Patarimai, kaip susidėti daiktus kelionei

Blogas

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Gabrielė

Rašykite man arba skambinkite tel.:
+370 686 08919

Klauskite

Dalintis:

Kiekvienas dažnai keliaujantis turi savo paslaptis, kas labiausiai praverčia kelionėje ir kaip patogiai viską susikrauti.

1. Vynioti ar lankstyti?

Kai kurie keliautojai yra rūbų vyniojimo fanai – taip daugiau telpa ir mažiau glamžosi. Bet man šis metodas neprigijo, todėl aš esu pakavimo į spec. kubus gerbėja. Man taip patogu atskirti drabužių rūšis, daug lengviau surasti norimą rūbą, o ištraukus vieną - nesuverti viso lagamino. Auštasis pilotažas būtų drabužius į kubus dėti susuktus ir vertikaliai, kaip pataria Marie Kondo.

2. Rūbų pamaina visada kartu

Nesvarbu, ką įsidėsite, svarbu, kad bent vienas švarus rūbų komplektas būtų su jumis rankiniame bagaže. Jis smarkiai padidina tikimybę, kad jūsų registruotas bagažas atskris (galite juoktis, bet patvirtinta praktikoje). Jei skrendate su pora, išskirstykite savo daiktus per abu lagaminus, o atsikeisite sėkmingai juos gavę.

3. Kas lygina drabužius?

Žinoma, paprasčiausia būtų keliauti su nesiglamžančiais rūbais. Dar galima pasiimti kelioninį garinį lygintuvą. O kai kuriose kelionėse raukšlės tiesiog puošia keliautoją ir pakanka kartais drėgna ranka ar dušo garais jas sumažinti.

4. Svarbiausias dalykas

Be skraistės/šaliko keliauti negaliu. Saugo nuo kondicionierių, puošia ir atlieka pačias kitas įvairiausias funkcijas: pasikloti, užsikloti, atsiriboti, apsirengti, paskolinti. Vyrams rekomenduoju taip pat rasti savąjį atitikmenį.

5. Praktiški daikčiukai

Keletas dalykų, kurie praverčia:
Tvirta lipni juosta (suklijuos sulūžusius, atstos pleistrą netikėtoje situacijoje, uždengs nesustojantį kondicionierių ir t.t.).
Nepagailėkite pinigų geriems ausų kamštukams, tie paprasti dažnai nepadeda.
Pilvo reikalų profilaktika – puikios kelionės pagrindas; aš į savo kasdieną įtraukiau ne tik gerųjų bakterijų, bet ir pelyno kapsulių.
Gera pagalvė skrydyje – tai papildomos poilsio valandos, mano mylimiausia Cabeau (ta kur prisitvirtina prie kėdės atlošo); galite jos ieškoti intenete, bet puikiai rasite ir didesniame oro uoste prieš ilgąjį skrydį.

6. Moteriški reikalai

Bent viena suknelė nuspalvins jūsų vakarus po ilgos ir sunkios dienos. Neapsiribokite neutraliomis ir „nesitepančiomis“ spalvomis – ryškūs rūbai pakelia nuotaiką ir daug geriau atrodo nuotraukose. Papuošalus įsigykite vietoje – net jei ir retai juos nešiosite grįžusios, tai daug geresnis prisiminimas, nei vazelė ir skulptūrėlė.

Puikūs atsiliepimai!

2024 Spalio 04 - 2024 Spalio 25

Didysis Indonezijos turas: 6 salos

PLAČIAU

5250 EUR

+ aviabilietas