Mongolija

Audronė

Atostogoms- geriausias pasirinkimas.

Mongolija- miražai, akimis neaprėpianti stepė, Gobio dykuma ir tyla. Atostogoms- geriausias pasirinkimas.  

Vietnamas nuo šiaurės iki pietų

Raminta Miščikienė

Jei reiktų kartoti, 200% kartočiau

Laba diena Inga, su didžiausiu Ačiū rašau jums už nuostabiai suplanuotą mūsų individualią kelionę į Vietnamą 👍 tik dabar galiu viską prisiminus rašyti, nes buvo daug įspūdžių 😀 Jei reiktų kartoti, 200% kartočiau, išskyrus nepakeliamą karštį kuris užklupęs buvo iki +47 😀😀 Gidai nuostabūs - Tajus, Thuan, Van Anh !! Įspūdžių tiek daug, visiems pasakojom kokia buvo puiki kelionė.  

Išskirtinė kelionė po Pietų Korėją

Aušra

Noriu labai padėkoti už išskirtinę 2 savaičių kelionę po Pietų Korėją, kuri viršijo mūsų lūkesčius. Likome sužavėti šios šalies gamta, žmonėmis, šventyklomis, sveiku maistu, praktikomis vienuolynuose ir... švara! Šios kelionės organizavimas (tai padarė Aistė) iki smulkiausių detalių praturtino kiekvieną dieną. Tai antroji kelionė su "Travel Planet", bet jau svajoju apie sekančias :)

Pažintinė kelionė: Maroko mozaika

Nijolė

Į Maroką norėsiu sugrįžti dar ir dar!

Apie kelionę galiu pasakyti tik pačius geriausius atsiliepimus. Didžiausia padėka kelionės vadovei, kuri mums parodė nuostabųjį Maroką pačiomis gražiausiomis spalvomis. Jeigu prieš kelionę buvome girdėję visokių nuomonių, tai šiandien galiu pasakyti, kad į Maroką norėsiu sugrįžti dar ir dar. Sužavėjo viskas - kelionės maršrutas, vietos kurias aplankėme, virtuvė. Marokas - spalvų ir garsų kraštas. Ačiū Jūsų kelionių agentūrai už sklandžią ir įdomią kelionę. Tikimės, kad su Jumis dar ne kartą keliausime.

Peru klasika spalvotai

Lina

Tik grįžus supratau Peru, nes keliavom su didele meile!

Tik grįžus supratau Peru, nes keliavom su didele meile! Ačiū jums už Peru vėją ir saulę, už lamas ir kondorus, už akmenis, už žmones…! Ir ypač didelis Ačiū už Kalnus!!!

Vietnamas nuo šiaurės iki pietų

Dovilė A.

Susipažinti su Vietnamu buvo sena svajonė, kuri išsipildė su kaupu!

Susipažinti su Vietnamu buvo sena svajonė, kuri išsipildė su kaupu! Kelionės maršrutas nuo šiaurės link pietų atskleidė kultūrinius, gamtinius bei socialinius skirtumus. Patyrėme įvairiausių smagių nuotykių, pamatėme nuostabią gamtą, susipažinome su istorija bei turėjome poilsio akimirkų, ką jau kalbėti apie puotą skrandžiui! Dėkui šauniai grupei, vietiniams gidams (skirtingiems, bet savaip ypatingiems) bei kelionės vadovui Andriui, kuris buvo kultūrinis vertėjas! Ačiū Travel Planet komandai!  

Meksika

Gediminas P.

Buvo be galo gera kelionė. Turbūt pirmas kartas, kada kelionės metu buvom praradę laiko nuovoką—neźinojom nei kokia menesio ar savaitės diena🙈 Kelionės vadovės Aistės dėmesys klientui "nuo - iki" tikrai sužavėjo👍Tikiuosi, kad visos "Travel Planet" kelionės ir gidės yra tokios pat😉Tikrai dar ne kartą norėtume keliauti su jumis. 🛫Nekantriai lauksime susitikimo ir kitų kelionių.

Meksika

Daiva K.

Gaila, kad kelionės įspūdžiai jau virsta prisiminimais:) Mano rekomendacijos kitiems, norintiems aplankyti šią šalį: 10 balų vadovei, 10 balų maršrutui, 9 balai viešbučiams, 10 balų autobusui ir 12  balų bendrakeleiviams! Įspūdinga šalis, istoriją žinantis, visada grupę lydintis vietinis gidas, nepakartojama kelionių agentūros vadovė Aistė, maža keliaujančių kompanija.  Tikrai galima atsipalaiduoti, dainuoti ir šiaip plelpėti bele ką, ir, skanaujant Tekilą, pažinti Meksiką:)

Meksika

Ramutė K.

Kelionė po spalvingąją Meksiką padovanojo daug smagių dienų. Kiekviena diena nustebindavo istorinėmis, kultūrinėmis, gamtinėmis ir, žinoma, gastronominėmis naujienomis. Džiaugėmės drugelių šėlsmu Tolukos rezervate, sužinojome, kodėl šv. Mergelė Marija Meksikoje ir kituose ispaniškuose kraštuose vadinama Gvadelupe, degustuodami meksikietiškus patiekalus (su tekila!), grožėjomės Mechiko naktinėmis gatvėmis iš restorano, esančio 41-jame aukšte, lankėmės indėnų kaimeliuose, kurių katalikiškose bažnyčiose meldžiamasi visiems šventiesiems ir tuo pat metu laikomasi senovinių majų apeigų, klausydami profesionalių gidų, apžiūrėjome svarbiausias Meksikos piramides ir pailsėjome Majų rivjeroje prie Karibų jūros. Puiki programa, nuostabi gidė Aistė ir smagūs kelionės draugai. Įvertinimas - dies puntos ir muchas gracias!

Meksika

Diana M.

Labai patiko Meksika, tekila su pomidorų sultimis , drugeliai ir mylima gide, Aistė :)

Pažintinė kelionė su poilsiu į Šri Lanką

Jūratė Jucytė

Kelionė puiki :) patiko šalis, maistas, poilsis prie vandenyno

Kelionė puiki :) patiko šalis, maistas, poilsis prie vandenyno. Įspūdį paliko kopimas į Sigirijos uolą ir apsilankymas Polonaruvoje. Labai patiko arbatos plantacijos. Smagiausios ekskursijos buvo tos, kurias pasiūlė kelionės vadovas - kaimo turas ir pasiplaukiojimas valtimi po mangroves. Įspūdžių tikrai daug :) Puikus kelionės vadovas Andrius, kuris nuoširdžiai visais rūpinosi, suteikė daug papildomos info. Profesionalus vietinis gidas, kuris lydėjo visos pažintinės dalies metu. Sėkmės jums, manau dar ne kartą keliausime su Travel Planet. 

Etiopija

Diana

Nepasigailėsit!

Jau savaitė, kaip grįžau iš Etiopijos. Mintys susidėliojo, noriu jomis pasidalinti. Gal daugiau ne apie šalį, o apie kelionės vadovę bei gidą. Neagituosiu ir nereklamuosiu šalies. Visi, kas nori prisiliesti prie žmonijos ištakų, nori dar spėti pamatyti ,,tikrąjį " Afrikos veidą - pirmyn! Nepasigailėsit. Bet, be kelionės vadovo ir gido, siūlyčiau nebandyti. Ieva, jeigu ne tavo begalinė meilė šiai šaliai, tikriausiai ne tik aš, bet ir daugelis keliautojų nesuprastų ir nepamiltų šios šalies. Tu esi profė, biblioteka ir didžiulė meilė. Noriu padėkoti tau už kelionę, už tikrumą, už tiesmukiškumą ir gerą aurą. Ačiū tau už bajerius ir anekdotus. Ačiū už tai, kad panorau prisijaukinti arbatą. Labai džiaugiuosi, kad teko tave pažinti. Atskiras ačiū gidui Wendžiui. Už kantrybę, rūpestį ir draugiškai ištiestą ranką. Į Etiopiją - tik su juo. Ačiū kompanijai, su kuria keliavau ir visam ,,Travel Planet " kolektyvui. Tikiuosi - ne paskutinis kartas. Diana

Indonezijos salos

Jolanta ir Petras

Mėgavomės kiekviena iš 22 dienų!

Labai ačiū už nuostabiausią kelionę į Indoneziją, ji mums labai patiko. Vis dar prisimename visus įspūdžius, patirtus kiekvienoje saloje. Niekada nepamiršiu Pramukos Papua Gvinėjoje. Šį mažą žmogų ir jo didžiulę pagalbą. Mėgavomės kiekviena iš 22 dienų, kurias truko mūsų kelionė, ir esame pasiruošę naujam nuotykiui su jumis. Su meile, Jolanta ir Petras

Indijos Šiaurė ir Pietūs

Lina

Man kol kas ši kelionė viena įspūdingiausių ir įdomiausių, paliko didelį įspūdį, pripildė gausa teigiamų emocijų.

Ačiū labai už kelionę, ji išties buvo įspūdinga ir be galo įdomi. Labai pasisekė su grupe, nes visi ir kiekvienas išties buvo nuostabūs visos kelionės metu, kelionėse mes labai atsiskleidžiame, tai liko jausmas kad keliavę žmonės išties išskirtiniai, su tokia kompanija visur galima važiuoti :) Andrius labai rūpinosi ir stengėsi dėl mūsų visų, puikiai tvarkėsi visose įmanomose situacijose, tik  geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos.  Apie kelionės programą, keleta momentų: labai norėjosi daugiau laiko lankant Tadž Mahalį, viešbutis Agroje Indian home stay nelabai patiko, manau autentiška patirtis būtų žymiai įspūdingesnė, apsilankant ar nakvojant pas vietinius žmones kažkur provincijoje ar mažame miestelyje. Visiškai sužavėjo, Orcha, išties perlas, ir opcija keliautį į Khadžuraho šventyklas nelabai tikslinga, nes pačioje Orchoje yra gausu lankytinų objektų, čia pvz. galimybė aplankyti džiungles būtų puikus pasiūlymas :) Viešbutis Keraloje, labai patiko, įdomiausia dalis žvejų kaimas pakrantėje, labai stiprūs įspūdžiai, pasitikti kylančią saulę girdint rytinę maldą ir stebint grįžtančius žvejus. Dar turbūt laivuose buvo galima glaudžiau gyventi :) Man kol kas ši kelionė viena įspūdingiausių ir įdomiausių, paliko didelį įspūdį, pripildė gausa teigiamų emocijų. Ačiū Jums labai !  

Sakartvelas / Gruzija

Daiva M.

Labai patiko pavasarinė kelionė į Sakartvelą!

Labai patiko pavasarinė kelionė į Sakartvelą! Iškeliavę gegužės viduryje, per 10 dienų mes sugebėjom pajusti net tris metų laikus (tik rudens spalvų nebuvo!). Čia - braidai po sniegą, kitą dieną - jau džiaugiesi šiltu pajūriu...Šalis, kur džiugina žaliuojantys vynuogynai ir žydintys sodai, sraunios kalnų upės, horizonte - baltos kalnų viršūnės. Įspūdinga šalies istorija, kurią  mena senosios bažnyčios ir vienuolynai. Pakerėjo kartvelų svetingumas, labai skanus gintarinis vynas, nepakartojamas tostų prasmingumas. Ačiū grupės vadovei Aistei bei vietiniams gidams, ir labai kantriam vairuotojui Mišai.

Pažintinė kelionė: Maroko mozaika

Daiva ir Algimantas

Džiaugiamės, kad pasirinkome jūsų agentūrą.

Džiaugiamės, kad pasirinkome jūsų agentūrą. Kelionė organizuota puikiai. Nuostabi gidė Violeta, kuri sugebėjo mus, skirtingus keliautojus, suburti į draugišką ,,šeimą”. Branginkite ir tausokite Violetą, mes dar tikimės su ja pakeliauti. Labai profesionalus ir ramybę skleidžiantis vairuotojas. Įsiregistravimai viešbučiuose ir lagaminų pristatymas į kambarius ir surinkimas iš jų sustyguoti idealiai, be menkiausių rūpesčių keliautojams. Programa įdomi, įspūdžiai puikūs. Norėtųsi sugrįžti ir pamatyti dar daugiau. Kas mažiau patiko - per daug laiko ,,suvalgė” berberų vaistinė. Mes esam keliautojai vienišiai, todėl šiek tiek baiminomės kelionės su grupe. Esame laimingi, kad kelionė buvo puiki.

Indonezija: 4 salos

 Auksė Meškauskienė

Esu labai patenkinta patirtais įspūdžiais

Noriu padėkoti už puikią kelionę, gerai organizuotą, su įdomiu maršrutu ir super vadove. Esu labai patenkinta patirtais įspūdžiais. Dar kartą ačiū. Jūs ir jūsų kolektyvas esate šaunuoliai.

Pažintinė kelionė: Maroko mozaika

Rasa Paulauskienė

Įspūdžiai iš kelionės išliks ilgam

Norėčiau irgi padėkoti  visai Jūsų Travel Planet komandai, Jums, Violetai už labai profesionaliai suorganizuotą kelionę. Įspūdžiai iš kelionės išliks ilgam, Maroko spalvos, kvapai ir vaizdai gniaužiantys kvapą. Ačiū.😎🤓

Pažintinė kelionė su poilsiu į Šri Lanką

Birutė Verbickienė

Travel komanda viską puikiai organizavo: keliavimą su vietiniu gidu, apgyvendinimą, maitinimo paslaugas.

Tai nuostabi kelionė – ne tiek urbanizuotos, kiek gamtinės aplinkos, sykiu ir pasilepinimo prie šiltos jūros, mylėtojams. Travel komanda viską puikiai organizavo: keliavimą su vietiniu gidu, apgyvendinimą, maitinimo paslaugas. Už nuoširdų rūpestį mumis visos kelionės metu - atskiras ačiū kelionės vadovui Andriui.

Kelionė į Japoniją

Inga B.

Vienareikšmiškai tai nuostabi kelionė, puikiai organizuota, šaunus kelionės vadovas. O tai, kad kelione vyko per patį sakurų žydėjimo įkarštį, padarė ja nepamirštama. Ačiu labai "Travel Planet" kolektyvui.

Kelionė į Pietų Korėją ir Japoniją

Laimutė

Norėjau padėkoti už gerai organizuotą kelionę į Pietų Korėją bei Japoniją ir gidę "su draivu" Ievą Rutę, kuri šią kelionę padarė nepamirštama :) . Tai antra mano kelionė su "Travel Planet" ir abejose kelionėse gidai buvo puikūs, atsidavę ir mylintys savo darbą, nors ir labai skirtingi :)

Kelionė į Pietų Korėją ir Japoniją

Birutė K.

Kelione į Pietų Korėją ir Japoniją likau sužavėta. Patiko viskas. Gamta, kultūra, šventyklos, praktikos vienuolyne, maistas. Sakurų žydėjimas ir nepaprasta švara stebino. Net šiukšlių dėžių mieste nėra, o taip švaru, atrodo, kad šaligatviai nuplauti... Dėkoju kelionių agentūrai "Travel Planet" ir nerealiai gidei Ievai Rutei.

Kelionė į Peru ir Boliviją

Rasa ir Mindaugas

Norim dar kartą padėkoti už puikiai suorganizuotą kelionę, su kaupu išpildžiusią iš anksto susikurtus lūkesčius. Kiekvieną vakarą duodami patarimai kaip rengtis rytoj ir ką turėti su savimi buvo iš tiesų vertngi👍. Kelionės maršrutas sudarytas augančia kreive ne tik pagal aplankomas vietoves, kurių viršūnė Machu Picchu, bet ir gastronomiją, kai prieš pat skrydį namo aplankėm sevičės restoraną ir taip uždėjom tašką ant ,,i,,. Na o apie Bolivijos intarpą nėra ką ir šnekėt, be jos kelionė būtų kaip sriuba be druskos😉, nes didžiausią įspūdį ir paliko būtent druskos dykuma. Kelionė tikrai nėra lengva, bet patirti įspūdžiai ir pamatyti vaizdai su kaupu viską atperka ir tikrai dar prireiks laiko, kol viskas galvoje susidėlios. Dar kartą ačiū už viską🙏🙏🙏.
Rasa ir Mindaugas

Pažintinė kelionė į Azerbaidžaną

Giedrė Isačenkova

Puikiai sudarytas maršrutas, profesionali vadovė Aistė, unikali gamtos įvairovė ir kt. Vien kelionė bekele žiguliukais ko verta :) Nuoširdžiai rekomenduoju šią puikią galimybę aplankyti Azerbaidžaną.

Pažintinė kelionė į Azerbaidžaną

Darius Bekelis

Švytinčios sostinės ir skurdžios provincijos kontrastai. Buvusios sovietinės santvarkos ir naujos musulmoniškos valstybės sintezė. Kaspijos pajūris, kalnų didybė ir dykumos purvo vulkanai. Ramūs, svetingi žmonės ir skanus maistas bei daug vyno. Išsilavinęs, plačių pažiūrų vietinis gidas profesionalas ir šaunus vairuotojas, kuris niekada negailėjo oro savo keleiviams. Ir žinoma šauni grupė - geros kelionės garantas.

Pažintinė kelionė į Azerbaidžaną

Dainė ir Ąžuolas Jusevičiai

Į Azerbaidžianą vykome, neturėdami lūkesčių. Su "Travel planet" keliavome trečią kartą. Kaip ir visos kelionės, pastaroji buvo suorganizuota profesionaliai. Patiko iki begalybės išgražintas Baku, jo senamiestis, Azerbaidžano provincija - priešingybė Baku, kalnų miesteliai. Stebino gamtos įdomybės: purvo vulkanai, spalvoti kalnai, degantys kalnai. Negalime nepaminėti šios šalies skanaus maisto. Profesionali vadovė Aistė ir gidas Tural nuspalvino kelionę dar gražesnėm spalvom. Didelis ačiū už dar vieną pažintą šalį ir iki naujų susitikimų.

Pažintinė kelionė su poilsiu į Šri Lanką

Rima Petrauskienė

Kelionė, viršijusi mūsų lūkesčius.

2023 03 mėn. keliautojai į Šri Lanką dėkoja Ingai Oršauskaitei, kelionės vadovui Andriui Maslauskui už puikią kelionę, viršijusią mūsų lūkesčius. Sėkmės visuose darbuose, iki sekančių kelionių.

Pažintinė kelionė su poilsiu į Šri Lanką

Iraida Čyvienė

Noriu padėkoti už nuostabią kelionę į Šri Lanką.

Noriu padėkoti už nuostabią kelionę į Šri Lanką. Taip pat už puikų kelionės vadovą Andrių Maslauską, kuris visos kelionės metu nuoširdžiai mumis rūpinosi, švietė, suteikė daug papildomų žinių apie šią įdomią šalį, visuomet buvo geros nuotaikos ir tuo užkrėsdavo mus . Nuoširdus AČIŪ.

Individuali kelionė į Keniją

Justina, Kęstutis, Sofija, Leonardas, Kristijonas

Mums labai patiko, įsimylėjom Afriką!

Norėjau padėkoti jums už puikiai suorganizuotą kelionę. Mums labai patiko, įsimylėjom Afriką! Tai nepakartojama patirtis, negalim atsidžiaugt, kad pasirinkome šią kryptį. Gailimės tik vieno, kad atsisakėme poilsinės dalies, vaizdas būtų dar pilnesnis :) Kai vėl nuspręsime keliauti, kreipsimės tik į Jus!!! Ačiū!

Pažintinė kelionė į Omaną

Onytė Viteikienė

Geresnės kelionės net negalėčiau įsivaizduoti...

Į Omaną norėjau, domėjausi ir skaitinėjau apie jį kai tik ką  surasdavau. Todėl, maniau, kad jau šiek tiek žinau... Deja, pasirodo klydau, viena yra kažką perskaityti, o visai kas kita pamatyti, pajausti, paragauti. Omanas užbūrė ir užsuko galvą kvapais tik atvykus, t.y. dar pačiam oro uoste. Ir kuo toliau, tuo viskas kasdien buvo tik gražiau ir įdomiau: žygiai, maudynės neapsakomo grožio smegduobėj ir natūraliuose baseinuose, senovinių kaimelių įdomybės, dykuma, kalnai, šilta jūra, žmonės... Net pati vėžlienė parodė kur, savo didžiausią turtą - kiaušinius, paslėpė. Kelionės pabaigoje Muskato karališkos operos teatre klausėmės nuostabaus koncerto. Geresnės kelionės net negalėčiau įsivaizduoti. Noriu padėkoti už tokią puikią kelionę Travel Planet kolektyvui, visai keliautojų grupei - ačiū, mielieji, jūs visi buvot draugiški, buvot nuostabūs!!! Ačiū gidui Naserui, vairuotojui Kahlanui ir mūsų šauniajai vadovei Editai. Edita, Jūs buvot Angelas žemėje, lydėjęs mus po Omaną!!! Ačiū🙏

Singapūras ir Balis

Vidija ir Laimutė

Geriausia kelionių agentūra Lietuvoje - ,,Travel Planet "!

Aštuntą kartą tariu AČIŪ ! Aplankytas Singapūras ir Balis. Labai dėkojame agentūrai už nuoširdumą, paslaugumą, įkvėpimą keliauti! Ir po aštuntos kelionės tariame: geriausia kelionių agentūra Lietuvoje - ,,Travel Planet "! Sėkmės Mielam, Žaviam kolektyvui !😘 Keliautojos Vidija ir Laimutė

Etiopijos kelionė

Alvydas ir Asta

Visumoje mums ši kelionė į Etiopiją - viena iš... ir ne pirma į Afriką. Negalime paaiškinti kodėl, bet nenumaldoma trauka vėl ir vėl sugrįžti į Afriką protu nepaaiškinama. Prieš kelionę nekūrėme jokių iliuzijų ką pamatysime ar ką norėtume pamatyti, kažkiek daugiau žinojome ir norėjome pamatyti/patirti asmeninius pojūčius Simieno kalnuose ir gentyse. Tačiau tai, ką patyrėme, pranoko visus lūkesčius - šalis nepaprastai įdomi, įvairiapusiška, daugialypė. Vien temperatūrinis režimas nuo "beveik mūsų klimato" kalnuose iki "Afrikos savanos" režimo pietuose daro įspūdį. O svarbiausia - žmonės! Kad mūsuose ir apskritai "vakarų pasaulyje" žmonės būtų tokie geranoriški ir mieli! Ir visur - ir kaimuose, ir miesteliuose, ir gentyse... Neskubėjome "karštai" rašyti atsiliepimo, norėjome, kad susigulėtų mintys. Ir štai - Šv. Kalėdų proga gavome pasveikinimus ir nuo mūsų grupės etiopiečio gido "Wendi", ir nuo mūsų "džipo" vairuotojo Alex! Ir kokia jiems nauda iš to, mes juk vargiai su jais kada besusitiksime ? Šalis bent jau šiuo metu ir su tokiais vietiniais gidais tikrai saugi - ir "karinių konfliktų" prasme, ir sveikatos saugos prasme. Nebrangi išlaidų prasme. Gal tik jei kas tikisi pamatyti daug gyvūnų, tai turėtų važiuoti kitur - į nacionalinius parkus kitose šalyse. Atskirai būtina pasisakyti apie kelionės vadovę Ievą Rutę: esame sutikę nemažai vadovų/vadovių, pasitaikė visokių, bet galime vienareikšmiai patvirtinti - nuo kelionės vadovo priklauso visos grupės nuotaika ir bendri įspūdžiai. Ieva besąlygiškai viena puikiausių ir profesionaliausių kelionės vadovų, kuriuos teko sutikti. Ir "ne tinginė" - atidirbo visu 100% ir , kiek pastebėjome, jai pačiai tai teikė malonumą. Nuostabi vadovė, su ja ateityje visur ir visada... Apibendrinant: pasiryžkite ir pasirinkite šią kelionę, nenusivilsite, ji nėra "per brangi" tokiai apimčiai, o gausite tikrai daugiau nei sumokėsite. Būsimiems keliautojams siūlau reikalauti vadovės Ievos Rutės su vietiniu gidu etiopiečiu Wendi. Bus gerai.

Etiopijos kelionė

Rima S.

Tai buvo mano pirma didelė kelionė į Afriką, pirma kelionė ne su draugais, o pavieniui, t.y. - su grupe. O ką dar reiškė draugų ir artimųjų perspėjimai, kad Etiopijoje  - karas, kad gali  susirgus negauti pagalbos ir t.t.
 Ir  ką gi - noriu pasakyti, kad  nepaisant visokių "pirmų kartų" nerimų, tai buvo NUOSTABI kelionė. Nuostabi daugeliu prasmių - visų pirma, Etiopija šiuo metų laiku dar visai žalia, sodri ir nepaprastai graži kraštovaizdžiu, ežerais, kvapą gniaužiančiais toliais ir aukščiais, visur zujančia gamta. Etiopiją rinkausi būtent todėl, kad joje tikėjausi pamatyti šalies kultūrą, istoriją, gamtą ir žmonių gyvenimus. Ir šiuo požiūriu - tai pilnas paketas: Nuostabiosios Lalibelos šventyklos, Bahir Daro vienuolynai, sustojimai pakelėse pažiūrėti  ( ir patiems pabandyti) indžiro kepimo, dalyvauti kavos ruošimo ceremonijoje nuo pupelių skynimo, gliaudymo iki skrudinimo, virimo ir ragavimo, apsilankymai kaimo žmonių būstuose, kuriuose mes, dideli europiečiai, jautėmės kažkokie itin jau dideli:).
Ir, žinoma, žmonės  - judantys nenutrūkstamu ritmu su savo nešuliais, gyvuliais, keisčiausiu transportu, mojuojantys ir besišypsantys, išskirtinio fizinio grožio. Nesvarbu, kokioje atokioje vietoje sustosi - visada kažkokiu stebuklingu vos ne iš žemės išdygs vaikai, nuostabaus grožio akimis ir šukuosenomis,  klausinės vardo ir norės "caramel" ar "pen". Spaudžia širdį tos tiesiamos rankos, bet liūdesį kompensuoja pilnos pakelės spalvingomis uniformomis pasipuošusių mokinukų, skubančių kartais  dešimtis km. į mokyklą.
Sudėtingiausių jausmų kėlė lankymasis gentyse - turbūt, viena yra protu žinoti, kad jos egzistuoja, o kita - pamatyti iš arti gyvus žmones su savo įvairiausiais, kartais europiečiui protą sprogdinančiais papročiais  (hamerių moterys, pv., siekia būti plakamos iki kraujuojančių žaizdų). Nepaprastai, nepaprastai  įdomu, spalvinga, archaiška ir palieka neišdildomus įspūdžius, kelia daugybę klausimų, į kuriuos kiekvienas , matyt, atsakinėsime sau individualiai.
Ypatingą atmosferą kūrė kelionės vadovė Ieva Rutė savo gebėjimu "suklijuoti", pralinksminti  grupę.  Jos  puikus gebėjimas gyvai perteikti politinį, ekonominį šalies sudėtingumą , sieti istoriją ir antropologiją, dabartines aktualijas leido susidaryti vaizdą, kaip įvairūs dalykai veikia pasaulyje ir Afrikoje. Ievos dėmesys matė visus, visus individualiai, jautėsi stipri organizacinė ranka, o svarbiausia - užkrečianti visus pozityvi nuotaika su gausybe istorijų ir iš toli girdimas užkrečiantis juokas:).
Didelį įspūdį padarė lydinčio vietinio gido guvumas, sugebėjimas suktis kaip vijurkui, praktiškai neturint atsakymo "ne", organizuotumas, žinios ir žmogiškos pastangos, kad jaustume komfortą ir kelionės atmosferą. Visi įsimylėjome paslaugų, smagų ir nuoširdų autobuso vairuotoją, o ką jau kalbėti apie šauniuosius mūsų džipų vairuotojus, kurie sakė: džipas dabar - jūsų namai". Taip ir buvo, jautėmės saugiai, smagiai , šokom pečių šokius automobilyje, išties buvo gaila atsisveikinti.
Taigi ačiū už šią kelionę, na, ji buvo vienas įdomiausių mano gyvenimo įvykių. Šauni, nuoširdi ir TIKRAI tyli kambariokė (kaip Jums ten ir pavyko mus taip taikliai suporuot :), puiki grupė bendrai. Ir žinoma, kad keliausiu ir keliausiu toliau.
Jei reiktų parašyt kokį trūkumą - tai per daug maisto, matyt, užtektų 2 kartų valgymų.
Dėkoju labai, su geriausiais įspūdžiais ir linkėjimais

Neįtikėtinos patirtys Namibijoje

Virginija L.

