Virtualios kelionės po Tibetą

2022 Vasario 02 - 2022 Vasario 02
su Ieva Rute

15 - 27 €

Svajojate nukeliauti į Tibetą? O gal jau buvote ten ir norite atgaivinti žinias bei prisiminimus? Panašu, kad Tibetas keliautojams iš Lietuvos kurį laiką bus nepasiekiamas, tačiau virtualios kelionės leis šiek tiek prisiliesti prie šio tolimo ir paslaptingo krašto ir jo žmonių. Du trečiadienio vakarus kviečiame praleisti, keliaujant ne tik po labiausiai lankomas Tibeto vietas, bet ir ten, kur retas užsienietis buvo įkėlęs koją. Aplankysite skirtingas šio aukštikalnių regiono vietas, sužinosite įdomių istorijos detalių, susipažinsite su vietinėmis tradicijomis. Virtualių kelionių-paskaitų metu jus lydės Ieva Rute, patyrusi kelionių vadovė po Tibetą ir aplinkinius kraštus. Virtualios kelionės vyks sausio 26 bei vasario 2 dienomis, trečiadieniais, 18:00-19:30 per "Zoom" nuotolinių konferencijų programėlę. Negalintieji jungtis prie paskaitos tuo metu, turės galimybę peržiūrėti jos įrašą.

 • Du trečiadienio vakarus iš eilės 18:00 - 19:30 leisitės į virtualią kelionę po Tibetą.
 • Pažinsite išskirtinę Tibeto kultūrą bei religijų įvairovę.
 • Aplankysite žymiausias bei mažiau lankomas regiono vietas saugiai sėdėdami ant sofos.
 • Virtualiai keliausite aplink šventąjį Kailašo kalną bei ikibudistinės Tibeto tradicijos Yungdrung Bono keliais.
 • Keliausite su ilgametę gyvą kelionių po Aziją patirtį turinčia specialiste Ieva Rute.
 • Galite įsigyti prieigą prie vienos iš virtualių kelionių atskirai arba viso dviejų paskaitų ciklo (vienos kelionės kaina - 15 EUR, perkant abi iš karto - 27 EUR). Vienas įsigytas bilietas suteikia prisijungimo teisę vienam įrenginiui.

Į KELIONĖS KAINĄ

 • Pasirinkta viena ar abi virtualios kelionės po Tibetą.
 • Negalintys dalyvauti numatytu laiku, kitą dieną gaus nuorodą į kelionės įrašą, kurį galės pažiūrėti per artimiausias tris dienas.
 • Viskas, kas nenumatyta prie "įskaičiuota".
 • Galite įsigyti vieną atskirą virtualią kelionę (vienos kelionės kaina - 15 EUR) arba visą dviejų kelionių ciklą (kaina - 27 EUR).
 • Vienas įsigytas bilietas suteikia prisijungimo teisę vienam įrenginiui.
 • Prisijungimo nuorodą gausite iš anksto, tą pačią dieną, kuomet vyks virtuali kelionė.
 • Virtualios kelionės vyks nurodytomis datomis (trečiadieniais) nuo 18 iki 19:30 val. (pabaigos laikas - apytikslis).
 • Po paskaitos galėsite gyvai užduoti klausimus lektorei.
 • Virtualios kelionės įrašas bus prieinamas tris dienas po renginio.

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

Labai smagi ekskursija, drąsiai rekomenduoju!

Sužinojom daug įdomių dalykų apie lietuvius keliautojus ir tos dvi valandos prabėgo kaip 10 minučių. Ar žinojot, kad begemotai anot vieno lietuvių keliautojo turi kailį ir egiptiečius puldavo daržuose? Arba pvz., kad norint susilaukti trynukų reikia melstis Vilniaus bažnyčioje x (iš vyriško solidarumo nesakysiu kurioje). Kaip manot, kurio lietuvio keliautojo garbei yra pavadintas meteoritas? Daug įdomių ir linksmų faktų, bei istorijų Gabrielė ištraukė iš kišenės, labai smagi ekskursija, drąsiai rekomenduoju!

Tomas Šiuipys (Žymių Lietuvos keliautojų pėdsakais)

Gidas Laimonas ne tik puikiai išmano savo darbą, bet veda ekskursiją su dideliu malonumu.

Žaliakalnio laisvės genas – labai įdomiai ir profesionaliai sumanyta ekskursija. Gidas Laimonas ne tik puikiai išmano savo darbą, bet veda ekskursiją su dideliu malonumu, tarsi iš naujo atrasdamas.

