Kelionė Peru klasika spalvotai

Jūsų pasirinktomis datomis
Su Vaivorykštiniais kalnais!

Su lietuviu kelionių vadovu

2710 €

+ aviabilietas

Peru – tai šalis, kurioje istorija ir tradicijos lydi, rodos, kiekviename žingsnyje, o gausus kultūrinis ir gamtinis paveldas priverčia nustebti net ir daug mačiusius. Šioje kelionėje į Peru aplankysite ne tik garsiausius, klasika tapusius Peru objektus (kaip gi be Naskos linijų, plaukiojančių salų, kondorų ir Maču Pikču), bet ir ne taip seniai atrastą bei sunkiai pasiekiamą Vaivorykštinį kalną.

 • Aplankysite kalnuose slypintį inkų miestą Maču Pikču ir turėsite galimybę pažvelgti į jį iš viršaus!
 • Grožėsitės šimtmečius dykumos paviršiuje išsilaikiusiomis Naskos linijomis iš lėktuvo.
 • Apsilankysite Titikakos ežere plūduriuojančiose nendrinėse Uros salose.
 • Stebėsite didžiausių pasaulyje skraidančių paukščių – kondorų – skrydžius.
 • Išbandysite savo jėgas kopdami iki spalvotojo Vaivorykštinio kalno.
 • Pamatysite Maras druskos kasyklas, slypinčias aukštai kalnuose, neseniai atvertą Pisaq miestelio šventyklų kvartalą ir kitas mažiau žinomas, bet tikrai dėmesio vertas perujietiškas įdomybes.
 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį.

Į KELIONĖS KAINĄ

 • Apgyvendinimas vidutinės ar kiek aukštesnės klasės viešbučiuose (dviviečiame kambaryje, su privačiais patogumais). Viešbučiai atrinkti nesivaikant žvaigždučių, tačiau yra jaukūs (kai kurie turi baseinus, kiti - terasas ar jaukius vidinius kiemelius), švarūs ir dauguma pagal kokybę maždaug atitinka 3 žvaigždutes;
 • Pusryčiai visuose viešbučiuose. Išvykos į Kolkos kanjoną metu – vakarienė svečių namuose, kuriuose nakvosite. Pietūs - išvykų į Titikakos ežerą metu bei į Vaivorykštinius kalnus;
 • Visos kelionės tarp miestų ir turistinių objektų: vietiniai skrydžiai, vienas pervažiavimas naktiniu autobusu miegamąja klase (iš Naskos į Arekipą), kiti pervažiavimai organizuotu transportu ir autobusais (kaip nurodyta programoje), taip pat pervažiavimas traukiniu Ojantaitambas – Aguas Calientes ir Aguas Calientes – Ojantaitambas;
 • Įėjimai į lankytinus objektus bei gidų paslaugos anglų ar ispanų kalbomis (vertimas į lietuvių kalbą);
 • Lydinčio kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos visos programos metu (nuo pasitikimo iki išlydėjimo Limos oro uoste).
 • Tarptautinių skrydžių bilietai (apie 900 – 1400 EUR);
 • Kelionės draudimas;
 • Priemoka už vienvietį kambarį visos programos metu (410 EUR);
 • Maitinimasis kelionės metu (išskyrus pusryčius visose nakvynės vietose ir kitą nurodytą maitinimą);
 • Besilankant Maču Pikču mieste, norintys papildomai kopti į Waina Picchu ar Machu Picchu kalną, turės įsigyti papildomą bilietą, kurio kaina 20 EUR (bilietas į pagrindinę Maču Pikču teritoriją yra įskaičiuotas). Pranešti apie šį norą užsisakant kelionę;
 • Žvaigždute pažymėtos papildomos ekskursijos, arbatpinigiai vietiniams gidams ir pan.
 • Galimi nedideli maršruto pakitimai (lankomų objektų eilės tvarka ar pan.), įtakoti pasikeitusios situacijos vietoje;
 • Kai kurios ekskursijos vyksta kartu su kitomis keliautojų grupėmis (skrydis virš Naskos linijų, išvyka į Titikakos ežerą, turas į Bajestų salas ir kt.);
 • Kadangi didelė šalies dalis yra aukštikalnėse, pirmomis dienomis pakilus į mūsų organizmui neįprastą aukštį (Kolkos regionas), galimi tam tikri sveikatos sutrikimai (galvos skausmas, pykinimas, viduriavimas ir kt.);
 • Priklausomai nuo grupės fizinio pasirengimo ir gamtos sąlygų, bus parenkamas žygis į vieną iš vaivorykštinių kalnų: Vinicunca (sudėtingesnis) arba Palccoyo (lengvesnis).

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

Norim dar kartą padėkoti už puikiai suorganizuotą kelionę, su kaupu išpildžiusią iš anksto susikurtus lūkesčius. Kiekvieną vakarą duodami patarimai kaip rengtis rytoj ir ką turėti su savimi buvo iš tiesų vertngi👍. Kelionės maršrutas sudarytas augančia kreive ne tik pagal aplankomas vietoves, kurių viršūnė Machu Picchu, bet ir gastronomiją, kai prieš pat skrydį namo aplankėm sevičės restoraną ir taip uždėjom tašką ant ,,i,,. Na o apie Bolivijos intarpą nėra ką ir šnekėt, be jos kelionė būtų kaip sriuba be druskos😉, nes didžiausią įspūdį ir paliko būtent druskos dykuma. Kelionė tikrai nėra lengva, bet patirti įspūdžiai ir pamatyti vaizdai su kaupu viską atperka ir tikrai dar prireiks laiko, kol viskas galvoje susidėlios. Dar kartą ačiū už viską🙏🙏🙏.
Rasa ir Mindaugas

