Blogas

Blogas

13-asis rajonas. Kolumbija – lankstumo pamokos tada ir dabar

Kolumbijos miesto Medejino ir jo 13-ojo rajono transformacijos. Kaip jo gyventojai susiję su Lietuva?
PLAČIAU

Blogas

Į pasimatymą su Peru

Kartą Limoje, keliaudama iš vieno rajono į kitą su gatvėje susistabdytu taksi patyriau nuotykį, kurį papasakojus vietiniams draugams visi tikisi kitokios pabaigos. Keliaudama taksi automobiliu, bagažinėje pasidėjau lagaminą su visais ...
PLAČIAU

Blogas

Keliaudami tampate geresniu žmogumi

Kelionėse mes laviname tam tikras charakterio savybes ir tampame geresniais žmonėmis. Įvairūs psichologijos tyrimai tą patvirtina.
PLAČIAU

Blogas

Omanas – ne toks, kokį įsivaizdavote

Omanas - turtinga istorija, saugoma gamta ir visai ne toks, kokį dauguma įsivaizduoja. Kodėl verta keliauti į šią šalį ir ką pamatyti?
PLAČIAU

Blogas

Įdomūs faktai apie Čilę

Ar Čilė pavadinta čili pipirų garbe? Šia ir kitomis įdomybėmis dalinasi kelionių vadovė Žydrė.
PLAČIAU

Blogas

Patarimai, kaip susidėti daiktus kelionei

Kiekvienas dažnai keliaujantis turi savo paslaptis, kas labiausiai praverčia kelionėje ir kaip patogiai viską susikrauti.
PLAČIAU

Blogas

Eskobaro hipopotamai ir kiti įdomūs dalykai apie Kolumbiją

Keletas mažiau žinomų faktų apie Kolumbijos įdomybes. Iš kur šalyje atsirado hipopotamai, kokie pavojingi žaidimai linksmina išgėrusius, kodėl nyko vaškinės palmės.
PLAČIAU

Blogas

Pavėlavo skrydis ar neatskrido bagažas? Praktiniai patarimai, ką daryti

Vėluoja skrydžiai ar neatskrenda bagažas. Praktiniai patarimai, ką daryti, kokius dokumentus saugoti, kaip tvarkytis kompensacijas ir kuo (ne)naudingas gali būti draudimas.
PLAČIAU

Blogas

Sertifikuoti PGR testai iš seilių jūsų namuose. Specialus pasiūlymas Travel Planet keliautojams

PGR testas su reikalingu sertifikatu atliekamas jūsų namuose ir iš seilių. Jūs sutaupysite laiko, išvengsite nemalonios nosiaryklės tepinėlio paėmimo procedūros.
PLAČIAU

Blogas

Kokios izoliacijos taisyklės, grįžus iš užsienio?

Kada reikia izoliuotis grįžus iš užsienio, o kada ne. Tai lemia situacija šalyje iš kurios atvykstama bei asmens gautas covid-19 testas.
PLAČIAU

Blogas

Laidotuvės – gyvenimo šventė. Keistosios laidotuvių tradicijos.

Vakarų visuomenėje laidotuvės yra privati ceremonija, skirta šeimai ir artimiausiems velionio draugams. Daugelyje Afrikos ar Azijos genčių laidotuvės labiau primena viešą šventę.
PLAČIAU

Blogas

Kurios egzotinės šalys jau laukia keliautojų?

Kartu su savo partneriais, pranešančiais mums aktualiausią informaciją iš tolimų egzotinių kraštų, suskirstėme šalis, į kurias (ne)galima keliauti.
PLAČIAU