Kelionė Peru spalvotai

2022 Spalio 09 - 2022 Spalio 24
Vietų nėra.

Kviečiame pasirinkti kitą datą.

2940

+ aviabilietas

2023 Balandžio 12 - 2023 Balandžio 27
Įspūdingiausios Peru vietos.

Su lietuve kelionės vadove.

2980

+ aviabilietas

Peru – tai šalis, kurioje istorija ir tradicijos lydi, rodos, kiekviename žingsnyje, o gausus kultūrinis ir gamtinis paveldas priverčia nustebti net ir daug mačiusius. Šioje kelionėje į Peru aplankysite ne tik garsiausius, klasika tapusius Peru objektus (kaip gi be Naskos linijų, plaukiojančių salų, kondorų ir Maču Pikču), bet ir ne taip seniai atrastą bei sunkiai pasiekiamą Vaivorykštinį kalną.

 • Kalnuose slypintį inkų miestą Maču Pikču aplankysite net du kartus ir turėsite laiko jį patyrinėti!
 • Grožėsitės šimtmečius dykumos paviršiuje išsilaikiusiomis Naskos linijomis iš lėktuvo.
 • Apsilankysite Titikakos ežere plūduriuojančiose nendrinėse Uros salose.
 • Stebėsite didžiausių pasaulyje skraidančių paukščių – kondorų – skrydžius.
 • Išbandysite savo jėgas kopdami iki spalvotojo Vaivorykštinio kalno.
 • Pamatysite Maras druskos kasyklas, slypinčias aukštai kalnuose, paslaptingas Moray terasas ir kitas mažiau žinomas, bet tikrai dėmesio vertas perujietiškas įdomybes.
 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį.

Į KELIONĖS KAINĄ

 • Apgyvendinimas vidutinės ar kiek aukštesnės klasės viešbučiuose (dviviečiame kambaryje, su privačiais patogumais). Viešbučiai atrinkti nesivaikant žvaigždučių, tačiau yra jaukūs (kai kurie turi baseinus, kiti - terasas ar jaukius vidinius kiemelius), švarūs ir dauguma pagal kokybę maždaug atitinka 3 žvaigždutes;
 • Pusryčiai visuose viešbučiuose. Išvykos į Kolkos kanjoną metu – vakarienė svečių namuose, kuriuose nakvosite. Pietūs - išvykų į Titikakos ežerą metu bei į Vaivorykštinius kalnus;
 • Visos kelionės tarp miestų ir turistinių objektų: vietiniai skrydžiai, vienas pervažiavimas naktiniu autobusu miegamąja klase (iš Naskos į Arekipą), kiti pervažiavimai organizuotu transportu ir autobusais (kaip nurodyta programoje), taip pat pervažiavimas traukiniu Ojantaitambas – Pueblo Maču Pikču ir Pueblo Maču Pikču – Ojantaitambas;
 • Įėjimai į lankytinus objektus bei gidų paslaugos anglų ar ispanų kalbomis (vertimas į lietuvių kalbą);
 • Lydinčio kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos visos programos metu (nuo pasitikimo iki išlydėjimo Limos oro uoste).
 • Tarptautinių skrydžių bilietai (apie 900 – 1400 EUR);
 • Kelionės draudimas;
 • Covid-19 PGR testas (jei tokio reikėtų pagal reikalavimus);
 • Priemoka už vienvietį kambarį visos programos metu (410 EUR);
 • Maitinimasis kelionės metu (išskyrus pusryčius visose nakvynės vietose ir kitą nurodytą maitinimą);
 • Besilankant Maču Pikču mieste, norintys papildomai kopti į Waina Picchu ar Machu Picchu kalną, turės įsigyti papildomą bilietą, kurio kaina 20 EUR (bilietas į pagrindinę Maču Pikču teritoriją yra įskaičiuotas). Pranešti apie šį norą užsisakant kelionę;
 • Žvaigždute pažymėtos papildomos ekskursijos, arbatpinigiai vietiniams gidams ir pan.
 • Galimi nedideli maršruto pakitimai (lankomų objektų eilės tvarka ar pan.), įtakoti pasikeitusios situacijos vietoje;
 • Kai kurios ekskursijos vyksta kartu su kitomis keliautojų grupėmis (skrydis virš Naskos linijų, išvyka į Titikakos ežerą, turas į Bajestų salas ir kt.);
 • Kadangi didelė šalies dalis yra aukštikalnėse, pirmomis dienomis pakilus į mūsų organizmui neįprastą aukštį (Kolkos regionas), galimi tam tikri sveikatos sutrikimai (galvos skausmas, pykinimas, viduriavimas ir kt.);
 • Priklausomai nuo grupės fizinio pasirengimo ir gamtos sąlygų, bus parenkamas žygis į vieną iš vaivorykštinių kalnų: Vinicunca (sudėtingesnis) arba Palccoyo (lengvesnis).

