Kelionė į kil(i)mingąjį Azerbaidžaną

2019 Rugsėjo 14 - 2019 Rugsėjo 22
Vietų nėra

850 €

+ aviabilietas

2019 Rugsėjo 27 - 2019 Spalio 05
Nauja kryptis!

850 €

+ aviabilietas

9 dienų kelionės metu jūsų lauks išsami pažintis su dar tik pradedama atrasti Pietų Kaukazo šalimi – Azerbaidžanu. Šalis stebina niekur neregėtais gamtos reiškiniais - purvo vulkanais bei liepsnojančiais kalnais. Įspūdingi architektūriniai paminklai mena turtingą ir daugiakultūrinę istoriją: įsikūrusi Europos ir Azijos kryžkelėje, šalis buvo atsidūrusi šilko kelyje, pranašo Zaratustros gimtinė, krikščioniškosios Kaukazo Albanijos dalis, šiuo metu skaičiuoja daugybę musulmoniškojo laikotarpio amžių. Žavesio prideda draugiški Kaukazo žmonės bei skanus maistas.

 • Išvysime pasaulyje analogų neturintį liepsnojančių kalnų fenomeną;
 • Žvelgdami į burbuliuojančius purvo vulkanus, turėsime progą pasijusti it Marse;
 • Aplankysime sostinę Baku, kurioje futuristiniai statiniai drąsiai kontrastuoja su senoviniu architektūros paveldu;
 • Turėsime progą iš arti pažinti tradicinį šalies kilimų audimo meną, saugomą UNESCO;
 • Apsistosime 4* viešbučiuose pažintinio turo metu ir 5* viešbutyje poilsio metu;
 • Pamatysime iki 40 tūkst. metų amžių siekiančius raižinius ant akmens Gobustane;
 • Tyrinėsime kultūriškai turtingą šalies istoriją – didingas mečetes, Zaratustros pasekėjų šventyklas, Kaukazo Albanijos bažnyčią;
 • Ilsėsimės Kaspijos jūros (tiksliau - didžiausio pasaulyje ežero) pakrantėje;
 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį;
 • Dovanojame kompleksinį kelionių draudimą: medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės atšaukimų, bagažo vėlavimo ir kt.

Į KELIONĖS KAINĄ

 • Visi pervežimai turo metu;
 • Visos ekskursijos, numatytos programoje;
 • Įėjimo bilietai į mokamus objektus, numatytus programoje;
 • Vietinio gido paslaugos (rusų arba anglų k.);
 • Lydintis grupės vadovas iš Lietuvos (kai grupėje ne mažiau nei 10 asm.);
 • 6 nakvynės su pusryčiais 4* viešbučiuose turo metu;
 • 2 nakvynės 5* viešbutyje su pusryčiais Kaspijos pakrantėje;
 • Tradicinių patiekalų gaminimo pamoka ir degustacija;
 • Vyno degustacija Gabaloje;
 • Kompleksinis kelionės draudimas.
 • Tarptautinio skrydžio bilietai Vilnius - Baku - Vilnius (350 EUR);
 • Azerbaidžano viza (35 EUR);
 • Maitinimas, nenumatytas programoje;
 • Vakarienė Baku restorane - muziejuje;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai vairuotojams, vietiniams gidams;
 • Kitos nenumatytos išlaidos.
 • Objektų lankymo tvarka ir eiliškumas gali kisti;
 • Lydintis kelionės vadovas iš Lietuvos, kai grupėje ne mažiau nei 10 asmenų;
 • Jei numatytos datos netinka, galime organizuoti kelionę Jums patogiu metu.

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

​Noriu labai padėkoti už puikiai organizuotą kelionę į Tailandą!
Noriu labai padėkoti už puikiai organizuotą kelionę į Tailandą, viskas buvo super, labai gera programa. Žinokit, jau labai daug kam perdaviau puikias rekomedacijas Jūsų agentūros ir Jūsų, Tomai, asmeniškai. Kuo geriausios sėkmės keliaujant bei padedant išjudėti į keliones kitiems!

Vaidutė Kudukienė

Nakvynė pas vietinius paliko neišdildomą įspūdį. Buvo nerealu kartu gaminti, dainuoti ir pajusti visą atmosferą.
Įspūdingiausi buvo tolimi, atokūs vienuolynai, kalnai ir vaizdiniai. Norėjosi dar ilgiau pastebėti rytinę Pudžą Tiksi vienuolyne. Tiesa, vienas trekinimas į statų kalną atėmė daug jėgų, tačiau pasiektas kaimelis ir nakvynė pas vietinius paliko neišdildomą įspūdį. Tai buvo nerealu - kartu gaminti, dainuoti ir pajusti visą atmosferą. Buvo nuostabu! Didelę dalį gerų įspūdžių pridėjo ir nuostabus gidas bei vairuotojai Ladake - jie buvo kaip šeima ir draugai. Ačiū visiems už nuostabią kelionę!

