Pažintinė kelionė į Nepalą ir Butaną

2024 Rugsėjo 10 - 2024 Rugsėjo 24
Vietų nėra

su prof. dr. A.Beinoriumi

2790 €

+ skrydžių bilietai

2024 Rugsėjo 26 - 2024 Spalio 10
Liko 2 vietos

su Rūta Šidlauskaite

2790 €

+ skrydžių bilietai

Nepalas ir Butanas – Himalajų šalys, apgaubtos mitų, legendų ir paslapčių. Jų šydą praskleisite keliaudami po jas ir aukščiausiuose pasaulio kalnuose paliksite dalelę širdies. Priežasčių tam yra tikrai daug: magiški į dangų besistiebiantys kalnai, tradiciniai kaimeliai ir šurmuliuojantis Katmandu, žygiai, ant uolų pakibusios šventyklos ir įspūdingos stupos, mums egzotiški meno kūriniai, paprastų amatininkų pagaminti daiktai ir t. t. Butane keliausite Timpu Tšeču festivalio metu, o gražiausių Himalajų regiono šalių puokštę papildysite ir trumpa pažintimi su Indijos sostine Deliu.

 • Lankysitės legendomis apipintoje Butano karalystėje.
 • Stebėsite vieno populiariausių metų festivalių - Timpu Tšeču šėlsmą.
 • Kilsite į vieną švenčiausių Butano vietų – Tigro lizdo vienuolyną, stūksantį ant 900 m aukščio uolos.
 • Pajausite Butano žmonių laimės supratimą, svetingumą bei turtingą budistinę atmosferą.
 • Susipažinsite su turtingu Katmandu slėnio kultūriniu paveldu: stupomis, durbaro aikštėmis ir šventyklomis.
 • Grožėsitės įspūdingomis Himalajų kalnų ir Phewa ežero panoramomis.
 • Leisitės į kalnų žygį ir aplankysite vietinius Nepalo kaimelius.
 • Akies krašteliu pažinsite Indijos sostinę Delį.
 • Kelionę lydės Rytų kraštų žinovas prof. dr. Audrius Beinorius.
 • Maža ir jauki grupė iki 12-13 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį.

Į KELIONĖS KAINĄ

 • 13 nakvynių 3-4* viešbučiuose ir svečių namuose Indijoje, Nepale ir Butane su pusryčiais;
 • Visi pervežimai pagal programą privačiu autobusu/mikroautobusu;
 • 3 dienų žygis su pilnu maitinimu Nepale (pusryčiai/pietūs/vakarienės);
 • Vakarienė su kultūriniu pasirodymu Nepale;
 • Pietūs ir vakarienės viešnagės Butane metu;
 • Vietinių anglakalbių gidų paslaugos Nepale ir Butane;
 • Lietuvio kelionės vadovo paslaugos visos viešnagės Nepale ir Butane metu.
 • Valstybės mokesčiai Butane.
 • Tarptautinių skrydžių bilietai Vilnius – Delis, Katmandu – Vilnius (890 EUR);
 • Tarptautinių skrydžių bilietai Delis – Paro – Katmandu (apie 650 EUR);
 • Vietinis skrydis Pokara - Katmandu (apie 130 EUR);
 • Indijos viza (55 EUR);
 • Butano viza (40 EUR);
 • Nepalo viza (45 USD, įsigyjama atvykus į Katmandu oro uostą);
 • Tradicinė karštų akmenų pirtis Butane (pasirinktinai, 25 EUR);
 • Prie "įskaičiuota" nenurodytas maitinimas;
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams ir vairuotojams;
 • Kelionės draudimas;
 • Kitos asmeninės ir nenumatytos išlaidos;
 • Vienviečio kambario priemoka (450 EUR, išskyrus nakvynę Delyje).

