Keliautojo naujametiniai pažadai

Kelionių patarimas

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Gabrielė

Rašykite man arba skambinkite tel.:
+370 686 08919

Klauskite

Dalintis:

O ką jūs pažadėjote Naujųjų metų proga?

Pakalbėkime apie dalykus, kuriuos pasižada sau tikri keliautojai ir kuriuos (kaip kad dažnai atsitinka su naujametiniais pažadais) pasirodo taip sunku įgyvendinti 🙂

1. Vienas svarbiausių pažadų ir ne tik specialia proga, bet praktiškai kiekvienos kelionės metu - kitą kartą įsidėsiu mažiau daiktų 🙂

Mūsų patarimas: kelionės daiktus sudėkite ant grindų greta lagamino ar kuprinės dar likus savaitei iki jos ir kasdien iš jų nuimkite po vieną, kuris bus mažiausiai reikalingas.

2. Darysiu mažiau, bet geresnių fotografijų. Dažnai po kelionės net nesutvarkome savo gausybės nuotraukų, tad pabandykite savo ateinančioje kelionėje pažaisti tokį žaidimą - kiekvieną vakarą peržiūrėkite visas dienos nuotraukas ir palikite tik po 10 geriausių. Taip pamažu įprasite nedaryti bereikalingų kadrų.

3. Keliaudamas pailsėsiu nuo interneto. O, kaip šitai sunku... Kai keliaudami Afrikoje interneto gaudavome kas kelias dienas - visa grupė iš karto išeidavo. Patarimas drąstiškas, bet gal reiktų jam ryžtis - prieš kelionę iš savo išmanaus telefono ištrinkite el. pašto programėles ir socialinius tinklus. Vietoje to rašykite kelionės dienoraštį ranka!

4. Geriau pažinsiu vietinę kultūrą. Net jei keliaujate organizuotai ir turite tik vieną laisvą vakarą mieste - pabendraukite su vietiniais, paklauskite jų patarimų kur jie mėgsta nueiti su savo mergina/vaikinu, kur eina pietauti su šeima, ką labiausiai mėgdavo daryti vaikystėje.

5. Geriau pažinsiu Lietuvą. Šis pažadas vis dažnesnis ir džiugu, kad vis lengviau įgyvendinamas tokių šaunių iniciatyvų kaip Lietuvon.lt ar Pamatyk Lietuvoje pagalba.

Keliauningų jums 2017-ųjų!