Kelionės į Argentiną

Pažintinės kelionės į Argentiną

Liko 5 vietos. Ieškome bendrakeleivės!

2024 Lapkričio 26 - 2024 Gruodžio 13

Pažintinė kelionė į Argentiną ir Patagonijos ledynus

PLAČIAU

4940 EUR

+ aviabilietai

Su Jurga Kasperavičiūte.

2025 Vasario 15 - 2025 Kovo 04

Pažintinė kelionė į Argentiną ir Patagonijos ledynus

PLAČIAU

4940 EUR

+ aviabilietai

Jūsų pasirinktomis datomis


Individuali kelionė į Argentiną ir Patagonijos ledynus

PLAČIAU

Nuo 4890 EUR

+ aviabilietas

Argentina. Graži, aistringa, o kartais ir atšiauri – taip galima apibūdinti aštuntą pagal dydį pasaulio šalį Argentiną, į kurią keliautojus vilioja legendinis tango, senieji gyventojai, žavingi miestai ir kvapą gniaužianti Patagonijos gamta.

Buenos Airių žavesys

Argentinos sostinė Buenos Airės pirmiausia jus nustebins savo dydžiu, intensyviu gatvės gyvenimu, šurmuliuojančiomis kavinėmis, žavingais pastatų fasadais, žaliais parkais ir stilingais porteños (vietiniais gyventojais). Milijoniniame mieste išsiskiria senasis San Telmo rajonas – grįstos siauros gatvės, kolonijinė architektūra ir jaukios aikštės primena senus filmus. Sekmadieniais čia veikia turgus, kuriame galėsite įsigyti senovinių daiktų ar suvenyrų, klausytis po atviru dangumi koncertuojančių gatvės muzikantų, stebėti aktorius. Be to, San Telmo rajonas – tai ir argentinietiškojo tango kultūros širdis. Užsukę į Plaza Dorrego aikštę išvysite aistringai šokančias poras. Žinoma, Argentinos sostinė čia nesibaigia: užsukite į spalvingą Caminito gatvę, svarbiausią miesto aikštę Plaza de Mayo, Argentinos garsenybių Rekoletos kapines, primenančias miestą mieste, gražiausiu pasaulio knygynu paverstą teatrą ir daugybę kitų vietų, kurias žino gidai.

Patagonijos ledynai

Įsivaizuokite legendinę laukinę Argentinos žemę Patagoniją, keliautojus pasitinkančią žemesnėmis temperatūromis ir kartais iš kojų verčiančiais vėjais. Tačiau šiuos nepatogumus atperka nepamirštami vaizdai ir nepakartojamos patirtys. Pažintį šia tolima žeme galėsite prasidėti El Čalteno miestelyje, įsikūrusiame šalia Los Glaciares nacionalinio parko. Būtent iš šio miestelio driekiasi įvairiausio sudėtingumo turistiniai takai, vedantys iki nuostabių gamtos objektų – dantytų kalnų viršūnių ir žydrų ar žalių ežerų. Tačiau labiausiai Patagonija jus užburs ledynais, ypač Perito Moreno, vienu žymiausių ledynų pasaulyje. Perito Moreno yra net 30 km ilgio ir 5 km pločio, jo aukštis siekia apie 60 m. Prie jo prieiti galėsite gan arti, todėl skylančio ir į vandenį krentančio ledo garsai užburs.

Tradicijos ir peizažai

Tačiau Argentina – ne tik Buenos Airės, tango ir Patagonijos ledynai. Pavyzdžiui, Andų kalnų papėdėje įsikūrusiuose miestuose galėsite iš arčiau pamatyti indėnų kilmės senųjų Argentinos gyventojų bendruomenes ir vis dar gyvas senąsias tradicijas. O netoli Saltos ir Kafažiatės miestelių driekiasi kaktusų slėnis ir Los Cardones nacionalinis parkas su ypač lėtai augančiais kaktusais, kurių mediena buvo naudojama net statybose, o dabar šie augalai labai saugomi. Net jei nevyksite į Patagoniją, Argentinos gamta priblokš savo didingumu – džiunglės ir vieni garsiausių pasaulyje Iguazu kriokliai, kurių plotis siekia apie 2,5–3 km, į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas Umauakos slėnis ir jo „kulminacija“ vadinama Ornokalio kalnų grandinė, vaizdingasis Argentinos kelias Ruta 40, įtrauktas ir į Dakaro ralio trasą. Visa tai paskaninta geriausiais kepsniais, empanadomis ir vynu.

Argentina nepaliks abejingų, o „Travel Planet“ kelionių vadovai padarys viską, kad kelionė į Argentiną būtų kupina įspūdžių, o jūs atsipalaiduotumėte ir pamiltumėte šį tolimą kraštą.

Daugiau įspūdžių iš kelionės po Argentiną rasite čia:

 

UŽSISAKYKITE

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!

  Jūsų el. pašto adresas


  Jūsų telefono nr.


  Pasirinkite dominančią šalį

  Jūsų klausimas apie kelionę ar šalį

  Sutinku su šios interneto svetainės privatumo politika.

  >