Kai žiūriu savo nuotraukas, negaliu atsigrožėti dykumos, kopų, mirties slėnio vaizdais, jie man paliko didžiausią įspūdį. Kalnai, vanduo, dykuma - prieš juos mes bejėgiai. Apibendrinimui dar truputį per anksti, gal viskas susigulės vėliau, kai su nostalgija prisiminsime saulėlydį dykumoje prie kopų ir akacijos su šampano taure rankoje ar ant aukšto kalno prie restorano. Visi vargai ir nepatogumai užsimiršo, liko puikūs įspūdžiai. Ačiū už gerą organizavimą, nuostabias lodžijas, nuoširdumą, palaikymą.

Neįtikėtinos patirtys Namibijoje

Rūta J.

Namibija – tai nuostabus kraštovaizdis, dykumos, tušti keliai, gyvūnų įvairovė bei draugiški žmonės, gurmaniškas maistas. Neįtikėtinos patirtys. Ir žinoma, puikiai suorganizuota kelionė, leidžianti pažinti šią šalį įvairiapusiškai.

Pažintinė kelionė: Maroko mozaika

Daina

Kiekvienoje kelionėje svarbiausia geras vedlys

Kiekvienoje kelionėje svarbiausia geras vedlys 🤗😇. Nesu turėjusi pilnavertiškesnių įspūdžių. Ačiū, Violeta❤!!!

Pažintinė kelionė: Maroko mozaika

Dalia

Buvo "baisiai", žiauriai" fainos atostogos Maroke

Buvo "baisiai", žiauriai" fainos atostogos Maroke, kad iki šiol sugrįžti į lietuvišką realybę dar sunku. Dar vis mintyse ir širdyje tebesidėlioja Maroko įspūdžių mozaika. AČIŪ už smagaus buvimo kartu patyrimą, už superinę energiją ir dalijimąsi meile Marokui, o kartu ir už šiltą rūpestį, gerą nuotaiką ir begalinį nuoširdumą visos kelionės metu. Tikrai buvo nereali Maroko pažinimo, pajautimo ir patyrimo kelionė su labai smagia kompanija. Norisi tikėti, kad dar keliausime kartu. Linkiu daug daug gerų dienų, smagių netikėtumų, įdomių susitikimų ir atradimų!

Pažintinė kelionė: Maroko mozaika

Rimantas

Man ši kelionė buvo tokia, kuri pakeitė pasaulį

Būna kelionių kuriose pamatai naujas vietas, susipažįsti su kita kultūra, paragauji, sudalyvauji... Lieka nuotraukos, prisiminimai išblunka per keletą savaičių...
Būna kelionės, kurios yra nuotykis!
Tokių kelionių metu nesi keliautojas, o esi dalimi kažko, kas apjungia, apgaubia kažkokia mistine smalsumo, pažinimo, dalinimosi ir draugiškumo aura.
Tokių kelionių metu esi įtraukiamas į kelionės gyvenimą, lankomos šalies kultūros pažinti net nereikia, nes tampi jos dalimi. Nors ir labai trumpam...
Jautiesi, kad nesi dalyvis, tačiau pats tampi visko dalis.
Nereikia ragauti, nes gali valgyti pilna burna ir visas yra skanu.
Tokios kelionės neišlieka atmintyje, jos gyvena tavyje ir keičia pasaulį!
Tokiose kelionėse tampi geresnis!
Man ši kelionė buvo tokia, kuri pakeitė pasaulį!

Poilsis Maldyvuose

Ingrida Kšanienė

Kelionė pranoko mūsų lūkesčius

Ačiū Ingai už pagalbą organizuojant kelionę į Maldyvus.  Esame dėkingi už dėmesį, išklausymą, kantrybę ir profesionalumą. Kelionė pranoko mūsų lūkesčius, buvo tiesiog puiku. Nustebino net daug mačiusius. Ačiū labai. Visiems rekomenduoju.

Pažintinė kelionė: Maroko mozaika

Jolanta

Su marokietiška komanda nors į pasaulio kraštą!

Sveikučiai! Kelionė buvo super! Koks vadas, kokia kompanija - tokia ir kelionė:)) Visai mano aplinkai jau išūžtos ausys apie tūkstantį ir vieną naktį TEN...Bet man toks jausmas, kad Maroko taurės iki galo neišgėriau, dar jaučiu troškulį... Manau, sugrįšiu TEN tikrai. Nepamirškim šypsotis kasdienybėje ir žvalgykimės kelionių kartu. Su marokietiška komanda nors į pasaulio kraštą! Ir tik su Violeta priešakyje! Gražaus pavasario, tobulų kelionių, mielieji!

Meksika

Daiva Mikutienė

Dvi savaitės Meksikoje prabėgo labai greitai, nepaisant tikrai plačios programos ir įveiktų kilometrų. Labai verta savomis akimis pamatyti ir įvertinti senosios indėnų kultūros palikimą (juk Kukulkano piramidė - vienas iš 7 naujųjų pasaulio stebuklų), pamatyti jų buitį ir papročius, išlikusius iki šiandienos, paragauti vietinės virtuvės patiekalų.  Kadangi kelionė vyko mūsų Vėlinių metu, buvo labai įdomu pasinertį į karnavalų ir eitynių šurmulį. Tai tikrai labai skiriasi nuo mums įprastų ritualų! Labai ačiū Aistei už organizuotumą, kantrybę, išradingumą ir malonius netikėtus siurprizus visos kelionės metu.

Meksika

Violeta Domkuvienė

Begalinė padėka organizatoriams, nuostabiems gidams - tiek Aistei, nepavargstančiai atsakinėti į daugybę klausimų, kruopščiai ganančiai ir skaičiuojančiai savo ,,viščiukus", besistengiančiai parodyti Meksikos įdomiausias ir gražiausias puses, tiek santūriajam gidui Roberto  - profesionaliam istorikui, be galo mylinčiam savo darbą, Meksikos senąją bei dabartinę istoriją ir dosniai ja pasidalinusiam su mumis. Gamtos grožis, iš džiunglių atkovotų archeologinių kompleksų didybė, Meksikos žmonių šiluma ir temperamentas žavėjo nuo pirmos iki paskutinės akimirkos. O dar tas magiškas, ryškiai oranžiniuose tagečių žieduose paskandinęs visą Meksiką, laikas. Laikas, kai šių gėlių žiedlapiais nubarstyti, išpuošti altorėliai bažnyčiose, namuose, bankuose ir parduotuvėse kviečia susimąstyti apie mūsų laikinumą, o vėlėms priminti, kad yra prisimenamos, laukiamos ir kviečiamos šiais šviečiančiais takais atklysti aplankyti paliktus artimuosius. Kai indėnų bendruomenės kaimo kapinaitėse akies krašeliu stebi intymias jų bendravimo su išėjusiaisiais akimirkas - suvoki kokia neįkainojama patirtis yra tokios kelionės. Ši šalis niekada nebuvo mano svajonių šalis. Dabar jau žinau kaip smarkiai klydau... Ir kokia laiminga esu nors truputį ją pažinusi.

Meksika

Rūta Liubinavičienė

Dvi savaitės Meksikoje pralėkė lengvai, linksmai, labai labai įdomiai. Kelionės vadovė Aistė, vietinis gidas Roberto ir autobuso vairuotojas Rudolfo dirbo kaip viena gerai sustyguota komanda - atidūs keliautojams, rūpestingi, pasiruošę pagelbėt bet kokioje situacijoje, bet lengvai su gera nuotaika ir jumoru. Atrodo, kad visi 12 keliautojų ir vadovai - viena gera draugų kompanija. Esu įsitikinus, kad tai tik organizatorių patirties ir gebėjimo įžvelgt situaciją dėka. Fantastiška kelionė. Išpildyta visa programa ir dar keli netikėti bonusai : ) Daug pamatyta, patirta gerų emocijų, susipažinta su kitom kultūrom. Rekomenduoju ją visiems savo pažįstamiems. Dar kartą ačiū  :)

Meksika

Ligita Lidžiūtė

Nuoširdžiai dėkoju už puikų jūsų ir partnerių kelionės į Meksiką organizavimą: profesionalus gidas, prisitaikantis prie keleivių pageidavimų, įvairi programa, patogios ir gražios nakvynės vietos. Programa nesudėtinga, galima keliauti ir su paaugusiais vaikais, Pamatėme įvairaus oro, žmonių, vietų, gamtovaizdžio, paragavome kvapų, skonių, garsų. Prikaupėme įspūdžių tiek, kiek galima prikaupti per 9 dienas, bet mintys, galva ir kūnas pailsėjo tarsi būtume keliavę mėnesį. Dėkojame su vyru visai jūsų komandai. Kadangi tai ne pirma kelionė su jūsų agentūra, įsitikinome, kad dirbate profesionaliai ir atsakingai, atsižvelgdami į kiekvieno norus ir poreikius. Sėkmės jums.

JAV

Ingrida ir Ričardas

Kelionė pranoko visus mūsų lūkesčius.

Prasidėjo antra savaitė, kai grįžome iš JAV, San Francisko ir nacionalinių parkų kelionės. Kol kas gyvenam tik prisiminimais, vaizdais, nuotykiais. Kelionė pranoko visus mūsų lūkesčius. JI - tiesiog nuostabi! Parsivežėme sudėliotą dėlionę iš gausybės įspūdžių: tai nesibaigiantys gamtos stebuklai, aplankytų miestų jaukumas, grožis, chaosas ir beprotybės. Ir visa tai taip žavu. Kelionės vadovė Daiva sugebėjo meistriškai tai atskleisti, leisti pajusti, paragauti, įkvėpti, prisiliesti. Daiva - Tu nuostabi! Maršrutas - puikus ir apgalvotas. O keliaujanti kompanija - TOBULA! Ačiū visiems prisidėjusiems prie šio gėrio .

Sakartvelas

Mindaugas Z.

Noriu padėkoti visos mūsų kompanijos vardu už puikiai suorganizuoti kelionę, rūpestį ir neišdildomus įspūdžius.

Noriu padėkoti visos mūsų kompanijos vardu už puikiai suorganizuoti kelionę, rūpestį ir neišdildomus įspūdžius. Labai gerai parinktas maršrutas, leidžiantis susipažinti su visom Sakartvelo spalvomis. Nuostabūs kalnų vaizdai, gamta, vynas, kartvelų vaišingumas ir prasmingi tostai...Tikrai puiki kelionė. Jei bus proga, būtinai perduokite linkėjimus gidui Nikolas nuo Kaukazo belaisvių. Tikrai jį galite rekomenduoti ir kitiems keliautojams.

Pažintinė kelionė: Maroko mozaika

Gražina ir Jeronimas

Visiems, kas dar nebuvote Maroke - nuoširdžiai rekomenduojame:)

Ką tik grįžome iš kelionės po Maroką, parsivežėme begalę įspūdžių, nuotraukų ir labai šiltų prisiminimų apie tokią nepaprastai spalvingą, kerinčią ir užburiančią šalį!  Violeta Rimkevičienė - nuostabi kelionės Maroke vadovė padėjo mums pamatyti, išgirsti, prisiliesti prie to, kas šioje šalyje įdomiausia, išskirtiniausia, nepakartojama. Visiems, kas dar nebuvote Maroke - nuoširdžiai rekomenduojame:)

Nepalas

Rūta B.

Į kelionę su grupe vykau pirmą kartą. Įprastai keliaujame su šeima, savarankiškai. Nepalas sužavėjo - spalvomis, gamta, draugiškais žmonėmis, maisto skoniais, šventyklomis. Kelionė puikiai suplanuota ir subalansuota. Turėjome nuostabią vadovę, su kuria  - nors "į pasaulio kraštą" :)  Puikūs vietiniai gidai ir neįtikėtino meistriškumo autobusiuko vairuotojas taip pat nepaliko mūsų abejingais. Tarp ekskursijų Katmandu senamiestyje, Čitvano parke, Pocharoje, porą dienų praleidom kalnuose, kur matyti  saulėtekiai ir saulėlydžiai liko prisiminimuose ilgam. Reikia paminėti ir tikrai nedidelę kelionės kainą. Tiesa, papildomai visa grupe įsigijome kelionę vietiniu lėktuvėliu iki Everesto - taip pat labai rekomenduoju, kitu būdu tikrai ne kiekvienam pavyks pamatyti šią pasaulio viršukalnę.  Neabejotinai rekomenduoju šią kelionę -  ieškantiems spalvų, skonių, vidinės ramybės, gamtos, kalnų - joje neabejotinai bus visko.

Meksika

Ramunė Vankevičienė

Man ši kelionė buvo viena geriausių, viena įspūdingiausių gyvenime. Labai žavėjo tai, kad per pakankamai trumpą laiką pavyko pamatyti daug šalies dalykų, prisiliesti prie jos kultūros, papročių, žmonių būdo ir gyvenimo ypatumų. Meksika - visai kitokia nei įsivaizdavome (bent jau aš), ji ypatingai savita, įspūdinga savo gamtos, regionų įvairove. Buvo nepaprastai įdomu suvokti ir atrasti visai kitokius papročius, gyvenimo tempą ir požiūrį į jį. Taigi, atsiskleidė ne tik įdomi krašto istorija, nesuvokiama buvusių civilizacijų proto aukštuma, kalnų ar agavų laukų grožis, bet ir kur kas gilesni gyvenimiški dalykai. Dar ir dabar sunku protu suvokti drugelių gausybę, jų susitelkimą būtent toje vietoje, indėnų gyvenimo paprastumą, o kartu ir bažnyčių puošnumą, didingumą. Viskas buvo puikiai organizuota, apgalvota. Esu labai dėkinga už jaunatvišką tempą, nes tai tikrai palaiko gyvybingumą, energiją ir norą nepasiduoti. Dėkoju už puikią kelionę, už jūsų rūpestį keliautojų gerove, noru, kad viskas kuo geriau pavyktų, optimizmą, mielą jūsų juoką, įdomius pasakojimus. Džiaugiuosi mūsų pažintimi! Labai norėčiau dar kur nors kartu pakeliauti.

Meksika

Gyta Gružauskaitė

Puikiai sudarytas maršrutas, profesionali vadovė Aistė, unikali gamtos įvairovė, autentiška ir iki šių dienų išlaikyta spalvinga majų kultūra ir kt. Nuoširdžiai rekomenduoju šią puikią galimybę aplankyti Meksiką.

Nepalas

Sigita B.

Nepalas išties užburiantis. Pradedant nepaprastą energiją skleidžiančiais Himalajais, priverčiančiais viską pasaulyje pamiršti, žmonėmis, spinduliuojančiais nuoširdumą ir šypsenas, baigiant Budizmu, Hinduizmu bei kvapais, spalvomis, garsais, garsiaisiais garuose virtais koldūnais momo, ir net ta savo netvarka, kurioje stebuklingai viskas vyksta ir įvyksta. Nepalas - nepamirštamas ir nuostabus! Tikrai dar norėsiu ten sugrįžti :) Noriu padėkoti "Travel Planet" komandai, kuri jau trečią kartą nenuvilia, ir grupės vadovei Ievai Rutei - grupės sielai, arbatų fanei, Budizmo žinovei, keliautojai ir šiaip labai daugialypei asmenybei :)

Nepalas

Zita L.

Nepalas niekad nebuvo mano svajonių kelionių sąraše, bet ten apsilankius supranti, koks tu mažas, žvelgdamas į pasaulio stogo snieguotas viršukalnes. Kokios jos užburiančios. Rodos žiūrėtum ir žiūrėtum į jas, apšviestas tekančios saulės, paskendusias debesyse ar tiesiog saulėtą dieną. Lengvas virpuliukas pakutena, pamačius aukščiausią Himalajų ir pasaulio viršūnę Everestą. Svetingi žmonės, gyvenantys savo gyvenimą, galbūt ne visuomet mums suprantamą ir priimtiną. Manau, kad tai reikia pamatyti ir patirti pačiam, juolab, kai grupę lydi puiki vadovė, be galo mylinti tą kraštą, Ieva. Labai ačiū vadovei ir visai šauniai grupei už puikų laiką Nepale.

Nepalas

Audrius & co

Ši kelionė skirta žmonėms, kurie nori pamatyti pasaulio stogą tokį, koks jis yra iš tikrųjų. Maloniai glosto širdį kai matai Everestą, Anapurną, Dolagirį, Manaslu ir dar daug daug kitų viršūnių apie kurias tik skaitei. Švelnus klimatas, svetingi žmonės (nors ir ne visuot tvarkingi), įdomi architektūra ir, žinoma, gamta. Vakare su puodeliu arbatos (nepalietiškos) ir taurele romo (nepalietiško, beje, labai gero) palydi saulės nurausvintus ir šešėliais įslaptintus kalnus, o ryte vėl matai stebuklingą gamtos kūrinį - didinguosius Himalajus. Taip pasijauti dalele tos nuostabios gamtos. Pasaulis, taip sakoma, prasidėjo nuo Adomo ir Ievos. Adomo grupėje nebuvo, bet kokia Ieva mus lydėjo. Dideliausias dėkui mūsų numylėtai
vadovei Ievai. Linkėjimai nuo visos mūsų grupės !!!

Namibija

Nida

Iš šios kelionės parsivežiau įspūdžių mozaiką, sudėliotą iš absoliučiai pritrenkiamai atrodančių himba ir herera moterų įvaizdžio, nežemiškų kraštovaizdžių, laukinių gyvūnų įvairovės, „degančių“ saulėlydžių, neapsakomo grožio žvaigždėto dangaus, nuotykių kopose ir ant vandens bei egzotiškos žvėrienos vakarienei. Šiuos įsimintinus dalykus patirti pavyko kelionės vadovės Gabrielės ir gido Andre išmanymo bei profesionalumo dėka – grįžau ne tik su naujais įspūdžiais, bet ir naujomis žiniomis. Ačiū jiems! Kaip sunkesnius kelionės atributus reiktų įvardinti karštį ir kelis ilgus pervažiavimus, tačiau tai priimu kaip sąlygą, tik su kuria buvo įmanoma realizuoti norą patirti Namibiją. Taigi, kaip dažnai nutinka kelionėse – įspūdžių stiprumas nusvėrė keliavimo sunkumus :) Žinau, kad tai, ką pirmiausiai prisiminsiu išgirdusi minint Namibiją, bus ne jos klimato ar geografijos iššūkiai, bet himba vaikų smalsumas, saulėlydyje riaumojantis liūtas, dramblys „statantis į vietą“ raganosį, leopardo „medžioklė“ ir milžiniškos raudonos kopos, supančios baltą Mirties slėnį (Deadvlei). Man ši kelionė buvo apie įspūdingą Žemės įvairovę, kurią pamatyti iš arti yra tikra dovana.

Pietų Afrikos respublika

Audra

Puikiai suplanuota kelionė, leidžianti pasimėgauti ir aukšto lygio civilizacija, ir afrikietišku koloritu. Patiko balansas tarp ištaigingų miestų, jaukių miestelių ir laukinės gamtos, gerai parinkti viešbučiai, gidai ir kelionės vadovės (Gabrielės) žinios apie žmones ir žvėris.

Pietų Afrikos respublika

Roma ir Vaidotas

AČIŪ Jums už puikią kelionę. Pamatėme kitokią Afriką nei esame matę - žalią, švarią ir sakyčiau saugią. Dėkojam už visą rūpestį kelionės metu. Išskirtinai patiko - skanus, pigus maistas, kanjonai, nardymas su ruoniais.

Pietų Afrikos respublika

Deimantas ir Rolanda

Ačiū už nuostabią kelionę ir tikimės iki naujų susitikimų. Prieš savaitę grįžome iš Pietų Afrikos Respublikos, bet įsijausti į kasdienybės rutiną vis dar sunku – nors su nerimu dėl įvykių Ukrainoje buvome palikę namus, vis dėlto atostogų vėjai išpūtė iš galvos daugumą rūpesčių, ir šiandien esame laimingi galėdami dalintis su artimaisiais, draugais, pažįstamais nepakartojamais įspūdžiais. Nors po kiekvienos kelionės sakome, jog ji buvo išskirtinė, apie šią kelionę, gal kad ji mums Afrikoje buvo pirmoji, gal kad vyko po dvejų metų sėslumo, o gal dėl Gabrielės, lydėjusios mūsų grupę, žinių lobyno, entuziazmo, optimizmo, norisi ją vadinti pačių pačiausia - nė vienas keliautojo klausimas neliko neatsakytas, kiekvienas mūsų buvo apgaubtas Gabrielės dėmesiu, o pati kelionė suplanuota taip, kad pamatytume visą šalies grožį: vandenynus, kalnus, kopas, gyvūnus, miestus. O kiek dar gastronominių patirčių atrasta! Iš tiesų Pietų Afrika sužavėjo savo grožiu. Bet, anot poeto Sigito Gedos, „kiekvienam gražu būna savaip, apie tai geriau nekalbėti. Šalia „gražu“, yra sąvoka „nenusakoma, neapsakoma, stebuklinga“. Tai buvo trečioji mūsų kelionė su „Travel Planet“ ir tikrai ne paskutinė. Nuoširdžiausias ačiū Gabrielei ir visiems bendrakeleiviams už nuostabias atostogas, už įkvėpimą toliau keliauti nepaisant tų aplinkybių, kurių pakeisti negalima.

Peru spalvotai

Rūta

Jurga, ačiū už galimybę pamatyti tai, ko dabar žodžiais net neapsakysi ir linkiu, kad Tavo meilė Peru tik gilėtų ir didėtų. P.S. ir lai būna mažų mažiausiai 100-tasis kartas Machu Picchu.... :)

Peru spalvotai

Vita

Brangi Jurga, laikas teka... ir jau mūsų kelionės pabaiga... Ir jau kiekvieno iš mūsų gyvenimas šią minutę tapo kitoks... turtingesnis, spalvotesnis, gyvesnis, kvapnesnis, skanesnis dėka šios nuostabios kelionės, kurios metu buvote šalia kiekvieno iš mūsų, kaip kiekvieno Angelas Sargas. Dėkui už šviesą, šilumą, meilę, pažinimą kiekvieno toks, koks yra, džiaugsmą gyvenimu, palaikymą, ramybę, pasitikėjimą kiekvienu iš mūsų ir tikėjimą kiekvienu, už įspūdingą kelionę į dar nepažintą kraštą, už visapusišką mūsų komfortą... Nuoširdus dėkui, miela Jurga.

Peru spalvotai

Raimonda

Jurga, esi puikus, savo darbą išmanantis ir mylintis gidas. Esi žiniomis, mintimis ir jėgomis turtingas žmogus. Ačiū tau už pažintį su Tavo mylima šalimi, ši šalis tikrai nuostabi. Ačiū už įspūdingą kelionę, už nuoširdų rūpestį. Sėkmės visur ir kasdienybėje, ir darbe, ir kelionėse. Būk laiminga ir sveika, būk ir toliau tokia stipri, Saulės Dukra, Inkų Dukra!

Peru spalvotai

Indrė ir Tomas

Miela Jurga, ačiū už nuostabią mūsų pirmąją kelionę su grupe į egzotiškąją Peru, už galimybę pasijusti kalnų čempionais, pirmuosius salsa žingsnelius, išragavimus, patyrimus. Kuo didžiausios sėkmės! Ir iki kitų kartų!

Peru spalvotai

Renata ir Artūras

Jurga, nuoširdus AČIŪ! PERU... Pajautėm, paragavom, pamatėm, išgirdom, supratom.

Peru spalvotai

Egita

Jurga! Esi nuostabi gidė. Jaučiasi, kad dirbi darbą, kurį myli ir kuriuo mėgaujiesi. Kelionė su Tavimi buvo nuostabi ir nepakartojama. Linkiu ir ateityje išlikti tokia draugiška, linksma, randančia išeitį iš bet kokios situacijos. :) Ačiū Tau.

Peru spalvotai

Jurga

Pirmiausia noriu padėkoti už tuos du metus, kai teko laukti kelionės: už ramų palaikymą, nuolatinį optimizmo ir tikėjimo, jog Peru mūsų laukia, pastiprinimą. Taip pat dėkoju už dažnus laiškus, kurie padėjo kurti kelionės nuotaiką paskutiniais ruošimosi mėnesiais... Ir, galų gale, už draugiškos atmosferos kelionės metu kūrimą, ramybę ir jumorą, bei gabalėlį mažiau turistinės Peru parodymą. DĖKUI.

Peru spalvotai

Kristina

Ačiū už nepakartojamus įspūdžius, ramybę bet kokioje situacijoje, gerą nuotaiką ir paskleistą virusą keliauti toliau :)

Peru spalvotai

Neringa ir Algis

Ir vis dėl to labiausiai ačiū už turiningą ir šiltą bendravimą, pasitikėjimą vieni kitais. Mes buvome komanda su kapitonu ir žaidžiančia trenere Jurga. Kelionė buvo nuostabi, kadangi ją su džiaugsmu prisimename.

Esame vieni iš kelionės į Peru įgulos narių. Su jūsų kompanija dar esame lankęsi Kinijoje. Norime Jums ir Jūsų kolektyvui padėkoti... O ypač Jurgai:
Už nuostabiai suorganizuotą kelionę, kuri veikė kaip šveicariškas laikrodis - viskas laiku, be eilių, saugiai, kavinės geriausios ir t.t.
Kelionė labai gerai suplanuota, atsižvelgiant į altitudes;
Gal ir gerai, kad Jurga mūsų per daug neišgąsdino dėl kalnų ligos, nors simptomus ir rimtus visi jautėme.
Terasų didinga daugybė, kondorų pakilimas... Aikčiojom ir aikčiojom;
Kelionės razina Vaivorykštiniai kalnai ir kaip už 30 solių žmona man užnešė į kalną kuprinę.  5 km aukštyje pasamdėm vietinį su mulu, kopimui į kalną palengvinti, bet gi mulas į kalną nelipa...
Na ir vyšnia ant kelionės torto - Mačiu Pikčiu. Nerealu.
Ačiū, kad atradome pisco sauer (gal klaidingai užrašiau), seviče, jūrų kiaulytes, jūrų gėrybes, šokdintą alpakų patiekalą ir daugybę kitų.
Ir vis dėl to labiausiai ačiū už turiningą ir šiltą bendravimą, pasitikėjimą vieni kitais. Mes buvome komanda su kapitonu ir žaidžiančia trenere Jurga. Kelionė buvo nuostabi, kadangi ją su džiaugsmu prisimename. Ačiū Tau, Jurga.
Didžiausi sveikinimai Jūsų kolektyvui.
Linkime mažiau kliūčių, daugiau galimybių ir tikimės kartu patirti dar ne vieną džiaugsmingą akimirką.
Daug laimės ir meilės asmeniniame gyvenime🔔
Neringa ir Algis

Kirgizija

Gintarė (Kirgizija)

Kelionė puiki! Įdomios vietos ir šilti žmonės!

