Vestuvės Maldyvuose

Jūsų pasirinktomis datomis
Jūsų pasirinktomis datomis

nuo 1477 €

+ aviabilietas

Maldyvai – tobulo grožio salos, dievų sukurtos poilsiui ir meilei. Tai rojus žemėje, kuriame norisi pasilikti ilgam. Blizgančio balto smėlio paplūdimiai, smaragdinio vandenyno vėsa bei švelnaus brizo dvelksmas, atpalaiduojantys masažai, virtuvės meistrų ruoštas maistas ir nepriekaištingas aptarnavimas. Tai tiesiog ideali vieta pavargusiems nuo civilizacijos bei ištroškusiems dangiškos ramybės ir intymios aplinkos.

Švęskite simbolines vestuves, sužadėtuves ar vedybų metines pagal maldyviečių papročius. Nors santuokos ceremonija Maldyvuose nėra oficialiai įteisinama, tačiau ji neabejotinai tampa viena gražiausių gyvenimo akimirkų. Apsistojus viešbutyje, jaunieji kartu su vestuvių koordinatoriumi aptaria visas ceremonijos detales. Vestuvių dieną nuotakai padedama pasipuošti, jai padaroma šukuosena, manikiūras, makiažas, įteikiama saloje surinktų gėlių puokštė. Žiedlapiais nuklotu paplūdimio taku jaunieji žengia link gausiai gėlėmis bei palmių šakelėmis dekoruotos arkos. Juos lydi tradiciniais drabužiais pasipuošusios mergaitės ir Bodu beru būgnininkai. Santuokos palaiminimus skaito ir jaunuosius sutuokia autoritetingas viešbučio atstovas. Jaunieji vienas kitam pasako santuokos įžadus, prisiekdami amžiną meilę bei ištikimybę apsikeičia vestuviniais žiedais. Pasirašomas viešbučio išduodamas santuokos sertifikatas ir pakeliamos šampano taurės už ilgą ir gražų jaunųjų bendrą kelią.

Po ceremonijos jaunieji kviečiami pasivaikščioti vakarėjančios saulės nutviekstu paplūdimiu arba paplaukioti laivu – tai Jūsų gyvenimo kelias. Laikas pačioms gražiausioms Jūsų gyvenime nuotraukoms. Saulei nusileidus gurmaniška vakarienė žvakių šviesoje ir poilsis romantiškai papuoštoje viloje.

*Vestuvių ceremonijos eiga gali skirtis priklausomai nuo viešbučio ir užsakyto vestuvių paketo.

**Jaunieji turi iš anksto pasirūpinti vestuviniais drabužiais ir žiedais.

***Esant blogoms oro sąlygoms, ceremonija perkeliama į kitą dieną.

Į KELIONĖS KAINĄ

Vestuvių ceremonija Maldyvuose - tik simbolinė.

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

Kelionė pranoko mūsų lūkesčius
Ačiū Ingai už pagalbą organizuojant kelionę į Maldyvus.  Esame dėkingi už dėmesį, išklausymą, kantrybę ir profesionalumą. Kelionė pranoko mūsų lūkesčius, buvo tiesiog puiku. Nustebino net daug mačiusius. Ačiū labai. Visiems rekomenduoju.

Ingrida Kšanienė

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!