Raimonda Čikotienė (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

Ekskursija – puiki ir turtinga žiniomis!
Ekskursija – puiki ir turtinga žiniomis. Taip pat labai patiko malonus ir profesionalus gidas. Ir toliau seksime jūsų organizuojamas ekskursijas bei dalyvausime, kai tik galėsime.

Daina Valančiūtė (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

Ačiū už jūsų pastangas, gerą nuotaiką ir dėmesį keliaujantiems!
Buvo smagu keliauti su jumis Panemunės pilių keliu. Ačiū už jūsų pastangas, gerą nuotaiką ir dėmesį keliaujantiems.  Iki sekančių susitikimų.

Ana (Panemunės pilių keliu)

Laimonas puikiai pasiruošęs, dirbantis iš idėjos ir su didele meile tam, ką daro.
Labai dėkui už tokią įdomią ekskursija Kaune! Laimonas puikiai pasiruošęs, dirbantis iš idėjos ir su didele meile tam, ką daro. Jaučiasi, kad idėta labai daug darbo ir širdies, kad šis pasivaiksčiojimas po inteligentiskąjį tarpukario Kauną būtų įdomus. Labai įdomiai ir originaliai pateikta informacija, gražūs perėjimai ir apjungimai. Didelis nuoširdus Ačiū Laimonui ir Travel Planet už idėją ir organizavimą!

Asta Zdanavičiūtė (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

Laimonas – puikus gidas, entuziastingas ir mylintis tai ką daro. Iš tokių žmonių girdėti istorijas dvigubas smagumas.
Puiki ekskursija! Informatyvi ir nenuobodi. Laimonas – puikus gidas, entuziastingas ir mylintis tai ką daro. Iš tokių žmonių girdėti istorijas dvigubas smagumas. Patenkino mūsų smalsumą, atsakė į visus klausimus.  

Ričardas Mačiulis (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

Ekskursija buvo tobula – informatyvi, nenuobodi.
Ekskursija buvo tobula – informatyvi, nenuobodi. Miestas atsivėrė kitomis, nematytomis spalvomis. Gidui – 10 balų!

Daina Makūnienė (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

Tokios ekskursijos - puiki idėja asmeninėms šventėms

Noriu nuoširdžiai padėkoti už puikiai suorganizuotą privačią ekskursiją "Japonija Lietuvoje". Ypatingai nuoširdus ačiū Aurelijui Zykui už įdomius pasakojimus, puikią nuotaiką bei kantrybę visos ekskursijos metu. Svečiai, dalyvavę mūsų šeimos šventėje, liko sužavėti ir labai patenkinti. Visiems labai patiko japoniškos arbatos ceremonija, kurios metu turėjome galimybę gaminti ir paragauti Matcha arbatos. Ekskursija po Kauną buvo labai informatyvi ir įdomi, turėjome puikią progą kitokiu žvilgsniu pamatyti savo miestą. Na o susitikimas su Kęstučiu Ptakausku Alytuje, jo japoniškas sodas bei nepaprastai įdomus pasakojimas padarė didžiulį įspūdį kiekvienam. Manau, kad tokios ekskursijos gali būti puiki įdėja asmeninėms šventėms, kai susirenka gerai pažįstamų žmonių grupė, visi turi progą ne tik maloniai prakeisti laiką bei pabendrauti, bet ir sužinoti daug naujų  įdomių dalykų.

Asta Marcinkevičienė ("Atrask Japoniją Lietuvoje")

Puiki autorinė ekskursija, visiems rekomenduoju
Tikras profas:). Įdomios, įvairiapusės žinios, paskanintos gerom istorijom, subalansuota visiems skoniams. Ir pasivaikščiojom, ir pasivažinėjom, ir net mini piknikui laiko turėjom. Malonus bendravimas, daug juoko ir dalyvių įsitraukimas su savo patirtim ir anekdotais. Puiki autorinė ekskursija, visiems rekomenduoju! Ačiū, Mariau, už puikią popietę.

Jolanta Valantinaitė ("Kultūrinis ir istorinis Lietuvos žydų paveldas")

Tikrai verta
Tikrai verta. 4 valandos prabėga nejučia, o ir informacijos bei gerų anekdotų galima gauti pasimėgauti

Lina Levickienė (Kultūrinis ir istorinis Lietuvos žydų paveldas)

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!