Kompleksinis kelionių draudimas

Travel Planet visus savo klientus, pasirašiusius Kelionės sutartį (įsigijusius kelionę, o ne pavienes paslaugas) apdraudžia kelionių draudimu nemokamai. Draudimas apima net 6 apsaugas:

  • Medicininių išlaidų draudimą (150 000 eur sumai);
  • Nelaimingų atsitikimų draudimas (100 000 eur sumai);
  • Asmens civilinės atsakomybės draudimas;
  • Asmeniniai keliautojo daiktai ir pinigai;
  • Bagažo vėlavimas;
  • Kelionės atšaukimo draudimas (ligos ar net nenugalimų jėgų atveju - ugnikalniai, uraganai ir pan.).
  • Visas Kelionių draudimo sąlygas rasite čia.

Kuo šis draudimas išskirtinis?

Įsigydami kelionę su Travel Planet keliausite saugiau ir būsite tikri, kad nepatirsite nuostolių (ar sumažinsite juos, jei kelionė itin brangi), jei kelionė negalės įvykti dėl ligos ar nenugalimų jėgų.

Travel Planet kelionių draudimas galioja, jei visa kelionė ar jos dalis atšaukiama ar iš viso negali įvykti dėl gamtos jėgų: vulkano išsiveržimo, potvynio, gaisro, epidemijos, audros, tornado ar tsunamio, o taip pat dėl politinių įvykių (išskyrus karo ir teroristinės cheminės ar banduolinės atakos). Travel Planet kelionių draudimas suteikia itin plačią apsaugą net ir tais atvejais, kurie įprastose draudimo sutartyse būna įvardintos kaip “išimtys”.

Apsauga, jei negalite vykti į kelionę

Neįvykusios kelionės draudimas apsaugo jus nuo nuostolių, jei į kelionę nebegalite vykti dėl savo ar dėl savo artimųjų sveikatos būklės. Travel Planet Kompleksinis kelionių draudimas apima ligos (ir mirties) atvejus, o taip pat galioja ir tuo atveju, jei į kelionę negalėsite išvykti, nes turėsite pakeisti sunkiai susirgusį bendradarbį arba jūsų šeima patirs didelius turto praradimus. Paprastai, tokio draudimo kaina yra mažiausiai 120 Eur (4 proc. ar daugiau nuo kelionės kainos), tačiau keliaudami su Travel Planet šią apsaugą gausite nemokamai. Maksimali neįvykusios kelionės draudimo išmoka yra 3000 Eur.

Daugiau apsaugų

Dažnai keliautojai turi su bankų kreditinėmis kortelėmis galiojančius kelionių draudimus, tačiau verta pasidomėti jų taikomais apribojimais (pvz., bent pusę kelionės sumos sumokėti kortele ar pavedimu, ar galioja draudimas neišvykus į kelionę dėl ligos ir pan.). Kai keliautojai draudžiasi Lietuvos draudimo bendrovėse, labai dažnai pasirenka tik medicininių išlaidų draudimą.

Travel Planet kompleksinis kelionių draudimas pravers tais atvejais, jei netyčia viešbutyje sudaužysite didelį veidrodį, jei pamesite naują telefoną ar fotoaparatą, jei vėluos skrydis ar bagažas.

Kur keliaujame?

Travel Planet organizuoja egzotines pažintines keliones į Aziją, Afriką, Šiaurės ir Pietų Ameriką, bei Okeaniją.

Kaip keliaujame?

Nedidelės, iki 12 keliautojų grupės su patyrusiais kelionių vadovais. Individualūs maršrutai - pagal jūsų datas ir pageidavimus

Geros patirtys

Kuriame geras patirtis egzotinėse šalyse!
Išsirinkite kelionę >
kelione@travelplanet.lt, tel. 8-615-56963