Moterys užkariauja kelionių pasaulį

Blogas

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Gabrielė

Rašykite man arba skambinkite tel.:
+370 686 08919

Klauskite

Dalintis:

Su savo keliautojais dažnai padiskutuojame tema, kodėl gi tiek daug keliaujančių moterų - kartais į kelionę važiuoja moteriška grupė, kartais joje būna tik vienas ar du vyrai. Ar lietuvės moterys taip labai išsiskiria, ar tai pasaulinė tendencija?

Ne vienas pasaulinis tyrimas skelbiamoterys varo turizmo ir kelionių pasaulį pirmyn. Gali skambėti neįtikėtinai, bet: 80 proc. visų sprendimų, susijusių su kelionėmis, priima būtent moterys, net 75 proc. keliautojų yra moterys, jos turizmo rinkoje per metus išleidžia net 19 trilijonų JAV dolerių. Moterų keliautojų tendencija pastebima ir Lietuvojekeliautojų grupėse vyrai ne tik yra mažuma, bet jau kurį laiką organizuojamos kelionės vien tik moterims.

Atsiliepimai apie tokias keliones tik patys geriausimoterys pailsi, atsiriboja nuo kasdienio pasaulio, atranda save ir dar puikiai praleidžia laiką moteriškoje kompanijoje. Įminti tokių kelionių sėkmės paslaptį labai lengva: kai moterys keliauja be vyrų, jos labiau atsipalaiduoja, pailsi nuo makiažo, poreikio atrodyti pasitempusiai, moterys viena kitai labiau linkusios sakyti komplimentus, tad įgaunama pasitikėjimo savimi, be to, tai geras būdas susirasti naujų draugių.“

Tad kokią kelionę rinktis?

  • pažintinė kelionė. Nors tai gana įprastas kelionių tipas, kai nuvykus į svetimą šalį stengiamasi kuo geriau ją pažinti, tokia kelionė, vykstant su moteriška kompanija, garantuotai bus kitokiaaplankysite labiau moteriškus interesus atitinkančius objektus, nereikės klausyti priekaištų, kai suksite ratus parduotuvėje ieškodama tos išskirtinės suknelės ar rankinuko, tikriausiai, išgirsite ir patarimą, o kur dar moteriški pokalbiai iki paryčių. Tokioms kelionėms puikiai tiks bet kuris Europos miestas, o norint pažinti egzotinį kraštą, rekomenduojama keliauti į Maroką, Filipinus ar Peru.
  • kelionė, derinama su mokymais ar joga ir ajurveda. Į tokią kelionę kartu su moterų grupe važiuoja ir tam tikros srities mokytojai, kurie kelionės metu dirba tiek kartu su visa grupe, tiek su kiekviena moterimi individualiai. Tokios kelionės metu mažiau keliaujama po šalį, dažniau renkamasi apsistoti vienoje ar keliose vietose, daugiau dėmesio skiriant mokymams. „Įvairių mokymų ir užsiėmimų moterims Lietuvoje yra tikrai daug, tačiau po jų grįžtama atgal į namus, į kasdienę rutiną, todėl pritrūksta erdvės ir laiko įvertinti tai, kas sužinota. Kartais moterys sako, kad net nežino, kodėl pasirenka tokią kelionę, tiesiog pajaučia, kad to reikia“. Važiuojant į tokias keliones reikia labai gerai pasirinkti mokytoją ir organizatorių, turi atsirasti pasitikėjimas juo. Didžiausias tokių kelionių privalumastai, kad patiri ne tik visus kelionės įspūdžius, bet ir turi galimybę pažinti save, pasikapstyti viduje. Tokioms kelionėms labai tinka tokios šalys, kaip Indonezija (Balis), Tailandas, Šri Lanka, Indijajose ne tik išvystyta sveikatingumo turizmo sritis, bet ir itin daug itin tinkamų vietų tokio tipo kelionėms.
  • pažintinė kelionė su nuotykiais. Būtent šis kelionių tipas, remiantis įvairių tyrimų duomenimis, dabar yra pats populiariausias. Pagrindinis šių kelionių tikslaspatirti kuo daugiau naujo, tad kelionės metu išbandomos įvairiausios veiklos: kopimas į ugnikalnį, raftingas, banglentės ir pan. Tokioje kelionėje Balyje pabuvojusi Valdonė parsivežė ne tik įspūdžių, bet ir gyvenimiškų pamokų: „Ši kelionė padėjo dar kartelį įsitikinti, kokį nuostabų vyrą turiu šaliajo žodžiai buvo „tau to reikia“, kelionės metu teko ne kartą peržengti savo komforto zonos ribas, bet juk taip tik tobulėjame! Bendravimas vien su moterimis padėjo geriau suvokti save, o iš vietinių išmokau vertinti kiekvieną smulkmeną, kurią turime dabarnet jei tai tik rytinis kavos puodelis“. Tokios kelionės planuojamos į Balį, artimiausiu metu į Meksiką, Indijąšios vietos siūlo itin daug įvairių aktyvių pramogų.