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

Jurga, ačiū už galimybę pamatyti tai, ko dabar žodžiais net neapsakysi ir linkiu, kad Tavo meilė Peru tik gilėtų ir didėtų. P.S. ir lai būna mažų mažiausiai 100-tasis kartas Machu Picchu.... :)

Rūta

Brangi Jurga, laikas teka... ir jau mūsų kelionės pabaiga... Ir jau kiekvieno iš mūsų gyvenimas šią minutę tapo kitoks... turtingesnis, spalvotesnis, gyvesnis, kvapnesnis, skanesnis dėka šios nuostabios kelionės, kurios metu buvote šalia kiekvieno iš mūsų, kaip kiekvieno Angelas Sargas. Dėkui už šviesą, šilumą, meilę, pažinimą kiekvieno toks, koks yra, džiaugsmą gyvenimu, palaikymą, ramybę, pasitikėjimą kiekvienu iš mūsų ir tikėjimą kiekvienu, už įspūdingą kelionę į dar nepažintą kraštą, už visapusišką mūsų komfortą... Nuoširdus dėkui, miela Jurga.

Vita

Jurga, esi puikus, savo darbą išmanantis ir mylintis gidas. Esi žiniomis, mintimis ir jėgomis turtingas žmogus. Ačiū tau už pažintį su Tavo mylima šalimi, ši šalis tikrai nuostabi. Ačiū už įspūdingą kelionę, už nuoširdų rūpestį. Sėkmės visur ir kasdienybėje, ir darbe, ir kelionėse. Būk laiminga ir sveika, būk ir toliau tokia stipri, Saulės Dukra, Inkų Dukra!

Raimonda

Miela Jurga, ačiū už nuostabią mūsų pirmąją kelionę su grupe į egzotiškąją Peru, už galimybę pasijusti kalnų čempionais, pirmuosius salsa žingsnelius, išragavimus, patyrimus. Kuo didžiausios sėkmės! Ir iki kitų kartų!

Indrė ir Tomas

Jurga, nuoširdus AČIŪ! PERU... Pajautėm, paragavom, pamatėm, išgirdom, supratom.

Renata ir Artūras

Jurga! Esi nuostabi gidė. Jaučiasi, kad dirbi darbą, kurį myli ir kuriuo mėgaujiesi. Kelionė su Tavimi buvo nuostabi ir nepakartojama. Linkiu ir ateityje išlikti tokia draugiška, linksma, randančia išeitį iš bet kokios situacijos. :) Ačiū Tau.

Egita

Pirmiausia noriu padėkoti už tuos du metus, kai teko laukti kelionės: už ramų palaikymą, nuolatinį optimizmo ir tikėjimo, jog Peru mūsų laukia, pastiprinimą. Taip pat dėkoju už dažnus laiškus, kurie padėjo kurti kelionės nuotaiką paskutiniais ruošimosi mėnesiais... Ir, galų gale, už draugiškos atmosferos kelionės metu kūrimą, ramybę ir jumorą, bei gabalėlį mažiau turistinės Peru parodymą. DĖKUI.

