Violeta Rimkevičienė

Gyvenimas yra kelionė, pasaulis – įmantriausių raštų ir spalvų dermė. Mozaika, sukurta iš mūsų pačių pojūčių, emocijų ir suvokimo, kuriai keliaudami kiekvienas kruopščiai renkame spalvas ir atsargiai dėliojame po gabalėlį, kurdami savo nepakartojamą kūrinį. Dažnai sakau, jog keliaudama renku spalvas. Kiekviena kelionė, kiekviena nauja, nematyta šalis, patirtas nuotykis ar sutiktas žmogus – dar viena graži spalvingos dėlionės dalis.

Tas nuostabus jausmas – kelionės pradžia... Jaudulys kaskart iš naujo kylant, nuojauta, kažko gražaus, nežinomo, dar nepatirto, didelis noras viską pamatyti savo akimis, paliesti rankomis, pajusti ir išmatuoti savo širdimi. Mėgstu fotografuoti, fiksuoti kaskart besikeičiančius vaizdus ir nuotaikas, mielai dalinuosi savo kelionių įspūdžiais. Man patinka atrasti, džiaugiuosi, kai galiu padėti atrasti kitiems. Atrandu naujas šalis ir tas, kuriose jau buvau. Taip atradau Etiopiją, Šri Lanką, pamačiau kitokią Indiją. Turiu mylimą šalį - Maroką, į kurį keliauju kasmet. Mėgstu ten grįžti ir žinau, jis vėl mane nustebins, kaip ir tie, su kuriais dar keliausiu.

Branginu tuos, kurie tiki jau daugelį metų, džiaugiuosi visais, kuriuos tenka pažinti, vertinu Jūsų pasitikėjimą. Ačiū Jums už tai, kad mėgstu savo darbą!

Iki naujų susitikimų Vilniaus, Kolombo, Tbilisio, Marakešo ar bet kurioje kitoje pasaulio gatvėje, dykumoje, oazėj, oro uoste!