Kelionė puiki! Įdomios vietos, šilti žmonės, jauna, bet tikrai gera gidė. Tiek vairuotojas, tiek gidė lankstūs, prisiderino prie mūsų poreikių. Jokių nusiskundimų :)

Uganda - Afrikos perlas

Nida Zdanienė (Uganda)

Neabejodama nominuoju šią kelionę savo Geriausių gyvenimo kelionių kategorijoje!

Prieš savaitę grįžau iš kelionės po Ugandą (kelionė vyko 2021 m. liepą). Ir vis dar negrįžau :) Išgyventos emocijos ir patirti jausmai bei įspūdžiai buvo ir liko tiek stiprūs, kad vis dar „nesiarchyvuoja“, yra labai gyvi ir visa galva vis dar esu Afrikoje. Kvapą gniaužė peizažų grožis – kaskart žvilgsniui pasileidus per savaną tolyn link horizonto man norėjosi niūniuoti Keistuolių „OOOOO Manoji Afrika!!!“ :) Prieštaringi jausmai apimdavo keliaujant per šalį ir žvelgiant į vietinių žmonių gyvenimą – žmonės gražūs, mano akiai net egzotiški, gyvenimas paprastas, „arti žemės“, bet skurdo visgi daug. Na, o užvis labiausiai ir stipriausiai jaudino laukinių žvėrių artumas – kai esi laukinėje gamtoje tik per keletą-keliolika metrų nuo raganosių, šimpanzių, liūtų, žirafų, dramblių, begemotų ar gorilų. Ugandos nacionaliniai parkai knibžda gyvybe! Didžiausias ačiū kelionės vadovei Gabrielei ir gidui Farouk, kad dėka savo žinių, išmanymo ir patirties sukūrė nuostabią ir subalansuotą kelionę po Ugandą. Sunkesnes pervažiavimų dienas keitė dienos su tooookia gausybe įspūdžių, kad man atmintyje liko tik faktas, jog tie pervažiavimai buvo :) Viskuo buvo pasirūpinta, visi kausimai atsakyti ir visa programa įvykdyta. Na, ir negaliu nepadėkoti bendrakeleiviams. Malonus bendravimas, įdomūs pasakojimai ir humoro fejerverkai sukūrė šiltą bendrumo atmosferą, dėl to kelionė tapo dar įsimintinesne. Ačiū! Neabejodama nominuoju šią kelionę savo Geriausių gyvenimo kelionių kategorijoje! Ir lygiai taip pat neabejodama rekomenduoju keliauti į Ugandą su Gabriele

Žymių Lietuvos keliautojų pėdsakais

Tomas Šiuipys (Žymių Lietuvos keliautojų pėdsakais)

Labai smagi ekskursija, drąsiai rekomenduoju!

Sužinojom daug įdomių dalykų apie lietuvius keliautojus ir tos dvi valandos prabėgo kaip 10 minučių. Ar žinojot, kad begemotai anot vieno lietuvių keliautojo turi kailį ir egiptiečius puldavo daržuose? Arba pvz., kad norint susilaukti trynukų reikia melstis Vilniaus bažnyčioje x (iš vyriško solidarumo nesakysiu kurioje). Kaip manot, kurio lietuvio keliautojo garbei yra pavadintas meteoritas? Daug įdomių ir linksmų faktų, bei istorijų Gabrielė ištraukė iš kišenės, labai smagi ekskursija, drąsiai rekomenduoju!

Žaliakalnis

Raimonda Čikotienė (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

Gidas Laimonas ne tik puikiai išmano savo darbą, bet veda ekskursiją su dideliu malonumu.

Žaliakalnio laisvės genas – labai įdomiai ir profesionaliai sumanyta ekskursija. Gidas Laimonas ne tik puikiai išmano savo darbą, bet veda ekskursiją su dideliu malonumu, tarsi iš naujo atrasdamas.

Žaliakalnis

Daina Valančiūtė (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

Ekskursija – puiki ir turtinga žiniomis!

Ekskursija – puiki ir turtinga žiniomis. Taip pat labai patiko malonus ir profesionalus gidas. Ir toliau seksime jūsų organizuojamas ekskursijas bei dalyvausime, kai tik galėsime.

Panemunė

Ana (Panemunės pilių keliu)

Ačiū už jūsų pastangas, gerą nuotaiką ir dėmesį keliaujantiems!

Buvo smagu keliauti su jumis Panemunės pilių keliu. Ačiū už jūsų pastangas, gerą nuotaiką ir dėmesį keliaujantiems.  Iki sekančių susitikimų.

Žaliakalnis

Asta Zdanavičiūtė (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

Laimonas puikiai pasiruošęs, dirbantis iš idėjos ir su didele meile tam, ką daro.

Labai dėkui už tokią įdomią ekskursija Kaune! Laimonas puikiai pasiruošęs, dirbantis iš idėjos ir su didele meile tam, ką daro. Jaučiasi, kad idėta labai daug darbo ir širdies, kad šis pasivaiksčiojimas po inteligentiskąjį tarpukario Kauną būtų įdomus. Labai įdomiai ir originaliai pateikta informacija, gražūs perėjimai ir apjungimai. Didelis nuoširdus Ačiū Laimonui ir Travel Planet už idėją ir organizavimą!

Žaliakalnis

Ričardas Mačiulis (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

Laimonas – puikus gidas, entuziastingas ir mylintis tai ką daro. Iš tokių žmonių girdėti istorijas dvigubas smagumas.

Puiki ekskursija! Informatyvi ir nenuobodi. Laimonas – puikus gidas, entuziastingas ir mylintis tai ką daro. Iš tokių žmonių girdėti istorijas dvigubas smagumas. Patenkino mūsų smalsumą, atsakė į visus klausimus.  

Žaliakalnis

Daina Makūnienė (Žaliakalnio lietuvių laisvės genas)

Ekskursija buvo tobula – informatyvi, nenuobodi.

Ekskursija buvo tobula – informatyvi, nenuobodi. Miestas atsivėrė kitomis, nematytomis spalvomis. Gidui – 10 balų!

Tokios ekskursijos - puiki idėja asmeninėms šventėms

Asta Marcinkevičienė ("Atrask Japoniją Lietuvoje")

Tokios ekskursijos - puiki idėja asmeninėms šventėms

Noriu nuoširdžiai padėkoti už puikiai suorganizuotą privačią ekskursiją "Japonija Lietuvoje". Ypatingai nuoširdus ačiū Aurelijui Zykui už įdomius pasakojimus, puikią nuotaiką bei kantrybę visos ekskursijos metu. Svečiai, dalyvavę mūsų šeimos šventėje, liko sužavėti ir labai patenkinti. Visiems labai patiko japoniškos arbatos ceremonija, kurios metu turėjome galimybę gaminti ir paragauti Matcha arbatos. Ekskursija po Kauną buvo labai informatyvi ir įdomi, turėjome puikią progą kitokiu žvilgsniu pamatyti savo miestą. Na o susitikimas su Kęstučiu Ptakausku Alytuje, jo japoniškas sodas bei nepaprastai įdomus pasakojimas padarė didžiulį įspūdį kiekvienam. Manau, kad tokios ekskursijos gali būti puiki įdėja asmeninėms šventėms, kai susirenka gerai pažįstamų žmonių grupė, visi turi progą ne tik maloniai prakeisti laiką bei pabendrauti, bet ir sužinoti daug naujų  įdomių dalykų.

Zakintas

Viltė

Ačiū puiki kelionė!

Puiki autorinė ekskursija, visiems rekomenduoju

Jolanta Valantinaitė ("Kultūrinis ir istorinis Lietuvos žydų paveldas")

Puiki autorinė ekskursija, visiems rekomenduoju

Tikras profas:). Įdomios, įvairiapusės žinios, paskanintos gerom istorijom, subalansuota visiems skoniams. Ir pasivaikščiojom, ir pasivažinėjom, ir net mini piknikui laiko turėjom. Malonus bendravimas, daug juoko ir dalyvių įsitraukimas su savo patirtim ir anekdotais. Puiki autorinė ekskursija, visiems rekomenduoju! Ačiū, Mariau, už puikią popietę.

Tikrai verta

Lina Levickienė (Kultūrinis ir istorinis Lietuvos žydų paveldas)

Tikrai verta

Tikrai verta. 4 valandos prabėga nejučia, o ir informacijos bei gerų anekdotų galima gauti pasimėgauti

Puiki ekskursija su paskatinimu nerti dar giliau į istoriją per knygas ir filmus!

Aistė Mažeikienė (Kultūrinis ir istorinis Lietuvos žydų paveldas)

Puiki ekskursija su paskatinimu nerti dar giliau į istoriją per knygas ir filmus!

Puiki ekskursija su paskatinimu nerti dar giliau į istoriją per knygas ir filmus! Esu labai dėkinga gidui Mariui ir už šviesius istorinius intarpus drastiškame kontekste.

Gidas Marius Galadauskas savo pasakojimais užkerėjo mus ir keturios valandos praskriejo kaip akimirka

Rasa Levickaitė (Kultūrinis ir istorinis Lietuvos žydų paveldas)

Gidas Marius Galadauskas savo pasakojimais užkerėjo mus ir keturios valandos praskriejo kaip akimirka

Sušalę į ragą nepasidavėm - gidas Marius Galadauskas savo pasakojimais užkerėjo mus ir keturios valandos praskriejo kaip akimirka. O mirtis ir džiaugsmas visada šalia... Teminė žydiškojo Vilniaus istorijos ir kultūros kelionė per laiką yra būtinybė kiekvienam vilniečiui ir miesto svečiui. Rekomenduoju.

Labai kviečiu jus visus eiti su Marium, kol jis dar su mumis eina

Dovilė Filmanavičiutė (Kultūrinis ir istorinis Lietuvos žydų paveldas)

Labai kviečiu jus visus eiti su Marium, kol jis dar su mumis eina

Vaikščiot išėjau su gidu Marium Galadausku. Jis išrinktas geriausiu judaistikos gidu, dirba su visu regionu, su garsiausiais ir turtingiausiais žydais, bet kadangi šiemet su įvažiuojamuoju turizmu liūdna, eiti į miestą su Marium turim prabangą ir mes. Jo žinios ir jų gylis bei plotis yra tiek wow, kad aš turbūt sapnuosiu dar ne vieną dieną. Marius veda Vilniumi vis įterpdamas literatūros, kino, savo pribloškiančių pažinčių detalių. Žino tiek daug, kad ko paklausi - tą gausi. Daug vakar dalykų smaugė - žydiškas Vilnius labai turtingas, bet dar labiau skaudantis, kad mes visi apsimetam, jog čia nieko nebuvo, nieks čia negyveno. Aš tiek dalykų į užrašinę prisižymėjau, kad man medžiagos gūglinimui iki metų galo užteks. Ir labai kviečiu jus visus eiti su Marium, kol jis dar su mumis eina

Jei sienos prabiltu...

Audra Kondrotė (Kultūrinis ir istorinis Lietuvos žydų paveldas)

Jei sienos prabiltu...

Jei sienos prabiltu...Tačiau kai prabyla Marius Galadauskas, tai net ir sienos suklūsta, kiek daug jis gali papasakoti apie žydiška Vilniaus pusę. Turbūt kitaip ir negali būti, nes vakar pusketvirtos valandos vaikščiojau po žydišką Vilnių, o kad mažai nepasirodytų, dar apie ortodoksus panaršiau iki vidurnakčio.

Tiek daug žinių ir nematytų Vilniaus atspalvių

Vikinta Survilaitė ("Slaptieji Vilniaus perlai")

Tiek daug žinių ir nematytų Vilniaus atspalvių

Man labai patiko ekskursija, tiek daug žinių ir nematytų Vilniaus atspalvių, atrodo vis praeidavau ir nepastebėdavau nei piešinių ant sienų nei jaukių kiemelių. Oras buvo fantastika, visos papasakotos istorijos buvo gyvos, senamiestis buvo fantastiškas ... sužinojau daug faktų, aišku tema skaudi, bet tai istorija. Buvo įdomu klausyti! 10 balų!

Man labai patiko ekskursija ir visas turinys

Milda Beniušienė

Man labai patiko ekskursija ir visas turinys.

Man labai patiko ekskursija ir visas turinys. Atrodo, gyveni Vilniuje, vaikštai Senamiesčio gatvėmis, kuriose tiek visko būta, ir atrandi tas vietas iš naujo, pradedi žiūrėt visai kitomis akimis į tuos objektus, pastatus, kurie mena istoriją. Tai labai intelektuali ekskursija, matyti, kad gidas tikrai išmano, domisi tuo, ką pasakoja ir myli savo darbą. Linkiu didelės sėkmės. Mielai sudalyvaučiau ir kitose ekskursijose. Milda Beniušienė

Mianmaras / Birma

Dalė ir Romas

Tik gerai organizuota kelionė, puikūs vadovai visą kelionės dvyliktuką suburia į šaunią komandą, kai išsiskiriame kaip seni draugai, linkėdami ir vėl susitikti kitose kelionėse.

Auksu spindinti kelionė Kelionė į Mianmarą buvo puiki. Visą kelionės maršrutą „Travel Planet“ komanda – egzotinių kelionių architektas Tomas ir kelionę įgyvendinęs grupės vadovas Andrius, parengė labai gerai. Nors buvo tam tikrų abejonių kas mūsų laukia toje šalyje, kuri vienu metu (iki 1968 metų) buvo laikoma viena turtingiausių pietryčių Azijos šalių, o šiuo metu - viena skurdžiausių, lūkesčiai išsipildė su kaupu, pamatėme šalies spindesį ir skurdą. Aplankėme nuostabias pagodas, daugybę Budų (jų taip ir nesuskaičiavome, mėgavomės Inlės ežero vaizdais, ilsėjomės pajūryje. Nors buvo karšta (virš +30), mes neperkaitome, vidurdieniais mes aplankėme vietinių amatininkų dirbtuvėles: lako dirbinių, cigarų, šilko gaminių, kalvių. Supratome ir vietinių Mianmar gyventojų - dar nesugadintų didžiulių turistų srautų, gyvenimo filosofiją: tikėk Budos mokymu, aukok vienuoliams ir šventykloms ir būk draugas svetimšaliams. Tiek šalies gyventojai tiek ir Budos mokymams pasišventę vienuoliai į mus žiūrėjo kaip į egzotiką, visur siekė įsiamžinti kartu nuotraukose ir pasitikdavo bei išlydėdavo su šypsena. Ko gero niekur pasaulyje neteks pamatyti tokių nuostabių saulėtekių ir saulėlydžių tūkstančių Budos šventyklų regione Bagane, stebėtis stebuklingai virš bedugnės kabančiu auksiniu akmeniu, klausytis užburiančių vienuolių giesmių šimtuose vienuolynų. Stebėtis net ir tokiu dalyku kaip alaus butelio ir Mianmar romo kaina (jos vienodos....). Ir prieš grįžtant į namus, pailsėjus pajūryje, neskubant iki pat vakaro galėjome grožėtis Švedagono pagoda Jangone. O prieš skrydį aplankėme nuostabaus grožio Šv. Marijos katalikų bažnyčią. Jau daug kartų keliavome su „Travel Planet“ ir kiekvieną kartą žavimės geru komandos darbu, puikiai sudėliotais kelionės maršrutais, gerai pasirinktais vietiniais partneriais. Kiekvienoje kelionėje sutikome puikius vadovus, ir po kurio laiko labi malonu prisiminti energingus ir jautrius vadovus Jurgą, Aurelijų, Vytį, Violetą, Justiną, Tomą. Tik gerai organizuota kelionė, puikūs vadovai visą kelionės dvyliktuką suburia į šaunią komandą, kai išsiskiriame kaip seni draugai, linkėdami ir vėl susitikti kitose kelionėse. Šį kartą su mumis keliavo Andrius. Norime jam padėkoti už rūpestį, gerą nuotaiką, už jautrumą ir mokėjimą bendrauti su bet kokio amžiaus turistais, kurie, jo žodžiais, visi jam atrodė jauni ir gražūs. Dalė ir Romas

Japonija savarankiškai

Kristina Juvko

Ačiū už puikią režisūrą!

Kelionėje buvo gera jaustis užtikrintai: maršrutas sklandus ir tikslus, puikiai sudėliotas. Visos kolegės komunikuoja tiksliai, aiškiai ir išsamiai! Ačiū už puikią režisūrą! :)

Tibetas - Nepalas - Butanas

Eugenija

Tai buvo mano gyvenimo kelionė.

Dar kartą noriu padėkoti už nepakartojamą visomis prasmėmis kelionę rugsėjį su gerb. profesoriumi A. Beinoriumi. Nepaprasto grožio su nepaprastai gera aura šalys ir tokia neeilinė asmenybė vadovas. Tai buvo mano gyvenimo kelionė.

Mianmaras / Birma

Aušra

Tikrai noriu pasidžiaugti ir padėkoti už puikiai organizuotą kelionę.

Tikrai noriu pasidžiaugti ir padėkoti už puikiai organizuotą kelionę, Andriui už kantrybę ir budistinę išmintį. Viskas buvo tikrai puiku. Ačiū Jums ir didelis ačiū Andriui.

Pietų Afrikos Respublika

Audra

Už pozityvius jausmus esu dėkinga Travel Planet, nuostabiai grupei, o visų pirma - kelionės architektui Tomui.

Visi turime vietų, kurių neįmanoma pamiršti, kur vien tik tvyrantis oras prisimena tavo laimingą kvėpavimą. Neįmanoma pamiršti vietos, kur buvai laimingas... Ir ta vieta buvo PAR. Už pozityvius jausmus esu dėkinga Travel Planet, nuostabiai grupei, o visų pirma - kelionės architektui Tomui. Brač, tavo charizma, šposai, žinios, erudicija pramuša visus vertinimo kriterijus :) Jis sukūrė teigiamiausią pasaulyje aurą. Kantriai ir šmaikščiai atsakydavo net ir į kvailiausius mūsų klausimus. Jis tiesiog sujungė visą grupę į vieną draugišką kolektyvą. Nors keliavau viena, tikrai grupėje nesijutau vieniša. Tobulai parinktas maršrutas. Nevarginanti susisiekimo priemonė. Praktiškai kasdienis keliavimas į vis kitas vietas suteikė galimybę daug daugiau pamatyti. Nuo įspūdingų pasaulio gamtos stebuklų, okeano šėlstančių bangų iki unikalios laukinės gamtos. Tad parsivežiau nuostabiausią suvenyrą - tobulą atostogų jausmą. Ačiū Travel Planet ir Tomui už antivirusą nuo coronos :) Pasitikėkite jais ir pirmyn, neatidėliojant svajonių įgyvendinimo kada nors, kažkada....

Pietų Afrikos Respublika

Rima ir Kęstutis

Didžiausia padėka kelionių agentūrai "Travel Planet"

Kelionės laikas po PAR, Zimbabvę-Zambiją (Victoria Falls) tolsta kaip miražas... Kelionė vyko vasario mėnesio viduryje. O kaip buvo gerai!!! Kam įgyvendinta vaikystės svajonė po perskaitytos knygos "Deimantų grobikai", kam mokyklinių metų suvokimo, kad niekada nepasiekiamas taškas, Gerosios vilties iškyšulys, paneigimas, nes jis apvažiuotas ir išvaikščiotas. Neišdildomą įspūdį paliko Stalo kalnas, Vyno kelias, Viktorijos krioklys, plaukiojimas Zambezės upe, Ado bei Kriugerio nacionalinių parkų vaizdai su jų gyventojais. Kelionės programa plati, puikiai organizuota. Didžiausia padėka kelionių agentūrai "Travel Planet" ir labiausiai ačiū grupės vadovui Tomui Baranauskui už profesionalumą, toleranciją, nuoširdumą ir kantrybę. Nuostabus tas faktas, kad grupėje buvome tik 10 turistų irgi "profesionalų", sutapo visų lūkesčiai ir norai. Pasaulis didelis ir mažas. Turime išgyventi šio laikmečio iššūkius, saugokime visi sveikatą ir vėl keliaukime!

Mianmaras / Birma

Skirmunda

Esame laimingi ir dėkingi už lūkesčių pateisinimą ir tikras atostogas :)

Sveiki, Ačiū jums ir Andriui už kelionę ir nuolatinį rūpestį jos metu. Mūsų didžiausias galvos skausmas - organizaciniai reikalai prieš kelionę ir visos kelionės metu. Juos patikėjome jums. Esame laimingi ir dėkingi už lūkesčių pateisinimą ir tikras atostogas :) Grupė išties buvo smagi, žingeidi ir draugiška. Ši kelionė su jumis pirma, bet tikrai  ne paskutinė. Ačiū labai:)   Pagarbiai Skirmunda

Mianmaras / Birma

Dalia

Kelionė į Mianmarą man buvo nuostabi. Su "Travel Planet" keliavau pirmą ir, tikiuosi, ne paskutinį kartą.

Ačiū už dėmesį ir puikią kelionę. Iš tiesų kelionė į Mianmarą man buvo nuostabi. Džiaugiuosi, kad kelionės programa buvo labai intensyvi, turininga  ir įvairialypė pažintine prasme ir sklandžiai įgyvendinta. Šiltas ir rūpestingas Andriaus bendravimas visos kelionės metu leido atsipalaiduoti ir mėgautis įspūdžiais. Didelis privalumas - nedidelė grupė. Turiu vieną pastebėjimą - dėl programos sudėliojimo. Po poilsio prie jūros man jau buvo sunkoka psichologiškai mobilizuotis vėl pažintinei ekskursijai Jangone. Gal būtų tikslingiau įgyvendinti visą  pažintinę kelionės dalį, o po to jau leisti mėgautis poilsiu prie jūros  ir tada namo. Su "Travel Planet" keliavau pirmą ir, tikiuosi, ne paskutinį kartą. Sėkmės ir su geriausiais linkėjimais, Dalia

Pažintinė kelionė su poilsiu į Šri Lanką

Ingrida Kšanienė

Kelionė pranoko visus mūsų lūkesčius!

Labai norėjau padėkoti vienai iš Travel Planet komandos narių, Astai Savukynaitei. Ji mums padėjo suorganizuoti individualią kelionę į Šri lanką. Buvau nustebinta greitumu, paslaugumu, dėmesiu ir patarimais. Kelionėje jau pabuvome, likome be galo patenkinti, laimingi ir pailsėję. Gidas buvo kaip vaikščiojanti enciklopedija! Jis mus apgaubė išskirtiniu dėmesiu ir žiniomis, puikia anglų kalba. Viešbučių parinkimas tobulas! Kelionė pranoko visus mūsų lūkesčius! Ačiū labai visiems prisidėjusiems.

Kelionė į Naująją Zelandiją. Labai toli, labai gražu.

Auksė

Ačiū už nuostabią Naująją Zelandiją! Kelionės maršrutas - puikus, o gidė-vairuotoja - nepakartojama. Valeria - tikrai profesionali visomis prasmėmis, nuoširdi ir mylinti savo darbą. Ji tiesiog papuošė ir taip gražią kelionę. Dar kartą dėkoju!

Pažintinė kelionė į Šri Lanką su poilsiu Maldyvuose

Irena ir Vytautas Džiugai

Dėkojame jums už puikiai suorganizuotą kelionę.

Dėkojame jums už puikiai suorganizuotą kelionę. Aktyvus, informatyvus ir sportiškas turas su puikiu gidu Šri Lankoje ir nepakartojama Maldyvų sala. Vertiname 10 balų iš 10. Linkime jums sėkmės ir tęsti puikią veiklą.

Pažintinė kelionė po Centrinę Ameriką: Meksika - Gvatemala - Belizas

Kristina Vančienė

Nuoširdus dėkui kolektyvui Jūsų.

Dėkoju Jurgai už kelionę po majų pasaulį. Šauni gidė Jurga, puikūs gidai vietoj, geras transportas ir nuostabus vairuotojas Meksikoj. Viskas suplanuota, vietoj ir laiku. Korektiška, patarianti, dėmesinga. Nuoširdus dėkui kolektyvui Jūsų.

Kruizas po Karibų salas

Nida ir Arūnas Lukoševičiai

Noriu padėkoti už puikiai organizuotas atostogas po Karibus - kruizu.

Noriu padėkoti už puikiai organizuotas atostogas po Karibus - kruizu. Jūs puikiai viską suorganizavote, nebuvo jokių trukdžių ar netikėtumų. Aš su vyru puikiai pailsėjome ir vėl galime kibti į darbus. Ačiū Jums už patarimus, rekomendacijas, už puikiai suorganizuotą kelionę, už pastoviai juntamą ramstį ir nesijaučiant vienišiems svetur. Jūs esate puikios šios srities profesionalės.

Pažintinė kelionė į Japoniją

Rita Šlepikienė

Puiki, gerai suorganizuota ir sudėliota kelionė po rudeninę Japoniją.

Puiki, gerai suorganizuota ir sudėliota kelionė po rudeninę Japoniją. Nuo megapolio iki kaimelių, šventyklos, muziejai, kalnai, ežerai. Labai malonūs ir mandagūs žmonės, švara, tvarka. Puikūs viešbučiai, skanus maistas, japoniškas onsenas. Nuostabus vadovas Andrius. Ačiū!

Pažintinė kelionė į Japoniją

Raminta Šydeikienė

Noriu visos kompanijos vardu padėkoti už puikiai organizuotą kelionę Japonijoje!

Noriu visos kompanijos vardu padėkoti už puikiai organizuotą kelionę Japonijoje! Įspūdžiai puikūs:)!

Pažintinė kelionė: Maroko mozaika

Vidija Bublevičienė ir Laima Kisielienė

Marokas! Tiek daug girdėta, taip norėta... pateisino viltis!

Ir vėl, grįžus jau po penktos kelionės, labai norisi padėkoti "Travel Planet"! Manom, daugelis sutiks, kad ŠI KELIONIŲ AGENTŪRA, geriausia ir patikimiausia Lietuvoje! Marokas! Tiek daug girdėta, taip norėta... pateisino viltis! Mūsų grupės gidė Angelina Zaleckaitė - Energinga, Paprasta, Supratinga, Jautri, Jumoriste, visą kelionę linksmo būdo ir geros nuotaikos, ir stebėtinai išprususi, žinovė ne tik Maroko, bet ir kitų pasaulio šalių! Laisvai kalbanti penkiomis kalbomis! Labai gera buvo girdėti ir agentūros gidės Violetos vardą - kur tik lankėmės, marokiečiai šūksniais skanduodavo jos vardą. O tai, mūsų grupei suteikė saugumo, jaukumo ir pasididžiavimo jausmus! AČIŪ!

Pažintinė kelionė: Maroko mozaika

Veronika Karklelienė

Jau visa savaitė praėjo nuo grįžimo į Lietuvą, bet aš vis dar gyvenu Maroku.

