Tomas Baranauskas

Tomas Baranauskas

Studijų metais mainų programos dėka atsidūriau JAV, kur ir įvyko mano, kaip keliautojo, krikštas. Nuo tada keliavau nesustodamas, kasmet aplankydavau bent keletą šalių ir kaskart jausdavau, kad klimpstu vis giliau. 2011-aisiais, po daugiau nei 10 metų veiklos rinkodaros ir pardavimų srityse, nutariau padaryti karjeros pertrauką ir 7 mėnesiams išvykau keliauti po Aziją ir Vidurio Rytus. Matyt, tada ir atėjo supratimas, kad savo didžiausią aistrą galiu paversti darbine veikla. Neužilgo Travel Planet tapo mano naujais namais.

Pasaulis yra didelis ir nuostabus, o keliavimas man yra puikiausias universitetas jam pažinti, geriausias būdas praplėsti savo smegenų panoramas ir iš naujo įsikrauti gyvenimo rutinos vis eikvojamas baterijas. Tikiu, kad pažindami pasaulį, mes geriau pažįstame ir save, o tai, man atrodo, ir smagu, ir svarbu.

Keliaujant labiausiai mėgstu įvairovę, todėl kurdamas maršrutus visada stengiuosi, kad užtektų ir gamtos, ir architektūros, ir pramogų. Bet labiausiai mane žavi gamta ir galimybė susipažinti su vietos žmonėmis. Todėl jeigu galiu sėsti ant motorolerio, į valtį ar tiesiog įdarbinti savo padus ir pasileisti per kalnus, kurių man taip trūksta Lietuvoje – jau esu savo stichijoje.

Įvairovę mėgstu ir laisvalaikiu. Vasarą daug laiko praleidžiu gamtoje su dviračiu, baidare ar tiesiog draugų kompanijoje, o žiemą slidinėju. Domiuosi krepšiniu, fotografija, daug laiko praleidžiu su gitara, o sportą man atstoja salsa, kurią šoku jau 8 metai.