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

Man kol kas ši kelionė viena įspūdingiausių ir įdomiausių, paliko didelį įspūdį, pripildė gausa teigiamų emocijų.
Ačiū labai už kelionę, ji išties buvo įspūdinga ir be galo įdomi. Labai pasisekė su grupe, nes visi ir kiekvienas išties buvo nuostabūs visos kelionės metu, kelionėse mes labai atsiskleidžiame, tai liko jausmas kad keliavę žmonės išties išskirtiniai, su tokia kompanija visur galima važiuoti :) Andrius labai rūpinosi ir stengėsi dėl mūsų visų, puikiai tvarkėsi visose įmanomose situacijose, tik  geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos.  Apie kelionės programą, keleta momentų: labai norėjosi daugiau laiko lankant Tadž Mahalį, viešbutis Agroje Indian home stay nelabai patiko, manau autentiška patirtis būtų žymiai įspūdingesnė, apsilankant ar nakvojant pas vietinius žmones kažkur provincijoje ar mažame miestelyje. Visiškai sužavėjo, Orcha, išties perlas, ir opcija keliautį į Khadžuraho šventyklas nelabai tikslinga, nes pačioje Orchoje yra gausu lankytinų objektų, čia pvz. galimybė aplankyti džiungles būtų puikus pasiūlymas :) Viešbutis Keraloje, labai patiko, įdomiausia dalis žvejų kaimas pakrantėje, labai stiprūs įspūdžiai, pasitikti kylančią saulę girdint rytinę maldą ir stebint grįžtančius žvejus. Dar turbūt laivuose buvo galima glaudžiau gyventi :) Man kol kas ši kelionė viena įspūdingiausių ir įdomiausių, paliko didelį įspūdį, pripildė gausa teigiamų emocijų. Ačiū Jums labai !  

Lina

Į kelionę su grupe vykau pirmą kartą. Įprastai keliaujame su šeima, savarankiškai. Nepalas sužavėjo - spalvomis, gamta, draugiškais žmonėmis, maisto skoniais, šventyklomis. Kelionė puikiai suplanuota ir subalansuota. Turėjome nuostabią vadovę, su kuria  - nors "į pasaulio kraštą" :)  Puikūs vietiniai gidai ir neįtikėtino meistriškumo autobusiuko vairuotojas taip pat nepaliko mūsų abejingais. Tarp ekskursijų Katmandu senamiestyje, Čitvano parke, Pocharoje, porą dienų praleidom kalnuose, kur matyti  saulėtekiai ir saulėlydžiai liko prisiminimuose ilgam. Reikia paminėti ir tikrai nedidelę kelionės kainą. Tiesa, papildomai visa grupe įsigijome kelionę vietiniu lėktuvėliu iki Everesto - taip pat labai rekomenduoju, kitu būdu tikrai ne kiekvienam pavyks pamatyti šią pasaulio viršukalnę.  Neabejotinai rekomenduoju šią kelionę -  ieškantiems spalvų, skonių, vidinės ramybės, gamtos, kalnų - joje neabejotinai bus visko.

Rūta B.

Nepalas išties užburiantis. Pradedant nepaprastą energiją skleidžiančiais Himalajais, priverčiančiais viską pasaulyje pamiršti, žmonėmis, spinduliuojančiais nuoširdumą ir šypsenas, baigiant Budizmu, Hinduizmu bei kvapais, spalvomis, garsais, garsiaisiais garuose virtais koldūnais momo, ir net ta savo netvarka, kurioje stebuklingai viskas vyksta ir įvyksta. Nepalas - nepamirštamas ir nuostabus! Tikrai dar norėsiu ten sugrįžti :) Noriu padėkoti "Travel Planet" komandai, kuri jau trečią kartą nenuvilia, ir grupės vadovei Ievai Rutei - grupės sielai, arbatų fanei, Budizmo žinovei, keliautojai ir šiaip labai daugialypei asmenybei :)

Sigita B.