Jau visa savaitė praėjo nuo grįžimo į Lietuvą, bet aš vis dar gyvenu Maroku :) Dar ne visi kolegos, draugai ir giminės išgirdo apie tai ką pamatėm, ką naujo ir įdomaus sužinojom. Ir aš mielai pasakoju ir pasakoju :) Yra kolegų anksčiau aplankiusių Maroką, bet jie daug ko neaplankė ir nepamatė, ką pamatėm mes. Ir aš labai išdidžiai galėjau pasakyti - mes tiek daug pamatėm, todėl kad mūsų Violeta buvo nepakartojama grupės vadovė, grupės siela, Mama, kuri kaip mažus vaikus visur vedžiojo, viską rodė ir daug pasakojo. Todėl dar kartą dėkoju už rūpestį ruošiantis kelionei, kantrybę visos kelionės metu ir ačiū, kad dar kartą atgaivinot prisiminimus apie tą šiltą ir gražią šalį, į kurią mielai dar kartą grįžčiau, bet yra dar daug neaplankytų vietų kur norisi nuvykti. Mielai dar kartą vykčiau kartu su Jumis.:)

Pažintinė kelionė: Maroko mozaika

Dalia ir Narcizas Murauskai

Linkiu visiems aplankyti Maroką, keliaujant su Violeta.

Grįžome iš kelionės po Maroką. Violeta – jėga. Nepamirštamas aukštyn – žemyn. Linkiu visiems aplankyti Maroką, keliaujant su Violeta. Dar ilgai sapnuosis mėlynasis miestas.

Kelionė po Kapadokiją ir pažintis su Stambulu

Iraida Čyvienė

Dėkoju už nuostabiai suorganizuotą kelionę į Turkiją (Kapadokija - Stambulas) visam Travel Planet kolektyvui.

Dėkoju už nuostabiai suorganizuotą kelionę į Turkiją (Kapadokija - Stambulas) visam Travel Planet kolektyvui. Taip pat dėkoju vadovui Andriui Maslauskui už dėmesį, meilę žmonėms, dėmesingumą, profesionalumą!!! AČIŪ!!!

Kinijos perlai

Dalė ir Romualdas Kasperavičiai

Pirmiausia tai puikiai sudėliotas kelionės maršrutas, be galo komunikabilus ir profesionalus gidas, laisvai kalbantis kinų ir anglų kalbomis. Aišku, didžiulis prioritetas  - nedidelė, kompaktiška 12 žmonių grupė.

Praėjo jau daugiau nei 2 savaitės nuo nuostabios ir egzotiškos kelionės į Kiniją. Įspūdžiai pradėjo dėliotis į lentynėles,  nors įvertinti tai, ką matėme, labai sunku. Sunku ne dėl pačios kelionės, o dėl to, ką patyrėme, ką pamatėme ir sužinojome.

Pirmiausia tai puikiai sudėliotas kelionės maršrutas, be galo komunikabilus ir profesionalus gidas, laisvai kalbantis kinų ir anglų kalbomis. Aišku  didžiulis prioritetas  - nedidelė, kompaktiška 12 žmonių grupė, kuri greitai rado bendrą kalbą tiek tarp savęs, tiek ir su gidu.

Kas pirmiausia nustebino susipažįstant su pačia šalimi? Pirmiausia - saugumas. Gal būt tai kiek nervino iš pradžių, kai į kiekvieną metro traukinį, muziejus, oro uostus, geležinkelio stotis esi patikrinamas, peršviečiamas bagažas, įskaitant rankines, kiekvienoje sankryžoje stovi kameros, fiksuojančios   autotransporto priemonių judėjimą ir fotografuojančios vairuotojus. Tačiau vėliau pradedi galvoti, kada Kinijoje buvo teroristinių išpuolių ir randi, kad nepameni tokių. Prie visų tų priemonių greitai priprantama ir priimame kaip natūralų dalyką. Labai nustebino švara. Niekur nepamatysi jokių šiukšlių, dulkių ar netvarkos (lietuvaičiams reiktų pasimokyti). Klausant kinų gidų susidaro nuomonė, kad jie nori būti „dideli“ visame kame. Didžiausias pasaulyje stiklo tiltas, didžiausias pastatas Šanchajuje, greičiausias traukinių judėjimas (Iki 350 km/val.) ir t.t.

Ir dar – praėjo visai nedaug laiko nuo perėjimo į rinkos ekonomikos sąlygas ir rezultate kinai jau neįsivaizduoja gyvenimo be mobiliųjų technologijų. Visas gyvenimas – nuo 70 metų senelio iki paauglių sukasi aplink mobiliuosius  telefonus. Čia ir mokėjimas už pirkinius, metro bilietas, asmens identifikatorius, bankininkystė ir t.t. Mes didžiuojamės savo turimomis technologijomis, tačiau susidarė įspūdis, kad iki jų mums dar toli...

Daugelis iš keliautojų buvome skaitę apie nuostabius Kinijos gamtos paminklus, tačiau tai ką pamatėme neįmanoma aprašyti ar parodyti nuotraukose. Didžioji kinų siena, Avataro kalnai, Molinė kariuomenė, Uždraustasis miestas, Dangaus šventykla Pingan miestelio ryžių terasos, plaukimas plaustais Yulong upe – tai reikia pamatyti, pajausti, išgyventi.

Negalima nepaminėti ir urbanistikos bei architektūros „fokusų“. Jau minėjome, kad kinai nori būti „dideli“. Jei sakoma, kad vykstame į kaimelį, tai kinų supratimu reiškia nuo 500 tūkst. iki 1 mln. gyventojų turinčią gyvenvietę, o miestai – Pekinas ar Šanchajus – virš 20 mln. gyventojų turintys miestai. Tačiau nematėme jokio chaoso gatvėse, transportas sutvarkytas estakadomis (aukštais), plačiai išvystytas metro ir traukinių tinklas.

Aišku negalima nepaminėti Šanchajaus dangoraižių, nuostabaus miesto vaizdo iš apžvalgos bokšto ir naktinių panoraminių miesto vaizdų. Tai REIKIA pamatyti.

O kur dar egzotiški maisto patiekalai, malonios „kančios“ valgant su lazdelėmis ir nuostabių nuostabiausia karka prieš vykstant namo.

Ko gero išsakysiu visos grupės nuomonę, kad mūsų šaunusis gidas Vytis parodė mums ne tik programinę kelionės pusę, bet ir tai kas nebuvo įrašyta programoje. Ačiū jam už tai. Manome, kad Travel Planet puikiai įvertino galimybę susipažinti su šalimi ribodama grupės narių skaičių. Ačiū Travel Planet vadovams ir kelionės organizatoriams už puikią galimybę per 2 savaites pažinti šią egzotišką šalį ir aišku neįmanoma visko išdėstyti trumpame rašinėlyje. Mūsų patarimas – KELIAUKITE ir PAŽINKITE. O manome, kad Travel Planet tikrai pasirūpins , kad jūsų siekiai išsipildytų.

Iki ateinančių kelionių!

Dalė ir Romualdas Kasperavičiai

Vietnamas

Aušra V

Dėkoju už parinktą maršrutą ir tobulai organizuotą kelionę.

Įspūdžiai po kelionės dar nesusigulėjo, nes jų labai daug, tačiau viena aišku - kelionė puiki ir lūkesčiai pasiteisino.  Dėkoju už parinktą maršrutą ir tobulai organizuotą kelionę. Ypač gerą įspūdį paliko gidas Tai šiaurinėje dalyje. Praleidom gerą laiką, labai daug pamatėme ir patyrėme. Dabar žinau, jog drąsiai rekomenduosiu Travel planet ir kitiems keliautojams. Sėkmės visai komandai, lauksime įdomių pasiūlymų kitiems metams.  

Indija

Jolanta Mickūnienė

Kelionės programa sudaryta labai gerai.

Kelionės programa sudaryta labai gerai. Grupę lydėjo puikius organizacinius sugebėjimus turinti kelionių vadovė Asta Gegžnaitė, mylinti Indiją ir jos kultūrą. Ekskursijas vedė labai kvalifikuoti specialistai - dažniausiai istorijos profesoriai, tad pasakojimai buvo labai įdomūs ir išsamūs. Nepatyrėme jokių sunkumų arba jie, Astos dėka, buvo labai greitai išsprendžiami. Šiek tiek streso sukėlė vidinio skrydžio panaikinimas, tačiau turėjome progą susipažinti ir su kelionių vadove Egle Janulevičiūte, kuri taip pat parodė įvairialypę Indijos kultūrą. Esame joms labai dėkingi už puikią kelionę.

Kinija

Reda ir Juozas

Ačiū Jūsų kelionių agentūrai už prasmingai sudėliotą maršrutą, už sklandų kelionės organizavimą...

Ačiū Jūsų kelionių agentūrai už prasmingai sudėliotą maršrutą, už sklandų kelionės organizavimą, o ypač už galimybę net 2 savaites bendrauti su kelionės vadovu Vyčiu Siliumi, sužavėjusiu mus savo erudicija, tolerancija, paslaugumu, organizuotumu ir... gurmaniškomis vakarienėmis. Vis dar esame apsvaigę nuo kelionės įspūdžių, naktimis vis dar sapnuojame ryžių terasas, Avataro kalnus, sklendžiame oru funikulieriais, greitųjų traukinių trasomis ir mus nustebinusiomis 5-6 lygių sankryžų estakadomis. Ilgam dar išliks įsimintini pasivaikščiojimai kalnų keteromis, Didžiojo kanjono stiklo tiltu, ir, žinoma, neišdildomi įspūdžiai žvelgiant į Šanchajaus dangoraižių mišką iš Oriental Pearl televizijos bokšto. Sėkmės Jūsų kelionių agentūrai, kuriai geriausia reklama – mūsų entuziastingi įspūdžių pasakojimai.

Peru-Bolivija

Asta Stanišauskaitė

Jeigu dar gali nuspėti, ko galima tikėtis Peru, tai Bolivijos atradimai - La Paz ir druskos dykuma yra kažkas wow: gali pasakoti nepasakojęs, bet nepamatęs/nepajautęs nesuprasi.

Dvi priežastys, kodėl rinkomės šį maršrutą: 1. Machu Picchu (kol dar iš viso galima po jį pasivaikščioti); 2 . Jurga (kol ji dar gidė) :) Kelionė ne iš lengvųjų, aukštis ir jo pasekmės reikalavo aukų daugiau nei buvom pasiryžę aukoti, tačiau įpusėjus kelionei jau buvo galima įveikti ir "mažą alaus" :) Jeigu dar gali nuspėti, ko galima tikėtis Peru, tai Bolivijos atradimai - La Paz ir druskos dykuma yra kažkas wow: gali pasakoti nepasakojęs, bet nepamatęs/nepajautęs nesuprasi. Kaip visada - padėkos Travel Planet ir linkėjimai Jurgai už patikimus vietinius partnerius, patogų transportą, vertimo iš/į ispanų kalbą nuolatines  paslaugas, kamščiatraukį ir kompaniją:) Rekomenduojam!

Meksika-Gvatemala-Belizas

Asta Stanišauskaitė

Taip norėjau į Meksiką, o labiausiai sužavėjo Gvatemalos spalvos ir žmonės :)

Taip norėjau į Meksiką, o labiausiai sužavėjo Gvatemalos spalvos ir žmonės :) Belizo "čilinimas" iš viso buvo kaip vyšnia ant torto. Puikiai organizuota kelionė, Jurgos "know-how" - kur įsigyti įdomesnį papuošalą, išsirinkti vietą vakarienei, paragauti vietos vyno/alaus ir etc. tikrai kelionės negadino:)  Piramidės džiunglėse tikrai yra "must see".

Marokas

Marija ir Romas

Prieš savaitę grįžom iš Maroko, tačiau mintys vis grįžta atgalios.

Prieš savaitę grįžom iš Maroko, tačiau mintys vis grįžta atgalios. Be galo spalvinga visom prasmėm šalis, neįtikėtini gamtos kontrastai - per 12 dienų patyrėm visus keturis metų laikus, gal tik taip lauktos afrikietiškos šilumos prtitrūko. Mūsų charizmatiškų gidų Muhamedo, Aniso sąmojingumas ir profesionalumas padėjo atskleisti šalies istorines, kultūrines subtilybes, na o vadovė Violeta išties nepakartojama! Jos meilė Marokui negali nepersiduoti! Kur bežengsi - visur jos pažįstami. Violetos dėka teko patiems patirti, kokie nuoširdūs, atviri, geranoriški vietiniai gyventojai, kaip jie vertina draugystę. Maršrutas puikiai sudėliotas. Nors po šalį pravažiavome apie 2,5 tūkst. km (nei karto neteko suabejoti vairuotojo Chasano profesionalumu), laikas kelyje neprailgdavo - verta pamatyti, kaip keičiasi peizažas nuo vandenyno, per oazes, kalnus, dykumas. Kadangi su Travel Planet keliavome ne pirmą kartą, galime drąsiai rekomenduoti ir kitiems.

Marokas

Judita ir Rimantas Bernotai

Kada ruošėmės kelionei į Maroką, daug domėjomės skaitėme atsiliepimus ir patirtus keliautojų įspūdžius.

Kada ruošėmės kelionei į Maroką, daug domėjomės skaitėme atsiliepimus ir patirtus keliautojų įspūdžius. Jų buvo gana įvairių ir tiesa pasakius nelabai įsivaizdavome tikrojo vaizdo, kas ten mūsų laukia, išskyrus vieną tai kad važiuojame su agentūra Travel Planet apie kurios organizuotą kelionę į Vietnamą turime puikius prisiminimus. Netgi prasidėjus kelionei, Violetai pasakojant apie tai, ką patirsime kelionės metu neatrodė viskas realu. Pasibaigus kelionei pasidarė šiek tiek liūdna, todėl kad deja, bet Maroko pasaka baigėsi. Šios kelionės metu patyrėme, be galo daug geru emocijų, gerokai daugiau negu galėjome tikėtis, ypatingai kas liečia pagrindinį pasakos herojų Violetą, kuri atliko savo vaidmenį tiesiog puikiai. Didžiausia padėka Travel Planet, kad turi savo kolektyve tokius darbuotojus, o Violetai ir toliau stiprybės ir ištvermės kuriant atostogų pasakas.

Marokas

Daiva ir Laimis

Didelis ačiū už įspūdžius patirtus Maroke.

Didelis ačiū už įspūdžius patirtus Maroke. Nuostabi šalis, superinė vadovė Violeta, šauniausia grupė, viešbučiai parinkti idealiai, žodžiu rinkomės kelionę iš kelių agentūrų, bet pataikėm į geriausią. Jau praėjo 2 savaitės, bet Maroko pamiršt nepavyksta. Vienintelis minusas, kad vykome į vienos, o ne dviejų savaičių kelionę, nes nepatikėjau Violeta, kad Marokui savaitės per mažai, bet tai mūsų klaida. Teks pratęsti pažintį su šia užburusia šalim. Tikrai žinau, kad rinksimės jūsų agentūrą, vykdami į sekančią kelionę. Tik kaip tokią fantastinę grupę gaut? Sėkmės ir ačiū Violetai!!!

Marokas

Giedrė, Marija ir Modestas

Neseniai grįžome iš kelionės po Maroką. Pilni gerų įspūdžių ir nuotaikos.

Neseniai grįžome iš kelionės po Maroką. Pilni gerų įspūdžių ir nuotaikos. Prieš kelionę nežinojome, ko tikėtis iš marokietiškų orų, nes vykome vasario mėnesį, bet mums labai pasisekė. Pamatėme visus metų laikus – grožėjomės žiema kalnuose, pajutome šaltuką Sacharoje, įtraukėme žydinčių migdolų kvapą, o Essaouira pasitiko išsiilgta saule ir šiluma. Kelionės metu pamažu dėliojomės savo spalvų ir įspūdžių mozaiką. Maloniai nustebino marokiečių nuoširdumas, draugiškas jų būdas, nes visur maloniai buvome sutikti ir išsiskirdavome kaip seni bičiuliai. Visą laiką jautėm kelionės vadovės Violetos, gido Mohamedo ir vairuotojo rūpestį, globą ir atsakomybę už mus „vaikus“. Violeta „gyvena“ Maroku, yra pilna staigmenų, linksmų istorijų. Su ja buvo labai gera keliauti, nes ji suburia žmones apie save ir jautiesi kaip šeimoje. Nuoširdus ačiū jai ir komandai.

Kenija

Saulius Masiulis

patiko

Kenija patiko

Kenija

Aušra ir Rimantas Uktveriai

Įspūdžiai neišdildomi, tuo labiau su tokiom išskirtinėm foto!

Labai ačiū už puikią kelionę! Įspūdžiai neišdildomi, tuo labiau su tokiom išskirtinėm foto!

Ruanda - Uganda

Agnė ir Mindaugas Sipavičiai

Tai buvo pati įspūdingiausia kelionė.

Dėkui už puikią kelionę po Ruandą-Ugandą. Tai buvo pati įspūdingiausia kelionė. Vietinis gidas Farouk buvo tobula profesionalumo, žinių, subtilumo, nuoširdumo ir šilto bendravimo dermė. Ypatingas dėkui Gabrielei!! Džiaugiuosi už Tave ir už tai, kiek džiugesio dovanoji savo darbu kitiems!

Mauricijus

Nida, Arūnas ir Rūtelė Lukoševičiai

Noriu pasidžiaugti puikia poilsine kelione į Mauricijų. Viskas buvo puiku, be trukdžių.

Noriu pasidžiaugti puikia poilsine kelione į Mauricijų. Viskas buvo puiku, be trukdžių. Ačiū jums Kristina už patarimus, už mūsų puikų paruošimą šiai neįprastai kelionei, už rūpinimąsi mumis iki kelionės pabaigos. Džiaugiamės Jūsų kolektyvu, nes visi Jūs mylite savo darbą ir puikiai jį atliekate. Esate savo srities specialistai. Mes manome, kad Jūsų agentūros patikimumas ir sudarymas sąlygų gerai pailsėti, susipažinti su nepažįstamais kraštais yra puikus. Jūsų darbo rodiklis, o svarbiausia rūpintis iki pat pabaigos - iki sugrįžimo į namus. Ačiū Jums uz viską.... Didelės sėkmės Jūsų darbe....

Marokas

Saulius ir Arvyda Kavaliauskai

Kelionė į Maroką pranoko turėtus lūkesčius...

Kelionė į Maroką pranoko turėtus lūkesčius ir dėl to esame dėkingi Violetai, kuri visos kelionės metu skleidė pozityvumą ir didelę meilę Marokui. Ši spalvinga šalis užbūrė įvairiapusiškumu: tiek gamtos grožiu, tiek miestų didingumu, tiek savo spalvomis ir kvapais.

Kelionė į Tailandą smalsiems

Vaidutė Kudukienė

​Noriu labai padėkoti už puikiai organizuotą kelionę į Tailandą!

Noriu labai padėkoti už puikiai organizuotą kelionę į Tailandą, viskas buvo super, labai gera programa. Žinokit, jau labai daug kam perdaviau puikias rekomedacijas Jūsų agentūros ir Jūsų, Tomai, asmeniškai. Kuo geriausios sėkmės keliaujant bei padedant išjudėti į keliones kitiems!

Tanzanija su poilsiu Zanzibare

Dalia Stankevičienė

Lūkesčiai viršyti!

Lūkesčiai viršyti!

Čilė ir Patagonijos ledynai

Rūta Jegelevičienė

Čilę apibūdinčiau kaip spalvingiausią šalį, pilną gražiausių gamtos stebuklų.

Į Čilę nusprendėme vykti, nes dar kartą norėjome į Patagoniją ( buvome iš Argentinos pusės), tačiau labai didelių lūkesčių neturėjome, nes manėme, kad po Bolivijos Ujūnio grožio jau niekas  labai nenustebins .
Tačiau klydome - nustebino, sužavėjo, pakerėjo!!! Čilę apibūdinčiau kaip spalvingiausią šalį, pilną gražiausių gamtos stebuklų :) Ir pagrindinius juos mums pavyko pamatyti dėl to, kad sudarytas maršrutas paruoštas tobulai. Pamatėme ir tokias vietas, kur net Čilės kelionių agentūros neveža (arba veža pavienius turistus) tai spalvingieji Tarapakos ežerai !!! Maršrutas toks, kad po intensyvesnių dienų buvo ramesnės, pasigrožėjus kelias dienas gamta, seka miestai, po to vėl gamta... Trys savaitės  prabėgo taip greitai, kad dar visai nesinorėjo išvažiuoti...
Žydrė yra viena iš profesionaliausių kelionės vadovų - be galo mylinti savo darbą, dėl to kelionės su ja yra sklandžios, įspūdingos, nepakartojamos!!! Tai ne tik stebėjimas objektų, bet ir įvairūs potyriai (pvz. nučiuožti  nuo snieguoto vulkano sėdomis :) Nerealiai smagu :) :) žygiai Patagonijoje ir kt...)
Dėkojam labai už suteiktą galimybę pakeliauti po šią nuotabią šalį :) Tai buvo viena iš nuostabiausių  mūsų kelionių :)

Marokas

Jurgita ir Giedrius

Dar kartą didelis ačiū už nepakartojamus įspūdžius Maroke :).

Po daugelio savarankiškų kelionių nusprendėme išbandyti keliavimą su kelionių agentūra. Ir, dabar, žvelgiant jau iš perspektyvos, galime drąsiai pasakyti - neapsirikome pasirinkdami būtent "Travel Planet". Marokas negali neužburti, tas tiesa. Tačiau tik puikiai suorganizuotos kelionės programos dėka, visos Maroko detalės (kvapai, skoniai, spalvos, žmonės, kultūra, gamtovaizdžiai) atsiskleidė itin vaizdžiai. Puikūs gidai (šilta ir rūpestinga Violeta, šmaikštusis Khalid'as, atsakingasis vairuotojas Rashid'as) visos kelionės metu mums leido tiesiog mėgautis ir "gerti" įspūdžius. Juokavome, kad renkant keliautojų grupę "Travel Planet", matyt, vykdo atranką, nes bendrakeleiviai pasitaikė labai šaunūs, toks linksmasis autobusiukas, riedantis Atlaso kalnų keliais:) Kas įstrigo labiausiai? Be abejo, saldžiosios apelsinų sultys, aromatingi tadžinai, paprasti ir šilti Maroko žmonės, spalvų įvairovė ir sodrumas, argano ir alyvmedžių plantacijos, banguojantis Atlantas, užburianti Saharos platybė...čia galima "dėti kablelį" ir tęsti, tęsti dar ilgai. Laikas kelionėje prabėgo tiesiog akimirksniu.  Kaip sakė vienas sutiktas marokietis - "vakariečiai turi laikrodžius, o mes turime laiko". Iš tiesų, norėjosi tą laiką bent trumpam sustabdyti ten, Maroko miestuose, dykumoje ar vandenyno pakrantėje:) Ačiū ir dar kartą ačiū.

Tibetas ir Nepalas

Kęstutis Jucevičius

Ačiū Kristinai ir visam "Travel planet" kolektyvui už puikiai suorganizuotą kelionę į Tibetą ir Nepalą.

Kelionė buvo ir nuostabi ir tuo pačiu gana sudėtinga, Himalajų grožybės pareikalavo nemažai fizinės bei moralinės ištvermės, bet nuo to kelionė tapo dar įsimintinesnė. Jaučiamės įveikę ne tik kalnų didybę, bet ir patys save...!

Indija - Ladakas

Česlovas

Mes leidžiamės į kelionę kaip į nepažįstamą pasaulį ir tik nuo mūsų gido priklauso, kaip jį suvoksime.

Ačiū Travel Planet gidei Agnei už tai, kad pamilau Indiją.

Indija - Mėnulio žemė Ladakas

Keliautoja

Nakvynė pas vietinius paliko neišdildomą įspūdį. Buvo nerealu kartu gaminti, dainuoti ir pajusti visą atmosferą.

Įspūdingiausi buvo tolimi, atokūs vienuolynai, kalnai ir vaizdiniai. Norėjosi dar ilgiau pastebėti rytinę Pudžą Tiksi vienuolyne. Tiesa, vienas trekinimas į statų kalną atėmė daug jėgų, tačiau pasiektas kaimelis ir nakvynė pas vietinius paliko neišdildomą įspūdį. Tai buvo nerealu - kartu gaminti, dainuoti ir pajusti visą atmosferą. Buvo nuostabu! Didelę dalį gerų įspūdžių pridėjo ir nuostabus gidas bei vairuotojai Ladake - jie buvo kaip šeima ir draugai. Ačiū visiems už nuostabią kelionę!

Honkongas-Balis-Singapūras

Darius Kreivys

Balyje galima būti ir mėnesį, ir dar nespėti visko apžiūrėti. Į Balį dar tikrai greitai grįšime!

Kelionė buvo nepakartojama! Tiek įspūdžių ir naujų pažįstamų. Honkong'e visas dienas lijo, bet vistiek viską aplankėm ir pamatėm. Viešbutis buvo puikioj vietoj - didelis restoranų ir barų pasirinkimas. Balis tai yra rojus žemėj! Agus buvo pats geriausias gidas! Labai draugiškas ir labai daug turintis žinių! Kitą kartą kai skrisim į Balį, tikrai skrisim pas jį! Jis viską labai įdomiai pasakoja: apie kultūrą, tradicijas, lankomas vietas! Tikrai visiems rekomenduojam Agus! Jis puikiai kalba rusiškai ir netgi žino nemažai žodžių lietuviškai - tikrai labai maloniai nustebino! Viešbučiai irgi buvo puikūs! Mums labiausiai patiko Ayung (Ubude) ir Sofitel (Nusa Dua). Ten tikrai buvo pasaka! Patys Baliečiai yra nuoširdūs, be galo draugiški ir geri žmonės - tokių gerų dar nesame matę! Viską (ir net daugiau) pamatėm! Jau norisi vėl grįžti į Balį! Singapūre laikas greit prabėgo, bet vistiek spėjom visus objektus aplankyt. Viešbutis irgi buvoj puikoj vietoj - aplink daug barų, restoranų ir parduotuvių. Honkonge ir Singapūre užteko laiko per akis - tikrai jeigu būtume ilgiau, nebūtų buvę ką veikti. Užteko laiko viską apžiūrėti ir dar turėti laisvo laiko! Aš manau, kad Balyje galima būti ir mėnesį ir dar nespėti visko apžiūrėti. Į Balį dar tikrai greitai grįšime! Dėkojame už puikią kelionę! Ji buvo puikiai suplanuota - "nuo...iki..."! Tai buvo mūsų pirma kelionė pirkta per jus, bet tikrai nebus paskutinė! Jau laukiam kitos vasaros ir kitų nepakartojamų įspūdžių/nuotykių!

Turkmėnija ir Uzbekija

Virgilija ir Vydas Čekanavičiai

Dvi itin uždaros šalys, kurios truputį pravėrė duris turistams.

