Kelionės į Australiją

Pažintinės kelionės į Australiją su kelionių vadovu

Vietų nėra

2024 Spalio 23 - 2024 Lapkričio 14

Kelionė į Naująją Zelandiją ir plaukimas jachta per Didįjį barjerinį rifą

PLAČIAU

6490 EUR

+ aviabilietas

Pažintinė dalis. Liko 4 vietos

2024 Lapkričio 02 - 2024 Lapkričio 13

Kelionė į Australiją ir plaukimas jachta per Didįjį barjerinį rifą

PLAČIAU

3950 EUR

+ aviabilietas

Vietų nėra

2024 Lapkričio 02 - 2024 Lapkričio 21

Kelionė į Australiją ir plaukimas jachta per Didįjį barjerinį rifą

PLAČIAU

5450 EUR

+ aviabilietas

Vietų nėra

2024 Lapkričio 05 - 2024 Lapkričio 29

Kelionė į Naująją Zelandiją ir Australiją

PLAČIAU

7690 EUR

+ aviabilietas

Liko 4 vietos. Ieškomas pavienis keliautojas

2024 Lapkričio 06 - 2024 Lapkričio 30

Kelionė į Australiją ir Naująją Zelandiją

PLAČIAU

7690 EUR

+ aviabilietas

Australija. Labai toli ir labai gražu! Žinoma, kalbame apie Australiją, žemyną, kurio egzistencija sąmokslo teorijų kūrėjai abejoja iki šiol. Siūlome patiems pamatyti įspūdingus Australijos miestus, kvapą gniaužiančias pakrantes, šventas čiabuvių vietas ir smagius gyvūnus bei įsitikinti – Australija ne tik egzistuoja, bet ir priverčia ją pamilti iš pirmo žvilgsnio!

Didmiesčių šurmulys

Didžiausias ir garsiausias Australijos miestas Sidnėjus – labai gyvas, kosmopolitiškas miestas su daugiau nei 70 paplūdimių ir viena gražiausių pasaulyje uosto panoramų privers jus svajoti apie gyvenimą jame. Neveltui Sidnėjus patenka tarp labiausiai gyvenimui tinkamų miestų pasaulyje. Antras pagal dydį Australijos miestis Melburnas irgi turi ką pasiūlyti. Prieš kiek mažiau nei du šimtmečius įkurtas miestas kunkuliuoja energija ir niekada nesustojančiu gyvenimu. Čia rasite daugybę restoranų, kavinukių ir barų, meno galerijų, erdvių parkų ir savitą stilių puoselėjančių rajonų. Beje, nei vienas iš paminėtų miestų nėra Australijos sostinė! Šį statusą turi mažoji Kanbera.

Australijos gamtos stebuklai

Prie Australijos krantų daugiau nei 2000 km driekiasi į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas didžiausias pasaulyje koralinis rifas. Didysis barjerinis rifas matomas net iš kosmoso! Šis koralinis rifas – viena populiariausių nardymo vietų pasaulyje, mat čia yra daugiau nei 400 skirtingų rūšių spalvotų ir baltų koralų, gyvena daugiau nei 3000 jūros gyvūnų rūšių. Be to, turbūt jokioje kitoje pasaulio vietoje nepamatysite tiek daug jūrinių vėžlių. Dar vienas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas Australijos objektas – Deintrio nacionalinis parkas ir jame augantis atogrąžų miškas. Tik įsivaizduokite, jo amžius greičiausiai siekia daugiau nei 110 milijonų metų. Pačiame Australijos viduryje, dykumoje esanti 348 m aukščio Uluru uola taip pat saugoma UNESCO. Šis Australijos gamtos stebuklas yra šventas seniesiems gyventojams ir sutraukia daugybę turistų. Patys įsitikinsite: stebėti saulėlydžio ir saulėtekio metu besikeičiančią uolą bus viena nuostabiausių patirčių jūsų gyvenime.

Gražiausias Australijos kelias

Sakoma, kad Australijos nepažinsite, jei nepravažiuosite Didžiuoju vandenyno keliu – vienu vaizdingiausių kelių žemėje. Pietinėje Australijos dalyje daugiau nei 200 km palei vandenyną besidriekiantis kelias atims žadą: uolėtos pakrantės ir platūs švelnaus smėlio paplūdimiai, tankūs miškai ir ramūs maži miesteliai. Važiuodami Didžiuoju vandenyno keliu pamatysite ir dar vieną Australijos simbolį – Dvylika apaštalų, milžiniškas vandenyne stūksančias uolas, natūraliai susiformavusias maždaug prieš 6000 metų.

Kengūros, koalos ir kiti gyvūnai

Australija daugeliui asocijuojasi su kengūromis, tačiau gyvūnų čia žymiai daugiau. Lankydamiesi šalies gamtos parkuose iš gidų sužinosite ir apie mielai atrodančias koalas, ir grėsmingus krokodilus ar net keistuosius Tasmanijos velnius. Šalis labai didelė, tad ir gyvūnų joje rasite pačių įvairiausių. Beje, Australijos dydis lemia ir tai, kad klimatas skirtingose šalies vietose gali žymiai skirtis. Šiaurėje vyrauja tropinis klimatas, pietryčiuose ir pietvakariuose orai būna švelnūs. Ir prisiminkite – kai Europoje žiema, australai džiaugiasi vasara, o šalyje keliauti galima bet kuriuo metų laiku.

Australija nepaliks abejingų, o „Travel Planet“ kelionių vadovai padarys viską, kad kelionė į Australiją būtų kupina įspūdžių, o jūs atsipalaiduotumėte ir pamiltumėte šį tolimą kraštą.

Daugiau įspūdžių iš kelionės po Australiją rasite čia.

UŽSISAKYKITE

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!

  Jūsų el. pašto adresas


  Jūsų telefono nr.


  Pasirinkite dominančią šalį

  Jūsų klausimas apie kelionę ar šalį

  Sutinku su šios interneto svetainės privatumo politika.

  >