Nepalas niekad nebuvo mano svajonių kelionių sąraše, bet ten apsilankius supranti, koks tu mažas, žvelgdamas į pasaulio stogo snieguotas viršukalnes. Kokios jos užburiančios. Rodos žiūrėtum ir žiūrėtum į jas, apšviestas tekančios saulės, paskendusias debesyse ar tiesiog saulėtą dieną. Lengvas virpuliukas pakutena, pamačius aukščiausią Himalajų ir pasaulio viršūnę Everestą. Svetingi žmonės, gyvenantys savo gyvenimą, galbūt ne visuomet mums suprantamą ir priimtiną. Manau, kad tai reikia pamatyti ir patirti pačiam, juolab, kai grupę lydi puiki vadovė, be galo mylinti tą kraštą, Ieva. Labai ačiū vadovei ir visai šauniai grupei už puikų laiką Nepale.

Zita L.

Ši kelionė skirta žmonėms, kurie nori pamatyti pasaulio stogą tokį, koks jis yra iš tikrųjų. Maloniai glosto širdį kai matai Everestą, Anapurną, Dolagirį, Manaslu ir dar daug daug kitų viršūnių apie kurias tik skaitei. Švelnus klimatas, svetingi žmonės (nors ir ne visuot tvarkingi), įdomi architektūra ir, žinoma, gamta. Vakare su puodeliu arbatos (nepalietiškos) ir taurele romo (nepalietiško, beje, labai gero) palydi saulės nurausvintus ir šešėliais įslaptintus kalnus, o ryte vėl matai stebuklingą gamtos kūrinį - didinguosius Himalajus. Taip pasijauti dalele tos nuostabios gamtos. Pasaulis, taip sakoma, prasidėjo nuo Adomo ir Ievos. Adomo grupėje nebuvo, bet kokia Ieva mus lydėjo. Dideliausias dėkui mūsų numylėtai
vadovei Ievai. Linkėjimai nuo visos mūsų grupės !!!

Audrius & co

Tai buvo mano gyvenimo kelionė.
Dar kartą noriu padėkoti už nepakartojamą visomis prasmėmis kelionę rugsėjį su gerb. profesoriumi A. Beinoriumi. Nepaprasto grožio su nepaprastai gera aura šalys ir tokia neeilinė asmenybė vadovas. Tai buvo mano gyvenimo kelionė.

Eugenija

Kelionės programa sudaryta labai gerai.
Kelionės programa sudaryta labai gerai. Grupę lydėjo puikius organizacinius sugebėjimus turinti kelionių vadovė Asta Gegžnaitė, mylinti Indiją ir jos kultūrą. Ekskursijas vedė labai kvalifikuoti specialistai - dažniausiai istorijos profesoriai, tad pasakojimai buvo labai įdomūs ir išsamūs. Nepatyrėme jokių sunkumų arba jie, Astos dėka, buvo labai greitai išsprendžiami. Šiek tiek streso sukėlė vidinio skrydžio panaikinimas, tačiau turėjome progą susipažinti ir su kelionių vadove Egle Janulevičiūte, kuri taip pat parodė įvairialypę Indijos kultūrą. Esame joms labai dėkingi už puikią kelionę.

Jolanta Mickūnienė

Nakvynė pas vietinius paliko neišdildomą įspūdį. Buvo nerealu kartu gaminti, dainuoti ir pajusti visą atmosferą.
Įspūdingiausi buvo tolimi, atokūs vienuolynai, kalnai ir vaizdiniai. Norėjosi dar ilgiau pastebėti rytinę Pudžą Tiksi vienuolyne. Tiesa, vienas trekinimas į statų kalną atėmė daug jėgų, tačiau pasiektas kaimelis ir nakvynė pas vietinius paliko neišdildomą įspūdį. Tai buvo nerealu - kartu gaminti, dainuoti ir pajusti visą atmosferą. Buvo nuostabu! Didelę dalį gerų įspūdžių pridėjo ir nuostabus gidas bei vairuotojai Ladake - jie buvo kaip šeima ir draugai. Ačiū visiems už nuostabią kelionę!

