Safaris. Naudingi patarimai norintiems pamatyti daugiau

Kelionių patarimas

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Gabrielė

Rašykite man arba skambinkite tel.:
+370 686 08919

Klauskite

Dalintis:

Kai keliai suka į Afriką, nepakenks keletas patarimų, ko tikėtis iš safarių.

Apranga

Ne visi rūbai privalo būti smėlio spalvos ar kaip dykumos kareivių, tačiau ryškios spalvos gali išgąsdinti gyvūnus, o juoda - pritraukti muses, o juk Afrikoje jos nėra pačios maloniausios.

Svarbūs safario etiketo momentai

  • Jau esate matę kažkuriuos gyvūnus, kuriuos kiti mato pirmą kartą? Gerbkite savo pakeleivių norą sustoti ir juos apžiūrėti, bet nestabdykite vairuotojo dėl kiekvieno smulkaus gyvūnėlio, ypač jei pakeleiviai pernelyg jais nesižavi.
  • Niekada neišeikite iš mašinos neatsiklausę vairuotojo: galite nepastebėti pavojaus, kol bus per vėlu.
  • Užtildykite savo mobilųjį, kameros, fotoaparato garsus. Kai keliautojas bando susilieti su gamta, nieko nėra labiau dirginančio nei nuolatinės pakeleivių žinutės, skambučiai, dalijimaisi internete ir trinamų nuotraukų pypsėjimas.

Pakelkite galvą

Afrikos gyvūnai - slapstymosi meistrai, tad akys gerokai pasitreniruos pamatant akis ir uodegas tarp lapų, žolių ir šakelių. Be to, nepamirškite pakelti galvą: galite pamatyti gausybę paukščių, beždžionių, driežų, kurie mėgsta slėptis aukštai medžiuose.

Ko dar tikėtis safaryje?

  • Temperatūros pokyčių - naktį gali būti žemiau nulio, o dieną - labai karšta. Nakčiai nekenktų ir pirštinės.
  • Netikėtumų - gyvūnai nėra pasirašę kontrakto, nedirba zoologijos sode ir "top penketukas" neprivalo jums pasirodyti ir ramiai sustoti fotografijoms, tačiau juos galite sutikti visai netikėtose vietose - pvz. dramblį, uostinėjantį šalia jūsų palapinės.

Safariai ir poilsis

2025 Sausio 12 - 2025 Sausio 25

Pažintinė kelionė į Tanzaniją ir poilsis Zanzibare

PLAČIAU

4160 EUR

+ aviabilietas