Blogas

Blogas

Sertifikuoti PGR testai iš seilių jūsų namuose. Specialus pasiūlymas Travel Planet keliautojams

PGR testas su reikalingu sertifikatu atliekamas jūsų namuose ir iš seilių. Jūs sutaupysite laiko, išvengsite nemalonios nosiaryklės tepinėlio paėmimo procedūros.
PLAČIAU

Blogas

Kokios izoliacijos taisyklės, grįžus iš užsienio?

Kada reikia izoliuotis grįžus iš užsienio, o kada ne. Tai lemia situacija šalyje iš kurios atvykstama bei asmens gautas covid-19 testas.
PLAČIAU

Blogas

Laidotuvės – gyvenimo šventė. Keistosios laidotuvių tradicijos.

Vakarų visuomenėje laidotuvės yra privati ceremonija, skirta šeimai ir artimiausiems velionio draugams. Daugelyje Afrikos ar Azijos genčių laidotuvės labiau primena viešą šventę.
PLAČIAU

Blogas

Kurios egzotinės šalys jau laukia keliautojų?

Kartu su savo partneriais, pranešančiais mums aktualiausią informaciją iš tolimų egzotinių kraštų, suskirstėme šalis, į kurias (ne)galima keliauti.
PLAČIAU

Blogas

Pirmykščio rojaus gyventojai. Šimpanzės, gorilos ir orangutanai

Hominidams arba didžiosioms žmogbeždžionėms priklauso šimpanzės, gorilos, bei orangutanai. Kuo jos panašios, kuo skiriasi, kodėl verta jas pamatyti?
PLAČIAU

Blogas

Ką veikti Palangoje? Pamirštos kurorto istorijos, I dalis

Labai myliu Palangą ir noriu, kad pažintumėte jos turtingą istoriją, atrastumėte įdomias vietas ir išklystumėte iš pagrindinių gatvių.
PLAČIAU

Blogas

Ką koronavirusas reiškia keliautojams?

Kaip koronavirusas keičia keliones? Kaip saugotis, ar verta atšaukti savo kelionių planus?
PLAČIAU

Blogas

Kelionės po JAV receptas. Laisvė, vėjas ir kitos Laukinių Vakarų grožybės

Kaip geriau pažinti tą lyg ir aiškią, nors ir tolimą Ameriką? Tokį ar panašų klausimą dažnokai girdžiu iš savo keliaujančių draugų. Čia glaustai pasakysiu vieną išmėgintą variantą ir du receptus, kaip viską daryti.
PLAČIAU

Blogas

11 įdomių faktų apie Etiopiją

Viena ryškiausių juodosios Afrikos šalių – Etiopija. Ten gyveno pirmieji žmonės, iš ten kilo mūsų taip mylima kava bei paslaptingoji Sabos karalienė, ir net sunkios gyvenimo sąlygos negali sunaikinti jos turtų, tradicijų ir žmonių šypsenų.
PLAČIAU

Blogas

Filipinai – kaip juos suprasti, prisijaukinti ir pamilti?

„Čia beveik visi katalikai. Pamišę dėl krepšinio. Turi valdžioje buvusį teisėsaugos pareigūną, kuris jau treti metai valdžioje, bet vis dar kovoja su sistema. Ir sistemingai nusišneka“, - taip parašiau trečią dieną viešėdamas Filipinuose, nors kai kas tada įžvelgė panašumų su kita valstybe prie Baltijos jūros.
PLAČIAU

Blogas

Laimingas atsitikimas saloje. Šri Lanka

Ašara, pakibusi po Indija. Švytinti žemė. Kontrastų šalis. Kokių tik epitetų ir vaizdingų aprašymų nėra parašyta apie Šri Lanką.
PLAČIAU

Blogas

Kada kiviai trinasi nosimis? Naujosios Zelandijos įdomybės

Naujoji Zelandija – kupina staigmenų ir atradimų. Kelionė į šią šalį ne tik džiugins akis, bet ir nustebins jus savomis keistenybėmis.
PLAČIAU