Keliautojams

Blogas

Į pasimatymą su Peru

Kartą Limoje, keliaudama iš vieno rajono į kitą su gatvėje susistabdytu taksi patyriau nuotykį, kurį papasakojus vietiniams draugams visi tikisi kitokios pabaigos. Keliaudama taksi automobiliu, bagažinėje pasidėjau lagaminą su visais ...
PLAČIAU

Įdomybės

Laimingų žmonių ir laimingų atostogų šalis Kosta Rika

Kosta Riką galime pavadinti testu keliautojams. Žemėlapyje ji neturi atpažįstamos formos, ji neturi įžymių pastatų, kurie viliotų turistus. Įvedus į paiešką šalies pavadinimą, pamatysite nuotraukų su džiunglėmis ir vulkanais, kurie ...
PLAČIAU

Įdomybės

5 priežastys aplankyti Kirgiziją

Apsupta aukščiausių pasaulio kalnų ir tyrų ežerų, Kirgizija ne veltui vadinama Centrinė Azijos Šveicarija. Ir nors ši šalis kol kas nėra tarp populiariausių turistinių krypčių, ji sužavi savo fantastiška gamta, autentika ir gyva klajoklių kultūra.
PLAČIAU

Blogas

Keliaudami tampate geresniu žmogumi

Kelionėse mes laviname tam tikras charakterio savybes ir tampame geresniais žmonėmis. Įvairūs psichologijos tyrimai tą patvirtina.
PLAČIAU

Blogas

Omanas – ne toks, kokį įsivaizdavote

Omanas - turtinga istorija, saugoma gamta ir visai ne toks, kokį dauguma įsivaizduoja. Kodėl verta keliauti į šią šalį ir ką pamatyti?
PLAČIAU

Blogas

Įdomūs faktai apie Čilę

Ar Čilė pavadinta čili pipirų garbe? Šia ir kitomis įdomybėmis dalinasi kelionių vadovė Žydrė.
PLAČIAU

Blogas

Patarimai, kaip susidėti daiktus kelionei

Kiekvienas dažnai keliaujantis turi savo paslaptis, kas labiausiai praverčia kelionėje ir kaip patogiai viską susikrauti.
PLAČIAU

Blogas

Eskobaro hipopotamai ir kiti įdomūs dalykai apie Kolumbiją

Keletas mažiau žinomų faktų apie Kolumbijos įdomybes. Iš kur šalyje atsirado hipopotamai, kokie pavojingi žaidimai linksmina išgėrusius, kodėl nyko vaškinės palmės.
PLAČIAU

Blogas

Pavėlavo skrydis ar neatskrido bagažas? Praktiniai patarimai, ką daryti

Vėluoja skrydžiai ar neatskrenda bagažas. Praktiniai patarimai, ką daryti, kokius dokumentus saugoti, kaip tvarkytis kompensacijas ir kuo (ne)naudingas gali būti draudimas.
PLAČIAU