Kelionės į Meksiką

Pažintinės kelionės į Meksiką su kelionės vadovu iš Lietuvos

Atsilaisvino 1 vieta moteriai

2024 Spalio 26 - 2024 Lapkričio 10

Meksika per mirusiųjų dieną

PLAČIAU

2850 EUR

+ aviabilietas

Populiari kryptis

2024 Lapkričio 13 - 2023 Lapkričio 26

Pažintinė kelionė po Meksiką

PLAČIAU

2850 EUR

+ skrydžio bilietas

Vietų nėra

2024 Gruodžio 30 - 2025 Sausio 10

Naujametinė Meksika

PLAČIAU

2825 EUR

+ skrydžių bilietai

su drugelių rezervatu

2025 Vasario 13 - 2025 Vasario 27

Pažintinė kelionė po Meksiką

PLAČIAU

2850 EUR

+ skrydžių bilietai

Jūsų pasirinktomis datomis


Poilsinė kelionė į Meksiką

PLAČIAU

nuo 1300 EUR

+ aviabilietas

Jūsų pasirinktomis datomis


Meksika: laukinės salos, majų kultūra ir smaragdiniai Karibai

PLAČIAU

nuo 1790 EUR

+ aviabilietas

Meksika – spalvota, tradicijomis ir paslaptimis apipinta Šiaurės Amerikos valstybė. Kas jums asocijuojasi su šia šalimi? Galbūt tai meksikietiškas maistas ir mariači – nedidelė muzikos grupė (ansamblis), kurios atlikėjai yra pasipuošę tradiciniais drabužiais? Kad ir kas tai bebūtų, Meksika turi daug skirtingų veidų ir pamatyti bent dalį jų yra tikrai verta.

Lankytinos vietos ir kiti atradimai Meksikoje

Kelionė į Meksiką yra žavi tuo, kad tai daug nuostabių kampelių turinti šalis, kuri stebina ne tik savo kultūra, bet ir lankytinais objektais. Turbūt esate girdėję, jog būnant Meksikoje būtina aplankyti senovės majų civilizacijos piramides ir miestus – Čičen Icą, Palenkę, Čolulą, Teotihuakaną, Monte Albaną ar vieną kitų. Juk proga pamatyti vieną iš seniausių pasaulio civilizacijų pasitaiko tikrai ne kasdien. Kaip ir ne kasdien tenka pamatyti kraštus, kuriuose žmonės iki šiol laikosi senųjų tradicijų, pavyzdžiui, Čiapaso regione San Kristobalio miestelyje vietiniai vis dar rengiasi tradiciniais indėnų drabužiais, gyvuoja senosios tradicijos. Meksikoje taip pat apstu įvairių gamtinių objektų. Neįprastas vaizdas lietuvio akiai bus pamatyti ugnikalnį, kurių šalyje net 44: Popokatepetlis (vienas aktyviausių ugnikalnių), Cuexcomate (mažiausias ugnikalnis pasaulyje), Orisaba, Takana bei kiti. Taip pat didžiausią gėlavandenį ežerą Meksikoje, kurio plotas siekia 1 100 km².

Meksikos kurortas Kankunas

Pamatę meksikiečių vietinį gyvenimą ir pabuvoję jų tradicinėse vietose, palyginimui galite nuvykti į pietryčių Meksikoje, visai šalia Karibų jūros, įsikūrusį Kankuno kurortą. Galima sakyti, jog tai gražiausių Meksikos paplūdimių vietovė, kuri garsėja ir naktiniu gyvenimu. Tačiau jei nenorite visą laiką mėgautis smėliu tarp kojų pirštų ir leisti laiką paplūdimiuose, Kankune yra ką nuveikti: išmėginkite nardymą Karibų jūroje, pamatykite požemines upes ir pasimėgaukite jų skaidriu vandeniu, aplankykite ir požeminius urvus, pamatykite Kankuno senamiestį ar nuvykite į Tulumą, uostamiestį, įsikūrusį ant Karibų jūros pakrantės skardžio.