Rasa ir Mindaugas

Jurga, ačiū už galimybę pamatyti tai, ko dabar žodžiais net neapsakysi ir linkiu, kad Tavo meilė Peru tik gilėtų ir didėtų. P.S. ir lai būna mažų mažiausiai 100-tasis kartas Machu Picchu.... :)

Rūta

Brangi Jurga, laikas teka... ir jau mūsų kelionės pabaiga... Ir jau kiekvieno iš mūsų gyvenimas šią minutę tapo kitoks... turtingesnis, spalvotesnis, gyvesnis, kvapnesnis, skanesnis dėka šios nuostabios kelionės, kurios metu buvote šalia kiekvieno iš mūsų, kaip kiekvieno Angelas Sargas. Dėkui už šviesą, šilumą, meilę, pažinimą kiekvieno toks, koks yra, džiaugsmą gyvenimu, palaikymą, ramybę, pasitikėjimą kiekvienu iš mūsų ir tikėjimą kiekvienu, už įspūdingą kelionę į dar nepažintą kraštą, už visapusišką mūsų komfortą... Nuoširdus dėkui, miela Jurga.

Vita

Jurga, esi puikus, savo darbą išmanantis ir mylintis gidas. Esi žiniomis, mintimis ir jėgomis turtingas žmogus. Ačiū tau už pažintį su Tavo mylima šalimi, ši šalis tikrai nuostabi. Ačiū už įspūdingą kelionę, už nuoširdų rūpestį. Sėkmės visur ir kasdienybėje, ir darbe, ir kelionėse. Būk laiminga ir sveika, būk ir toliau tokia stipri, Saulės Dukra, Inkų Dukra!

Raimonda

Miela Jurga, ačiū už nuostabią mūsų pirmąją kelionę su grupe į egzotiškąją Peru, už galimybę pasijusti kalnų čempionais, pirmuosius salsa žingsnelius, išragavimus, patyrimus. Kuo didžiausios sėkmės! Ir iki kitų kartų!

Indrė ir Tomas

Jurga, nuoširdus AČIŪ! PERU... Pajautėm, paragavom, pamatėm, išgirdom, supratom.

Renata ir Artūras

Jurga! Esi nuostabi gidė. Jaučiasi, kad dirbi darbą, kurį myli ir kuriuo mėgaujiesi. Kelionė su Tavimi buvo nuostabi ir nepakartojama. Linkiu ir ateityje išlikti tokia draugiška, linksma, randančia išeitį iš bet kokios situacijos. :) Ačiū Tau.

Egita

Pirmiausia noriu padėkoti už tuos du metus, kai teko laukti kelionės: už ramų palaikymą, nuolatinį optimizmo ir tikėjimo, jog Peru mūsų laukia, pastiprinimą. Taip pat dėkoju už dažnus laiškus, kurie padėjo kurti kelionės nuotaiką paskutiniais ruošimosi mėnesiais... Ir, galų gale, už draugiškos atmosferos kelionės metu kūrimą, ramybę ir jumorą, bei gabalėlį mažiau turistinės Peru parodymą. DĖKUI.

Jurga

Ačiū už nepakartojamus įspūdžius, ramybę bet kokioje situacijoje, gerą nuotaiką ir paskleistą virusą keliauti toliau :)

Kristina

Ir vis dėl to labiausiai ačiū už turiningą ir šiltą bendravimą, pasitikėjimą vieni kitais. Mes buvome komanda su kapitonu ir žaidžiančia trenere Jurga. Kelionė buvo nuostabi, kadangi ją su džiaugsmu prisimename.
Esame vieni iš kelionės į Peru įgulos narių. Su jūsų kompanija dar esame lankęsi Kinijoje. Norime Jums ir Jūsų kolektyvui padėkoti... O ypač Jurgai:
Už nuostabiai suorganizuotą kelionę, kuri veikė kaip šveicariškas laikrodis - viskas laiku, be eilių, saugiai, kavinės geriausios ir t.t.
Kelionė labai gerai suplanuota, atsižvelgiant į altitudes;
Gal ir gerai, kad Jurga mūsų per daug neišgąsdino dėl kalnų ligos, nors simptomus ir rimtus visi jautėme.
Terasų didinga daugybė, kondorų pakilimas... Aikčiojom ir aikčiojom;
Kelionės razina Vaivorykštiniai kalnai ir kaip už 30 solių žmona man užnešė į kalną kuprinę.  5 km aukštyje pasamdėm vietinį su mulu, kopimui į kalną palengvinti, bet gi mulas į kalną nelipa...
Na ir vyšnia ant kelionės torto - Mačiu Pikčiu. Nerealu.
Ačiū, kad atradome pisco sauer (gal klaidingai užrašiau), seviče, jūrų kiaulytes, jūrų gėrybes, šokdintą alpakų patiekalą ir daugybę kitų.
Ir vis dėl to labiausiai ačiū už turiningą ir šiltą bendravimą, pasitikėjimą vieni kitais. Mes buvome komanda su kapitonu ir žaidžiančia trenere Jurga. Kelionė buvo nuostabi, kadangi ją su džiaugsmu prisimename. Ačiū Tau, Jurga.
Didžiausi sveikinimai Jūsų kolektyvui.
Linkime mažiau kliūčių, daugiau galimybių ir tikimės kartu patirti dar ne vieną džiaugsmingą akimirką.
Daug laimės ir meilės asmeniniame gyvenime🔔
Neringa ir Algis

Neringa ir Algis

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!