Socialiniai tinklai ir kelionės

Kelionių patarimas

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Gabrielė

Rašykite man arba skambinkite tel.:
+370 686 08919

Klauskite

Dalintis:

Socialiniai tinklai ir kelionėspatarimai ką daryti ir ko ne

Kokybė vietoje kiekybės

Amžina tiesageriau pasidalinti keliomis įspūdingomis nuotraukomis iš aplankytų vietų, nei pasižymėti kiekviename oro uoste, kavinėje, viešbutyje. Na, jei esate aktyvus socialinių tinklų naudotojassavo srautą padalinkite per keletą iš jų: įsiregistruokite viešbutyje Swarm tinkle, gerus pagautus kadrus dėkite į Instagram, o Facebooke parašykite išsamesnį pasakojimą su nuotraukomis apie vietines tradicijas, su kuriomis susipažinote.

Nepagražinkite realybės

Prisiminkitejūs atostogaujate, o ne fotografuojate kelionių katalogui. Šiais laikais jau nieko neapgausite su Instragram filtrais. Tuo labiau, jei lankote kokią kitų turistų pergrūstą vietą, o pagaunate kadrą lyg esate rojuje. Suplukęs veidas užkopus į ugnikalnį bus žymiai įdomiau jūsų draugams, nei išieškota poza „idilė idiliškame paplūdimyje“.

Neerzinkite

Kokteilio taurė ir akiniai nuo saulės ant stalo jūros fone su prierašu, kaip jums sunku sausio viduryje nėra nei juokinga, nei originalu.

Socialiniai tinklai nėra jūsų dienoraštis

Sveikuoliški pusryčiai, jūros gėrybės, senos valties spalvos, jūros išmestas medis, kokteilis prie baseino, dramblio straublys ir dar daugybė vienos dienos detalių tikriausiai nėra aktualu jūsų draugams. Detalią dienos ataskaitą savo artimiausiems galite parašyti elektroniniu paštu ar papasakoti paskambinus Skype/Viber/WatsApp. Na, nebent jūs esate kelionių versle ir norite pareklamuoti savo sekėjams naują šalį.

Būkite originalūs

Keliaudami išgirdote įdomią istoriją, pabendravote su angliškai nesuprantančia senute, sudalyvavote vietinėje šventėje, pamatėte įdomią detalę sienoje? Tai daug įdomiau, nei dar kartą nufotografuoti daugeliui pažįstamus architektūros objektus su prastu apšvietimu ir kompozija. Dalinkitės tik tuo, kas nauja, ką verta parekomenduoti. Žinoma, jei keliaujate šalyje, kur apsilanko tik retasbūsite originalūs kasdien.

Nepersistenkite žymėdami

Kad ir kaip norite sulaukti daugiau sekėjų Instargrameužteks kelių #hashtag apibūdinančių jūsų nuotrauką ir vietą, kurioje ji daryta. Tikrai nereikia sudėti 50 žymų.

Mėgaukitės pačia kelione

Taip, technologijos ir socialiniai tinklai pakeitė mūsų keliones, bet juk keliaujame ne dėl to, kad vėliau apie tai pasidalintume. Labai paprastas patarimaspamatę ypatingą kadrą, pirmiausiai suskaičiuokite iki dešimt, pasimėgaukite akimirka ir tik tada išsitraukite savo techniką. O tada jau tikrai nesigėdykite, kad dalinatės savo džiaugsmu. Galbūt būtent ta jūsų nuotrauka įkvėps draugus patirti naujų nuotykių.

Tema parengta pagalLonely Planetpatarimus.

​Gabrielė Štaraitė