Prancūzų Polinezija – plaukimas katamaranu

2019 Spalio 03 - 2019 Spalio 15
Vietų nėra

3570 €

+ aviabilietas

Labiau žinomas salyno didžiausios salos pavadinimu – Tahitis – Prancūzų Polinezija dažnam mūsų asocijuojasi su tikru atostogų rojumi. Rifų apsuptos tropinės salos, svaiginančiai mėlynos lagūnos ir... prabanga. Antra garsiausia Prancūzų Polinezijos sala – Bora Bora – yra viena prabangiausių pasaulio atostogų krypčių, tad atostogos ten dažnai yra nepasiekiamos. Plaukimas jachta (o tiksliau – katamaranu, kuris didesnis ir komfortiškesnis) aplankant keliolika vietų trijose salose, bei skiriant šiek tiek laiko Tahičio pažinimui – tai daug daugiau įspūdžių, pakankamai patogu, o kaina nesikandžioja.

 • Kelionė jachta tai – romantika, galimybė originaliai pabėgti nuo kasdienybės. Svarbu suvokti, kad jachta (mūsų kelionės atveju - katamaranas) yra ne tiek transporto, kiek laisvalaikio leidimo priemonė. Keliaudami patirsite tikrą nuotykį – bangas, vėją, laivo siūbavimą. Kai plaukioji tarp salų, maudaisi, nardai, kiekvieną dieną išlipi į krantą - susijungia įprastos kelionių patirtys su artimesniu prisilietimu prie jūros.
 • Kiekviena Prancūzijos Polinezijos sala skiriasi savo augalais, gyvūnais (beje, čia nerasite jokių pavojingų roplių ar gyvačių) ir net gyventojų tradicijomis - kelionės metu aplankysime net keturias.
 • Plaukiojimui tinkamas metas. Polinezijos “žiemą”, t.y. birželio – rugpjūčio mėnesiais oro temperatūra nukrenta "net iki” 19 laipsnių, gruodį – vasarį dažnai pakyla virš 30-ies, o spalio mėnesį ne per karšta, puikus metas buriavimui su ramiai vėjais.
 • Komfortiškas katamaranas suteiks visus patogumus - ne tik dvivietes kajutes, bet ir asmeninius tualetus ir dušus, jaukią bendrąją erdvę.
 • Kiekviena sala yra apsupta barjerinių rifų, kurie apsaugos mus nuo vandenyno bangų, tad ramiai galėsime grožėtis gausiu povandeniniu pasauliu.
 • Mėgstantiems žvejoti – daug galimybių pagauti savo didžiausią tuną ar skaniąją mahi-mahi žuvį.
 • Neslėpkime, Prancūzų Polinezija gali būti tikrai brangi kryptis. Na, o gyvenimas patogiame katamarane leis ne tik pamatyti daugiau, nei paprastai pamato turistas apsistodamas viename viešbutyje ir imdamas tik dienos ekskursijas, bet ir nesubankrutuoti 🙂

