Praėjo mėnuo po kelionės į Šri Lanką, o prisiminimai vis dar gyvi...

Nebuvę šioje šalyje galbūt nusistebės, tačiau Šri Lanka tikrai nėra civilizacijos nepaliestas kraštas. Saloje, kuri kadaise buvo britų kolonija, stipriai jaučiami anglų kolonistų pėdsakai - eismas vyksta kairiąja kelio puse, angliškai šneka tiek jaunas, tiek senas, o britų pasodintų arbatkrūmių dėka, Šri Lanka šiuo metu yra tarp lyderių pagal užauginamos arbatos kiekį!

Šioje saloje žmonės visuomet linksmi, besišypsantys ir paslaugūs. Tiesa - to reikalauja budistų tikėjimas. Temperatūra čia visuomet gana aukšta, todėl malonu lietuvišką darganą iškeisti į saulėtą Indijos vandenyno krantą. Teko kopti Sigiros uola, lankytis Nuvara Elija arbatos plantacijose ir gamykloje, apžiūrėti didžiausią salos miestą Kolombą, grožėtis dramblių maudynėmis, apžiūrėti didžiulę augalų kolekciją Peradenijos Karališkame botanikos sode, aplankyti paskutinę signalų karalių sostinę - Kandį...... visko net neišvardinsi!!!

Tai kelionė, kuri liks ne tik atmintyje , bet ir širdyje.

Dėkoju tolimų kelionių organizatoriui - Travel Planet už turiningą kelionės programą, už galimybę susipažinti su šios salos architektūra ir kultūra. Didžiausias AČIŪ šios kelionės gidei, tai Violetai Rimkevičienei, kuri mumis kaip "mama" rūpinosi visos kelionės metu ir į pasakojimus apie Šri Lanką sudėjo pačius gražiausius žodžius



. Baigti norėčiau pačios Violetos žodžiais: "Gyvenimas yra kelionė, pasaulis - įmantriausių raštų ir spalvų dermė. Mozaika, sukurta iš mūsų pačių pojūčių, emocijų ir suvokimo, kuriai keliaudami kiekvienas kruopščiai renkame spalvas ir atsargiai dėliojame po gabalėlį, kurdami savo nepakartojamą kūrinį. Kiekviena kelionė, kiekviena nauja, nematyta šalis, patirtas nuotykis ar sutiktas žmogus - dar viena graži spalvingos dėlionės dalis".