Keliautoja

Balyje galima būti ir mėnesį, ir dar nespėti visko apžiūrėti. Į Balį dar tikrai greitai grįšime!
Kelionė buvo nepakartojama! Tiek įspūdžių ir naujų pažįstamų. Honkong'e visas dienas lijo, bet vistiek viską aplankėm ir pamatėm. Viešbutis buvo puikioj vietoj - didelis restoranų ir barų pasirinkimas. Balis tai yra rojus žemėj! Agus buvo pats geriausias gidas! Labai draugiškas ir labai daug turintis žinių! Kitą kartą kai skrisim į Balį, tikrai skrisim pas jį! Jis viską labai įdomiai pasakoja: apie kultūrą, tradicijas, lankomas vietas! Tikrai visiems rekomenduojam Agus! Jis puikiai kalba rusiškai ir netgi žino nemažai žodžių lietuviškai - tikrai labai maloniai nustebino! Viešbučiai irgi buvo puikūs! Mums labiausiai patiko Ayung (Ubude) ir Sofitel (Nusa Dua). Ten tikrai buvo pasaka! Patys Baliečiai yra nuoširdūs, be galo draugiški ir geri žmonės - tokių gerų dar nesame matę! Viską (ir net daugiau) pamatėm! Jau norisi vėl grįžti į Balį! Singapūre laikas greit prabėgo, bet vistiek spėjom visus objektus aplankyt. Viešbutis irgi buvoj puikoj vietoj - aplink daug barų, restoranų ir parduotuvių. Honkonge ir Singapūre užteko laiko per akis - tikrai jeigu būtume ilgiau, nebūtų buvę ką veikti. Užteko laiko viską apžiūrėti ir dar turėti laisvo laiko! Aš manau, kad Balyje galima būti ir mėnesį ir dar nespėti visko apžiūrėti. Į Balį dar tikrai greitai grįšime!Dėkojame už puikią kelionę! Ji buvo puikiai suplanuota - "nuo...iki..."! Tai buvo mūsų pirma kelionė pirkta per jus, bet tikrai nebus paskutinė! Jau laukiam kitos vasaros ir kitų nepakartojamų įspūdžių/nuotykių!

Darius Kreivys

Dvi itin uždaros šalys, kurios truputį pravėrė duris turistams.
Kelionė į Turkmėniją-Uzbekiją 2017 gegužę. Dvi itin uždaros šalys, kurios truputį pravėrė duris turistams. Reikėtų naudotis proga pamatyti nestandartinių vaizdų. Ašchabade marmuru dengtų namų kvartalai, paauksuotos prezidentų statulos ir viešbutis, papuoštas Turkmėnijos gaubliu (būtent gaubliu, o ne žemėlapiu). Dykumos su žaliuojančiais saksaūlais ir Dervazos degančios dujos. Turkmėnijoje turistų praktiškai nėra, kaip su jais elgtis vietiniai tik mokosi. Rusų kalba pliusas, o Pabaltijis – tai, kaip ir labiau savi, ne visai užsieniečiai. Uzbekija – daug daugiau turistų, Pabaltijis - o kur jis?, dauguma blogai kalba ir angliškai, ir rusiškai. Užtat dolerius ima mielai. Daug medresių, puošyba primena Iraną. Keliuose – daugybė “žigulių”. Abi šalys pakankamai egzotiškos – dauguma moterų tebenešioja tradicinius kostiumus, kai kurie vyrai – tiubeteikas, o visą gyvenimą reguliuoja tradicijos (sutartos santuokos, kalymas, akla pagarba vyresniems ir pan.). Vegetarai matyt maitinasi tik saldumynais ir duona (už tai kokia – kepta lauko tandyre). Travel Planet padėjo suorganizuoti kelionę dviems (labai ačiū jiems už tai), vietiniai rusakalbiai gidai pasitaikė šnekūs ir nuoširdūs. Labai rekomenduotina kelionė. Virgilija ir Vydas.

Virgilija ir Vydas Čekanavičiai

Kelionė po Japoniją pateisino visus lūkesčius!
Kelionė po Japoniją pateisino visus lūkesčius! Per dvi savaites labai daug matėme ir sužinojome. Puikus kelionių vadovas ir programa. Norėtųsi net pakartoti kelionę, jeigu butu sudarytas naujas maršrutas.

Anna Aluzene

​Kelionės būna geros, būna labai geros, būna puikios. Japonija buvo tobula. 
Kelionės būna geros, būna labai geros, būna puikios. Japonija buvo tobula. Ačiū Jums ir visai Jūsų komandai už viską - puikų maršrutą, viešbučius, pačią kelionės koncepciją, kelionės vadovą Aurelijų - žmogų, kuris su didžiausia kantrybe rūpinosi, ieškojo, suteikė įdomią ir naudingą informaciją, atsakinėjo ramiai ir kantriai į gal dešimtą kartą užduodamus tuos pačius klausimus. Saugokite kelionių vadovą Aurelijų - nuo vadovo priklauso didžioji dalis sėkmingos kelionės! Sėkmės Jūsų  komandai ruošiant naujas keliones, ieškant netradicinių maršrutų! Gražaus, saulėto ir darbingo pavasario!

