Kas tai yra jogos atostogos ir kodėl verta jas rinktis?

Įdomybės

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Gabrielė

Rašykite man arba skambinkite tel.:
+370 686 08919

Klauskite

Dalintis:

Pasaulyje vis labiau populiarėjayoga retreat.Kas tai yra? Žodisretreatreiškia atsitraukimą. Jogos atsitraukimas - tai atostogos, kurių metu jūs ilsitės su joga. Tai lyg kitoks poilsio būdas - jūs ne tik susipažįstate su šalimi, gulite prie baseino, maudotės jūroje ir mėgaujatės maistu bet ir užsiimate joga, klausotės paskaitų ir atnešate naudą savo fizinei ir dvasinei sveikatai.

Kodėl verta važiuoti į jogos atostogas?

 1. Patobulės jūsų jogos praktika.Užsiimti joga nuolat nėra taip paprasta mūsų užimtame gyvenime. Kai esate jogos atostogose, kasdien kartą ar net du kartus per dieną darysite asanas ir patobulinsite savo įgūdžius.

 2. Kvėpavimo pratimų nauda.Tegul po šių atostogų vis tiek netapsite nuolatiniais jogos praktikuotojais, bet išmoktus kvėpavimo pratimus tikrai lengvai pritaikysite kiekvieną dieną - kai reikės nusiraminti darbe, lengviau užmigti ar net pagerinti nuotaiką.

 3. Naujas požiūris.Kelionės ir naujų vietų lankymas suteikia naujų įspūdžių. Joga padės jums naujai lankomą šalį pamatyti visai kitaip, nei vyktumėte į tiesiog pažintinę kelionę.

 4. Jūs iš tiesų medituosite.Kai turite pakankamai laisvo laiko yra žymiai lengviau medituoti. Neskambės mobilus telefonas, viršininkas neprimins apie terminus, vaikai neprašys padėti ruošti pamokas. Tai laikas, kuris priklauso tik jums.

 5. Atsijungsite nuo virtualaus pasaulio.Nors dauguma jogos atostogų vietų turi wi-fi ryšį - jums tikrai nebūtina kasdien raportuoti apie dienos pasiekimus Facebooke. Kartais taip gera atsijungti.

 6. Pailsėsite ir atsikratysite streso.Dažnai mes patys sau neleidžiame tinkamai pailsėti. Keliaujant į pažintinę kelionę ar ilsintis viešbutyje dažnai nepalieka mintis, ką gi čia dar nuveikus. Jogos atostogų metu (tą savaitę, kai užsiimsite tik joga) - veiklos netrūks, bet ji bus raminanti ir atpalaiduojanti. Diena turės struktūrą, bet ne griežtą dienotvarkę - spėsite ir knygą paskaityti ir pasideginti.

 7. Valgysite sveiką maistą.Prisipažinkime, prieš išvykstant į kelionę pagalvojame, kad tai bus puikus metas numesti kelis kilogramus, mat valgysite daug vaisių ir sveikų egzotinių patiekalų. Dažniausiai taip neatsitinka, nes norisi išragauti viską, o kitų šalių virtuvė nėra tokia jau sveika, kaip mums atrodo Lietuvoje. Jogos atostogų metu valgysite ajurvedinį vegetarinį maistą.

 8. Surasite naujų draugų.Jogos atostogų metu neabejotinai susipažinsite su panašių interesų žmonėmis. Tad nebijokite keliauti viena (ar vienas).

 9. Galite praktikuoti jogą gryname ore.Pabandykite ir suprasite, kad visai kitas potyris daryti jogą ne patalpoje.

 10. Jausitės, kai svečias, o ne viešbučio gyventojas.Jogos atostogos vyksta mažose, jaukiose vietose, kur savininkai ir darbuotojai stengsis dėl jūsų padaryti daugiau, nei kad ir prabangiausio viešbučio tarnautojai.

 11. Jogos atostogos gali būti jūsų pirmas žingsnis į sveikesnį gyvenimą grįžus. Jų metu lengviau atsikratysite blogų įpročių, o savaitė ar dvi padės susiformuoti naujiems ir sveikiems.

Norint turėti jogos atostogas visai nereikia būti patyrusiu jogu. Visų pirma - joga tinka visiems. Visų antra - jogos atostogų metu jums nereikės pasirodyti geresne / geresniu už kitus.Tiesiog gerai ir sveikai pailsėkite!