Violeta-Rimkevičienė

Violeta Rimkevičienė

Gyvenimas yra kelionė, pasaulis – įmantriausių raštų ir spalvų dermė. Mozaika, sukurta iš mūsų pojūčių ir pažinimo, kuriai keliaudami kekvienas kruopščiai renkame spalvas, atsargiai dėliojame po gabalėlį kurdami savo nepakartojamą kūrinį.

Tas nuostabus jausmas – kelionės pradžia... Jaudulys kaskart iš naujo kylant, kutenanti "kažko" nuojauta, kažko gražaus, nežinomo, dar nepatirto, didelis noras viską pamatyti savo akimis, paliesti rankomis, pajusti ir išmatuoti savo širdimi. Mėgstu fotografuoti ir mielai dalinuosi savo kelionių įspūdžiais, tačiau esu giliai įsitikinusi, jog pačios gražiausios kelionių nuotraukos – darytos Jūsų pačių, patys smagiausi nuotykiai - tie, kuriuos patyrėte patys. Surinkite savo spalvas, sudėkite savo mozaiką...

Visa keičianti kelionių magija ypač veikia tada, kai su tavimi dirba ir keliauja nuostabūs, šilti žmonės plačiai atmerktomis akimis ir atvira širdimi pasauliui ir šalia esantiems. Branginu tuos, kurie tiki jau daugelį metų, džiaugiuosi visais, kuriuos tenka pažinti, vertinu Jūsų pasitikėjimą. Ačiū Jums už tai, kad mėgstu savo darbą!

Iki naujų susitikimų Vilniaus, Kolombo, Hanojaus, Marakešo ar bet kurioje kitoje pasaulio gatvėje, dykumoje, oazėj, oro uoste!