Kelionė į Turkmėniją-Uzbekiją 2017 gegužę. Dvi itin uždaros šalys, kurios truputį pravėrė duris turistams. Reikėtų naudotis proga pamatyti nestandartinių vaizdų. Ašchabade marmuru dengtų namų kvartalai, paauksuotos prezidentų statulos ir viešbutis, papuoštas Turkmėnijos gaubliu (būtent gaubliu, o ne žemėlapiu). Dykumos su žaliuojančiais saksaūlais ir Dervazos degančios dujos. Turkmėnijoje turistų praktiškai nėra, kaip su jais elgtis vietiniai tik mokosi. Rusų kalba pliusas, o Pabaltijis – tai, kaip ir labiau savi, ne visai užsieniečiai. Uzbekija – daug daugiau turistų, Pabaltijis - o kur jis?, dauguma blogai kalba ir angliškai, ir rusiškai. Užtat dolerius ima mielai. Daug medresių, puošyba primena Iraną. Keliuose – daugybė “žigulių”. Abi šalys pakankamai egzotiškos – dauguma moterų tebenešioja tradicinius kostiumus, kai kurie vyrai – tiubeteikas, o visą gyvenimą reguliuoja tradicijos (sutartos santuokos, kalymas, akla pagarba vyresniems ir pan.). Vegetarai matyt maitinasi tik saldumynais ir duona (už tai kokia – kepta lauko tandyre). Travel Planet padėjo suorganizuoti kelionę dviems (labai ačiū jiems už tai), vietiniai rusakalbiai gidai pasitaikė šnekūs ir nuoširdūs. Labai rekomenduotina kelionė. Virgilija ir Vydas.

Marokas

Zita ir Vidmantas Lankučiai

Sapnuose dar ilgai išplauks įvairus, besikeičiantis Maroko kraštovaizdis.

Sapnuose dar ilgai išplauks įvairus, besikeičiantis Maroko kraštovaizdis už lango. Triukšmingos ir spalvingos miestų gatvės, tau nežinoma kalba tave kalbinantys nepažįstami besišypsantys žmonės, karščiu alsuojanti Sachara, Atlaso kalnai, už kiekvieno kelio vingio atsiveriantys vis gražesniu vaizdu... Smagi grupė, dar šaunesnė grupės vadovė Violeta. Ačiū visiems už  puikią kelionę ir nuostabius potyrius. Smagių naujų kelionių ir atradimų.

Pažintinė kelionė į Maroką su poilsiu

Svetlana ir Jurijus Afanasjevai

Kelionė labai labai patiko. Pamatėme tikrai daug.

Ką tik grįžom iš Maroko. Kelionė labai labai patiko. Pamatėme tikrai daug. Iki šiol akyse stovi nuostabios Maroko spalvos. Šalis tokia įvairi: ir dykuma, ir kalnai su sniegotomis viršūnėmis, ir žaluma, kuri vietomis primena Lietuvą. O Maroko turgus!!!!!! Keliai Maroke geri, viešbučiai parinkti puikūs, maistas skanus, o tokių skanių šviežiai spaustų apelsinų sulčių niekur neteko gerti. Savaime aišku, kad kelionė labai priklauso nuo grupės vadovės. Mūsų  Violeta nepakartojama! Ji įsimylėjusi Maroką, vos ne kiekviename mieste  turi pažįstamų, žino ką tikrai verta pamatyti, net pataria dėl lauktuvių (smulkmena, bet maloni). Violeta labai rūpinosi kiekvienu iš mūsų, ne be reikalo vadino mus vaikais!!! Ačiū tau "mama".

Pažintinė kelionė į Maroką su poilsiu

Vilija ir Vytautas Masiokai

Marokas - nuostabi šalis. Grupė buvo superinė, įspūdžiai nepakartojami, kelionė organizuota puikiai.

​Marokas - nuostabi šalis su maloniais, paslaugiais žmonėmis, skaniomis apelsinų sultimis, fantastiška dykuma ir šiltu Atlanto vandeniu. Grupė buvo superinė, įspūdžiai nepakartojami, kelionė organizuota puikiai. Ačiū, Violeta, už malonų bendravimą, už atsakymus į mūsų kartais kvailus klausimus, už mūsų saugojimą ir vedžiojimą. Sėkmės Jums, mielieji, darbuose ir visame kame. Iki naujų susitikimų!

Japonija ir sakuros

Anna Aluzene

Kelionė po Japoniją pateisino visus lūkesčius!

Kelionė po Japoniją pateisino visus lūkesčius! Per dvi savaites labai daug matėme ir sužinojome. Puikus kelionių vadovas ir programa. Norėtųsi net pakartoti kelionę, jeigu butu sudarytas naujas maršrutas.

Japonija ir sakuros

Asta Pranaitienė

​Kelionės būna geros, būna labai geros, būna puikios. Japonija buvo tobula. 

Kelionės būna geros, būna labai geros, būna puikios. Japonija buvo tobula. Ačiū Jums ir visai Jūsų komandai už viską - puikų maršrutą, viešbučius, pačią kelionės koncepciją, kelionės vadovą Aurelijų - žmogų, kuris su didžiausia kantrybe rūpinosi, ieškojo, suteikė įdomią ir naudingą informaciją, atsakinėjo ramiai ir kantriai į gal dešimtą kartą užduodamus tuos pačius klausimus. Saugokite kelionių vadovą Aurelijų - nuo vadovo priklauso didžioji dalis sėkmingos kelionės! Sėkmės Jūsų  komandai ruošiant naujas keliones, ieškant netradicinių maršrutų! Gražaus, saulėto ir darbingo pavasario!

Filipinai

Regina Pranckevičienė

Labai rekomenduočiau šią kelionę kiekvienam.

Labai rekomenduočiau šią kelionę kiekvienam, kas paklaustų apie Filipinus, dėl keleto dalykų: Pirmiausia gamta: niekur pietiniuose kraštuose dar neteko matyti tiek žalumos, tokios vešlios augalijos! Ryžių terasos tiesiog pakeri, kai tik debesys prasiskleidžia :) Pušys ir palmės šalia, paparčiai kaip medžiai, nepaprasto grožio žiedai. Pirmąkart pamačiau kaip auga anakardžių riešutai... Gyvūnai: unikali galimybė paplaukioti šalia ryklių, taršyrai (labai jau "didelis" pavadinimas - Filipinų ilgakulniai - tokiems mažiems gyvūnėliams), o kur dar nepaprasto grožio povandeninis pasaulis - koralai, žuvys... Neįtikėtinai šiltas ir skaidrus vanduo, fantastiškos lagūnos, kriokliai... Labai šilti, malonūs žmonės, komfortiška keliauti, kai beveik visi kalba angliškai. Transportas - atskira tema: džipniai mane pakerėjo! Labai gera patirtis - masažai prieš miegą: kiekvienam rekomenduočiau! Antrą kartą tikriausiai nebevažiuočiau, nes dar labai daug nematytų vietų, bet visa tai kartą pamatyti savo akimis labai labai verta!

Šri Lanka ir Maldyvai

Daiva Valaitienė

Ačiū Ingai, mūsų sausio mėnesio kelionė į Šri Lanką ir Maldyvus buvo pasakiška. Profesionalės organizacija ir patarimai aukso vertės. Prisimename su nostalgija.

Gruzija

Asta Bliudžiūtė

Ačiū už operatyvumą ir pagalbą sprendžiant mūsų kaprizingos grupes įgeidžius.

Pirmiausia, ačiū jums už lengvą kelionės įsigijimą ir visų popierinių reikalų greitą sutvarkymą! Ačiū už operatyvumą ir pagalbą sprendžiant mūsų kaprizingos grupes įgeidžius :). Galiu tik pasidžiaugti, kad grupė labai smagiai bendravo kelionės metu, kiek sunku buvo mūsų itališkam bendrakeleiviui, nors galėjo būti ir daug blogiau, mat Viktorija mielai globojo ir kalbino jį italų kalba :). Mums nepaprastai pasisekė su antruoju gidu  Beso - vairuoja jis beprotiškai, bet gerai, o kaip gidas, žmogus - tobulas, šiltas, linksmas, išsilavinęs, daug žino apie savo kraštą, daug padarė mums to, kas nebuvo "pagal programą", buvo jautrus, rūpestingas ir įdomus pašnekovas! Ko aš galbūt labiau tikėjausi, tai daugiau laiko už autobusiuko - trūko vaikščiojimo ir net labai labai :). Neabejoju, kad mes skirtingi žmonės, gausite skirtingas nuomones apie šią kelionę, bet aš asmeniškai sakau jums ačiū, nors ir bambėjau kelionės metu, turėjau priekaištų, dabar jie nėra tokie svarbūs man pačiai, na o emocija, jausmas, žmonės liko atmintyje ir realybėje geri.

Argentina ir Patagonijos ledynai

Danutė Merkelytė

Patagonija - tai kelionės "razina" ant mūsų kelionės torto. Vėjai,šaltas gaivus oras, kuris išvėdina smegenis nuo visų darbų, kasdienių rūpesčių ir visokiausių mūsų civilizuoto pasaulio nesąmonių.

Neseniai grįžau iš kelionės po Argentiną. Kelionė truko beveik 3 savaites. Atrodo, kad laikas prabėgo akimirksniu - kelionė tokia spalvinga ir nepakartojama. Pradėjom nuo Buenos Airiu tango garsų ir vaizdų - tai reikia pamatyti ir pajausti. Tai Buenos Airiu gyvenimas: dieną - aikštėse ir kavinėse, o naktį - milongose, visur tango muzika ir nepakartojami šokio judesiai ir jausmai. Toliau kelionė tęsėsi nuostabių spalvų ir formų kalnais - visa spalvų paletė. Gerėjomės spalvomis ir gaiviu kalnų oru bei spalvingais kaktusų žiedais - Argentinoje juk vasaros pradžia. Vėliau skrydis į šiaurę - Iguazu kriokliai iš Brazilijos pusės ir iš Argentinos - sunku pasakyti, kur gražiau - visur didingi gamtos vaizdai. Paskutinis perskridimas į Patagoniją. Tai kelionės "razina" ant mūsų kelionės torto. Vėjai, šaltas gaivus oras, kuris išvėdina smegenis nuo visų darbų, kasdienių rūpesčių ir visokiausių mūsų civilizuoto pasaulio nesąmonių. Trekingai iki Torre ežero 20 km ir į Viedmos ledyną pareikalavo daug fizinių jėgų, bet tai nepakartojama. Buvo sunku fiziškai, bet sieloje labai lengva ir gera. Ačiū mūsų kelionės vadovei Jurgai už kantrybę, gerumą, rūpestį ir visada gerą nuotaiką. Ir dar - didelis ačiū mūsų kelionės bendražygiams - Aidui, Dianai, Daliai, Rimui, Giedrei, Rolandui, Nidai. Danutė.

Balio sala su Balinėtojais

Violeta Lideikytė

To nuostabaus jausmo gal nebūtų, jei ne Balinėtojai.

Lietuvą atkeliavo žiema... vakarai ilgi...nusprendžiau susitvarkyti kelionės po Balį nuotraukas. Laikas bėga greit...jau mėnuo kai grįžusi iš Balio??!! Peržiūrint nuotraukas vėl užplūdo šilti prisiminimai apie lankytas vietas, kaitrią saulę, smaragdo spalvos jūrą, žmonių šypsenas, užburiančią gamtą, skanų maistą ir puikius sutiktus naujus draugus...to nuostabaus jausmo gal nebūtų, jei ne Balinėtojai t.y. mūsų nuostabioji gidė Ieva ir jos pastangos, kad pažintis su Baliu paliktų tik gerus ir gražius prisiminimus...didelis Ačiū, Ievute, tau visos grupės vardu ir linkime, kad ir toliau kelionės su Balinėtojais būtų tokios nepakartojamos, kaip buvo mūsų.

Balio sala su Balinėtojais

Ingrida Pečiulienė su šeima

Aš ir mano šeima jau patyrėme šią Balio magiją su kelionės vaove Ieva ir gidu Agusu!!!

Tai buvo daugiau negu magija, tai buvo tikras gyvenimo stebuklas ir dovana!!! Iš visos širdies linkiu visiems visiems tai patirti!!! O Ieva ir Leo Jums padės sukurti neišblėstančias atostogas!!!

Balio sala su Balinėtojais

Rūta Kazakevičienė

Kelionėje labai svarbu kas palydi į pažintį su kita kultūra, papročiais, gyvenimo būdu.

Ačiū kelionės vadovei Ievutei ir nuostabam gidui kurie visos kelionės metu spinduliavo gerą nuotaiką, dalijosi žiniomis ir patarimais, sugebėjo visą grupę suburti į vieną šeimą. Savaitė praleista Gili salose- leido atsipūsti, vėliau prisijungę prie grupės apkeliavom visą salą. Programa, viešbučiai, transportas, parinkti puikiai. Intensyvumą kiekvienas pasirenka pagal savo norus ir poreikius. Balis sužavėjo - šiluma, maistas, žmonės, masažai - tarsi įtraukiai ir apsvaigina. Salos aromatai dar ilgai namuose primins nuostabias atostogas. Dar kartelį ačiū nuostabiam kolektyvui  už rūpestį, nuoširdumą, begalinę kantrybę nuoširdžiai stengiantis išpildyti visus mūsų norus :). Jūs NUOSTABŪS!!!

Šri Lanka

Inga ir Tomas Savukynai

Dažniausiai keliaujame savarankiškai, bet šią ypatingą kelionę norėjome patikėti profesionalui.

Norime padėkoti mūsų kelionės organizatorei Ingai Oršauskaitei už suplanuotą kelionę į nuostabiąją Šri Lanką. Ne šiaip kelionę, o vestuvinę kelionę! Inga atsakė į visus rūpimus klausimus, parekomendavo puikų viešbutį, kurį ir pasirinkome. Ceremonija vyko pagal Šri Lankos tradicijas: su šokėjais, daininkais, šventiko palaiminimu. Dažniausiai keliaujame savarankiškai, bet šią ypatingą kelionę norėjome patikėti profesionalui - ir nė minutės nedvejojome Ingos profesionalumu! Turėjome savaitę poilsio ant Indijos vandenyno kranto, o antrą savaitę keliavome po gražiausias salos vietas. Inga pasirūpino, kad gautume vieną geriausių Šri Lankoje vietinį gidą, kuris suteikė daug informacijos apie lankytinas vietas. Įspūdingiausia buvo arbatos plantacijose, safaryje, dramblių prieglaudoje. Nuostabu buvo pažinti vietinių gyventojų gyvenimą: buitį, papročius, tikėjimą. Būtinai rekomenduojame 4 valandų kelionę traukiniu vienu gražiausiu pasaulio maršrutu link arbatos plantacijų miestelio! Jei kas nors sugalvosite susituokti užsienyje, nedvejodami rekomenduojame šią egzotišką ir unikalią šalį bei šią kelionių agentūrą. Labai džiaugiamės, kad susipažinome su Inga - šilta ir malonia asmenybe. Sėkmės ir iki kitų susitikimų!

Singapūras ir Balis

Kristina Zabeliauskienė

Ačiū gidams, kurie visos kelionės metu spinduliavo gerą nuotaiką, dalijosi žiniomis ir patarimais. Kelionėje labai svarbu kas palydi į pažintį su kita kultūra, papročiais, gyvenimo būdu...

Kelionė labai patiko ir man ir sūnui. Ačiū organizatoriams.  Ačiū gidams, kurie visos kelionės metu spinduliavo gerą nuotaiką, dalijosi žiniomis ir patarimais. Labai maloniai bendravo  tiek su manim, tiek su Kipru. Sūnus taip pat liko sužavėtas. Kelionėje labai svarbu kas palydi į pažintį su kita kultūra, papročiais, gyvenimo  būdu... Viešbučiai parinkti labai tinkamai (labai patiko autentiškas viešbutis Ubude, kur jautiesi tarsi vietos gyventojas, ne viešbučio svečias), transportas suderintas puikiai. Abi šalys labai kontrastingos ir įdomios. Programa puikiai sudėliota. Singapūre  Eglė parodė Arabų kvartalą, kuris neįtrauktas į programą, man ten labai patiko, jau rekomendavau draugams aplankyti. Taip pat patiko originalūs Ernesto Zacharevičiaus piešiniai ant sienų. Ačiū Eglei. Balis sužavėjo: Šventyklų jėga (norėjosi jų daugiau aplankyti, visos labai skirtingos), tolerancija skirtingoms religijoms, gyvenimo būdo skirtumais, meditacine gamelano muzika, jūros gėrybėmis (tokių, kokias valgėm Jimabaran, dar niekur neteko ragauti), vaisiais, skirtingais paplūdimiais ir skirtingu vandenyno alsavimu, kuriuos skiria vos keli kilometrai, geru ir pigiu masažu, smilkalais ir kvapais. Šiuo metu mokausi aromaterapijos, tai labai smagu buvo natūraliai pamatyti ir pauostyti nuostabius žiedus Frangipani, Osmantus...džiaugiausi, kai Viktorija parodė  kur nusipirkti aromatinių aliejų, smilkalų. Ačiū. Salos aromatai dar ilgai namuose primins nuostabias atostogas. Keliautojams po Balio salą papildomai prie programos rekomenduočiau Jimabaran vakarienę, Uluvatu šventyklą ir skirtingus paplūdimius. Sūnui labai patiko Dream beach, kur jaučiasi didelė bangų mūša. Kelionei baigiantis, galvoje sukosi mintis, kad taip toli atskridus reikėtų ilgiau pasibūti. Dar norėjosi nuplaukti į Gili salas... Ačiū nuostabiam kolektyvui  už nuostabias atostogas.

Uganda

Agnė Mierkytė

Prieš kelias dienas grįžome iš Ugandos. Tai buvo taip seniai išsvajota ir išlaukta mano pirmoji kelionė po „tikrąją“ Afriką, po kurios pajutau, kaip lengva įsimylėti šį žemyną, ir, panašu, būsiu ilgam susirgus „Afrikos liga“. Kelionė buvo idealiai subalansuota prisiekusiems gamtos mylėtojams – šventė akims ir ausims: visą parą netylantys paukščių ir kitų gyvių orkestrai, ir pagaliau natūralioje savanų aplinkoje pamatyti didieji ir mažieji Afrikos žvėrys iki tol regėti tik knygose ar dokumentiniuose filmuose. Šioje kelionėje labiausiai būtent tai ir patiko, kad kasdien stebėjome žvėris jų natūralioje laukinėje aplinkoje. Kad išvystume gorilas, mūsų vietiniams vedliams teko mums skinti kelią mačete pro džiunglių mišką, kol pagaliau jas pamatėme iš arti – tad viskas tikra ir natūralu. Grįžau namo su gerokai išvalytomis mintimis, pasisėmus energijos ir įkvėpimo. Didelis AČIŪ Gabrielei už nepakartojamą įsimintinų įspūdžių kelionę!!!

Uganda

Arvyda Kavaliauskienė

Prabėgo kelios dienos po kelionės po Ugandą, bet patirti įspūdžiai ir emocijos tik stiprėja su kiekviena diena. Pagrindinis motyvas kodėl rinkomės šią šalį buvo noras įsilieti į laukinę gamtą, pajusti jos harmoniją ir didybę. Visa tai gavome daugiau nei 100%. Kas dar labai nustebino ir sužavėjo tai ŽMONĖS, o ypač moterys (grakščios, gražios ir nežiūrint visos sunkios ant savo gležnų pečių tempiamos naštos, išdidžios) ir vaikai (murzini, basi, bet su šypsena nuo ausies iki ausies). Ačiū "Travel Planet" vadovei Gabrielei už puikiai suorganizuotą kelionę.

Gruzija

Audronė Pruckuvienė

Ačiū Jums visiems, su kuriais teko ragauti, uosti, liesti ir išgirsti Gruziją.

Nors jau greit dvi savaitės, kai grįžom iš Gruzijos, bet įspūdžiai tokie pat stiprūs... Visiems savo artimiesiems ir draugams baigiu pabost tikriausiai pasakodama  apie nuostabią šalį, nuostabius žmones ir nuostabų maistą. Ir aišku, jau ragavom lietuvišką šašlyką ir liulią kebabą, skanintus parsivežta Svanetijos druska (reikia prisipažint, jei ne vynas iš tos krautuvėlės Tbilisyje, patiekalai nebūtų taip pavykę :) Dar kartą perverčiau M. Abramavičiaus knygą KLAJŪNO UŽRAŠAI (Gruzija) ir nesusilaikau nepacitavus Jums: "Gruzijoje viskas persipynę - ir seni papročiai bei įpročiai, ir naujovės. Vis dėlto šalis sparčiai keičiasi, tik kalnai visada tokie patys ir žmonės tradiciškai svetingi. Jei matai žmogų, einantį link tavęs iškėstomis rankomis, besišypsantį ir kažką grėsmingu balsu kalbantį, neišsigąsk, o eik pasitikti jo, apkabink, bučiuokis skruostais, sėsk prie vaišėmis gausiai nukrauto stalo, atsipalaiduok. Tik taip sužinosi, kokia iš tiesų yra Gruzija..." Tikra tiesa... Ačiū Jums visiems, su kuriais teko ragauti, uosti, liesti ir išgirsti Gruziją. Gaila, kad taip trumpai. Ačiū kelionės vadovei Violetai, kad svajonė apie Gruziją išsipildė :)

Indija: Šiaurė, Pietūs ir Varansis

Ričardas Valužis

Aš likau sužavėtas mūsų gidės Rūtos darbu! Daug kur esu apkeliavęs, bet dar tokio profesionalaus darbo nebuvo tekę sutikti!

Sveiki visi keliautojai! Kažkaip tik dabar prisiruošiau parašyti atsiliepimą apie kelionę į Indiją, o ji buvo 2016 m. sausio 16-29 d. Su šia kelionių agentūra keliavau pirmą kartą. Likau visiškai patenkintas jų darbu! Žinoma, tobulėti visur ir visada yra kur! Smulkmenų visokių pasitaiko, kaip pvz. buvo galima prieš kelionę pasakyti, kad įsidėkite ir šiltesnių rūbų ar avalynės, nes sausio mėnesį ten iki kol nenuvažiuoji į pietus yra vėsoka, o vakarais - tiesiog šalta. Tad kiti keliausiantys tuo metu turėkite omenyje. Viešbutyje, kur miegojome, tai ten žmonės labai jau paslaugūs ir tikrai labai stengėsi del mūsų. Kiek rado šildytuvų, tai visus davė mums, nors visiems jų ir neužteko, bet mes draugiškai jais pasidalinome: tai vieni pasišildėm, tai kitiems davėm... Kas dar? Gal nuvylė kiek kelionė traukiniu, kažkaip iš aprašymo tikėjausi, kad ten išties verda indiškas gyvenimas, bet sakyčiau gavosi atvirkščiai:) Buvo lietuviškas gyvenimas!:) Mes ten linksmai leidom laiką, kai visi kiti ramiai sau miegojo... Ką dar? Visa programa kaip ir puiki, sakyčiau gal tik bent vienos dienos norėtųsi dar pabūti Varanasi... Ir tarsi toks jausmas, kad buvau Indijoje ir kažko svarbaus nepamačiau... Gal čia dėl Mumbajaus? Nes grįžus namo daug draugų apie šį miestą užklausė...Daug atsiliepimuose visi rašo apie gidus. Aš likau sužavėtas mūsų gidės Rūtos darbu! Daug kur esu apkeliavęs, bet dar tokio profesionalaus darbo nebuvo tekę sutikti! Bandau dabar parinkti tinkamus žodžius: tikra savo darbo specialistė! Visus mus girdėjo, į visus klausimus atsakė, be galo daug žino, daug visko papasakojo, visada su šypsena, geros nuotaikos! Super! Turiu pasakyti, kad gaila, jog jos nebuvo su mumis iki kelionės galo, nes pietuose ją pakeitė kita gidė. Skirtumas pasijautė iškart, kaip diena ir naktis... Tai tiek apie gidus. Na ir galiausiai atėjus paskutinei dienai, iškilus nesklandumams, kelionių agentūra puikiai išsprendė problemą! Todėl kažko plačiau ir nerašysiu apie tai... Pagirsiu tik šios agentūros vadovus, darbuotojus! Profesionali komanda! Šaunuoliai! Kągi, pabaigai palikau tai kas yra smagiausia! Pati kelionė šauni, daug įspūdžių, daug pamatai, sužinai! Maistas man patiko ir jokių negalavimų nebuvo. Išties puikiai pakeliavom, pailsėjom! Oi... Mūsų gi šaunioji grupė! Visi tokie draugiški, smagūs žmonės! Taip visi gražiai susibendravom, tarsi būtume buvę pažįstami visi jau daug metų! Ačiū visiems už smagų laiką kartu! Visiems labai ačiū ir linkiu kuo didžiausios sėkmės! Ačiū Travel Planet už puikias atostogas!

Vietnamas, Marokas ir Peru

Deimantė Ivanauskaitė

Puiki organizatorių komanda!!! Jau tris kartus keliavau su šia agentūra ir kaskart grįžtu sužavėta! 

Kelionė į Vietnamą buvo pati pačiausia iš visų, kokiose esu buvusi: tiek daug visko pamatėm, patyrėm, sužinojom, kad atostogų vidury net prarandi laiko nuovoką! Maistas Vietname turbūt skaniausias iš visų mano ragautų :) Kas buvo, turbūt pritars, kad Tolikas - geriausias vietinis gidas!! Antroji kelionė buvo į Maroką, kuris sužavėjo spalvų, kvapų ir nuotykių įvairove. Pasivaikščiojimai užburiančiomis miestų gatvytėmis, nakvynės jaukiose riadose, iš kurių nesinori išeiti, naktis po tylutėliu žvaigždėtu dykumos dangumi, mečečių didybė ir spalvos, spalvos... Ačiū Tomui - grupės vadovui ir vertėjui :) Na, o trečioje kelionėje į Peru dar kartą įsitikinau puikiu agentūros organizuotumu, pasikroviau teigiamos energijos iš nuotykių nuo dykumos iki priedžiunglių, aplankiau vieną iš pasaulio stebuklų, palepinau skrandį kulinariniais šedevrais, o svarbiausia - keliavau su beprotiškai linksma kompanija, ir žmogus, kuris nori, padaro daugiau negu tas, kuris gali! Neįkainojamas ačiū Jurgai - už grupės kuravimą, situacijų sprendimą, neišsemiamą energiją ir lankstumą! Nepaisant netikėtumų kelionėse, kurie tik prideda nepakartojamo ir nesuplanuojamo prieskonio (cunamis ir potvynis Vietname, pilvo problemos Maroke, vietinių streikas ir 15 km žygis pėsčiomis Peru), esu be galo dėkinga "Travel Planet" už nuoširdų darbą, už unikalias patirtis ir suteiktą galimybę pažinti pasaulį ir save!!

Jordanija

Asta Šiaulienė

Jordanija - šalis, apie kurią žinojau tiek mažai, o gavau iš jos tiek daug... Šalis, apie kurią visada prisiminsiu su šypsena... Šalis, kurioje jaučiausi kaip Šecherezados pasakoje. 

Birma

Skaistė Valeikienė

Mianmaras - šalis, kurios mums, išlepusiems europiečiams, suprasti nebeišeina.

Meksika, Gvatemala, Belizas: Majų paslaptys, indėniški kaimai ir Karibų pakrantė bei Argentina: Meilė ir Žavesys

Diana Ročienė

Šias keliones pavadinčiau labai jaukiomis, stilingomis (nežinau ar šie du žodžiai taikomi kelionių aprašymui, bet kitų atitikmenų neradau :)

Indija ir jogos praktika

Vida Grigonytė ir Milda Raižytė

Dienos buvo suplanuotos taip, kad laiko užteko meditacijom, asanom, saulės voniom ir maudynėm.

Kinija ir Honkongas

Henrika ir Antanas Ivančiai

Valgėm pietus - vakarienes tik jų skanų, įvairų maistą vietiniuose maitinimo vietose, gėrėm arbatas arbatinėse (jei taip galima pavadinti). Visada gerai jautėmės, turėjom jėgų pradėti naują įdomią dieną.

