Apsaugokite savo telefoną kelionėje

Kelionių patarimas

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Gabrielė

Rašykite man arba skambinkite tel.:
+370 686 08919

Klauskite

Dalintis:

Ar esate sugadinę/praradę savo mobilų telefoną kelionės metu?

Nusipirkite kokybišką telefono dėklą.

Telefono dėklai nėra skirti vien tik nuo įvairių apibrėžimų apsaugoti, jų dėka nukritęs telefonas nesudūžta, o tikrai geri dėklai gali apsaugoti jūsų telefoną nuo drėgmės ar kitų aplinkos poveikių.

Nepamirškite įsigyti specialios apsaugos telefono ekranui.

Pačios populiariausios šiuo metu yra stiklo plėvelės, kurios nukritus telefonui beveik visada apsaugo nuo įtrūkimų bei dūžių.

Venkite neštis telefoną į paplūdimį.

Net mažiausias vėjo pūstelėjimas gali atnešti telefono gedimą. Labai dažnai patekęs paplūdimio smėlis visam laikui sugadina telefono mechanizmą, tad turite būti labai atsargūs. Arba įsigykite specialų plastikinį dėklą, saugantį nuo drėgmės, tačiau leidžiantį naudotis telefonu.

Saugokite savo telefoną nuo šalčio.

Nors technologijos yra ganėtinai toli pažengusios, telefonų nuo šalčių dar neįmanoma apsaugoti. Nenustebkite jei šaltame ore jie paprasčiausiai nustos reguoti į jūsų paspaudimus, greičiausiai jie užšalo ir išgelbėti juos galite tik šiltame kambaryje.

Apsaugokite informaciją esančią telefone.

Pats paprasčiausias būdas tai padaryti, tai yra naudoti slaptažodį, kurį žinosite tik jūs. Nepamirškite sinchronizuoti telefono informacijos tada, kai būsite prisijungę prie wi-fi. Neprarasite kelionės nuotraukų. Patogu naudotis pvz. Dropbox.com

Būkite atidūs naudodamiesi telefonu lėktuve ar autobuse.

Nepalikite savo telefonų ant sėdynių, nes labai dažnai jie įkrentą į tarpus tarp jų ir paprasčiausiai dingsta, ypač kylant ar leidžiantis lėktuvu.

Palikite telefoną viešbučio seife.

Jei jūsų kelionė nusimato labai aktyvi ir yra didelė tikimybė pamesti ten savo telefoną, paprasčiausiai palikite jį saugiai, tikime, jog viena popietė be telefono jums išeis tik į naudą.

Prieš keliaudami apdrauskite savo telefoną.

Draudimas tai visuomet teisingas pasirinkimas. Sudužus ar tiesiog dingus jūsų telefonui gausite išmoką, kuri bent šiek tiek atpirks jūsų patirtus nuostolius.

Dažniau išjunkite savo telefoną.

Nors tai gali pasirodyti kvailai, tačiau nepatikėsite kiek galite sutaupyti telefono energijos jį išjungiant, o ir pačiam telefonui tai į naudą, jis paprasčiausiai pailsi nuo naudojimo. Juk galų gale atostogos ne tik jums, bet ir jūsų telefonui 🙂