Kelionės į Filipinus

Pažintinės kelionės į Filipinus

Vietų nėra

2024 Lapkričio 09 - 2024 Lapkričio 23

Spalvingieji Filipinai: penkių salų turas

PLAČIAU

2990 €

+aviabilietas


2025 Kovo 01 - 2025 Kovo 15

Spalvingieji Filipinai: penkių salų turas

PLAČIAU

2990

+aviabilietas

Filipinai – tai tūkstančiai salų, žali ryžių laukai, rūkstantys ugnikalniai, laiko neskaičiuojantys kaimai, visada skubantys miestai ir daugybė laimingų besišypsančių žmonių. Ši šalis jums gali pasiūlyti tikrai daug daugiau nei tik tingus poilsis žavinguose paplūdimiuose.

Salos ir žmonės

Ar galite įsivaizduoti valstybę, nusidriekusią per kelis tūkstančius salų? Būtent tokia šalis yra Filipinai, įsikūrę net 7107 salose. Nuo žemyninės Azijos Filipinai nutolę maždaug 100 km ir neturi nė vienos sausumos sienos su kaimyninėmis valstybėmis. Vietoj jų šalies krantus skalauja Filipinų, Sulavesio, Sulu ir Pietų Kinijos jūros. Tiesa, tik 1000 Filipinų salų yra didesnės nei 1 kvadratinis kilometras, o gyvenamų salų dar mažiau – vos 880, tačiau į jas telpa net 100 milijonų filipiniečių. Dauguma salų yra vulkaninės kilmės, todėl kasdien Filipinuose užfiksuojama apie 20 silpnų žemės drebėjimų. Nepaisant to, didieji miestai niekada nemiega, o keliaudami po atokesnes vietas stebėsite ramų vietinių gyvenimą – tradicinius amatus, žvejybą, darbą ryžių terasose.

Pramogos Palavano saloje

Didžiausios Filipinų salos yra Lusonas, Mindanao, Samaras, Negrosas, Panajus ir Palavanas. Pastaroji sala garsėja nepaprastu grožiu, ją mėgsta turistai iš viso pasaulio. Be to, aplink Palavaną išsibarstę šimtai negyvenamų salų ir salelių, kuriomis grožėsitės kelionės metu. „Conde Nast Traveler“ ir „Travel + Leisure“ skaitytojai 2016 metais Palavano salą išrinko gražiausia sala pasaulyje. Joje galėsite ne tik mėgautis nepaprasto grožio paplūdimiais (pavyzdžiui, Napcan paplūdimys laikomas vienu gražiausių Filipinuose), bet ir leistis į pažintines išvykas. Sabango kaimelyje esantis Puerto Princesa požeminės upės nacionalinis parkas ir požeminė upė net ir patyrusių keliautojų laikomi vienais įspūdingiausių pasaulyje. Užburs ir unikalus Port Bartono gamtos kampelis, o žymusis El Nido nepalieks abejingų. Sakoma, kad tai vieta, kurioje prasideda kitoks salų gyvenimas.

Ugnikalnių žemė ir šokolado kalvos

Filipinuose skaičiuojama daugiau nei 50 ugnikalnių, todėl keliaujant po šalį nesusipažinti bent su vienu iš jų – neatleistina klaida. Vienas įspūdingiausių keliautojų lankomų Filipinų ugnikalnių yra Taal. Tai mažiausias aktyvus ugnikalnis pasaulyje, kurio krateryje tyvuliuoja turkio spalvos ežeras. Įsivaizduokite, kokio grožio panorama atsiveria užkopus ant jo kraterio! Dar vienas įspūdingas Filipinų gamtos objektas – forma stebinančios Šokoladinės kalvos. Taip vadinamas geologinis 1260 vienodų apvalainų kalvų darinys, išsidėstęs 50 kvadratinių kilometrų plote. Pavadinimą šios kalvos gavo todėl, kad jas dengianti žolė vasarą paruduoja ir primena minkštus šokolado kauburėlius.

Filipinai nepaliks abejingų, o „Travel Planet“ kelionių vadovai padarys viską, kad kelionė į Filipinus būtų kupina įspūdžių, o jūs atsipalaiduotumėte ir pamiltumėte šį tolimą kraštą.

Daugiau įspūdžių iš kelionės po Filipinus rasite čia.

UŽSISAKYKITE

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!

  Jūsų el. pašto adresas


  Jūsų telefono nr.


  Pasirinkite dominančią šalį

  Jūsų klausimas apie kelionę ar šalį

  Sutinku su šios interneto svetainės privatumo politika.

  >