Keliautojų saugumas – svarbiausia

Svarbu žinoti

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Gabrielė

Rašykite man arba skambinkite tel.:
+370 686 08919

Klauskite

Dalintis:

Travel Planet imasi visų įmanomų prevencinių veiksmų siekdami užtikrinti keliautojų saugumą.

Geros žinios keliautojams – jau galima laisvai keliauti po visas Baltijos šalis. Visgi, koronaviruso (COVID-19) infekcija niekur nedingo, tad Travel Planet didžiausia savo atsakomybe laiko keliautojų saugumo nuo COVID-19 plitimo užtikrinimą. Siekdami šių tikslų aktyviai imamės visų įmanomų prevencinių veiksmų.

Autobusų dezinfekcija ir keleivių susodinimas

Bendradarbiaujame tik su tomis pervežimo kompanijos, kurios užtikrina autobusų ir kitų transporto priemonių, skirtų mūsų keliautojų grupėms, dezinfekciją prieš pat kelionę. Įsipareigojame vykstant į keliones autobusu susodinti keliautojus laikantis socialinės distancijos – t.y. išlaikant tuščios kėdės tarpą, jei šalia sėdi ne giminaitis.

Keliautojų anketa

Prieš kiekvieną kelionę prašome užpildyti keliautojų specialią anketą, kurioje prašome pažymėti, ar asmuo per paskutines 14 d. bendravo su asmeniu, kuriam buvo patvirtinta arba įtarta COVID-19 liga (Koronaviruso infekcija), ar per 14 d. pasireiškė vienas iš nurodytų infekcijos simptomų? (Karščiavimas virš 37,1 C, kosulys, apsunkintas kvėpavimas (dusulys), raumenų skausmas, nuovargis). Ši anketa – tai būdas užtikrinti, kad vienoje grupėje keliautų tik tie žmonės, kurie neturėjo kontakto su užsikrėtusiais COVID-19 liga ir neturi jokių simptomų.

Nedidelės grupės

Kaip ir iki šiol, taip ir šiuo metu organizuojame keliones nedidelėms grupėms iki 12 – 14 žmonių, o tai – taip pat padeda apriboti galimų kontaktų skaičių ir sumažinti riziką užsikrėsti COVID-19.

Atsakomybė

Pagal Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 14 d. nutarimą, keliaudami autobusu ar kita transporto priemone keleiviai privalo dėvėti kaukes nuo pat įlipimo iki išlipimo. Maloniai prašome elgtis atsakingai ir laikytis naujų taisyklių, nes tik kartu galime užtikrinti, kad kelionės vėl būtų sveikos ir saugios.