Kelionių perkėlimas dėl koronaviruso

Svarbu žinoti

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Gabrielė

Rašykite man arba skambinkite tel.:
+370 686 08919

Klauskite

Dalintis:

Travel Planet, reaguodama į koronaviruso plitimą, atsako į dažniausiai atsakančius klausimus keliautojams.

Po to, kai koronaviruso plitimas buvo paskelbtas pasauline pandemija, Travel Planet ėmėsi papildomų veiksmų, siekdama užtikrinti keliautojų saugumą.

Artimiausio mėnesio kelionės

Perkėlėme artimiausią mėnesį suplanuotas keliones į rudenį. Jau nuo vakar, kovo 12 d. ryto mūsų komandos nariai susisiekė su visais keliautojais informuodami apie situaciją ir pasiūlydami kitą datą visoms kelionėms, suplanuotoms iki balandžio 13 d.

Esame dėkingi Turkish airlines, Finnair, KLM, Air France avialinijoms už padarytas išimtis ir leidimą pakeisti aviabilietų datą. Deja, ne visos avialinijos keičia bilietus nemokamai, tad tokiais atvejais su klientais komunikuojame atskirai. Vidinių aviabilietų ar kitų rezervacijų keitimo mokesčius Travel Planet įsipareigojo padengti patys tam, kad klientai dėl kelionių perkėlimo nepatirtų jokių papildomų nuostolių arba kuo minimalius (jei tarptautinių aviabilietų keitimas šiai dienai nėra įmanomas).

Taip pat esame labai dėkingi tiems mūsų klientams, kurie operatyviai patvirtino kelionės datos keitimą. Suprantame, kad kelionės perkėlimas sukelia nepatogumų, ypač jei kelionę buvote susiplanavę iš anksto, tačiau labai tikimės jūsų bendradarbiavimo, nes datos keitimas yra geriausia galimybė nepatirti jokių nuostolių, o tuo pačiu vis tiek įgyvendinti savo svajones.

Kitos artimiausios kelionės

Kelionėms, suplanuotoms nuo balandžio 13 d. iki gegužės mėnesio imtinai, taip pat ruošiame planą B. Tai reiškia, kad ieškome galimybių keisti išpirktų aviabilietų datas (prašome avialinijų taikyti išimtis, jei keitimas nėra numatytas), kalbame su partneriais dėl rezervacijų perkėlimo ir komunikuojame su klientais.

Tolimesnės kelionės

Visiems, planuojantiems tolimesnes keliones, suteikiame galimybę rezervuoti kelionę be jokio avansinio mokesčio, pirkti aviabilietus su keitimo galimybe, o tam tikrais atvejais tiesiog neperkame aviabilietų ir atidedame tai prieš pat kelionę, net jei kaina nebebus tokia palanki, kaip perkant iš anksto.

Saugumo garantas

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad visi mūsų kelionių paketai yra apdrausti kelionių organizatoriaus prievolių įvykdymo laidavimo draudimu, užtikrinančiu vartotojų apsaugą. Tai reiškia, kad jūs susigrąžintumėte pinigus už kelionę, jei dėl tam tikrų aplinkybių ji neįvyktų.

Nuo kitos savaitės dirbsime per nuotolį, tačiau būsime pasiruošę atsakyti į jums kylančius klausimus. Koronavirusas keičia žmonių gyvenimą, tačiau kartu ištverti šį etapą daug lengviau, tad ačiū jums už palaikymą!

Informacija parengta kovo 13 d.