Dviračiu keliauti po Baganą – ko gero įspūdingiausią Birmos (Mianmaro) vietą

Kelionių patarimas

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Gabrielė

Rašykite man arba skambinkite tel.:
+370 686 08919

Klauskite

Dalintis:

Kurdami kelionės maršrutus stengiamės palikti laiko pasimėgauti įspūdingiausiomis vietomis. Viena iš jų - drąsiai galime sakyti - yra Bagano pagodų kompleksas Birmoje (Mianmare).Vienas iš smagiausių būdų jį atrasti savu tempu yra pasivažinėjimas dviračiu. Kodėl gi tai yra puiki mintis - skaitykite žemiau.

1. Pamatykite daugiau per mažiau laiko

Populiariausias būdas aplankyti Bagano pagodas yra autobobiliu arba arklio traukiamu vežimaičiu. Tačiau taip daro dauguma. O gal jūs iš tų, kurie pasiruošę patirti nedidelį nuotykį? Visas regionas yra pakankamai plokščias, tėra pora nedidelių kalvų, tad jei tik mokate važiuoti dviračiu - jokio specialaus fizinio pasirengimo nereikia. Be to, tai puiki proga pasportuoti, to, deja, kartais trūksta kelionėse.

2. Dviračio patogumas

Jei bijote, kad jūsų dviračio sėdynė įkais nuo vidudienio saulės, nesijaudinkite - ant jos paprastai dedama speciali minkšta pagalvėlė didesniam komfortui.

3. Sustotike tiek, kiek jums reikia

Tik važiuojant dviračiu galima trumpam stabtelėti tiek, kiek tik šaus į galvą jūsų vidiniam fotografui, ieškančiam tobulo kadro.

4. Pasimeskite (specialiai :))

Važiuojant dviračiu puikiai sekasi nusukti šiek tiek į šoną nuo pagrindinių turistinių kelių ir susipažinti su vietiniais, paragauti neoninės spalvos ledų ar pakalbėti su vienuoliu.

5. Atsigaivinkite

Tik nesugalvokite važinėti per pačią dienos kaitrą - po pietų atsigaivinkite baseine ar nusnūskite valandėlę kitą. Laikas taip pat puikiai tinka masažui - apdovanosite save už sporto pasiekimus.

6. Kelionė laiku

Nepaisant to, kad Birma kasmest labai keičiasi, Baganas vis dar lieka vieta, kai pasijunti nukeliavęs į praeitį.

7. Pats gražiausias jūsų saulėlydis

Saulėlydžių niekada nebūna per daug. Šis tikrai įeis yra jūsų asmeninį topą.

Prieš važiuojant dviračiu: turėkite pakankamai vandens ir kremo nuo saulės, pavalgykite sočius pusryčius, turėkite su savimi sarongą - jo reikės prisidengti einant į šventyklas.