Kelionių keitimo sąlygos

Svarbu žinoti

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysiu - Gabrielė

Rašykite man arba skambinkite tel.:
+370 686 08919

Klauskite

Dalintis:

Svarbu žinoti - kelionių atšaukimo ir perkėlimo sąlygos

Keliautojų saugumas yra Travel Planet prioritetas, tad atsižvelgdami į Lietuvos Vyriausybės ir Užsienio reikalų ministerijos sugriežtintas rekomendacijas dėl kelionių į užsienį, atšaukiame keliones, suplanuotas iki balandžio mėn. pabaigos ir nemokamai perkeliame jas į 2020 m. rudenį. Taip pat, atsižvelgiant į precedento neturintį koranaviruso COVID-19 poveikį, atnaujiname kelionių užsakymo ir keitimo sąlygas, kurios gali keistis atsižvelgiant į nuolat kintančią situaciją.

Kelionės, suplanuotos iki balandžio 30 d.

Visas keliones, suplanuotas iki balandžio 30 d., perkeliame į kitą 2020 m. datą. Travel Planet komanda kontaktuoja su visais keliautojais individualiai siūlydami kitą datą atsižvelgiant į aviabilietų, viešbučių ir kitų rezervacijų keitimo galimybes. Travel Planet kelionę perkelia be jokio papildomo mokesčio, tačiau gali būti viešbučių kainų skirtumai, aviabilietų keitimo mokesčiai, priklausomai nuo avialinijų ir krypties, taip pat gali būti taikomi datų keitimo apribojimai.

Kelionės, suplanuotos nuo gegužės 1 d.

Kadangi šiuo metu sunku prognozuoti, kas bus toliau, suteikiame galimybę nemokamai keisti kelionės kryptį ar datą atsižvelgiant į aviabilietų keitimo sąlygas ir keitimo dieną galiojančias kainas. Tai reiškia, kad gali būti taikomi aviabilietų keitimo mokesčiai ir kainų (aviabilietų, viešbučių ir kitų trečiųjų šalių) skirtumo priemoka, tačiau suteikiame galimybę rinktis bet kurią Travel Planet organizuojamą kelionę. Kiekvienas atvejis nagrinėjamas atskirai pagal aviabilietų keitimo galimybes, kelionės datą, kryptį ir ekstremalios situacijos aplinkybes.

Kelionės voučeris

Suprantame, kad mūsų pasiūlyta nauja kelionės data jums gali ir netikti, dėl to siūlome lankstų sprendimą – kelionės voučerį, kurį galėsite panaudoti bet kuriai Travel Planet kelionei 12 mėnesių laikotarpyje. Norime pažymėti, kad daugeliu atveju, pinigų grąžinimas nėra įmanomas, nes partneriai, viešbučiai, lankytini objektai ar kiti faktinių paslaugų teikėjai negrąžina sumokėtų pinigų arba gražiną tik dalį sumos taikydami baudas. Kita vertus dauguma jų leidžia perkelti rezervacijas nemokamai arba su minimaliu keitimo mokesčiu (pavyzdžiui keičiant vietinių skrydžių datas).

Tad labai kviečiame dar kartą paieškoti galimybių vykti į kelionę, perkeltą į naują datą arba apsvarstyti kelionės krypties pakeitimą. Jei pasirinksite krypties keitimą, išrašysime kelionės voučerį, kuris galios vienerius metus nuo jo išrašymo datos. Jį galėsite panaudoti bet kuriai Travel Planet kelionei sumokėdami kainų skirtumą, jei toks būtų.

Kadangi situacija yra netipinė, norime patikinti, kad ieškosime kompromiso vadovaujantis Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos (VVTAT) rekomendacijomis ir pridedame nuorodą į oficialią VVTAT poziciją bei turizmo teisės ekspertų nuomonę dėl kelionių perkėlimo/atšaukimo.

Tolimesnės kelionės

Visiems, planuojantiems tolimesnes keliones, suteikiame galimybę rezervuoti kelionę be jokio avansinio mokesčio. Taip pat siūlome pirkti aviabilietus arba, priklausomai nuo krypties, užsakyti viešbučius su atšaukimo/keitimo galimybe tam, kad užsitęsus neapibrėžtai situacijai, galėtumėte atšaukti kelionę ir susigrąžinti visus pinigus.

Saugumo garantas

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad visi mūsų kelionių paketai yra apdrausti kelionių organizatoriaus prievolių įvykdymo laidavimo draudimu, užtikrinančiu vartotojų apsaugą. Tai reiškia, kad jūs susigrąžintumėte pinigus už kelionę, jei dėl tam tikrų aplinkybių ji neįvyktų.

Būsime dėkingi, jei dėl tolimesnių kelionių keitimo nuspręsite situacijai Lietuvoje nurimus, nes šiuo metu skubame padėti į Lietuvą grįžtantiems keliautojams.

Informacija atnaujinta kovo 17 d.