Asta Savukynaitė

Mes gyvename nuostabiame pasaulyje, pilname grožio, atradimų ir nuotykių. Tie nuotykiai, kuriuos galime patirti, niekada nesibaigia, jei ieškome jų plačiai atmerktomis akimis. Kelionės – didžiulė mano aistra. Ir visai nesvarbu, ar vykčiau pažinti gražiausių Lietuvos vietų, ar skrisčiau į kitą pasaulio kraštą. Kiekviena proga pamatyti, sužinoti ir patirti jaudina mane.
Tikiu, kad kelionės yra priešnuodžiai prietarams, aklam prisirišimui ir siauram mąstymui (aut. M. Tvenas). Domiuosi skirtingomis kultūromis ir jų puoselėjimu, nes šiandieninė globalizacija ir technologijos kasdien mus visus traukia vis arčiau ir arčiau. Dėl to turime pažinti ir džiaugtis savo išskirtinumais, gerbti ir saugoti skirtingas tradicijas ir istoriją.
Žaviuosi žmonėmis, kurie keliauja atvira širdimi, su tikslu bendrauti, išgirsti ir pažinti – šiame darbe tai mane be galo motyvuoja ir skatina kurti galimybes tokių patirčių įgyvendinimui. Juk daryti tai, kas tave „veža“ yra gyvenimo esmė, ir galų gale tai tampa veikla, kurią išmanai geriausiai. Linkiu visiems išplaukti iš ramybės uosto ir pagauti pasatą savo burėms!