Kelionė į Prancūzijos Polineziją – plaukimas katamaranu

2020 Spalio 18 - 2020 Spalio 31
Puikiai įvertinta kelionė

3970 €

+ aviabilietas

Prancūzijos Polinezija, geriau žinoma tiesiog didžiausios salos Taičio vardu, asocijuojasi su tikru atostogų rojumi. Rifų apsuptos tropinės salos, svaiginančiai mėlynos lagūnos ir... prabanga. Todėl siūlome ne tik išskirtinę atostogų kryptį, bet ir būdą – plaukimą komfortišku katamaranu su daugybe sustojimų Bora Bora, Rajatėjos ir kitose salose bei galimybe susipažinti su Taičiu. Leiskitės į nuotykį viename iš tolimiausių ir gražiausių kampelių žemėje.

Pirmieji keliautojai šį keliavimo būdą ir maršrutą jau išbandė ir visi kaip vienas sako, kad tai buvo jų viena geriausių kelionių. Gyventi laive patiko, bangos plaukiant per atvirą vandenyną labai nekankino, o pačios salos sužavėjo.

 • Leisitės į romantišką ir originalią kelionę, padėsiančią pabėgti nuo kasdienybės.
 • Išbandysite galbūt jums naują keliavimo priemonę – katamaraną, turintį visus patogumus (ne tik dvivietes kajutes, bet ir asmeninius tualetus ir dušus, jaukią bendrąją erdvę).
 • Suprasite, kad katamaranas – ne tiek transporto, kiek laisvalaikio leidimo priemonė, o keliaudami patirsite tikrą nuotykį – bangas, vėją, laivo siūbavimą.
 • Aplankysite 5 Prancūzijos Polinezijos salas; kiekviena jų skiriasi savo augalais ir gyvūnais (čia nerasite pavojingų roplių ar gyvačių) ir net gyventojų tradicijomis.
 • Grožėsitės įstabiu povandeniniu pasauliu, plaukiosite tarp salų, nardysite, maudysitės.
 • Mėgausitės idealia oro ir vandens temperatūra, tinkama buriavimui ir salų pažinimui.
 • Jei mėgstate žvejoti, turėsite daug galimybių pagauti savo didžiausią tuną ar skaniąją mahi-mahi žuvį.
 • Neslėpkime, Prancūzijos Polinezija gali būti tikrai brangi kryptis, todėl gyvenimas patogiame katamarane leis ne tik pamatyti daugiau nei paprastai pamato turistai, bet ir nebankrutuoti.
 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį.

Į KELIONĖS KAINĄ

 • Laivas ir patyręs kapitonas lietuvis;
 • Nakvynės be pusryčių Taityje ir ekskursijos joje;
 • Vidiniai skrydžiai.
 • Tarptautinis skrydis (nuo 1500 EUR);
 • Kelionės draudimas;
 • Maitinimas laive ir restoranuose plaukiojimo metu (galimybės nusipirkti šviežio maisto, gamintis laivo virtuvėje);
 • Pusryčiai ir kitas maitinimas Taityje;
 • Pervežimai iš/į oro uostus;
 • Papildomos ekskursijos ar mašinos nuoma Rajatea, Bora Bora ir Huahine salose;
 • Kitos asmeninės išlaidos;
 • Galimi kelionės pratęsimai - poilsis Bora Bora, unikaliame Tuamotu salyne arba kitose Prancūzijos Polinezijos vietose.
 • Plaukiosite 12 vietų nauju katamaranu, tik dvivietės kajutės.
 • Maršrutas suplanuotas taip, kad pirmiausiai plauksime ramesnesiuose vandenyse, bus laiko adaptuotis prie gyvenimo laive.
 • Galimi maršruto pakitimai, priklausomai nuo oro sąlygų. Kelionės metu puikus laikas buriuoti, tačiau apsidrausdami sakome - vengdami didesnių vėjų ir bangų visų pirma sieksime, kad keliautojui būtų patogu.
 • Ar verta bijoti jūros ligos? Tikrai negalime pažadėti, kad jos nebus (nors ir stengsimės plaukti ramiai). Tad šiek tiek plačiau apie ją: sveikatos sutrikimo, kurį sukelia supimas, gydytojai nevadina liga. Smegenys reaguoja į pojūčių nesutapimą: akys ir kitų organų receptoriai fiksuoja vieną judėjimą, o vidinės ausies receptoriai, atsakingi už pusiausvyrą, gauna visai kitą informaciją apie kūno padėties kitimą erdvėje. Šis vadinamas sensorinis konfliktas paveikia nervų sistemą, todėl žmogus sudirgsta, jam pradeda skaudėti galvą, silpnėja valia. Atakos sulaukia ir kraujotakos sistema: sutrinka pulsas, purto šaltis, išpila prakaitas, galima net apalpti. Nemaloniausias išbandymas – pykinimas, seilėtekis, vėmimas, pilvo skausmai. Žmonių jautrumas ilgam supimui labai skirtingas. Jis priklauso ir nuo fizinės organizmo būklės, mitybos ypatumų bei kt. Pasitaiko labai sunkių formų, o kai kurie asmenys jūrligei nepasiduoda. Jūrligės simptomai paprastai išnyksta trečiąją supimo laive dieną. Plaukiant laivu siūloma nebūti užsimerkusiam, o žiūrėti kuo toliau įsmeigus akis į horizontą.