Asta Pranaitienė

Labai rekomenduočiau šią kelionę kiekvienam.
Labai rekomenduočiau šią kelionę kiekvienam, kas paklaustų apie Filipinus, dėl keleto dalykų: Pirmiausia gamta: niekur pietiniuose kraštuose dar neteko matyti tiek žalumos, tokios vešlios augalijos! Ryžių terasos tiesiog pakeri, kai tik debesys prasiskleidžia :) Pušys ir palmės šalia, paparčiai kaip medžiai, nepaprasto grožio žiedai. Pirmąkart pamačiau kaip auga anakardžių riešutai... Gyvūnai: unikali galimybė paplaukioti šalia ryklių, taršyrai (labai jau "didelis" pavadinimas - Filipinų ilgakulniai - tokiems mažiems gyvūnėliams), o kur dar nepaprasto grožio povandeninis pasaulis - koralai, žuvys... Neįtikėtinai šiltas ir skaidrus vanduo, fantastiškos lagūnos, kriokliai... Labai šilti, malonūs žmonės, komfortiška keliauti, kai beveik visi kalba angliškai. Transportas - atskira tema: džipniai mane pakerėjo! Labai gera patirtis - masažai prieš miegą: kiekvienam rekomenduočiau! Antrą kartą tikriausiai nebevažiuočiau, nes dar labai daug nematytų vietų, bet visa tai kartą pamatyti savo akimis labai labai verta!

Regina Pranckevičienė

Ačiū Ingai, mūsų sausio mėnesio kelionė į Šri Lanką ir Maldyvus buvo pasakiška. Profesionalės organizacija ir patarimai aukso vertės. Prisimename su nostalgija.

Daiva Valaitienė

Ačiū už operatyvumą ir pagalbą sprendžiant mūsų kaprizingos grupes įgeidžius.
Pirmiausia, ačiū jums už lengvą kelionės įsigijimą ir visų popierinių reikalų greitą sutvarkymą! Ačiū už operatyvumą ir pagalbą sprendžiant mūsų kaprizingos grupes įgeidžius :). Galiu tik pasidžiaugti, kad grupė labai smagiai bendravo kelionės metu, kiek sunku buvo mūsų itališkam bendrakeleiviui, nors galėjo būti ir daug blogiau, mat Viktorija mielai globojo ir kalbino jį italų kalba :). Mums nepaprastai pasisekė su antruoju gidu  Beso - vairuoja jis beprotiškai, bet gerai, o kaip gidas, žmogus - tobulas, šiltas, linksmas, išsilavinęs, daug žino apie savo kraštą, daug padarė mums to, kas nebuvo "pagal programą", buvo jautrus, rūpestingas ir įdomus pašnekovas! Ko aš galbūt labiau tikėjausi, tai daugiau laiko už autobusiuko - trūko vaikščiojimo ir net labai labai :). Neabejoju, kad mes skirtingi žmonės, gausite skirtingas nuomones apie šią kelionę, bet aš asmeniškai sakau jums ačiū, nors ir bambėjau kelionės metu, turėjau priekaištų, dabar jie nėra tokie svarbūs man pačiai, na o emocija, jausmas, žmonės liko atmintyje ir realybėje geri.

Asta Bliudžiūtė

Dažniausiai keliaujame savarankiškai, bet šią ypatingą kelionę norėjome patikėti profesionalui.
Norime padėkoti mūsų kelionės organizatorei Ingai Oršauskaitei už suplanuotą kelionę į nuostabiąją Šri Lanką. Ne šiaip kelionę, o vestuvinę kelionę! Inga atsakė į visus rūpimus klausimus, parekomendavo puikų viešbutį, kurį ir pasirinkome. Ceremonija vyko pagal Šri Lankos tradicijas: su šokėjais, daininkais, šventiko palaiminimu. Dažniausiai keliaujame savarankiškai, bet šią ypatingą kelionę norėjome patikėti profesionalui - ir nė minutės nedvejojome Ingos profesionalumu! Turėjome savaitę poilsio ant Indijos vandenyno kranto, o antrą savaitę keliavome po gražiausias salos vietas. Inga pasirūpino, kad gautume vieną geriausių Šri Lankoje vietinį gidą, kuris suteikė daug informacijos apie lankytinas vietas. Įspūdingiausia buvo arbatos plantacijose, safaryje, dramblių prieglaudoje. Nuostabu buvo pažinti vietinių gyventojų gyvenimą: buitį, papročius, tikėjimą. Būtinai rekomenduojame 4 valandų kelionę traukiniu vienu gražiausiu pasaulio maršrutu link arbatos plantacijų miestelio! Jei kas nors sugalvosite susituokti užsienyje, nedvejodami rekomenduojame šią egzotišką ir unikalią šalį bei šią kelionių agentūrą. Labai džiaugiamės, kad susipažinome su Inga - šilta ir malonia asmenybe. Sėkmės ir iki kitų susitikimų!

Inga ir Tomas Savukynai

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!