Kinija nuo Šiaurės iki Pietų

Kristina Strasevičiūtė

Norėčiau padėkoti visiems, kas prisidėjo prie kelionės į Kiniją organizavimo. Ši kelionė tikrai pralenkė mano lūkesčius. Visas numatytas planas buvo įvykdytas, o kiek dar subtilybių sužinojome Vyčio dėka. Vienas malonumas keliauti su šio krašto žinovu, kuris sugeba įgyvendinti kiekvieno keliauninko svajones: ar tai būtų Pekino hutongai, ar Šanchajaus Nanjing šviesų gatvė, ar šilkai ir perlai... Vytis viską mums (o kartais ir mus) surado ir parodė. Kinija, kuri man dar visai neseniai atrodė grėsminga šalis, dabar tapo daug artimesnė. Supratau, kiek mažai apie ją žinojau. O ir žmonės labai simpatiški, ir maistas skanus, ir istorija bei kultūra be galo sena ir turtinga. Aišku, tai buvo tik labai trumpas, tačiau be galo praturtinantis prisilietimas prie nepažįstamo pasaulio. Dviejų savaičių bėgyje jau ir lazdelėmis įgudome valgyti, ir susikalbėti lietuvių-kiniečių kūno kalba :) Dabar tebegyvename prisiminimais apie Kiniją, klausomės jų muzikos, verdame arbatas (žalioji Drakono Šulinio arbata pirmauja pagal atliktas apklausas), keičiamės fotografijomis, planuojame eiti kinų kalbos kursus ir rengti arbatos ceremonijas draugams. Ir, žinoma, jau svajojame apie kitą kelionę į Kiniją galbūt po metų kitų, kurios metu lankysime Guangzhou, Guiliną, Čengdu pandas, Amdo, Hong Kongą ir dar daugiau... Keliautojų svajoms sienos neegzistuoja! Ačiū, 謝謝,

Japonija rudenį

Reda Žiobakienė

Atradimas - kelionės vadovas Kęstutis, Japonijos mylėtojas ir žinovas. Reta sutikti tokio brandumo jauną žmogų, kuris girdi kiekvieną. Kurio intelektas ir dvasingumas stebina. Kuris tampa lyderiu be tam būdingo šurmulio.Neabejotinai jo dėka Japonija mums tapo tokia ypatinga.

Nedidele draugų kompanija su  Travel Planet  pagalba spalvotą rudenį keliavome po Japoniją. Ko tikėjomės? Puikios kelionės organizacijos, nes jau esame keliavę su  Travel Planet. Modernių technologijų šalies su neoninėmis reklamomis ir dangoraižiais, gražiomis, nuolankiomis ir labai stilingomis moterimis, ryškiu  anime  stiliaus jaunimu, šalia - senoviniai namukai riestais stogeliais su popierinėmis slankiosiomis durimis, neapsakomo  grožio ir spalvų sodai, ryškiaspalviai medžių lapai, Fudži ugnikalnis snieguota viršūne, traukiniai - kulkos, blizganti švara, ypatingas maistas, ir savaime suprantama- geišos. Dar - daug šventyklų, per daug šventyklų... Ką radome? Ypatingą dvasią, nuostabią ramybę, kuri puikiai dera su megapolio ritmu. Žmonių nenusakomi srautai, bet niekas tavęs nepastums, pasitiks malonia šypsena ir nusilenkimu. Mums, kelioms savaitėms ištrūkusiems iš konkurencijos, rutinos, nerealaus tempo, tai tapo pagrindiniu atradimu. Dar - rafinuotą maisto kultūrą su gausybe labai mažais kiekiais gražiuose induose pateikiamų patiekalų, kurių viršūnė - šviežia žalia žuvis. Mažas jaukias užkandines, kur susėdus ant demblio, buvo malonu pasikapstyti po savo ir kitų sielos gelmes. Dar - stiliaus ir mados meką. Dar - kalnus su karštomis versmėmis, jaukiomis šventyklomis. Beje, šventyklų buvo lygiai tiek, kiek reikia, nes kiekviena jų - visiškai unikali ir ypatinga. Atradimas - kelionės vadovas Kęstutis, Japonijos mylėtojas ir žinovas. Reta sutikti tokio brandumo jauną žmogų, kuris girdi kiekvieną. Kurio intelektas ir dvasingumas stebina. Kuris tampa lyderiu be tam būdingo šurmulio.Neabejotinai jo dėka Japonija mums tapo tokia ypatinga.

Japonija rudenį

Reda Žiobakienė

Atradimas - kelionės vadovas Kęstutis, Japonijos mylėtojas ir žinovas. Reta sutikti tokio brandumo jauną žmogų, kuris girdi kiekvieną. Kurio intelektas ir dvasingumas stebina. Kuris tampa lyderiu be tam būdingo šurmulio.Neabejotinai jo dėka Japonija mums tapo tokia ypatinga.

Nedidele draugų kompanija su Travel Planet pagalba spalvotą rudenį keliavome po Japoniją. Ko tikėjomės? Puikios kelionės organizacijos, nes jau esame keliavę su Travel Planet. Modernių technologijų šalies su neoninėmis reklamomis ir dangoraižiais, gražiomis, nuolankiomis ir labai stilingomis moterimis, ryškiu anime stiliaus jaunimu, šalia - senoviniai namukai riestais stogeliais su popierinėmis slankiosiomis durimis, neapsakomo  grožio ir spalvų sodai, ryškiaspalviai medžių lapai, Fudži ugnikalnis snieguota viršūne, traukiniai - kulkos, blizganti švara, ypatingas maistas, ir savaime suprantama- geišos. Dar - daug šventyklų, per daug šventyklų... Ką radome? Ypatingą dvasią, nuostabią ramybę, kuri puikiai dera su megapolio ritmu. Žmonių nenusakomi srautai, bet niekas tavęs nepastums, pasitiks malonia šypsena ir nusilenkimu. Mums, kelioms savaitėms ištrūkusiems iš konkurencijos, rutinos, nerealaus tempo, tai tapo pagrindiniu atradimu. Dar - rafinuotą maisto kultūrą su gausybe labai mažais kiekiais gražiuose induose pateikiamų patiekalų, kurių viršūnė - šviežia žalia žuvis. Mažas jaukias užkandines, kur susėdus ant demblio, buvo malonu pasikapstyti po savo ir kitų sielos gelmes. Dar - stiliaus ir mados meką. Dar - kalnus su karštomis versmėmis, jaukiomis šventyklomis. Beje, šventyklų buvo lygiai tiek, kiek reikia, nes kiekviena jų - visiškai unikali ir ypatinga. Atradimas - kelionės vadovas Kęstutis, Japonijos mylėtojas ir žinovas. Reta sutikti tokio brandumo jauną žmogų, kuris girdi kiekvieną. Kurio intelektas ir dvasingumas stebina. Kuris tampa lyderiu be tam būdingo šurmulio.Neabejotinai jo dėka Japonija mums tapo tokia ypatinga.

Birma / Mianmaras

Skaistė Valeikienė

Mianmaras - šalis, kurios mums, išlepusiems europiečiams, suprasti nebeišeina. Tik čia kiekvienas su šypsena sustoja nusifotografuoti ir už tai neprašo pinigų. Tik čia sėkmingas verslininkas gali viską parduot ir įsteigti vienuolyną, į kurį priimami visi, kurie neturi kur gyventi, neturi su kuo užbaigti savo gyvenimą ar serga AIDS. Tik čia, sulaukus derliaus, su džiaugsmu atvežama dalis į vienuolyną, o jei toli vežti - pardavę atveža pinigų ir su išdidžia šypsena fotografuojasi, juos aukodami. Tik čia turistas turi apgalvoti, ką garsiai kalbėti, nes kiekvieną norą vietiniai gidai stengiasi išpildyti. Tik čia nuostabus Ngapali paplūdimys, kur beveik nėra turistų, švari jūra, baltas smėlis, o pora krabų ar 3 ant grilio keptos karališkos krevetės paplūdimio kavinukėje kainuoja tik 4 dolerius... O dar nesuvokiama daugybė paauкsuotų stupų ir pagodų !! Todėl tikiuosi, kad Travel Planet ne tik mus, bet ir daugelį kitų savo keliautojų ir toliau džiugins kelionėmis į Birmą/Mianmarą. Mums atostogos Mianmare buvo tobulos :)

Indijos simboliai

Rūta Toleikytė

Labiausiai patiko safaris į laukinę gamtą: beveik jokios civilizacijos ir minimalūs patogumai, bet gyvenimo sąlygos yra puikiai pritaikytos, manau, bet kokiam išlepintam europiečiui. Turėjau nepamirštamą nakvynę didelėje brezentinėje palapinėje-namuke, kurio sienos naktį per galingą audrą labai smagiai judėjo ir pro visus plyšius blyksėjo žaibai. Prieš tai galima buvo prisiklausyti naktinių klykavimų ir ūbavimų. Žvėrys, rodės, sukiojasi čia pat. Sutikti žmonės šitoje keliones dalyje buvo nuoširdžiausi ir taktiškiausi, kiek sutikau per visą kelionę. Maistas taip pat buvo skaniausias ir mažiausiai aštrus :) Tas man irgi pasirodė labai aktualu :) Gyvūnija ir augmenija be galo įvairi, tuo metu (balandis) buvo pačiame ryškiausiame ir kvapniausiame žydėjime. Iki pilnos laimes trūko tik pamatyti tigrą - tų vietų pasididžiavimą. Galbūt tokie įspūdžiai liko ir dėl to, kad safaris buvo šiauresnėje šalies dalyje, kur mažiau karščio ir mažiau turistų, vietiniai žmonės dar taip nesugadinti popsines globalizacijos ir reiklių turistų. Gavau 2 jogos pamokas. Buvo bendrom tezėm glaustai nupasakota, kas yra joga ir kuo ji naudinga žmogui. Asanos-pratimai buvo rodomi įvairūs ir kai kurie gana sudėtingi. Man pasirodė, kad tai buvo daugiau parodomojo tipo užsiėmimai, kuriuose galima buvo pasitiktinti savo lankstumo ribas ar asanų kiekio ar darymo technikos žinojimą. Suprantama, kad per 2 užsiėmimus daugiau nelabai ką ir 'išlauši' :) Nežinau, kaip tokie užsiėmimai atrodytų visai nedariusiam jogos. Galbūt mokytojas tada rodytų ir mokytų tik kokius tipinius pratimus. Nes dabar aš rodžiau, ką žinau, jis rodė, ką moka :) Įdomu buvo palyginti savo žinių ir technikos lygi su profesionalu. O įdomiausias prisiminimas iš jogos pamokų man liks apie jogos guru - tokį didelį baltaplaukį senelį, kuris man dave keletą asmeninių patarimų ir gyvenimo pamokymų :) Įsiprašiau pas jį, kai baigėm paskutinį užsiemimą. Jogos moke guru asistentas ar mokinys - nežinau, kaip jis vadinasi. O pastarąjam turbūt numušiau truputėlį ūpą, kai beveik dešimtmečiu pasendinau vargselį vietoj to, kad ji pajauninčiau spėdama amžių :) Po tokio ir dar vieno panašaus nesėkmingo spėjimo supratau, kad spėti induso amžių - ne pagal šiauriečio erudicijos laipsnį :) Nes jie ne visai tokie, kaip mes... :)

Pietų Indija

Inga Urbonavičiūtė

Ką tik grįžau iš kelionės po Tamil Nadu ir Keralą. Tai nebuvo mano pirmoji kelione i Indija, bet pirmoji i Pietų Indiją, tad keletas dar karštų pastebėjimų: 1. Jei ieškote unikalių šventyklų, istorinių paminklų, kultūros paveldo - Kerala ne Jums, rinkitės Centrinę arba Šiaurės Indiją; Keralą rinkitės jei pasiilgote unikalios gamtos. 2. Pietuose daug malonesni žmonės negu Šiaurės Indijoje: jie neagresyvūs, šypsosi, maloniau bendrauja, bet galioja ta pati taisykle kaip ir kitose Indijos dalyse - viską, ką sako vietiniai, tikrinkite min. du kartus. 3. Labai įspūdingos arbatos ir prieskoniu plantacijos aplink Munnar; pirkite ne tą arbatą, kuri gražiame maišelyje (pritaikyta turistams), o tą, kurią perka vietiniai. 4. Aplankykite Periyar: jei pasiseks, pamatysite laukinius dramblius, jei labai pasiseks - ir tigrus. Aš mačiau tik dramblius... Nusiteikite, kad ten Jus persekios būrys beždžionių... 5. Būtinai išsinuomokite laivą (houseboat) Alleppey ir plaukite įspūdingais kanalais (backwaters). Daugybė kokosų palmių pakrantėse, gardžios žuvys ir jūrų gėrybės, saulėlydis ir saulėtekis laive - tai neužmirštama! 6. Jei tikite, kad ajurveda gali Jums padėti išspręsti sveikatos problemas, apsilankykite Somatheeram Ajurvedic Resort. Jei norite tik pasimėgauti keletu ajurvediniu masažų - rinkitės pigesnes vietas. 7. Jei pasiilgsite miestų gyvenimo, judėkite į kaimyninį Tamil Nadu; labai vertas dėmesio Madurai, kuriame tiesiog būtina aplankykite Meenakshi Shivos šventyklą. 8. Nebijokite Indijos, ji labai visokia - spalvinga, nenuspėjama, uoskite jos kvapus, ragaukite maistą, pirkite įspūdingą šilką ir kašmyrą (tik prieš tai pasidomėkite, kaip atskirti tikrą šilką nuo poliesterio), bendraukite su plepiais vietiniais, gyvenkite kaip jie - tik ta diena, smarkiai nemastydami apie ateitį! Gerų kelionių!

Indijos simbolių

Gitana Baltrušaitienė

Jūsų kompaniją galiu rekomenduoti visiems, be jokio susimąstymo. Šauniai viskas suorganizuota, pilnas aptarnavimas, komfortas, jokių nukrypimų. Galiu drąsiai parašyti, kad netiesa apie Indijos žmonių vėlavimus - niekur niekas nevėlavo!! Vairuotojui iš Delio - atskiras pagyrimas. Kad ir nelabai kokia anglų kalba, bet labai stengėsi paaiškinti, parodyti. Vairavimo įgūdžiai puikūs, mandagus, suprantantis jumorą, 'intelektualus' vairavimas - jokių staigių stabdymų, bereikalingų signalo maigymų. Visada atidaromos durelės keleiviams, visada mašina švari, kvepianti. Tikrai pirmas įspūdis buvo puikus. Jau vien tai, kad pakeleivingoje kavinėje, kurioje prašėme sustoti, pats savo rankomis valė indus, pjaustė daržoves, patikrino, ar tikrai viskas gerai ir švariai gaminama!! Kitus vairuotojus vertinome pagal pirmąjį Tiesa, vairuotojas iš Varanasio irgi buvo puikus, tik supratimas kitoks apie vairavimą - signalas netilo, mašina ne tokia švari, bet kaip vairuotojas - idealus ypač Varanasyje!! Tokiame eisme kitaip turbūt ir neįmanoma vairuoti. Mes svarstėme, kaži kiek metrų mes būtume pavažiavę, jei patys vairuotume. Tikrai teko daug kur vairuoti - ir Stambulas, ir Palermas, ir Kuba, ir dar daug kur, bet tokių eismo sąlygų dar neteko matyti. Vairavimas - įspūdingas. Gidai tikrai visur puikūs, paslaugūs, rusakalbiai gidai - reikėtų paminėti Agroje, puikiai kalbantis, labai daug papasakojo apie Indijos kultūrą, paprastų žmonių gyvenimą, Kajuraho - labai dvasingas, gal ir nelabai puikiai kalbantis, bet sielos žmogus, su kuriuo bendraujame ir dabar per skype. Varanasyje - tikras istorikas, labai gerai kalbantis rusų kalba, davė daug žinių iš istorines pusės, ne tik sausais faktais besiremdamas. Tik pirmasis Delyje - labai mažai žinantis, išmokęs sausą tekstą, matyt dar neseniai dirbantis gidu, kalbantis tikrai prastai. Bet viskas gerai, prisitaikėme Viešbučiai tikrai geri, pagal mūsų pasirinktą lygi. Labai patiko karalių medžiotojų namelis Jansi, kur dabar viešbutis. Tikrai norėjome dar pabūti, bent vieną naktį. Apie maistą - atskira kalba. Nėra žodžių, kaip buvo skanu!!! Valgėm tik vegetarišką maistą (vyrai paragavo kelis kąsnius žuvies ir mėsos). Nepasiilgome visiškai savo lietuviško. Labai aštru, bet kitaip ir neįmanoma, kai valgėme ne pirmos klasės kavinėse. Ragavome ir vietinio romo, kurio kaina skyrėsi 10 kartu Agroje ir Puryje. Karvės... Su jomis nieko baisaus, tik reikia ramiai į viską žiūrėti, bet va jaučiai Varanasyje!! Prie mūsų akių susikibo ragais, tad išgąstis tikrai buvo. Geriau su jais nesusidurti, bet neįmanoma, kai eini Varanasio gatvelėmis, kuriomis nelabai du žmonės prasilenkia, o kai priešais eina jautis - neišvengiamai turi nusiraminti ir drąsiai eiti toliau. Aišku, dar žiūrėti po kojomis, kad neįliptum i 'torčiukus'... Šalis ypatinga, vaizdai kasdien stebino, įspūdis nerealus. Kelionė - viena iš įspūdingiausių (Malaizijoje teko po džiungles vaikščioti). Bet kol kas antrą kartą nenoriu važiuoti, man per daug visko - šalia mirtis, šalia gyvenimas, šalia gyvuliai, šalia purvas, šalia triukšmas. Tik vieno galima iš jų pasimokyti - gyvenimo džiaugsmo. Ar varguolis, ar šventuolis - visi laimingi. To ir stengsimės nepamiršti. Dėkui Jums už puikiai suorganizuotą kelionę!!!!

Indijos simboliai

Vilma ir Darius Martinkėnai

Kalbant apie kompaniją, tai galime atsiliepti tik labai ir labai gerai: puikiai parinkti viešbučiai , beveik visur geri gidai (tik Agroje gidas šiek tiek buvo per senas ir jo kalbėjimo maniera ne kokia – sunku buvo suprasti). Kelionės metu teko bendrauti su Atulu Saxena – iš tiesų puikiai dirba. Kai reikėjo šiek tiek pakoreguoti maršrutą – tai atliko be didelių problemų. Turėjom ir labai fainą vairuotoją Ashok Kumar. Su juo keliavom daugiau nei savaitę. Tai paslaugus, draugiškas, rūpestingas ir turintis, kaip mes sakėm, lietuvišką humoro jausmą žmogus. Jei kas važiuotų ir reiktų nemažai keliauti automobiliu tai tikrai drąsiai rekomenduotume jį.

Indijos simboliai

Danguolė

Įspūdingiausia priemonė tuk-tukas – transporto spūstyje nardo it žuvis vandenyje, Khajurahe viengubame tuk-tuke važiavome kartu su vairuotoju dešimt žmonių, vietos užteko visiems, tilpo ir mūsų juokas ir pirkiniai... 

Kaip kelionės palydovus, „ pasiėmiau“ indišką labas - „ namaste“ ir lietuvišką šypseną, pradėjau keliauti, domėtis, ragauti ir pažinti... Indijoje - vyrauja meilė ir taika - meilė dievui, meilė žmogui, meilė Gangui, meilė gyvūnui ir visam kas gyva…tai neatsiejama… Varanasyje – Indijos kultūros ir religijos lopšyje, mane užplūdo ramybės ir susikaupimo jausmas, jaučiau harmoniją tarp žmonių, gyvūnų, žemės ir vandens. Viešbučiai - *** - labai kruopščiai atrinkti, visiškai tenkino mano lūkesčius, netgi nebuvo laiko išnaudoti visų siūlomų paslaugų – kaip pasipliuškenti baseine ar pasimėgauti saulės spinduliais… Transportas – išbandėmė visas transporto priemones, nuo rikšos iki lėktuvo, įspūdingiausia priemonė tuk-tukas – transporto spūstyje nardo it žuvis vandenyje, Khajurahe viengubame tuk-tuke važiavome kartu su vairuotoju dešimt žmonių, vietos užteko visiems, tilpo ir mūsų juokas ir pirkiniai... Gidai – pas mus buvo įvairaus profesinio lygio, ir vieni labai gerai, kiti patenkinamai kalbėjo tiek angliškai, tiek rusiškai, bet nuo to mano keliones įspūdžiai nenukentėjo.

Indijos spalvos

Arnoldas Gecevičius

Noriu padėkoti už tikrai fainas atostogas ir neužmirštamus įspūdžius. Visa kelionės organizacija tikrai sklandi, nuosekli, sąžininga ir t.t. Viduryje turo netgi skambino iš ofiso ir teiravosi ar tikrai viskas gerai, ar mes patenkinti. Pradžioje buvo šiek tiek streso, kad keliaujame dviese, bet visa tai persvėrė patogumas. Mašiniukas, vairuotojas tik mums! Jokių užsilaikymų, jokio niurzgėjimo iš aplinkinių (ko neišvengtum kai grupė didesnė). Vienu žodžiu - tik geriausi atsiliepimai.

Indijos simboliai ir poilsis Goa

Karolina Jokubaitytė

Mūsų šeima: tėtis, mama ir studentė dukra, sugalvojo vasario mėnesį didžiulius Lietuvos speigus iškeisti į Indijos saulę. Pasirinkimas tikrai nenuvylė. Priešingai nei kitos kelionės, ši buvo naudinga ne tik savišvieta, bet ir dvasiniu išsivalymu. Kiekvienas iš mūsų grįžome su didele optimizmo doze ir visai kitu požiūriu į problemas.

Indija: pakylėta dvasia

​Valdonė Vaišvylienė

Po išskirtinės kelionės į Indijos Himalajus ir šių kalnų priekalnes norėčiau pasidžiaugti labai geromis parsivežtomis emocijomis ir ypatingai gražiais šių vietovių vaizdais. Pirmiausia aplankėme nepaprastai gražią Armitsaro auksinę šventyklą prie švento ežero. Gerą įspūdį labai sustiprino begalė dirbančių be atlygio savanorių, kurie kasdien pamaitina tūkstančius varguolių. Šita gerumo dvasia lydėjo visą tolimesnę kelionę, kai lankėme dabartinę Dalai Lamos rezidenciją, naujai pastatytas šventyklas ir vienuolynus, pajutome nors dalelę Tibetietiškos dvasios ir jutome jų skausmą, netekus namų. Daugelyje vietų regėjome begales jau išblukusių ir visai naujų maldų vėliavėlių, kurios kalnuose, plevendamos vėjyje sukuria ypatingą vaizdą ir atmosferą. Ypatingai savo grožiu, aplinkos sutvarkymu ir dabar kuriamais menais sužavėjo aplankytas Tibetietiškų menų institutas. Reikia pamatyti, kaip kruopščiai su meile, prisilaikant tradicijų yra siuvinėjama, drožinėjama, kalinėjama. Šios kelionės metu aplankėme unikalias išlikusias kalnuose hinduistines šventyklas, išlaikiusias senovinę dvasią, matėme niekur kitur neregėtą šių šventyklų architektūrą. Nemažai egzotikos įnešė siauri, vingiuoti kalnų keliai, kai transporto prasilenkimas tampa rimta problema. Tačiau viską atpirko juntama tolerancija, rūpestis, kuriuos skleidė mūsų grupelės vadovas ir gidė. Baigėme kelionę Delyje aplankydami naują hinduistinę šventyklą, tiesiog kompleksą, kuriame be meldimosi galėjome susipažinti su Indijos istorija, Indijos dvasine raida ir pasigėrėti įvairių spalvų ir garsų fontanu. Ačiū už tokią puikią kelionę!

Indija ir jogos praktika

Vida Grigonytė ir Milda Raižytė

Norėtume padėkoti "Travel Planet" kolektyvui už nuoširdų darbą organizuojant keliones į tolimus kraštus. Ankščiau keliones susiplanuodavome pačios su dukra. Pasiskaitydavome kitų keliautojų patarimus dėl lankytinų vietų, viešbučių ir transporto. Tačiau kaip ir daug kur gyvenime, taip ir čia patariu pasikliauti profesionalais. Jų dėka atostogos atrodo ilgos ir turiningos. Poilsis Bengalijos įlankos pakrantėje buvo suderintas su jogos praktika. Dienos buvo suplanuotos taip, kad laiko užteko meditacijom, asanom, saulės voniom ir maudynėm. Mums buvo pritaikytas specialus maitinimas pagal ajurvedą. Taip pat turėjome galimybę pamatyti amatų miestelius ir šokių festivalį, apžiūrėjome daugybę šventyklų. Kitą savaitę keliavome po Indijos miestus, aplankėme mistinį Varanasį. Visos kelionės metu jauteme pastovų rūpinimąsi mūsų grupe. Operatyviai buvo reaguojama į visus mūsų norus. Ačiū Linai, kuri būdama Lietuvoje visą laiką stebėjo mūsų grupės nuotaiką. Labai mielos merginos mus pasitiko ir lydėjo Indijoje. Ačiū Eglei ir Renatai - jūs nuostabios! Atsiradus galimybei būtinai su jumis keliausime dar kartą.

Vietnamo mozaika

Violeta Domkuvienė

Dar kartą noriu padėkoti už puikiai organizuotą kelionę, patirtus įspūdžius! Viskas buvo puiku, Vietnamą ir jo darbščius, mielus žmones nuoširdžiai pamilau, gamta, miestai ir ypač Saigonas - sužavėjo! Dabar bandau apsiprasti su mūsų šalta realybe ir sudėlioti visus gerus ir tik gerus įspūdžius. Tikiuosi ateityje dar pasidairyti po pasauli su Travel Planet!  Ačiū labai ir sėkmes jūsų darbe!

