieniais) nuo 18 iki 19:30 val. (pabaigos laikas - apytikslis).
 • Po paskaitos galėsite gyvai užduoti klausimus lektoriui.
 • Virtualios kelionės įrašas bus prieinamas tris dienas po renginio.

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

Gidas Laimonas ne tik puikiai išmano savo darbą, bet veda ekskursiją su dideliu malonumu.

Žaliakalnio laisvės genas – labai įdomiai ir profesionaliai sumanyta ekskursija. Gidas Laimonas ne tik puikiai išmano savo darbą, bet veda ekskursiją su dideliu malonumu, tarsi iš naujo atrasdamas.

Raimonda Čikotienė (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

Ekskursija – puiki ir turtinga žiniomis!
Ekskursija – puiki ir turtinga žiniomis. Taip pat labai patiko malonus ir profesionalus gidas. Ir toliau seksime jūsų organizuojamas ekskursijas bei dalyvausime, kai tik galėsime.

Daina Valančiūtė (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

Ačiū už jūsų pastangas, gerą nuotaiką ir dėmesį keliaujantiems!
Buvo smagu keliauti su jumis Panemunės pilių keliu. Ačiū už jūsų pastangas, gerą nuotaiką ir dėmesį keliaujantiems.  Iki sekančių susitikimų.

Ana (Panemunės pilių keliu)

Laimonas puikiai pasiruošęs, dirbantis iš idėjos ir su didele meile tam, ką daro.
Labai dėkui už tokią įdomią ekskursija Kaune! Laimonas puikiai pasiruošęs, dirbantis iš idėjos ir su didele meile tam, ką daro. Jaučiasi, kad idėta labai daug darbo ir širdies, kad šis pasivaiksčiojimas po inteligentiskąjį tarpukario Kauną būtų įdomus. Labai įdomiai ir originaliai pateikta informacija, gražūs perėjimai ir apjungimai. Didelis nuoširdus Ačiū Laimonui ir Travel Planet už idėją ir organizavimą!

Asta Zdanavičiūtė (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

Laimonas – puikus gidas, entuziastingas ir mylintis tai ką daro. Iš tokių žmonių girdėti istorijas dvigubas smagumas.
Puiki ekskursija! Informatyvi ir nenuobodi. Laimonas – puikus gidas, entuziastingas ir mylintis tai ką daro. Iš tokių žmonių girdėti istorijas dvigubas smagumas. Patenkino mūsų smalsumą, atsakė į visus klausimus.  

Ričardas Mačiulis (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

Ekskursija buvo tobula – informatyvi, nenuobodi.
Ekskursija buvo tobula – informatyvi, nenuobodi. Miestas atsivėrė kitomis, nematytomis spalvomis. Gidui – 10 balų!

Daina Makūnienė (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

Tokios ekskursijos - puiki idėja asmeninėms šventėms

Noriu nuoširdžiai padėkoti už puikiai suorganizuotą privačią ekskursiją "Japonija Lietuvoje". Ypatingai nuoširdus ačiū Aurelijui Zykui už įdomius pasakojimus, puikią nuotaiką bei kantrybę visos ekskursijos metu. Svečiai, dalyvavę mūsų šeimos šventėje, liko sužavėti ir labai patenkinti. Visiems labai patiko japoniškos arbatos ceremonija, kurios metu turėjome galimybę gaminti ir paragauti Matcha arbatos. Ekskursija po Kauną buvo labai informatyvi ir įdomi, turėjome puikią progą kitokiu žvilgsniu pamatyti savo miestą. Na o susitikimas su Kęstučiu Ptakausku Alytuje, jo japoniškas sodas bei nepaprastai įdomus pasakojimas padarė didžiulį įspūdį kiekvienam. Manau, kad tokios ekskursijos gali būti puiki įdėja asmeninėms šventėms, kai susirenka gerai pažįstamų žmonių grupė, visi turi progą ne tik maloniai prakeisti laiką bei pabendrauti, bet ir sužinoti daug naujų  įdomių dalykų.

Asta Marcinkevičienė ("Atrask Japoniją Lietuvoje")

Puiki autorinė ekskursija, visiems rekomenduoju
Tikras profas:). Įdomios, įvairiapusės žinios, paskanintos gerom istorijom, subalansuota visiems skoniams. Ir pasivaikščiojom, ir pasivažinėjom, ir net mini piknikui laiko turėjom. Malonus bendravimas, daug juoko ir dalyvių įsitraukimas su savo patirtim ir anekdotais. Puiki autorinė ekskursija, visiems rekomenduoju! Ačiū, Mariau, už puikią popietę.

Jolanta Valantinaitė ("Kultūrinis ir istorinis Lietuvos žydų paveldas")

Tikrai verta
Tikrai verta. 4 valandos prabėga nejučia, o ir informacijos bei gerų anekdotų galima gauti pasimėgauti

Lina Levickienė (Kultūrinis ir istorinis Lietuvos žydų paveldas)

Puiki ekskursija su paskatinimu nerti dar giliau į istoriją per knygas ir filmus!
Puiki ekskursija su paskatinimu nerti dar giliau į istoriją per knygas ir filmus! Esu labai dėkinga gidui Mariui ir už šviesius istorinius intarpus drastiškame kontekste.

Aistė Mažeikienė (Kultūrinis ir istorinis Lietuvos žydų paveldas)

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!