Kelionės į Naująją Zelandiją

Pažintinės kelionės į Naująją Zelandiją su kelionės vadovu iš Lietuvos

Vietų nėra

2024 Spalio 23 - 2024 Lapkričio 14

Kelionė į Naująją Zelandiją ir plaukimas jachta per Didįjį barjerinį rifą

PLAČIAU

6490 EUR

+ aviabilietas

Vietų nėra

2024 Lapkričio 05 - 2024 Lapkričio 29

Kelionė į Naująją Zelandiją ir Australiją

PLAČIAU

7690 EUR

+ aviabilietas

Liko 4 vietos. Ieškomas pavienis keliautojas

2024 Lapkričio 06 - 2024 Lapkričio 30

Kelionė į Australiją ir Naująją Zelandiją

PLAČIAU

7690 EUR

+ aviabilietas

Naujoji Zelandija – paprastai sakant, tai Ramiajame vandenyne įsikūrusi salų valstybė, esanti į pietryčius nuo Australijos. Tačiau toks sakinys labai mažai apibūdina, kokia iš tikrųjų yra ši nuostabia gamta ir gyvūnija pasigirti galinti šalis.

Nuo vulkanų iki paslaptingų akmenų

Jeigu sakome, jog šalis yra išskirtinė, tai iš tikrųjų tą ir turime galvoje. Naujoji Zelandija pasižymi dar niekur nematyta gamta bei įspūdingomis lankytinomis vietomis. Įsivaizduokite save stovint ant Kuko kalno – aukščiausios viršukalnės Naujojoje Zelandijoje. Įkvėpus gaivaus oro, kūną kaip mat užlieja ramybės būsena, nes prieš jūsų akis – vaizdas, kurį norėsite daug kartų fotografuoti, bet gyviausias jis išliks tik matytas jūsų akimis. Arba pagalvokite, koks jausmas būtų lankytis Tongariro nacionaliniame parke, kur išvysite net 3 aktyvius vulkanus, o po to galėsite leistis į 20 km žygį, kuris ne veltui yra įvardijamas kaip pats geriausiais visoje Naujojoje Zelandijoje. O kokias emocijas sukeltų apsilankymas Karštojo vandens paplūdimyje, kur išsikasę sau asmeninį baseinėlį, galėsite mėgautis terminiu vandeniu po atviru dangumi? Skamba atpalaiduojančiai, tiesa? Bet tai dar ne viskas, kuo Naujoji Zelandija gali nustebinti. Prieš milijonus metų šioje saloje susiformavo paslaptingi rutulio formos Moeraki rieduliai, kurie žavi ir stebina vienu metu, todėl šioje šalyje bus dar daug progų būti pakerėtiems, nustebusiems ar susižavėjusiems.

Plunksnuoti, pūkuoti ar … ?

Naujojoje Zelandijoje klesti labai įvairi gyvūnija, su kuria susipažinti galėsite kelionės metu. Tai rečiausi pasaulyje geltonakiai pingvinai, delfinai, jūrų liūtai, karališkieji albatrosai ir kita galybė jūrinių paukščių, banginiai ar neskraidantys paukščiai kiviai, kurie, beje, taip pat yra ir Naujosios Zelandijos simbolis. Taigi ši šalis tikrai turėtų būti įtraukta į išskirtinius gyvūnus mėgstančių keliautojų sąrašus.

Klimatas Naujojoje Zelandijoje: pasiruoškite drabužių sluoksnius

Sakoma, jog vykti į Naująją Zelandiją nėra blogo meto, nes tai šalis, kuri kiekvieną sezoną atsiskleidžia skirtingai. Naująją Zelandiją sudaro dvi didžiosios salos – Šiaurės bei Pietų ir oras jose gali skirtis apie 5–10 laipsnių (šiaurinėje dalyje visuomet bus šilčiau). Čia per vieną dieną galima pamatyti visus 4 sezonus, todėl pakuojantis lagaminą, reikėtų pagalvoti apie kuo daugiau skirtingiems sezonams skirtų drabužių bei avalynės. Tokią dažną orų kaitą lemia tai, jog Naujoji Zelandija yra apsupta vandens. Reikėtų žinoti, jog tuo metu, kai Europoje vyrauja vasara, Naujojoje Zelandijoje – žiema. Vasara karaliauja gruodžio–vasario mėnesiais, kai temperatūra siekia apie 25 °C, o žiema prasideda birželį ir tęsiasi iki rugsėjo.

Naujoji Zelandija nepaliks abejingų. Na, o mūsų kelionės vadovai padarys viską, kad iš kelionės į Naująją Zelandiją pasiimtumėte kuo daugiau – tiek gerų emocijų, tiek ir kitokios keliavimo patirties, kur svarbiausia – atsipalaiduoti bei būti čia ir dabar.

Daugiau įspūdžių iš kelionės rasite čia.

UŽSISAKYKITE

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!

  Jūsų el. pašto adresas


  Jūsų telefono nr.


  Pasirinkite dominančią šalį

  Jūsų klausimas apie kelionę ar šalį

  Sutinku su šios interneto svetainės privatumo politika.

  >