Vietnamo mozaika

Vietnamo mozaika

Visų pirma norėtume padėkoti Travel planet už kompetentingą pagalbą suorganizuojant private tour Vietname. Ačiū, Gabriele, už Jūsų kantrybę ir geranoriškumą sudarinėjant maršrutą, parenkant viešbučius ir derinant kelionės kainą. Antra, padėkosim sau patiems, kad pasirinkome aplankyti  šią nuostabią šalį, nors buvo daug dvejonių... Keliavome keturiese ir visi likome sužavėti Vietnamo gamta, maistu, istorija ir savo kelionės organizatoriais. Tiesa, jų paslauga naudojomės ir keliaudami po Indiją, tad kelionė į Vietnamą – tik dar kartą patvirtino mūsų teisinga pasirinkimą. O visiems norintiems už prieinamą kainą pamatyti įspūdingą gamtą (Sapa kalnai, Halong Bay įlanka, Mekongo delta,  kraštovaizdžiai prie jūros), skirtingus ir savaip stebinančius miestus (Saigonas, Hue, Hoi an) nepriekaištingai skanų ir šviežų maistą, kurio įvairovė tikrai didelė, bei praplėsti savo istorines žinias  (Vietnamo valdymas, karas), visiems rekomenduotume aplankyti šią šalį. p.s. po praeitų metų kelionės į Indiją, negalėjome nepastebėti, kad Vietnamas yra tvarkinga šalis su darbščiais gyventojais :)

Vietnamo simboliai

Deimantė Ivanauskaitė

Noriu padėkoti už nepaprastą kelionę, vertą kiekvieno sumokėto lito!! Mes tiek daug pamatėm, tiek visko įdomaus sužinojom ir pabandėm, kad įpusėjus kelionei man atrodė, kad aš jau kokį mėnesį ten esu :) Praradau laiko nuovoką ir plačiai atmerkusi akis mėgavausi vaizdais, pasakojimais, maistu! Ypač noriu pagirti pirmąjį mūsų gidą Toliką (Txo), kuris suteikė daug informacijos apie Vietnamą, bet kartu buvo smalsus ir itin domėjosi mūsų šalimi :) Nepaisant centriniame Vietname užklupusio taifūno, dėl turiningos kelionės programos, gerų gidų, puikios ir nedidelės bendrakeleivių kompanijos (mus net pavadino "penkiais elementais"), galiu drąsiai teigti, kad tai buvo geriausios iki šiol mano atostogos!!! Ačiū Jums!! Inesa Bosaitė, keliavo kartu Dėkoju už beprotiškai fantastišką kelionę į Vietnamą. Viskas buvo taip gerai (mumis nuolat rūpinosi -nuolat skambino iš agentūros pasiteirauti ar viskas gerai; o kelionės pabaigoje viena gidė prasitarė, kad mūsų penketą žino visas Vietnamas), kad dabar žvelgiant pro langą į lietuvišką rudenį atrodo lyg gražus sapnas... Kadangi buvome ne sezono metu - išvengėme turistų gausos. Oras buvo labai geras ir Sapos kalnuose ir  Halongo įlankoje. O išgyventas taifūnas Hoi Ane, tik sustiprino įspūdžius. Maistas labai skanus, viešbučiai geri, žmonės šilti ir geranoriški. Maža mūsų keliautojų grupelė labai susigyveno ir buvome lyg vienas kumštis.Ypatingas ačiū mūsų pirmajam gidui Tolikui, labai nuoširdžiam ir atviram visais klausimais žmogui.  Visos kelionės metu, kiekviena diena buvo lyg šventė!  Žodžiu, atostogos buvo super!  Dar kartą Ačiū ir iki kitų kelionių!

Indokinija

Rolanda Valintelienė

Nuoširdžiai dėkojame už puikiai suorganizuotą nuostabią kelionę. Jūsų ir Jūsų partnerių dėka, turėjome ne tik galimybę susipažinti su savitos kultūros, gamtos ir istorijos dalimi, bet ir puikią galimybę atsipalaiduoti ir pailsėti, patikėję visus organizacinius rūpesčius Jums. Visos kelionės metu likome patenkinti viešbučių kokybe, transportavimo paslaugomis ir gidų profesionalumu, geranoriškumu.

Vietnamo simboliai

Danutė Merkelytė

Noriu padėkoti už nuostabią kelionę Vietname. Viskas sekėsi gerai, viskas pagal planą, be jokių vėlavimų. Nuostabūs vaizdai ir jausmai, geranoriški žmonės. Ypač sužavėjo Sapa kalnai ir ten gyvenantys hmong genties žmonės - šilti ir malonūs. Kitas kelionės etapas - Halongo įlanka - pasijunti lyg kitoje planetoje - aplink nerealūs vaizdai. Nors pastoviai purškė lietus, viskas buvo tiesiog nuostabu - dėl tokių vaizdų verta trenktis 9000 km į pasaulio kraštą. Viešbučiai, maistas, kelionės programa - super. Ypatinga padėka mūsų gidui TXO šiaurės Vietname - jo pagalba mums labai pravertė, gavome atsakymus į visus mums rūpimus klausimus. Atostogos praėjo turiningai, daug sužinojau ir daug pamačiau. Rekomenduoju šią kelionę savo draugams ir pažįstamiems. Atskira padėka TRAVEL PLANET ir Jums, Lina, asmeniškai.

Jordanija

Rūta Jegelevičienė

Jordanija - tai antra mano kelione su Travel Planet. Seniai svajojau apie šią šalį, tačiau daugelis kelionių organizatorių Jordaniją apjungia su Izraeliu ir aplankoma tik Petra. Dėkoju, kad suteikėte galimybę pažinti šią nuostabią šalį. Tiek pati kelionė, tiek šalis pranoko mano lūkesčius...Buvo daug nuostabių akimirkų ir malonių staigmenų :) Atostogos buvo puikios!

Kinija ir Honkongas

Henrika ir Antanas Ivančiai

Mes ir mūsų draugai Aušra ir Viktoras (na ir prie mūsų prisijungę kiti 5 keliautojai) likome sužavėti šia kelione. Tos 15 parų prabėgo kaip vienas ilgas, labai įdomus, turiningas, nenuobodus, pakylėtas laikotarpis. Nebuvo nei nuovargio, nei nepasitenkinimo, nei tuščio laiko leidimo. Pamatėm fantastinę, didžiulę šalį, su senoviniais unikaliais paminklais – kinų siena, terakotinė kariuomenė, rūmai, aikštės, pagodos. Na ir šiuolaikinę besivystančią gražią, švarią, gėlynuose, parkuose skendinčią šalį, kalnus, upes, dangoraižių miestus ir visada besišypsančius žmones. Atrodo, kad mes jiems taip pat patikom, nes vis prašė kartu fotografuotis. Esame nemažai keliavę - Azijoje tai jau trečia didelė šalis, bet tai ką matėm ir kaip tai mums buvo parodyta, tai nepakartojama, tobula. Tai pirmiausiai dėl vadovo iš Lietuvos Vyčio Siliaus. Tas jaunas žmogus turi nepaprastus sugebėjimus būti su pirmą kartą pamatytais gerokai už jį vyresniais žmonėmis betarpiškas, savas, pasakoti ir rodyti kas tikrai gali būti jiems įdomu, turėti kantrybės ir su kiekvienu išsiaiškinti. Na, o jo žinios apie Kiniją ir ne tik, bendravimas su gidais ir vietiniais jų kalba, dėl ko į mus  buvo visai kita reakcija, jie aiškino, kad mes jiems patikom, na, o jie mums taip pat. Daug matėm, manau dar ir dėl to, kad buvo viskas numatyta iki smulkmenų -  viešbučiai miestuose patogiose vietose, galima buvo pėstute ar pavažiavus metro papildomai vakarais aplankyti  krantines, parkus, turgus, pažiūrėti fejerverkus ar apšvietimus. Gerai apgalvota kiekvienos dienos programa, viskas pagal grafiką, na ir pasiūlyti papildomai aplankyti objektai, spektakliai. Apart miestų didybės ir grožio, nepaprastą įspūdį padarė  Guilino apylinkės – kalnai, tarpekliai, mažumų gyventojai, ryžių apsodintos kalnų terasos, nakvynė kalnuose Džuangų tautelės viešbutėlyje, kepti ryžiai bambukų stiebuose. Anksti ryte iš rūko iškylančiomis kalnų terasomis, “Drakono stuburą”, “Mėnulį ir septynias žvaigždes”. Fotografavomės su vietinėmis Jao tautos gyventojomis, kurios niekada nekerpa plaukų, o gražiai vynioja apie galvą, na ir visa kita nepakartojama. Valgėm pietus - vakarienes tik jų skanų, įvairų maistą vietiniuose maitinimo vietose, gėrėm arbatas arbatinėse (jei taip galima pavadinti). Visada gerai jautėmės, turėjom jėgų pradėti naują įdomią dieną. Taigi, ką dabar darom – žiūrim susuktą filmą (stengėmės kiek įmanoma viską užfiksuoti), rodom draugams, kaimynams, pažįstamiems, visiems rekomenduojam pamatyt ir patirt tai savo akim. Na, ir geriausi atsiliepimai apie kelionių organizatorių Travel Planet ir rekomendacijos keliauti su jų žmonėmis. Labai ačiū Gabrielei, o dar labiau Vyčiui Siliui. Jiems geros kloties gyvenime,  naujų įspūdžių ir pasiekimų.

Indonezijos egzotika

Ilona Kalasauskaitė

Galbūt vienintelis dalykas jungiantis visas mūsų aplankytas vietas - tai vietinių žmonių svetingumas, nuoširdumas bei jų mokėjimas džiaugtis.

Kiekvieną kartą grįžus iš kelionės, išgirstu tą  patį  klausimą - kas patiko labiausiai ar kas paliko didžiausią įspūdį?  Labai nemėgstu jo, tačiau kaskart bandau kažkaip suktis ir „išspausti iš savęs  tą vienintelį  ir nepakartojamą įspūdį". Grįžusi iš Indonezijos nutariau to nedaryti - gi negalima lyginti nepalyginamų dalykų. Kiekviena  Indonezijoje  aplankyta sala (kelionės metu aplankėme  net aštuonias) - tarsi atskiras pasaulis su savo istorija, kultūriniu paveldu, gamtos turtais, tradicijomis, papročiais, skiriasi netgi vietinių  sudėjimas ir veido bruožai.  Ir kaip  palyginti Džavą  su jos kultūros paveldo šedevrais Borobuduru ir Prambananu su oranžiniais miško žmonėmis orangutanais Boreneo saloje, ar  makabriškuosius laidojimo papročius Toraja slėnyje Sulavesyje su didžiausiais pasaulio driežais Komodo saloje. O kur dar  gamtos didybė žaliojoje  Flores saloje, romantiškoji Angelo sala  su nepakartojamo grožio koraliniu rifu, budistiškoji Bali su nesibaigiančiomis šventyklėlėmis... Galbūt vienintelis dalykas jungiantis visas mūsų aplankytas vietas - tai vietinių žmonių svetingumas, nuoširdumas bei jų mokėjimas džiaugtis. Taigi, man patiko viskas!  Ir visiems, kurie nori patekti į visai kitą pasaulį, patirti daug naujų įspūdžių ir puikiai pailsėti, drąsiai rekomenduoju – važiuokite į Indoneziją su Travel Planet ir tikrai nenusivilsite!

Kinija su specialistu

Elvyra Daubarienė

Ačiū už puikiai suorganizuotą kelionę, už siurprizą - skanią vakarienę, firminę pekino antį ir muzikinį vakarą gražioje aplinkoje.  Kelionės vadovas Vytis super - 100 balų. Kinija nustebino savo kalnų grožiu, žmonių nuoširdumu, miestų ir gatvių švara, arbatų laukais... Viskas labai patiko. AČIŪŪŪ :)

Kinija su specialistu

Kristina Strasevičiūtė

Vienas malonumas keliauti su šio krašto žinovu, kuris sugeba įgyvendinti kiekvieno keliauninko svajones: ar tai būtų Pekino hutongai, ar Šanchajaus Nanjing šviesų gatvė, ar šilkai ir perlai... 

Norėčiau padėkoti visiems, kas prisidėjo prie kelionės į Kiniją organizavimo. Ši kelionė tikrai pralenkė mano lūkesčius. Visas numatytas planas buvo įvykdytas, o kiek dar subtilybių sužinojome Vyčio dėka. Vienas malonumas keliauti su šio krašto žinovu, kuris sugeba įgyvendinti kiekvieno keliauninko svajones: ar tai būtų Pekino hutongai, ar Šanchajaus Nanjing šviesų gatvė, ar šilkai ir perlai... Vytis viską mums (o kartais ir mus) surado ir parodė. Kinija, kuri man dar visai neseniai atrodė grėsminga šalis, dabar tapo daug artimesnė. Supratau, kiek mažai apie ją žinojau. O ir žmonės labai simpatiški, ir maistas skanus, ir istorija bei kultūra be galo sena ir turtinga. Aišku, tai buvo tik labai trumpas, tačiau be galo praturtinantis prisilietimas prie nepažįstamo pasaulio. Dviejų savaičių bėgyje jau ir lazdelėmis įgudome valgyti, ir susikalbėti lietuvių-kiniečių kūno kalba :) Dabar tebegyvename prisiminimais apie Kiniją, klausomės jų muzikos, verdame arbatas (žalioji Drakono Šulinio arbata pirmauja pagal atliktas apklausas), keičiamės fotografijomis, planuojame eiti kinų kalbos kursus ir rengti arbatos ceremonijas draugams. Ir, žinoma, jau svajojame apie kitą kelionę į Kiniją galbūt po metų kitų, kurios metu lankysime Guangzhou, Guiliną, Čengdu pandas, Amdo, Hong Kongą ir dar daugiau... Keliautojų svajoms sienos neegzistuoja! Ačiū, 謝謝,

Japonija rudenį

Reda Žiobakienė

Ką radome? Ypatingą dvasią, nuostabią ramybę, kuri puikiai dera su megapolio ritmu. Žmonių nenusakomi srautai, bet niekas tavęs nepastums, pasitiks malonia šypsena ir nusilenkimu. Mums, kelioms savaitėms ištrūkusiems iš konkurencijos, rutinos, nerealaus tempo, tai tapo pagrindiniu atradimu. 

Nedidele draugų kompanija su Travel Planet pagalba spalvotą rudenį keliavome po Japoniją. Ko tikėjomės? Puikios kelionės organizacijos, nes jau esame keliavę su Travel Planet. Modernių technologijų šalies su neoninėmis reklamomis ir dangoraižiais, gražiomis, nuolankiomis ir labai stilingomis moterimis, ryškiu anime stiliaus jaunimu, šalia - senoviniai namukai riestais stogeliais su popierinėmis slankiosiomis durimis, neapsakomo  grožio ir spalvų sodai, ryškiaspalviai medžių lapai, Fudži ugnikalnis snieguota viršūne, traukiniai - kulkos, blizganti švara, ypatingas maistas, ir savaime suprantama- geišos. Dar - daug šventyklų, per daug šventyklų... Ką radome? Ypatingą dvasią, nuostabią ramybę, kuri puikiai dera su megapolio ritmu. Žmonių nenusakomi srautai, bet niekas tavęs nepastums, pasitiks malonia šypsena ir nusilenkimu. Mums, kelioms savaitėms ištrūkusiems iš konkurencijos, rutinos, nerealaus tempo, tai tapo pagrindiniu atradimu. Dar - rafinuotą maisto kultūrą su gausybe labai mažais kiekiais gražiuose induose pateikiamų patiekalų, kurių viršūnė - šviežia žalia žuvis. Mažas jaukias užkandines, kur susėdus ant demblio, buvo malonu pasikapstyti po savo ir kitų sielos gelmes. Dar - stiliaus ir mados meką. Dar - kalnus su karštomis versmėmis, jaukiomis šventyklomis. Beje, šventyklų buvo lygiai tiek, kiek reikia, nes kiekviena jų - visiškai unikali ir ypatinga. Atradimas - kelionės vadovas Kęstutis, Japonijos mylėtojas ir žinovas. Reta sutikti tokio brandumo jauną žmogų, kuris girdi kiekvieną. Kurio intelektas ir dvasingumas stebina. Kuris tampa lyderiu be tam būdingo šurmulio.Neabejotinai jo dėka Japonija mums tapo tokia ypatinga.

Japonija rudenį

Raimonda Kulberkienė

Man pasisekė jau antrą, ar – tik antrą kartą keliauti su „Tavel Planet“. Darau išvadą, kad šios kelionių agentūros gidai –tikri savo specialybės „Aukso grynuoliai“. Ieva Rutė mus lydėjo į pasirinktą „pasaulio kraštą“ -  Japoniją. Mes važiavome lapkritį, kai sakuros tikrai nežydi, bet kaip kompensacija – visomis vaivorykštės spalvomis pasipuošusi gamta taip, kad ne vienam „apsuko protą“,  pavergė širdį.  Kelialygių  miestų ir šiuolaikinių technologijų išpaikinta Japonija mus stebino ne tiek savo pažanga, kiek klevų radonumu, ginkmedžių geltoniu, auksiniais persimonų ir mandarinų sodais. Mus džiugino rudenį turistais neišlepintų japonų dėmesys, kurie kaip vienas tvirtino žiną Lietuvą, nuoširdžiai lankstydamiesi dėkojo, kad džiaugiamės jų spalvinga gamta, įspūdingais dangoraižiais ir  greta jų dvasingomis šventyklomis pasipuošusiais miestais, maloniais žmonėmis, skaniu ir sveiku maistu. Kartais atrodė, kad einame kaip drambliažmogiai porcelianinių žmonių takais, tokie japonai tvarkingi, gražūs, disciplinuoti, susikaupę. Už Japonijos pažintį ir potyrius joje tikrai labai esu dėkinga p. Ievai Rutei.  Tai žmogus su kuriuo, kaip sakoma „galima eiti į karą“. Ji ir energinga, ir drausminga,  ji linksma ir žinanti begalę linksmų istorijų, ji  pakanti keliautojų, atrodo, visai nebūtiniems kelionėje, įgeidžiams, labai atsakinga ir rūpestinga. Ačiū „Travel planet“, ačiū Ievai Rutei.

Vietnamo simboliai

Gita Elijošienė, keliavo maršrutu "Vietnamo simboliai"

Jei nebūtų pasaulyje tiek nuostabių kampelių, kuriuose dar nespėjome pabuvoti, būtinai grįžtume į Viet Nam’ą. Pasiilgstame šypsenų, vaisių, masažų. 

Ne vakar pradėjome keliauti po tolimus kraštus. Bet ši kelionė kažkuo kitokia. Ji ne tiems, kas mėgsta gulėti prabangiuose Turkijos viešbučiuose,  bet ir nėra tokia sunki, kad negalėtų keliauti vyresni ar su vaikais. Tai nuostabi gerų, šiltų ir draugiškų žmonių šalis. Buvo visko: ir traukiniu važiavom, ir autobusu, ir lėktuvu skridom, ir laive nakvynę turėjom. Ačiū Linai, programą pataisė pagal mūsų pageidavimus. Ačiū Tho - nuoširdžiausiam ir simpatiškiausiam, kiek teko keliauti, taip pat ir geriausiam profesine prasme pirmajam gidui. Beje, galimybė keliauti su keletu gidų leidžia pamatyti šalį kitu kampu. Labai džiaugiuosi, kad nusprendėme keliauti per visą šalį – nuo įspūdingosios Sapos su ryžiais apsodintomis terasomis iki Mekongo deltos, su begaline mangų, ananasų ir kitokių vaisių gausa ( net ryžomės paragauti smirdųjį durianą ir dabar jau pritariam vietnamiečiams, kad tai visų vaisių karalius). Didžiausią įspūdį paliko, be abejonės,  Ha Long įlanka. Laivas, kuriame turėjome kajutes su balkonais, lėtai plaukė, pateikdamas mūsų akims vis gražesnius vaizdus. O dar gurmaniška vakarienė – penas ir akims ir skrandžiui :). Jei nebūtų pasaulyje tiek nuostabių kampelių, kuriuose dar nespėjome pabuvoti, būtinai grįžtume į Viet Nam’ą. Pasiilgstame šypsenų, vaisių, masažų. Lepinam artimuosius vietnamietiškomis salotomis, sriuba ir suktinukais (per keletą maisto ruošimo pamokėlių Hoi An’e, jau įvaldėme jų gamybą :). Ir vis dar pasapnuojame Sapos terasas ar Ha Longo drakoną, uodega barstantį salasJ Manau, dar ne kartą pasirinksime Travel Planet - mums patiko jų kokybės ir kainos santykis. Ir tik dabar įvertinome malonumą keliauti nedidele grupe (mūsų buvo 8). Iki pasimatymo kitoje kelionėje :)

Izraelis, šventoji žemė

Vidija Bublevičienė

Ačiū širdingai kelionių organizatoriui "Travel Planet" ir asmeniškai Gabrielei už pasiūlytą kelionę į Izraelį, į Šventąją žemę. Jau seniai norėjau aplankyti tą šalį. Jūs ne tik išpildėte norą, bet ir su kaupu pateisinote lūkesčius. Visą kelionės laiką buvome globojami ypatingos "trijulės" - jūsų, kelionių vadovės Daivos ir vietinio gido Radžai. Labai sušildė jūsų atvykimas į oro uostą mūsų palydėti. Daivutė - išskirtinė mergina: švelni, atidi, jautri ir stebinanti žinių apie Izraelį gausa. O apie gidą Radžai būtų galima kalbėti atskirai, šis bebaimis karo žurnalistas mums suteikė absoliutų saugumo jausmą. Labai džiugino nedidelė mūsų grupė - malonu buvo, kad sutapo interesai ir tikslai. Jūsų paslaugomis naudojamės ne pirmą kartą. Kai aplink daug netikrumo, netikslumo ir nesąžiningumo, džiugu, kad "Travel Planet" labai patikimas kelionių organizatorius, kur kelionės labai apgalvotos, įspūdingos, patikimos. Ačiū!

Peru: Klasika ir Džiazas vienos kelionės metu

Viktorija Klepšienė

Jei manęs paklaustų, kokia buvo pati geriausia kelionė, tai net nesusimąsčiusi atsakyčiau – Peru. Ir ne tik todėl, kad pati šalis tikrai fantastiškai žavi. Prie šio įsitikinimo daug prisidėjo ir tai, kaip buvo suorganizuota kelionė. Ir visai nesvarbu, kad skristi reikia parą, kai tave pasitinka vidury nakties su plačia šypsena svetimoje šalyje. Kai turi laiko ne  vien pamatyti planuotus objektus, bet ir papildomus. Kai vadovas per kelias dienas pažįsta tave kaip "nuluptą" ir sugeba pasiūlyti tai, kas tau tikrai įdomu ar skanu. Kiek teko keliauti su agentūromis, tai didžiausia bėda buvo gidas arba vadovas. Ir dažniausiai todėl, kad jis tiesiog dirba savo darbą, bet nesimėgauja tuo. Kelionėje į Peru buvo nemažai situacijų, kai Žydrė kartu su keliautojais mėgino naujus dalykus, ir kiekviena diena ne tik mums, bet ir jai buvo naujas nuotykis. O kur dar įvairios transporto rūšys... Smagu buvo su vietiniais važiuoti vietiniu autobusu, pakalbėti su brazilais laive Titikakos ežere, žavėtis pastoviai besišypsančiu autobusiuko vairuotoju, kuris bėga prie durų, kad paduotų tau ranką, arba pašokti traukinyje, keliaujančiame į Cusco.  Jau metai praėjo nuo kelionės, bet įspūdžiai neblėsta. Ir dabar gyvenu tik ta mintim, kaip sulaukti kitos kelionės, kuri tikrai bus su „Latino travel".

Peru: Klasika ir Džiazas vienos kelionės metu

Rasa Tinginienė

Nuo vaikystės svajojau apie Peru ir tvirtai žinojau, kad tik laiko klausimas kada ten nuvyksiu.Taigi, kai tik dienos šviesą išvydo „Latinotravel“, neliko abejonių - kaip, liko tik klausimas – kada :). Tarp artimųjų ir draugų nesusiradusi kelionės draugo(-ės), dideliam šeimos šokui pati viena išsiruošiau į „misija Peru“ 2012 balandį... Pirmas pliusas – kaina, ne paslaptis, kiek Lietuvoje tolimos kelionės kainuoja :), taigi per „Latinotravel“ 3 savaitės su lėktuvo bilietais – 9 900 Lt.... Žinant, ką siūlo mūsų turizmo agentūros... Kelionės trukmės ir kainos santykis mane žiauriai tenkino, ypatingai patraukliai atrodė, kad kelionė bus  individuali, mūsų „keliauninkų“, be palydovės Žydronės, bus tik 4 asmenys. Viešbučiai mane stebino ir džiugino nuo pat pirmos kelionės dienos Limoje. Įsivaizduokite: paima iš oro uosto, atveža į Limos senamiestį, ir patenki į kažkokį ispaniško stiliaus viešbutuką su gigantiškomis medinėmis raižytomis durimis ir masyviais sraigtiniais laiptais, dar ant sienos prikabinėta milijonai  „monalizų“ ir kampuose prikaišiota „dovydų“ skulptūrų, „ale“ krištoliniai sietynai, kvepia kiču, bet užlipus į trečią aukštą, aikteliu iš netikėtumo – patenku į žydintį sodelį (3 aukštas!) vaikšto vėžliai, kiurkso povo šeimyna, ant  apgraužtų gipsinių skulptūrų tupi pusmetrinės papūgos, lyg viso to būtų maža, prieš akis šv. Pranciškaus vienuolyno kupolai... Limos viešbučio (atrodo, vadinasi „Espana“) mirsiu, bet neužmiršiu :) ....Visoje kelionėje parinkti viešbučiai buvo su „cinkeliu“: nekomerciniai, šeimyniniai, vienas su baseiniuku, kitas su „charizmatišku“ šeimininku, o ko vertas  viešbutis Kuske : kambaryje tikra inkų siena :)! Maršrutas: manau, kad pati nebūčiau geriau suorganizavusi, pamačiau viską, kas privaloma ir dar 10 kartų daugiau :). Transportas: maloniai nustebino. Šalis yra skurdi, tačiau viešasis transportas yra puikiai sutvarkytas: tarpmiestiniai autobusai ”lux’o klasės” su palydovais, tenka važiuoti ~ 5 valandas, o atneša  pavalgyti ir pagerti. Turėjome 5 vidinius skrydžius, tačiau neigiamas emocijas paliko tik skrydis į džiungles, skrydis buvo trumpas, apie1 val., bet lėktuvas buvo nesutvarkytas – šiukšlinas ir neveikė tualetas (tiksliau veikė, bet vanduo nenusileido :)). Vienas skrydis truko tik 35 minutes, bet per jas kompanija  sugeba ir suspėja keleivius pamaitinti, pasiūlyti kavos, arbatos ir vynelio...:) Vat taip! Kelionės “vadovė-palydovė” panelė Žydronė man tiko-patiko “žiauriai”. Mūsų “ketvertukas” buvo sužavėtas jos atsidavimu, žiniomis bei rūpesčiu. Per 3 savaites man  nei vieno kartelio nepasijautė, kad žmogus dirbtų  “valdiškai” – atvirkščiai, nuo pat pirmos dienos iki paskutinės minutės jaučiausi saugi. Peru – įspūdinga šalis, šilti žmonės, nereali gamta (vandenyno pakrantė-dykuma, kalnai-Andai bei lietaus miškas-džiunglės, Kolkos kanjonasir t.t.) ir senųjų civilizacijų palikimai (Naskos brėžiniai, Maču Pikču, Šventas inkų slėnis) – neveltui mano širdis ten „rovėsi“... Palikusi gabalėlį širdies Peru ir grįždama Tėvynėn, jau lėktuve žinojau, kad su „Latino travel“ keliausiu vėl... :) Geresnio įvertinimo kelionės organizatorius negali tikėtis, ar ne ?

Meksika, Gvatemala, Belizas: Majų paslaptys, indėniški kaimai ir Karibų pakrantė

Rita ir Vidmantas Gibavičiai

Mums "LatinoTravel" organizuota kelionė po Meksiką, Belizą, Gvatemalą iki šiol pati "pačiausia". Tai, kad egzotiškos šalys – lyg ir savaime suprantama. Tai, kad gali pasvajoti apie kokį naują norą, pavyzdžiui, žvejybą, ir jis kaip pasakoje išsipildo – nuostabu (ypač lanksti programa, pritaikyta kiekvienam turistui). Tai, kad net ten gali keliauti "atsipūtęs" – yra kas už tave galvoja (žinoma, Žydronė) – fantastika. Maloniai stebino Žydronės atsakingumas: puikiai parengtas maršrutas, dalykinė kompetencija, kvalifikuotai sprendžiami organizaciniai klausimai, labai šiltas žmogiškas santykis su kiekvienu keliautoju. Ir tai tik kai kurios detalės, bet jos sukūrė visumą – puikų kelionės mikroklimatą ir neišdildomus įspūdžius apie lankytas šalis.Linkime ir toliau taip mylėti savo darbą, žmones ir "išaugti dar ne vienus marškinėlius".

