Kristina Jasudaitė

Kitų kultūrų pažinimas ir ragavimas mane žavi nuo vaikystės. Muzikos mokyklos baigimo proga tėtis padovanojo kelionę į Austrijos Tirolio kalnus, nuo to laiko ir nesustoju keliauti, teko aplankyti daugiau nei 40 įvairių pasaulio šalių. Studijuodama mokykloje bei universitete, nuolat žiūrėdavau “Travel Channel” ir gyvenau svajonėmis apie keliones, kurios vėliau virto realybe. Dar būdama studentė, įsidarbinau pasaulinio tinklo kelionių agentūroje. Įgijusi patirties, žinias gilinau studijuodama Europos turizmo vadybą Anglijos Bournemouth universitete (UK), Švedijoje ir Ispanijoje. Vėliau atstovavau Azijos kelionių organizatorių pasaulinėse turizmo parodose, kur sutikdavau žmonių iš visų pasaulio kontinentų.

Kur bekeliaučiau, susidraugauju su vietiniais ir stengiuosi išmokti bent kelis tos šalies žodžius. Kiekviena šalis turi savitą skambėjimą, keliaudama stengiuosi atrasti tai, kas toje šalyje yra autentiško, įdomiausio. Patinka pajausti šalies kultūrą iš arti, esu keletą mėnesių gyvenusi Maroke vietos šeimoje. Taip pat mėgstu keliauti po energetiškai stiprias vietas, pripildyti sielą naujais patyrimais.

Esu suorganizavusi ne vieną kelionę moterims, keliaudama su draugėmis atrenku tas patirtis, kurios patinka būtent moterims. Kita mano aistra - fotografija, galiu atsikelti 5 ryto, kad pagaučiau pirmuosius magiškos šviesos blyksnius. Fotografuodama stengiuosi perteikti tos šalies jausmą ir unikalumą.
Kolekcionuoju gyvenimo patirtis ir dievinu pirmus kartus. Nepamiršiu pašėlusio skrydžio parasparniais virš Rio De Žaneiro, argentinietiško tango vietiniame tango viešbutyje Buenos Aires, Saharos dykumos erdvių Maroke ir atrodo virš galvos kabančių žvaigždžių Andų kalnų slėnyje Čilėje.