Keliautoja

Aš likau sužavėtas mūsų gidės Rūtos darbu! Daug kur esu apkeliavęs, bet dar tokio profesionalaus darbo nebuvo tekę sutikti!
Sveiki visi keliautojai! Kažkaip tik dabar prisiruošiau parašyti atsiliepimą apie kelionę į Indiją, o ji buvo 2016 m. sausio 16-29 d. Su šia kelionių agentūra keliavau pirmą kartą. Likau visiškai patenkintas jų darbu! Žinoma, tobulėti visur ir visada yra kur! Smulkmenų visokių pasitaiko, kaip pvz. buvo galima prieš kelionę pasakyti, kad įsidėkite ir šiltesnių rūbų ar avalynės, nes sausio mėnesį ten iki kol nenuvažiuoji į pietus yra vėsoka, o vakarais - tiesiog šalta. Tad kiti keliausiantys tuo metu turėkite omenyje. Viešbutyje, kur miegojome, tai ten žmonės labai jau paslaugūs ir tikrai labai stengėsi del mūsų. Kiek rado šildytuvų, tai visus davė mums, nors visiems jų ir neužteko, bet mes draugiškai jais pasidalinome: tai vieni pasišildėm, tai kitiems davėm... Kas dar? Gal nuvylė kiek kelionė traukiniu, kažkaip iš aprašymo tikėjausi, kad ten išties verda indiškas gyvenimas, bet sakyčiau gavosi atvirkščiai:) Buvo lietuviškas gyvenimas!:) Mes ten linksmai leidom laiką, kai visi kiti ramiai sau miegojo... Ką dar? Visa programa kaip ir puiki, sakyčiau gal tik bent vienos dienos norėtųsi dar pabūti Varanasi... Ir tarsi toks jausmas, kad buvau Indijoje ir kažko svarbaus nepamačiau... Gal čia dėl Mumbajaus? Nes grįžus namo daug draugų apie šį miestą užklausė...Daug atsiliepimuose visi rašo apie gidus. Aš likau sužavėtas mūsų gidės Rūtos darbu! Daug kur esu apkeliavęs, bet dar tokio profesionalaus darbo nebuvo tekę sutikti! Bandau dabar parinkti tinkamus žodžius: tikra savo darbo specialistė! Visus mus girdėjo, į visus klausimus atsakė, be galo daug žino, daug visko papasakojo, visada su šypsena, geros nuotaikos! Super! Turiu pasakyti, kad gaila, jog jos nebuvo su mumis iki kelionės galo, nes pietuose ją pakeitė kita gidė. Skirtumas pasijautė iškart, kaip diena ir naktis... Tai tiek apie gidus. Na ir galiausiai atėjus paskutinei dienai, iškilus nesklandumams, kelionių agentūra puikiai išsprendė problemą! Todėl kažko plačiau ir nerašysiu apie tai... Pagirsiu tik šios agentūros vadovus, darbuotojus! Profesionali komanda! Šaunuoliai! Kągi, pabaigai palikau tai kas yra smagiausia! Pati kelionė šauni, daug įspūdžių, daug pamatai, sužinai! Maistas man patiko ir jokių negalavimų nebuvo. Išties puikiai pakeliavom, pailsėjom! Oi... Mūsų gi šaunioji grupė! Visi tokie draugiški, smagūs žmonės! Taip visi gražiai susibendravom, tarsi būtume buvę pažįstami visi jau daug metų! Ačiū visiems už smagų laiką kartu! Visiems labai ačiū ir linkiu kuo didžiausios sėkmės! Ačiū Travel Planet už puikias atostogas!

Ričardas Valužis

Dienos buvo suplanuotos taip, kad laiko užteko meditacijom, asanom, saulės voniom ir maudynėm.

Vida Grigonytė ir Milda Raižytė

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!