Klimatas Meksikoje

Šalies plotas net 1 973 000 km², todėl natūralu, jog orai skirtingose šalies dalyse skiriasi, tačiau Meksikoje vyrauja tropinis klimatas. Tam tikrose vietose, kur vyrauja aukštumos ir miestai yra įsikūrę aukščiau nei įprastai, temperatūra gali būti žemesnė, todėl prireiks šiltesnių drabužių. Jukatano pusiasalyje esantis Kankunas ir kiti miestai aplink mėgaujasi karštu oru visus metus (~25–33°C), tačiau palyginti su šalies pietumis, žiemos yra kiek mažiau saulėtos ir drėgnesnės.

Kada geriausia keliauti į Meksiką? Priklauso, kur vyksite, tačiau vasaros sezonas bei rudens pradžia dažniausiai būna patys lietingiausi, todėl rekomenduojama jų vengti ir rinktis sezoną, kai nereikės rūpintis apsisaugojimu nuo lietaus.

Kaimynystėje įsikūrusi Gvatemala

Jei jau lankotės Meksikoje, praplėskite savo atostogas ir keliaukite į Meksikos pietryčiuose esančią Gvatemalą. Ji sužavės savo žmonėmis – nedidukai, nuoširdūs ir kuklūs. Viena geriausių patirčių pamatyti vietinį gyvenimą, žinoma, yra aplankyti vietinį turgų, kur perkant keletą vaisių, vietiniai vieną dar įdės į rankas. Nuvykus į Antigvą, buvusią Gvatemalos sostinę, turguje jus pasitiks daugybė egzotinių vaisių ant prekystalių, o pats turgus – tarsi avilys, pilnas dūzgimo ir gyvybės.

Ką dar aplankyti Gvatemaloje?

Lankytinų vietų ir čia apstu. Kaip pramogą galima rinktis pasivažinėjimą chicken bus – tai vietinis transportas, iš JAV atkeliavę atitarnavę mokykliniai autobusai. Tikrai pajusite vietinę gvatemaliečių gyvenimo kasdienybę. Puiki dienos išvyka – kelionė ir kopimas į netoli Antigvos esantį Pakajos ugnikalnį. Taip taip, Gvatemala kaip ir Meksika, turi tikrai nemažai ugnikalnių, kurie įspūdingai papildo šių šalių panoramas. Pamatyti dar daugiau majų civilizacijos pėdsakų galima aplankius miestą Tikalį. Čia ne tik pamatysite įspūdingas piramides ir ant jų užlipsite pasitikti saulėlydžio, bet ir pajusite aplink esančios gyvūnijos buvimą bei laukinius garsus iš papūgų, tukanų ar beždžionių.

Kelionė į Belizą: laukia vandens pasaulis

Visai šalia Meksikos ir Gvatemalos yra įsikūręs Belizas, nedidelė 22 965 km² valstybė. Meksikoje ir Gvatemaloje aplankę daug istorinių vietų ir pamatę ugnikalnius, šioje Karibų jūros pašonėje įsikūrusioje šalyje leiskitės į potyrius po vandeniu. Karibų jūroje šalia Belizo yra garsusis antras pagal dydį pasaulyje koralinis rifas, todėl bus proga išbandyti paviršinį ar giluminį nardymą. Po vandeniu galėsite išvysti koralų, spalvotų žuvų, vėžlių ar net taikių ryklių.

Užsidegėte noru keliauti į Meksiką ir kartu pamatyti Belizą bei Gvatemalą? Junkitės prie mūsų ir vykime į pažintinę kelionę po šias egzotiškas šalis. Nedidelės grupės iki 12 žmonių bei patyręs kelionių vadovas – tai, ko reikia kokybiškai ir įsimintinai kelionei. Daugiau apie Meksiką skaitykite čia.

UŽSISAKYKITE

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!

  Jūsų el. pašto adresas


  Jūsų telefono nr.


  Pasirinkite dominančią šalį

  Jūsų klausimas apie kelionę ar šalį

  Sutinku su šios interneto svetainės privatumo politika.

  >