Į KELIONĖS KAINĄ

 • Laivas ir patyręs kapitonas lietuvis;
 • Nakvynės su pusryčiais Tahityje ir ekskursijos joje;
 • Vidiniai skrydžiai;
 • Kompleksinis kelionės draudimas.
 • Tarptautinis skrydis (nuo 1500 EUR)
 • Maitinimas laive ir restoranuose plaukiojimo metu (galimybės nusipirkti šviežio maisto, gamintis laivo virtuvėje);
 • Papildomos ekskursijos ar mašinos nuoma Raiatea, Bora Bora ir Huahine salose;
 • Kitos asmeninės išlaidos;
 • Galimi kelionės pratęsimai - poilsis Bora Bora, unikaliame Tuamotu salyne arba kitose Prancūzų Polinezijos vietose.
 • Plaukiosime 12 vietų nauju katamaranu, tik dvivietės kajutės.
 • Maršrutas suplanuotas taip, kad pirmiausiai plauksime ramesnesiuose vandenyse, bus laiko adaptuotis prie gyvenimo laive.
 • Galimi maršruto pakitimai, priklausomai nuo oro sąlygų. Kelionės metu puikus laikas buriuoti, tačiau apsidrausdami sakome - vengdami didesnių vėjų ir bangų visų pirma sieksime, kad keliautojui būtų patogu.
 • Ar verta bijoti jūros ligos? Tikrai negalime pažadėti, kad jos nebus (nors ir stengsimės plaukti ramiai). Tad šiek tiek plačiau apie ją: sveikatos sutrikimo, kurį sukelia supimas, gydytojai nevadina liga. Smegenys reaguoja į pojūčių nesutapimą: akys ir kitų organų receptoriai fiksuoja vieną judėjimą, o vidinės ausies receptoriai, atsakingi už pusiausvyrą, gauna visai kitą informaciją apie kūno padėties kitimą erdvėje. Šis vadinamas sensorinis konfliktas paveikia nervų sistemą, todėl žmogus sudirgsta, jam pradeda skaudėti galvą, silpnėja valia. Atakos sulaukia ir kraujotakos sistema: sutrinka pulsas, purto šaltis, išpila prakaitas, galima net apalpti. Nemaloniausias išbandymas – pykinimas, seilėtekis, vėmimas, pilvo skausmai. Žmonių jautrumas ilgam supimui labai skirtingas. Jis priklauso ir nuo fizinės organizmo būklės, mitybos ypatumų bei kt. Pasitaiko labai sunkių formų, o kai kurie asmenys jūrligei nepasiduoda. Jūrligės simptomai paprastai išnyksta trečiąją supimo laive dieną. Plaukiant laivu siūloma nebūti užsimerkusiam, o žiūrėti kuo toliau įsmeigus akis į horizontą.

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

To nuostabaus jausmo gal nebūtų, jei ne Balinėtojai.
Lietuvą atkeliavo žiema... vakarai ilgi...nusprendžiau susitvarkyti kelionės po Balį nuotraukas. Laikas bėga greit...jau mėnuo kai grįžusi iš Balio??!! Peržiūrint nuotraukas vėl užplūdo šilti prisiminimai apie lankytas vietas, kaitrią saulę, smaragdo spalvos jūrą, žmonių šypsenas, užburiančią gamtą, skanų maistą ir puikius sutiktus naujus draugus...to nuostabaus jausmo gal nebūtų, jei ne Balinėtojai t.y. mūsų nuostabioji gidė Ieva ir jos pastangos, kad pažintis su Baliu paliktų tik gerus ir gražius prisiminimus...didelis Ačiū, Ievute, tau visos grupės vardu ir linkime, kad ir toliau kelionės su Balinėtojais būtų tokios nepakartojamos, kaip buvo mūsų.

Violeta Lideikytė

Aš ir mano šeima jau patyrėme šią Balio magiją su kelionės vaove Ieva ir gidu Agusu!!!
Tai buvo daugiau negu magija, tai buvo tikras gyvenimo stebuklas ir dovana!!! Iš visos širdies linkiu visiems visiems tai patirti!!! O Ieva ir Leo Jums padės sukurti neišblėstančias atostogas!!!

Ingrida Pečiulienė su šeima

Kelionėje labai svarbu kas palydi į pažintį su kita kultūra, papročiais, gyvenimo būdu.
Ačiū kelionės vadovei Ievutei ir nuostabam gidui kurie visos kelionės metu spinduliavo gerą nuotaiką, dalijosi žiniomis ir patarimais, sugebėjo visą grupę suburti į vieną šeimą. Savaitė praleista Gili salose- leido atsipūsti, vėliau prisijungę prie grupės apkeliavom visą salą. Programa, viešbučiai, transportas, parinkti puikiai. Intensyvumą kiekvienas pasirenka pagal savo norus ir poreikius. Balis sužavėjo - šiluma, maistas, žmonės, masažai - tarsi įtraukiai ir apsvaigina. Salos aromatai dar ilgai namuose primins nuostabias atostogas. Dar kartelį ačiū nuostabiam kolektyvui  už rūpestį, nuoširdumą, begalinę kantrybę nuoširdžiai stengiantis išpildyti visus mūsų norus :). Jūs NUOSTABŪS!!!

Rūta Kazakevičienė

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!