Naujiena Travel Planet keliautojams – didesnė apsauga dėl kelionių atšaukimo

Kelionių patarimas

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Gabrielė

Rašykite man arba skambinkite tel.:
+370 686 08919

Klauskite

Dalintis:

Nuo šiol visi Travel Planet klientai bus apdrausti unikaliu Lietuvoje kompleksiniu kelionių draudimu, kuris apims net ir nenumatytų gamtos išdaigų ar kitų nenugalimų jėgų riziką.

Išskirtinė naujiena Lietuvos turizmo rinkoje! Nuo šiol Travel Planet keliautojai bus apsaugoti nuo daugumos su kelionėmis susijusių rizikų.

Tai reiškia, kad susigrąžinsite išlaidas, kurias patirsite atšaukę kelionę dėl netikėtai padidėjusios ugnikalnio išsiveržimo ar karo grėsmės. Iki šiol tokio draudimo negalėjo pasiūlyti nė viena Lietuvos draudimo bendrovė, tad, siekdami užtikrinti savo klientų saugumą ir sumažinti galimas rizikas, pradėjome bendradarbiauti su pasaulinio garso draudimo ir perdraudimo milžine Lloyd‘s of London.

Kompleksinis kelionių draudimas automatiškai galios visiems keliautojams, pasirašiusiems su Travel Planet kelionės sutartį.

Noriu atkreipti dėmesį, kad šio draudimo vertė yra maždaug 10 kartų didesnė nei jo kaina, kuri vidutiniškai sudarydavo nuo 10 iki 20 eurų besidraudžiantiems. Kitaip sakant, jei iki šiol vidutiniškai tiek kainavo vien tik medicininių kelionių išlaidų draudimas, dabar už tokią pačią sumą Travel Planet klientai gaus daug papildomų draudimo apsaugų, įskaitant kelionės atšaukimą dėl gamtos stichijų grėsmės ar ligos.

Tarp papildomų draudimo apsaugų yra draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, asmens civilinės atsakomybės draudimas, asmeninių keliautojo daiktų ir pinigų praradimas, kelionės nutraukimo anksčiau laiko, vėlavimo ir jau minėtos kelionės atšaukimo išlaidos.

Iki šiol revoliucijos, maištai, riaušės, streikai, radiacija, branduolinės atakos, karo veiksmai, žemės drebėjimai ar ugnikalnių išsiveržimai būdavo draudimo sutarčių išimtys. Kadangi kelionės paprastai planuojamos mažiausiai kelis mėnesius į priekį, visos šios rizikos ir patirtos išlaidos guldavo ant keliautojų pečių.

Kompleksinis Travel Planet draudimas galios visiems asmenims iki 70 metų amžiaus imtinai, visos kelionės metu ir visame pasaulyje, išskyrus Afganistaną, Iraką, Iraną, Sudaną ir Kubą. Medicininių išlaidų suma lygi 150.000 eurų, o bendra draudimo suma vieno įvykio atveju – 1 milijonas eurų.

Šiuo kompleksiniu kelionės draudimu bus automatiškai apdrausti visi klientai, pasirašę kelionės sutartis. Suprantame, kad keliaujant tikrai nesinori galvoti apie nemalonius dalykus, tačiau pinigų pametimas, asmeninių daiktų sugadinimas ar nuostoliai dėl netyčia sudaužyto autobuso lango ar meno kūrinio viešbutyje gali gerokai apkartini kelionės nuotaiką.

Galimi klausimai – atsakymai

Kokia draudimo kaina?
Kompleksinio draudimo kaina yra įskaičiuota į kiekvienos kelionės sutartį, tačiau svarbu tai, kad klientai gaus 10 kartų didesnę vertę nei šio draudimo kaina, kuri paprastai sudarydavo nuo 10 iki 20 Eur vien už medicininių išlaidų draudimą.

Ar galima nesidrausti šiuo kelionės draudimu?
Visi Travel Planet klientai, sudarę naują kelionės sutartį, bus automatiškai apdrausti kompleksiniu kelionės draudimu, siekiant užtikrinti apsaugą nuo nenumatytų grėsmių ir išlaidų.

Ar galima įsigyti tik kompleksinį kelionės draudimą?
Kompleksiniu kelionės draudimu apdraudžiami tik tie klientai, kurie keliaus su Travel Planet ir bus sudarę kelionių sutartį grupinei arba individualiai kelionei. Atskiro draudimo Travel Planet be kelionių nepardavinėja.

Kokia galima maksimali išmoka?
Maksimali išmoka vienam įvykiui pagal visas draudimo apsaugas – 1 milijonas eurų, tačiau visų išmokų atvejais numatyta nuo 50 iki 100 eurų (priklausomai nuo draudiminio įvykio) besąlyginė išskaita. Visgi, labai dažnai keliautojai, besinaudojantys Lietuvos bankų išduotomis kreditinėmis kortelėmis, yra automatiškai apdrausti kelionės draudimu, tad draudiminių įvykių atveju Lietuvos draudimo bendrovė kompensuotų minėtą išskaitą.

Ar šis draudimas galios žmogui, vyresniam nei 70 metų?
Standartinis kompleksinis kelionių draudimas galios tik asmenims iki 70 metų amžiaus imtinai. Vyresni asmenys turės pateikti draudimo bendrovei papildomą informaciją ir draudimo kaina bus skaičiuojama individualiai.