Įspūdingiausios egzotinės salos

Įdomybės

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Gabrielė

Rašykite man arba skambinkite tel.:
+370 686 08919

Klauskite

Dalintis:

Kuo taip traukia atvirukinės pasaulio salos su rojaus vaizdais? Sutiksime visi, kad egzotinių salų gamta pribloškia savo grožiu: krištolo skaidrumo vanduo, balto smėlio paplūdimiai, šiltas klimatas tarsi žada tobulas atostogas. Tačiau pasaulyje yra salų, kurios įspūdingos ir kitais traukos objektais, bei ne ką mažiau vertos keliautojų dėmesio. Dalinamės savo mėgstamiausių salų penketuku ir kviečiam jas aplankyti.

Kešmo sala, Iranas

Šioje laukinėje Irano saloje gamta išskaptavo kanjonus, dramatiškas uolas ir kitus įspūdingus gamtos reiškinius. Salos vyraibandariaitai pakrantės arabai. Vyrų aprangatai turbanai ir balti apsiaustai iki kojų kulnų, o moterys puošiasi spalvotomis raštuotomis kaukėmis. Saloje stūkso Tang e Čahkuhtai keistas ir kartu nuostabus kalnas, kuris prieš tūkstančius metų buvo suskaldytas žemės drebėjimo ir suformavo labai siaurus ir tiesius plyšelius, tarsi išpjautus skustuvu. Dabar keliautojai gali grožėtis šimtais akmeninių veidųtai tarsi džinus arba demonus primenantys gamtos reiškiniai.

Palavano sala, Filipinai

Garsių pasaulinių kelionių žurnalų skaitytojai bei National Geographic nominuoja šią salą kaip vieną gražiausių ir egzotiškiausių pasaulyje. Tropinė salos gamta, kalnai ir džiunglės, išskirtinio grožio paplūdimiai, turtinga flora ir fauna stebina net ir daug mačiusius keliautojus. Šiaurinė salos dalis garsėja El Nido vieta. Ryškiai mėlyname vandenyje čia aukštesnės jėgos primėtė marmurinių uolų ir pribarstė baltų paplūdimių. Tai ideali vieta nardymui, po vandeniu galima išvysti nesuskaičiuojamą tropinių žuvų ir koralų gausą, nykstančius jūros vėžlius. O labiausiai ši sala išgarsėjo, kai UNESCO pasaulio paveldo organizacija Puerto Princesa požeminę upę, šniokšiančią Palavane, pripažino pasaulio gamtos stebuklu.


Spalvingieji Filipinai: penkių salų turas

PLAČIAU


Balio sala, Indonezija

Balio sala šiais metais yra viena populiariausių krypčių tarp Lietuvos keliautojų. Ir nors sala pakankamai turistinė, daugelio aplankyta ir aprašyta, jos tiesiog negali nemylėti. Ir sužavi ji ne paplūdimių grožiu. Akį čia džiugina vešlūs tropiniai miškai ir žaliuojančios ryžių terasos, šventyklų grožis. O širdį - turtinga kultūra, žmonių pamaldumas ir šypsenos. Ne veltui Balis vadinamas Dievų sala.

La Digo sala, Seišeliai

La Digas - tai ketvirta pagal dydį Seišelių sala, tik 5 km. ilgio ir 3 km. pločio. Pagrindinis transportas saloje - tai dviračiai arba buliaus traukiami vežimai. O romantikos mėgėjus čia traukia vienas gražiausių pasaulio paplūdimių. Jo vizitinė kortelė - tai milžiniški, vandens bangų nugludinti akmenys, kuriuos skalauja turkio spalvos ir krištolo skaidrumo vanduo.

Maldyvų salos

Maldyvairojumi vadinamos koralinės salos Azijoje. Blizgančio balto smėlio paplūdimiai, šilta tropikų saulė, smaragdinio vandenyno vėsa bei švelnaus brizo dvelksmas. Tai tiesiog ideali atostogų vieta pavargusiems nuo civilizacijos bei ištroškusiems dangiškos ramybės. Nuo Malės nutolusiose salose laikas tarsi sustojęs ir aplinkinis pasaulis išnykęs - nei mašinų, nei lėktuvų, nei naujienų, nei batų. O kam jie - kai smagiausia po purų smėlį vaikščioti basomis ir pasijusti tikru Robinzonu Kruzu.


Poilsinė kelionė į Maldyvus

PLAČIAU