5 priežastys pamilti žaviausią Kubos miestelį – Trinidadą

Įdomybės

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Gabrielė

Rašykite man arba skambinkite tel.:
+370 686 08919

Klauskite

Dalintis:

Kokios pirmosios asociacijos kyla išgirdus žodį Kuba? Romas, cigarai, Havana?

Po pažinties su šia šalimi dažniausiai vienas žodis nustelbia visus paminėtuosiusTrinidadas.

TrinidadasKubos miestas, įsikūręs centrinėje šalies dalyje, jaukiai įsitaisęs tarp kalnų ir vandenyno. Turi vos 73 tūkst. gyventojų, tačiau išsiskiria savo atpalaiduojančia energija. Atrodo, tarsi laikas čia sustojo prieš daugelį metų.


Pažintinė kelionė su poilsiu į Kubą

PLAČIAU


Ir štai keletas priežasčių, kodėl Trinidadas tampa mylimiausiu Kubos miestu.

1. Wes Anderson stiliaus žavesys.

Tradiciškai žaviausiai spalvoto Kubos miesto įvaizdį turi Havana, tačiau realybėje šis titulas turėtų būti skiriamas Trinidadui. Kruopščiai atrinktų pastelinių atspalvių pastatai suteikia gatvėms Wes Anderso kuriamų filmų aurą (vienas naujausių jo filmų “Viešbutis “Grand Budapest”). Plytų stogai, grindinys bei besilupantys dažai prideda šiam miestui dar daugiau žavesio ir dauguma lieka pakerėti spalvotųjų Trinidado fasadų.

2. Vintažiniai automobiliai apytuštėse gatvėse

Klasikiniai automobiliaineatsiejamas Kubos simbolis, dažniausiai asocijuojamas su Havana. Tačiau Trinidade šie automobiliai tampa ne turistų pramogos objektais, o organiška miesto dalimi. Kadangi čia žmonių gerokai mažiau, tikėtina kad turėsite tobulą praeities fotografiją, atspindinčią visą miesto ir šalies nuotaiką.

3. Muzika ant kiekvieno kampo

Kiekvienas grįžęs iš Kubos patvirtinamuzika čia skamba visur. Trinidadas garsėja savo šokiais pagrindinėje miesto aikštėje. Gausybė muzikantų, vietinių gyventojų ir atvykusių keliautojų įsisuka į užkrečiamus salsos, rumbos, mambos ir kitus lotyniškuosius ritmus. Iki vidurnakčio galima mokytis ar praktikuoti pramoktus salsa žingsnelius, nors nedrąsiausieji taip pat neliūdės stebėdami besisukančias poras. O labiausiai įsijautę gali pratęsti vakarėlį netoliese esančiuose klubuose ar oloje įsikūrusioje diskotekoje “Ayala”.

4. Kalnų apsuptyje.

Pasigėrėkite nuostabiu vaizdu į aplinkinius kalnus, kurie geriausiai matomi nuo miesto varpinės. Netoliese esančiame nacionaliniame parke galima pasivaikščioti tarp krioklių ir upių ištakų bei atsigaivinti natūraliuose vandens baseinuose.

5. Vieni geriausių paplūdimių saloje.

Jei jūsų kūnas ištroškęs šiek tiek vitamino D, Trinidadas gali jums pasiūlyti vieną geriausių paplūdimių pasaulyjeAncon paplūdimys yra visai netoli miesto. Baltas skmėlis, turkio spalvos vanduo ir labai nedaug žmoniųar gali būti geriau?

Prisijunkite prie pažintinės kelionės po Kubą ir atraskite savų priežasčių pamilti Trinidadą!