Kurios egzotinės šalys jau laukia keliautojų?

Blogas

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Gabrielė

Rašykite man arba skambinkite tel.:
+370 686 08919

Klauskite

Dalintis:

Kartu su savo partneriais, pranešančiais mums aktualiausią informaciją iš tolimų egzotinių kraštų, suskirstėme šalis, į kurias (ne)galima keliauti.

Suprantu, kad Lietuvoje kylant covid-19 skaičiams tolimos kelionės gali neatrodyti itin patrauklios, bet mūsų keliautojai turi būti informuoti, tad kartu su savo partneriais, pranešančiais mums aktualiausią informaciją iš tolimų egzotinių kraštų, suskirstėme šalis, į kurias organizuodavome keliones į kelias grupes:

- šalys, kurios atsivėrė ir laukia turistų (taip, yra papildomų sąlygų, bet jos nėra itin sudėtingos);

- šalys, kurios atsivėrė, bet kur keliauti nebus taip paprasta, verčiau dar palaukti;

- šalys, kur keliauti dar negalima.

Tad drąsiai kreipkitės į mus, jei norite keliauti - dabar kaip niekad svarbu keliaujant turėti patikimus partnerius, kurie padėtų spręsti problemas, jei tokios iškiltų vietoje.

Galima

Gal ir nustebinsime jus, bet daugiausiai šalių, kur galima ne tik keliauti, bet dar ir grįžus nereikia izoliuotis dabar yra... Afrikoje. Taip, vykstant bus reikalingas neigiamas covid-19 testas, bet šis reikalavimas jau tampa nauja norma. Tad galite planuoti keliones į:

Keniją, Tanzaniją, Ugandą, Seišelius, Pietų Afrikos Respubliką, o taip pat į Namibiją, tik joje penktą kelionės dieną jums reikės pasidaryti pakartotiną covid-19 testą tiesiog viešbutyje. Ir taip, iš visų jų grįžus į Lietuvą izoliuotis nereiks (spalio 9 d. sąrašas).

Armėnija ir Kirgizija taip pat laukia turistų, tiesa, čia keliones gali apsunkinti politinė padėtis. Bet štai Sakartvelas (Gruzija), Jordanija, Meksika, Gvatemala ir Belizas tikrai puikios kryptys kelionei, tačiau grįžus teks izoliuotis.

Galima, bet...

Priežastys, kodėl į šias šalis gali būti nepatogu keliauti pačios įvairiausios:

Etiopija (nes 7 dienas reikės praleisti viešbutyje r tada dar testuotis), Ruanda (nes 1 dieną reiks palaukti viešbutyje, kol ateis testo rezultatas), Marokas (nes didieji miestai dar uždaryti, o norint keliauti reikia gauti specialius leidimus), Mauricijus (nes teks atskristi ilgam ir 14 dienų izoliuotis), Bolivija, Ekvadoras, Kolumbija ir Peru - keliauti galima, tačiau kol kas sudėtinga ten nuskristi ir šiaip rekomenduojame dar palaukti.

Deja...

Kol kas daugiausiai šalių šiame sąraše. Kai kurios iš jų vis paskelbia, kad jau greit. Kitos paskelbia ir atšaukia arba apriboja dar daugiau nei testai ar izoliacija. Na, bet vis tiek ateis tas laikas, kai galėsime keliauti:

Birma (Mianmaras), Butanas, Filipinai, Indonezija, Indija, Japonija, Kinija, Nepalas, Pietų Korėja, Šri Lanka, Tailandas, Vietnamas, Madagaskaras, Argentina, Čilė, JAV, Australija, Naujoji Zelandija.

Informacija paskelbta 2020 spalio 12 d. ir bet kada gali keistis.