10 intriguojančių vietų nakvynei

Įdomybės

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Liudas

Rašykite man arba skambinkite tel.:

Klauskite

Dalintis:

Kada nors karantinas baigsis – vienaip ar kitaip. Tikėkimės, kad geruoju, o tuo tarpu kviečiame pasidairyti po 10 išskirtinių būstų nuo namo medyje iki apartamentų karaliaus rūmuose, kurie laukia drąsiausių keliautojų.

1. Ar kada nors mėginote įsivaizduoti, kaip gyvena maharadžos šeima? Kilmingi ir turtingi indai, prieš 300 metų įsikūrę Džaipūro mieste, mėgo prabangą. Kaip ir daugelis jų kastos atstovų, jie turėjo rūmus su fontanais, pievomis, sodais ir povų pulkais. Visa tai – už aukštų sienų, saugant privatumą ir vengiant smalsių žvilgsnių. Viskas pasikeitė 2019 metais, kai paveldo rūmus valdanti administracija nutarė atverti dalį jų keliautojų poreikiams. „Gudlia“ apartamentus dabar gali išsinuomoti visi norintieji. Tai – pirmoji tikrai karališkos kilmės nakvynės vieta visoje sistemoje. Taip pat – ir viena brangiausių. Už karališką naktį rūmuose prašoma 8 tūkst. JAV dolerių.

2. Visos kitos šio sąrašo vietos – gerokai pigesnės. Bet nebūtinai prastesnės. Tikra rytietiškos auksu dengtos prabangos priešingybė – šiaurietiško santūrumo estetika, kurią rasite nelabai toli. Suomijoje, kur nuomojamas šitas namas ant kranto. Deimanto formos statinys – neįmantrus, tačiau čia esmė – harmonija su nuostabiais jūros vaizdais. Nakvynė netoli esančioje „Nolla Cabin“ kainuos 34 USD.

3. Vandens stichija – didžiausias, bet ne vienintelis kito įdomaus namo privalumas. Jis stovi Kalifornijos Malibu pakrantėje. Romantiškas interjeras puikiai dera su išskirtine vieta. Kaina 399 USD nakčiai.

4. Nepakankamai nuošalu? Tuomet turėtų patikti kita vietelė truputį toliau į Pietus. Netoli San Paulo Brazilijoje yra namas medyje „Praia do Félix“. Sumokėję 257 dolerius džiunglių garsais mėgausitės nemokamai.

5. Kita Pietų Amerikos gražuolė Čilė garsėja savo įstabiais gamtovaizdžiais. Šio statinio architektai neketino su ja konkuruoti, todėl viską darė kukliai. Šalia – gamtos draustinis ir laukiniai peizažai. Miegoti šiame kupole galima sumokėjus 66 USD.

6. Panašiai mąstė kitoje planetos pusėje įrengto namo savininkai. Dideli langai leidžia mėgautis Balio peizažais, o atviros erdvės nuteikia ramiam poilsiui. Prašmatni nakvynė šiame Ubudo name kainuos 276 USD.

7. Melburnas – antras pagal dydį Australijos miestas, gamta netoli, tačiau iki jos vis dėlto reikia pavažiuoti. Tačiau šiuose apartamentuose flora yra interjero dalis, todėl žaluma galima gėrėtis neiškėlus kojos iš jaukių namų. Kaina – už naktį 158 JAV doleriai.

8. Tulume Meksikoje nieko imituoti nereikia. Tikras krakmolo baltumo smėlis, žydra jūra ir pelikanai paplūdimyje. Visa tai atsiveria prieš akis iš šio palyginti kuklaus, tačiau labai gražaus būsto, kurį savininkai vadina „Ikal Chit“. Kaina - 299 USD už naktį.

9. Nakvynė vienoje salų netoli Stokholmo kainuos kiek pigiau – 213 USD, tačiau šiame jūros kotedže patirsite tokį stichijos artumą, kokio nesuteiktų gerokai brangesni viešbučiai Švedijos sostinėje.

10. Na, o jeigu norisi klasikinės prabangos už draugišką kainą (128 USD), jūsų lauks meno dirbiniais išpuoštas loftas Edinburge, Škotijoje. Prieš leisdamiesi į pažintį su šiuo nuostabiu miestu, neskubėdami pasigėrėkite jo interjeru ir gera kava.