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

Ačiū už nuostabią Naująją Zelandiją! Kelionės maršrutas - puikus, o gidė-vairuotoja - nepakartojama. Valeria - tikrai profesionali visomis prasmėmis, nuoširdi ir mylinti savo darbą. Ji tiesiog papuošė ir taip gražią kelionę. Dar kartą dėkoju!

Auksė

To nuostabaus jausmo gal nebūtų, jei ne Balinėtojai.
Lietuvą atkeliavo žiema... vakarai ilgi...nusprendžiau susitvarkyti kelionės po Balį nuotraukas. Laikas bėga greit...jau mėnuo kai grįžusi iš Balio??!! Peržiūrint nuotraukas vėl užplūdo šilti prisiminimai apie lankytas vietas, kaitrią saulę, smaragdo spalvos jūrą, žmonių šypsenas, užburiančią gamtą, skanų maistą ir puikius sutiktus naujus draugus...to nuostabaus jausmo gal nebūtų, jei ne Balinėtojai t.y. mūsų nuostabioji gidė Ieva ir jos pastangos, kad pažintis su Baliu paliktų tik gerus ir gražius prisiminimus...didelis Ačiū, Ievute, tau visos grupės vardu ir linkime, kad ir toliau kelionės su Balinėtojais būtų tokios nepakartojamos, kaip buvo mūsų.

Violeta Lideikytė

Aš ir mano šeima jau patyrėme šią Balio magiją su kelionės vaove Ieva ir gidu Agusu!!!
Tai buvo daugiau negu magija, tai buvo tikras gyvenimo stebuklas ir dovana!!! Iš visos širdies linkiu visiems visiems tai patirti!!! O Ieva ir Leo Jums padės sukurti neišblėstančias atostogas!!!

Ingrida Pečiulienė su šeima

Kelionėje labai svarbu kas palydi į pažintį su kita kultūra, papročiais, gyvenimo būdu.
Ačiū kelionės vadovei Ievutei ir nuostabam gidui kurie visos kelionės metu spinduliavo gerą nuotaiką, dalijosi žiniomis ir patarimais, sugebėjo visą grupę suburti į vieną šeimą. Savaitė praleista Gili salose- leido atsipūsti, vėliau prisijungę prie grupės apkeliavom visą salą. Programa, viešbučiai, transportas, parinkti puikiai. Intensyvumą kiekvienas pasirenka pagal savo norus ir poreikius. Balis sužavėjo - šiluma, maistas, žmonės, masažai - tarsi įtraukiai ir apsvaigina. Salos aromatai dar ilgai namuose primins nuostabias atostogas. Dar kartelį ačiū nuostabiam kolektyvui  už rūpestį, nuoširdumą, begalinę kantrybę nuoširdžiai stengiantis išpildyti visus mūsų norus :). Jūs NUOSTABŪS!!!

Rūta Kazakevičienė

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!