Jurga

Ačiū už nepakartojamus įspūdžius, ramybę bet kokioje situacijoje, gerą nuotaiką ir paskleistą virusą keliauti toliau :)

Kristina

Ir vis dėl to labiausiai ačiū už turiningą ir šiltą bendravimą, pasitikėjimą vieni kitais. Mes buvome komanda su kapitonu ir žaidžiančia trenere Jurga. Kelionė buvo nuostabi, kadangi ją su džiaugsmu prisimename.
Esame vieni iš kelionės į Peru įgulos narių. Su jūsų kompanija dar esame lankęsi Kinijoje. Norime Jums ir Jūsų kolektyvui padėkoti... O ypač Jurgai:
Už nuostabiai suorganizuotą kelionę, kuri veikė kaip šveicariškas laikrodis - viskas laiku, be eilių, saugiai, kavinės geriausios ir t.t.
Kelionė labai gerai suplanuota, atsižvelgiant į altitudes;
Gal ir gerai, kad Jurga mūsų per daug neišgąsdino dėl kalnų ligos, nors simptomus ir rimtus visi jautėme.
Terasų didinga daugybė, kondorų pakilimas... Aikčiojom ir aikčiojom;
Kelionės razina Vaivorykštiniai kalnai ir kaip už 30 solių žmona man užnešė į kalną kuprinę.  5 km aukštyje pasamdėm vietinį su mulu, kopimui į kalną palengvinti, bet gi mulas į kalną nelipa...
Na ir vyšnia ant kelionės torto - Mačiu Pikčiu. Nerealu.
Ačiū, kad atradome pisco sauer (gal klaidingai užrašiau), seviče, jūrų kiaulytes, jūrų gėrybes, šokdintą alpakų patiekalą ir daugybę kitų.
Ir vis dėl to labiausiai ačiū už turiningą ir šiltą bendravimą, pasitikėjimą vieni kitais. Mes buvome komanda su kapitonu ir žaidžiančia trenere Jurga. Kelionė buvo nuostabi, kadangi ją su džiaugsmu prisimename. Ačiū Tau, Jurga.
Didžiausi sveikinimai Jūsų kolektyvui.
Linkime mažiau kliūčių, daugiau galimybių ir tikimės kartu patirti dar ne vieną džiaugsmingą akimirką.
Daug laimės ir meilės asmeniniame gyvenime🔔
Neringa ir Algis

Neringa ir Algis

Jeigu dar gali nuspėti, ko galima tikėtis Peru, tai Bolivijos atradimai - La Paz ir druskos dykuma yra kažkas wow: gali pasakoti nepasakojęs, bet nepamatęs/nepajautęs nesuprasi.
Dvi priežastys, kodėl rinkomės šį maršrutą: 1. Machu Picchu (kol dar iš viso galima po jį pasivaikščioti); 2 . Jurga (kol ji dar gidė) :) Kelionė ne iš lengvųjų, aukštis ir jo pasekmės reikalavo aukų daugiau nei buvom pasiryžę aukoti, tačiau įpusėjus kelionei jau buvo galima įveikti ir "mažą alaus" :) Jeigu dar gali nuspėti, ko galima tikėtis Peru, tai Bolivijos atradimai - La Paz ir druskos dykuma yra kažkas wow: gali pasakoti nepasakojęs, bet nepamatęs/nepajautęs nesuprasi. Kaip visada - padėkos Travel Planet ir linkėjimai Jurgai už patikimus vietinius partnerius, patogų transportą, vertimo iš/į ispanų kalbą nuolatines  paslaugas, kamščiatraukį ir kompaniją:) Rekomenduojam!

Asta Stanišauskaitė

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!