Peru: Klasika ir Džiazas vienos kelionės metu

Kęstutis ir Aušra Miškiniai

​Keliauti su Žydre buvo tikras malonumas. 2012 m. balandžio mėnesį su „Latino travel“ keliavome po Peru. Seniai norėjome aplankyti šią egzotišką šalį ir buvome nemažai apie ją prisiskaitę, apsiklausinėję jau keliavusius. Girdėjome, kaip keliautojai iš Lietuvos nuo suretėjusio kalnų oro duso ir alpo, kaip jiems aukštikalnėse plyšdavo galvos ir kt. Su Žydre neigiamų potyrių nepajutome, išvengėme sveikatos problemų, nes kelionė buvo suplanuota ypač  protingai. Kasdien ar kas kelias dienas pakildavome sąlyginai nedaug,  niekur neskubėjome, o kai pasiekėme beveik 5000 m aukštį, jau buvome spėję gerai adaptuotis prie aukštikalnių. Reiktų pabrėžti, kad Žydrės pasiūlyti maršrutai ir pažintiniu-emociniu požiūriu suplanuoti puikiai. Pradedama nuo įspūdingų, bet ne pačių žymiausių objektų, laipsniškai pamatai vis įdomesnius ir įspūdingesnius, rodos, ką dar gali pamatyti įdomiau, kol pasieki visko viršūnę – Maču Pikču. Tada atoslūgis, nedidelis šokas arba visiškai naujas potyris džiunglėse ir, galiausiai, tridienis poilsis prie jūros. Ten ir mėgaujiesi jūros malonumais, ir permąstai, ką matęs bei patyręs. Viskas taip natūralu, lengvai „suvirškinama“, nes Žydrė labai puikiai, neperkraudama faktais papasakoja viską, ką matome, susieja tai su turtinga istorija. Tad trys savaitės kelionėje prabėgo kaip akimirksnis. Nepajutome nei trylikos skrydžių sunkumo, nei pervažiavimų autobusais nepatogumų, nei traukinių monotonijos. Vadyba kelionėje nepriekaištinga, visur suspėjome laiku, viską, ką planavome, pamatėme, bendravimas buvo natūralus ir lengvas, Žydrė puikiai prisitaikė prie mūsų poreikių. Geras šalies suvokimas, mentaliteto ir Peru kultūros bei ispanų kalbos žinojimas padėjo pajusti šalies grožį ir savitumą. Keliauti su Žydre tikrai verta, nes už sąlyginai nedidelius pinigus gauni neišblėstančius įspūdžius visam gyvenimui. Mudviem jau virš 50, tikrai įdomesnės kelionės nebuvome turėję, nors esame nemažai pakeliavę. Rekomenduojame visiems, nesigailėsite. Jei tik susitaupysime, su Žydre keliausim vėl.

Meksika, Gvatemala, Belizas: Majų paslaptys, indėniški kaimai ir Karibų pakrantė bei Argentina: Meilė ir Žavesys

Diana Ročienė

Su ,,LatinoTravel" ir Žydre ,,draugavau" du kartus. Keliavome kartu po Meksiką-Gvatemalą-Belizą ir Argentiną. Šias keliones pavadinčiau labai jaukiomis, stilingomis (nežinau ar šie du žodžiai taikomi kelionių aprašymui, bet kitų atitikmenų neradau :) ir įspūdingomis. Nes labai patiko: - kruopščiai apgalvoti ir gerai laiko atžvilgiu suplanuoti maršrutai, išskiriant ir aplankant tai, kas svarbiausia (gamtos, architektūros, vietinės kultūros atžvilgiu ir t.t.).  Taip pat smagu, kad į keliones įtrauktos ir turistų minių ,,nenuvaikščiotos“ vietos, kurias pati Žydrė ,,atrado" savo ilgų klajonių po Lotynų Ameriką metu; - jaukūs, vietos koloritu ,,alsuojantys", šarmingi viešbutukai (su optimaliu kainos-kokybės santykiu); - mažos keliaujančių grupės, betarpiškas bendravimas ir ilgi vakarojimai nedideliuose, bet vietos publikos pamėgtose vietelėse; - asmeninis Žydrės rūpinimasis viskuo bendrai ir kartu kiekvienu keliaujančiu atskirai, atsižvelgiant ir įsiklausant į kiekvieno asmeninius poreikius ir norus. Tikrai sužavėjo nerealus Žydrės sugebėjimas suderinti, atrodo, nesuderinamus skirtingų grupės narių interesus :-) - greitas ir lankstus reagavimas į labai nestandartines situacijas, be kurių dažna kelionė neapsieina (niekad nepamiršiu naktinių sabatistų barikadų Meksikoje :) ir mūsų naktinio žygio per kaukėtų ginkluotų vyriškių minią!); - asmeninė Žydrės charizma, kurios kaip sakant ,,už jokius pinigus nenusipirksi"! Nuoširdžiai rekomenduoju visiems, kurie norėtų pamatyti tą pasaulio pusę, ir pati rezgu galvoje planus dar ne kartą ,,padraugauti“ :).

Peru: Klasika ir Džiazas vienos kelionės metu

Violeta Domkuvienė

Po  kelionės į Peru supratau, kokia turi būti tobula kelionė. Dabar žinau, kaip norėsiu keliauti ateityje, žinau, kad su gide Žydre atsisveikinu trumpam. Kuo ši kelionė skyrėsi nuo kitų? Nuoširdumu, profesionalumu, ramumu. Joje nebuvo skubėjimo, formalaus bėgimo nuo objekto prie objekto, erzelio, nepatenkintų veidų, ko paprastai neišvengiamai pasitaikydavo kelionėse su kitais gidais. Su Žydre keliavome neskubėdami, nevaržydami savęs laike, mėgaudamiesi pačiu buvimu, visur suspėdami, ir netgi vadinami ,,nukrypimai nuo kurso" neįnešdavo jokio chaoso į mūsų kelionę. Kelis atsiradusius nesklandumus (atšaukta viešbučio rezervacija) gidė išsprendė taip ramiai, operatyviai ir pačiu geriausiu variantu, kad mes net nepajutome, o sužinojome tik gerokai vėliau. Žydrė pasižymi didžiuliu, stebinančiu žinių bagažu bei mokėjimu jas perteikti. Unikalus sugebėjimas taip įdomiai pasakoti net ir ,,sausesnius" istorinius faktus, įpinant juos į įdomias istorijas, padavimus – tiesiog išsižioję klausydavomės jos pasakojimų apie visą Pietų Ameriką bei apie Peru. Į visus mūsų klausimus gaudavome išsamius atsakymus. Ji kelionėje, rodos, ir nedirba - tiesiog keliauja kartu. Tai rodo ypatingą profesionalumą, juk visada sakoma - genialu, kas paprasta. Labai geras kainos ir paslaugų santykis, puikiai sudarytas maršrutas. Profesionaliai atsižvelgta į adaptacijos prie aukščio poreikį, kas padėjo išvengti vadinamos ,,kalnų ligos".

Peru ir Bolivija

Rasa Zygmantaitė

Noriu padėkoti jums už puiku keliones organizavimą, profesionalumą, puikų šalies (Peru) bei savo publikos (lietuviškos) pajautimą. Asmeniškai man jūsų informacijos buvo net per daug, betgi esu tikra, kad kitiems Lietuvos keliauninkams, kurie ne taip dažnai skraido, būtent šito ir reikia. Kaip toj garsioj reklamos frazėj - apie viską pagalvota. Labai gerai, kai žinai, ko tikėtis. (Tarp kitko, man mano ispanų kalbos labai prireikė ir beveik visose situacijose pakako, nors kartais, kai sutikdavau angliškai kalbantį ir būdavau ypač pavargusi, pereidavau į anglų.) Labai prašau, „neužaukite“, nepakeiskite stiliaus. Linkiu, kad nepersisotintumėte lietuviškų turistų, kad turėtumėt savo darbe ir keliautojų. Ypač tokiu, kurie lengvai sugeba „peršokti“ į kitą kultūrą ir ja žavėtis be jokios kritikos. (Na, žinot, kartais pasitaiko tokių, kurie mano, jog vien europietiška kilmė jiems leidžia į kitus žiūrėti iš aukšto...) Linkiu tuo pačiu, kad Lietuvoje butu kuo daugiau atviros dvasios žmonių, kad tokių susidarytų kritinė masė, galinti pakeisti mūsų dvasini „orą“ ir atsispirti visokiems išorės „blogo oro nešėjams“.

Peru ir Bolivija

Eglė ir Gediminas Kundrotai

Dar kartą norim padėkot už pačią įdomiausią, turiningiausią kelionę. Dar visai nesusidėliojo visi įspūdžiai į savo vietas, bet tikrai galim pasakyt, kad tokių Kelionių Vadovų, kokia esi Tu, Žydre, - tikrai nedaug. Visada ir visiems galėsim rekomenduot Tave ir tavo keliones. Dar kartą ačiū!

Kolumbija ir Meksika-Gvatemala-Belizas

Rita ir Zenonas Maskolaičiai

Svarbiausia, kad Žydrė visada atvira keliautojų norams, pomėgiams, o kai ji tai supranta, tada neriasi iš kailio, kad svajonės virstų realybe. 

Keliavome su Žydrone du kartus po beveik 3 savaites - KOLUMBIJA pernai ir MEKSIKA-GVATEMALA-BELIZAS šįmet. Po kelionės į Kolumbiją mums liko šviesus, džiugus, spalvotas ir “skanus” įspūdis. Kodėl gi daugelio, net ir patyrusių keliautojų pavojinga laikoma šalis taip sužavi? Vakar užverčiau paskutinį G.G. Markeso autobiografinės knygos puslapį. Tie laiku neatlikti namu darbai tik dabar ir leido sudėlioti viską, ką pamačiau, pajutau ir patyriau šioje šalyje ir dalinai atsakyti į klausimą, kuo sužavi Kolumbija. Apart gausybės laiškų, parašytų mintyse po šios kelionės vadovei ir grupės bičiuliams, ryžausi atviram laiškui būsimiems keliautojams. Savo įspūdžius mūsų grupė išsakė vieni kitiems paskutinės vakarienės spalvotoje Kartahenoje metu (ačiū Vidui ir Rasai už surastą nuostabų seviches restoranelį), po to dar jaukiame ir giminiškame susitikime, kai visi vilniečiai, nepaisant atstumo ir žiemos, atlėkė 2 dienom į pajūrį… Kiekviena kelionė prasideda daug anksčiau, nei pakyla lėktuvas ar tu pajudi iš savo kiemo. Jai ruošiamės ne tik sukraudami į lagaminą patogius batus, nesiglamžančius drabužius ir t.t. Kelionei pradedi ruoštis prieš metus, pusę ar keletą mėnesių… Galvoje dėliojasi perskaitytos knygos, matyti filmai, straipsniai apie šalį, jos žmones - t.y. namų darbai. Čia kaip tame Dž.Londono posakyje “keliai, kuriuos mes renkamės, yra mumyse...” Tada, dardant 8 val. nelabai puikiais Kolumbijos keliais į Monposą link Magdalenos salos, nebus nuobodu, nes antrą ar trečią kartą skaitinėsite Markeso "Šimtas metų vienatvės", o pamatę rodyklę ARAKATAKA, šauksite, kad suktų atgal ir važiuotų į ją, nes ten gyveno su savo seneliais G.G. Markesas... Tada auksinės žuvelės Markeso senelio namuose, gausybė naktinių puodelių ir hamakai kambariuose ar didelis migdolų medis kieme bus ne tik paprasti daiktai... Pasiplaukiojimas senoviniais laiveliais Magdalenos upe, pilna hiacintų salų nuneš į magišką ir tolimą Markeso vaikystės pasaulį. Tada Bogotos gatvėje užrašas ant namo ”Botero muziejus” tave nuves į žymaus Kolumbijos dailininko, kuris visą gyvenimą piešia tik storulius, pasaulį, o namai, gatvės, daiktai tavo galvoje atgis kitom spalvom ir skambesiu. Nors tai nebuvo kelionė Markeso gyvenimo keliais, Žydrė pritarė mūsų norams, nes suprato, kad sergame ta pačia liga - smalsumu... Autobiografinę G.G. Markeso knygą rekomenduoju perskaityti visiems, vykstant į Kolumbiją (o po kelionės bus smagu perversti dar karta). Kitas jo knygas taip pat. Aišku, kelionėse su Žydre, tu gauni VIP paslaugas (žinių, vietovių, bendravimo prasme), boutique ir exclusive vaizdus, siurprizus... Net man, labai įnoringai ir priekabiai keliautojai, viskas tiko ir patiko (ačiū ir grupei). Tačiau vadovas mūsų nepažįsta, negali įtikti kiekvieno skoniui ar norams, todėl pirmiausia mes patys turime žinoti, ko norime iš kelionės. Norėčiau pabrėžti, kad keliaujant maža grupe, Žydrė randa bendrą kalbą su kiekvienu, atsiradusias problemas ramiai, be panikos, su jai įprastu racionalumu ir humoru visada išsprendžia. Svarbiausia, kad Žydrė visada atvira keliautoju norams, pomėgiams, o kai ji tai supranta, tada neriasi iš kailio, kad svajonės virstų realybe. Ir ji kelionėse padaro ne tik tai kas priklauso pagal planą ar mūsų sumokėtą kainą, o dažnai ir daugiau. Nes ją, kaip sakoma ”veža” keliautojų smalsumas ir geranoriškumas. Bet turime ir patys ruoštis kelionei. Žydronė duoda sąrašą filmų, knygų, straipsnių, t.y. namų darbus, kuriuos tikrai reikia atlikti. Savo pačių labui. Ačiū mūsų kelionės optimistei Rūtai, kad ji parekomendavo nuostabią Markeso knygą "Gyvenk, kad turėtum ką papasakoti". Tai Kolumbijos 70 metų istorija, nuostabiai papasakota garsiojo rašytojo. Tada pradedi suprasti kodėl ši šalis užburia: pimiausia žmonės, kurie nuo senų laikų vakarais šoka (salsos sostinėje Kaloje, KAS VAKARĄ KAVINĖSE, BARUOSE VYKSTA ĮVAIRAUS AMŽIAUS ŽMONIU ŠOKIAI!). Nieko nestebina, kai anūkas su močiute ateina Į KLUBĄ ir šoka salsa! Kolumbiečiai ištisom giminėm groja bandonija, dainuoja prie kavos ar vyno taurės, labai jautrūs ir gabūs menui, grožiui, gana išsimokslinę, išdidūs, bet draugiški, drąsūs. Nė karto nebuvo situacijos, kad už foto paprašytų pinigų - jie padėkoja už parodytą dėmesį. Patys kolumbiečiai mus dažnai kvietė kartu įsiamžinti fotografijose, šokiuose visą vakarą šokdino... Svečias jiems - laimė, šventė. Nuostabi ir labai įvairi gamta, nes šalis didelė. Šiaurinę pakrantę skalauja smaragdinė Karibų jūra su baltais smėlio paplūdimiais, o gilumoje - virš 2 km aukščio kalnai, džiunglės, dykumos.. O Taironos nac. parke pamatėme net tikrus mažiukus taironų genties indėnus, nusileidusius iš kalvų prie Ciudad Perdida (Prarastojo miesto). Labai džiaugiuosi, kad likau avantiūristė ir neklausiau aplinkinių nuomonės dėl nesaugumo šalyje. Juk eiti į kai kuriuos kvartalus Barselonoje ar Paryžiuje irgi GALI BŪTI nesaugu... Tiesiog pasitikėjome dar didesne avantiūriste ir nuostabia keliautoja, drąsia moterimi, stipriu visom prasmėm kareivėliu su šilta, labai sąžininga, atvira naujovėms, pasauliui ir mūsų norams, širdimi. Be Žydrės niekada gyvenime (mums jau greit 60!) nebūčiau sėdusi pirmą kartą ant arklio (na, ne žirgas jis buvo, nuvargintas turistų, bet...), nėrusi į atvirą jūrą panardyti su rykliukais (kad ir mažais) ir dideliais vėžliais Belize, nuostabaus grožio saloje, skridusi mažu 6 vietų lėktuvėliu prie žydinčios spalvotos upės Kolumbijoje. Žydrė savo drąsa ir avantiūrom užkrėtė visus, nepaisant amžiaus (o ji niekada to ir neakcentuoja). Už tai, kad būdami vyriausi ir toli gražu ne stipriausi, pasijautėme vėl jauni ir drąsus, už nuostabias gimtadienio akimirkas, už tai, kad išsipildė svajonės, kurių jaunystėje negalėjome patirti, dėkojame Žydronei - Celestei ir kelionių bičiuliams.

Peru ir Bolivija

Jūratė Samušienė

Labiausiai patiko, tai kad kelionė buvo taip sudėliota, tarsi koptum laiptais ir kasdien atsiveria vis gražesni vaizdai ir įspūdžiai. Kai atrodydavo, kad jau esi galutinai apstulbusi nuo vaizdų ir potyrių, kita diena vėl priverčia aiktelėti iš nuostabos.

Mintis keliauti į Peru atsirado perskaičius straipsnį GEO žurnale, o apsispręsti padėjo Žydrės knyga "Pietų Amerika". Man tai buvo pirma tokia ilga (3 savaitės) ir tolima kelionė, bet pasiklioviau šia agentūra ir nesigailėjau. Jurgai tai irgi buvo "debiutas". Mes buvome pirma jos grupė, todėl labai noriu jai padėkoti už visas pastangas, už dėmesį, kurį mokėjo skirti kiekvienam ir už kantrybę. Ačiū tau Jurga, kad esi draugiška ir nuoširdi, kad myli tai ką darai ir tuo moki dalintis su kitais. Ačiū tau už smagias salsos šokių pamokas, už nuostabų restoranėlį Kuske, kur valgėme tą nepamirštamą kepsnį, už tavo rūpestį, patarimus ir žinias, kuriomis dalinaisi apie šitą šalį su tokia meile, kad užsibrėžiau išmokti ispanų kalbą. Ačiū už puikiai praleistą laiką... Tavo dėka kelionė buvo tiesiog puiki!!! Žinoma, ir Peru ir Bolivija, abi šalys labai įspūdingos, bet kelionės maršrutas suplanuotas ypač gerai. Čia, esu tikra, reikia dėkoti Žydrei! Labiausiai patiko, tai kad kelionė buvo taip sudėliota, tarsi koptum laiptais ir kasdien atsiveria vis gražesni vaizdai ir įspūdžiai. Kai atrodydavo, kad jau esi galutinai apstulbusi nuo vaizdų ir potyrių, kita diena vėl priverčia aiktelėti iš nuostabos. Be to labai gerai parinktas ekskursijų laikas. Nors kartais teko keltis gana anksti, verta buvo visu 100 procentu. Puikus darbas, Žydre!. Viešbučiai, sąlygos taip pat puikiai parinkti, tikrai pranoko mano lūkesčius. Vienintelis viešbutukas, kur apsistojome vienai nakčiai dykumoje, išsiskyrė "studentiškomis" ar tai "spartietiškomis" sąlygomis, bet nuo to kelionė buvo tik spalvingesnė... o tie terminio vandens baseinai ryte vietoj eilinio viešbučio dušo... suteikė trigubą malonumą. Visiems norėčiau palinkėti tokios kelionių vadovės, kokia buvo Jurga. Nuoširdžiai džiaugiuosi, Jurga, kad darai tai, kas miela tavo sielai ir linkiu tau pačiai kuo geriausios sėkmės! Iki kito susitikimo, Travel planet!

Peru lengvai

Deimantė Ivanauskaitė

Puiki organizatorių komanda!!! Jau tris kartus keliavau su šia agentūra ir kaskart grįžtu sužavėta! Kelionė į Vietnamą buvo pati pačiausia iš visų, kokiose esu buvusi: tiek daug visko pamatėm, patyrėm, sužinojom, kad atostogų vidury net prarandi laiko nuovoką! Maistas Vietname turbūt skaniausias iš visų mano ragautų :) Kas buvo, turbūt pritars, kad Tolikas - geriausias vietinis gidas!! Antroji kelionė buvo į Maroką, kuris sužavėjo spalvų, kvapų ir nuotykių įvairove. Pasivaikščiojimai užburiančiomis miestų gatvytėmis, nakvynės jaukiose riadose, iš kurių nesinori išeiti, naktis po tylutėliu žvaigždėtu dykumos dangumi, mečečių didybė ir spalvos, spalvos... Ačiū Tomui - grupės vadovui ir vertėjui :) Na, o trečioje kelionėje į Peru dar kartą įsitikinau puikiu agentūros organizuotumu, pasikroviau teigiamos energijos iš nuotykių nuo dykumos iki priedžiunglių, aplankiau vieną iš pasaulio stebuklų, palepinau skrandį kulinariniais šedevrais, o svarbiausia - keliavau su beprotiškai linksma kompanija, ir žmogus, kuris nori, padaro daugiau negu tas, kuris gali! Neįkainojamas ačiū Jurgai - už grupės kuravimą, situacijų sprendimą, neišsemiamą energiją ir lankstumą! Nepaisant netikėtumų kelionėse, kurie tik prideda nepakartojamo ir nesuplanuojamo prieskonio (cunamis ir potvynis Vietname, pilvo problemos Maroke, vietinių streikas ir 15 km žygis pėsčiomis Peru), esu be galo dėkinga "Travel Planet" už nuoširdų darbą, už unikalias patirtis ir suteiktą galimybę pažinti pasaulį ir save!!

Marokas

Dalia Mickevičienė

Šauni organizacija, toks jausmas, kad organizavo geriausi draugai ar šeimos nariai :)

Kelionė buvo nuostabi - puikus gidas, draugiški ir įdomūs kelionės draugai, miestai ir kalnai, dykuma ir vandenynas, šaltis ir šiluma, vėjas ir saulė, žodžiu daugybė pojūčių, nuotykių ir spalvų. Tikrai rekomenduosiu jūsų agentūrą, jei kas ruošis į tolimą kelionę.

Kolumbija

Raimonda Kulberkienė

Aš visada galvojau, kad Madagaskaras žalias žalias. Tiesa, žinojau dar ir tai, kad pingvinų tai nėra... O Madagaskaras įvairaspalvis, įvairiapusis - čia ir lietaus miškai, ir savanos, ir kalnai, žydi medžiai, krūmai, gėlės. Čia upės ir upeliukai, čia įvairiarūšiai lemūrai, kurie kriuksi, mykia, rėkia, kurie slapstosi ir gretinasi prie turistų. Čia visur kvepia vanile, čia auga atrodo dangų siekinatys milžinai baobabai... Čia gražūs ir malonūs žmonės, kurie ne tik malagasių, bet ir prancūzų kalba ir nori bendrauti, siūlo vaisius, suvenyrus, o vaikai prašo „Bon-bon“. Kelionė su kelionių organizatoriumi „Travel planet“ ir jos vadove Gabriele neprailgo, prabėgo greitai, nuskambėjo „kaip daina“. Gabrielė su vietiniu gidu Fanu dalino gerą nuotaiką, humorą, o jau vaizdus, garsus, kvapus ir kitus potyrius sėmėmės patys. O grupė susirinko tokia draugiška, kad vietiniams atrodo, kad mes visą gyvenimą pažįstami. Liko tik vienas noras... ir vėl keliauti...

Marokas

Jūratė Samušienė

Sveiki, Travel Planet keliautojai Prieš porą savaičių grįžau iš Maroko. Į tą šalį mane viliojo kalbos apie jos išskirtinį kvapą, skonį, spalvas, turtigą istoriją ir noras suprasti, kodėl tokia spavinga šalis daugelį keliautojų nuvilia. Nebandysiu ieškoti atsakymo, kas trukdo kitiems lietuvaičiams pamilti šį kraštą.. Gal, kad keliavo ne su “Travel Planet” (labai tikėtina priežastis ), gal, kad trūksta laisvo pozityvumo, pasitikėjimo, vidinės šilumos, gal trukdo įgimtas noras viską kritikuoti. Priežasčių gali būti daug… Aš suprantau, kodėl Marokas traukė ir įkvepė tokias asmenybes, kaip tapytoją Jacques Majorelle, politiką Winston Churchill, mados gurų Yves Saint Laurent ir Pierre Berge, režisierių Alfred, aktorę Marlene Dietrich, rašytoją ir keliautoją Tahir Shah ir daug kitų.... Su Travel Planet per 11 dienų pamačiau įvairiapusį ir autentišką Maroką. Dėka Ingos ir Khalid‘o (nuostabi mūsų kelionės vadovė ir nuoširdus vietinis gidas), aš ne tik pamačiau, bet, svarbiausia, pajutau tą šalį. Iš kiekvienos aplankytos vietos parsivežiau ne tik žinias, bet ir labai skirtingus emocinius pojūčius. Kasablaka, Rabatas – judrūs ir moderniški, didingi, bet šalti, kaip prabangus marmuras Hasano šventykloje. Gal todėl, kad ten buvome labai trumpai, man paliko būtent tokį įspūdį.... Fesas – dar viduramžių kvapą vis dar sauganti medina, gatvelių labirintai, mažos ir tamsios amatininkų dirbtuvėles, judrios ir spalvingos prekyvietės, senieji medinos gyventojai, dželabos, skanus gatvės maistas.... Besiblaškydama su savo fotoaparatu, jaučiausi kalta, kad trikdau tų žmonių nusistovėjusią ramybę. Sacharos dykuma – persikinės kopos, mėtų arbata, su horizontu susiliejantis žvaigždėtas vidurnakčio dangus, šilti ir nuoširdūs vietiniai berberai, karavanas, haimos... Čia bandykite pajusti laisvo klajoklio gyvenimo būdą. Ourzazatėje – pajusite Ait Ben Haddou kasbos dvasią, kurioje tik siaura gatvelė skyrė žydus nuo musulmonų, kur šimtmečiais driekėsi karavanų kelias. Tai tvirtybės, tikėjimo ir tolerancijos simbolis. Marakešas – tvarka ir chaosas, ramybė ir triukšmas, arabiška ir europietiška kultūra, viduramžiai ir civilizacija, o naktinė Džema el Fna – miesto teatras po atviru dangumi... Tikrą laisvės pojūtį patirsite Essaouiroje. Tai tikrai ypatingas miestelis – tai Afrikos vėjų, žuvų turgaus, banglenčių, Gnauva muzikos ir naktinių nuotykių oazė. Linkiu visiems keliauti su „Travel Planet“ ir atrasti savąjį Maroką...!!!! Asmeniškai man, tai buvo tik pirmas žingsnis pažintyje su Maroku.... bet jų bus ir daugiau Ačiū Tomui, Ingai, Khalid‘ui, visiems, kurie prisidėjo prie šios kelionės įgyvendinimo ir, žinoma, visiems kelionės draugams!!!

LAUKIAME JŪSŲ ATSILIEPIMŲ

Pasidalinkite su kitais keliautojais tuo, kas nustebino, kas patiko, dėl ko vertėtų apsilankyti konkrečioje šalyje. Jei turite mums pastabų - taip pat parašykite.

    Jūsų el. pašto adresas


    Jūsų telefono nr.


    Pasirinkite dominančią šalį

    Jūsų klausimas apie kelionę ar šalį

    Sutinku su šios interneto svetainės privatumo politika.