Kelionė į Peru ir Boliviją: senųjų kultūrų takais

2022 Rugsėjo 12 - 2022 Spalio 01
Su lietuve kelionės vadove

Puikiai vertinamas maršrutas

3630 €

+ aviabilietas

Peru – tai šalis, kurioje istorija ir tradicijos lydi, rodos, kiekviename žingsnyje, gausus kultūrinis ir gamtinis paveldas priverčia nustebti net ir daug mačiusius. Per beveik tris savaites Pietų Amerikoje aplankysite klasikines Peru įžymybes ir savo akimis pamatysite vieną įspūdingiausių pasaulio gamtos kampelių – druskos dykumą Salar de Ujuni Bolivijoje.

 • Pamatysite klasikines Peru įžymybes – senųjų civilizacijų perlus, ilgai slėptus nuo lankytojų akių.
 • Iš viršaus pažvelgsite į per šimtmečius dykumos paviršiuje išlikusias Naskos linijas.
 • Aplankysite Titikakos ežere plūduriuojančias nendrines Uros salas.
 • Kalnuose slypintį inkų miestą Maču Pikču lankysite net dvi dienas: kad galėtumėte susipažinti su jo istorija ir pasimėgauti paslaptinga atmosfera.
 • Galėsite grožėtis nepaprastai įspūdingais kondorų skrydžiais.
 • Bolivijoje pamatysite bene įspūdingiausią Pietų Amerikos gamtos kampelį – druskos dykumą Salar de Ujuni.
 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį.

Į KELIONĖS KAINĄ

 • Apgyvendinimas vidutinės ar kiek aukštesnės klasės viešbučiuose (dviviečiame kambaryje, su privačiais patogumais), išskyrus kiek kitokias sąlygas turo į druskos dykumą metu. Viešbučiai atrinkti nesivaikant žvaigždučių, tačiau yra jaukūs (kai kurie turi baseinus, kiti – terasas ar jaukius vidinius kiemelius), švarūs ir dauguma pagal kokybę maždaug atitinka 3 žvaigždutes. Išvykos į druskos dykumą metu nakvynės paprastomis sąlygomis vietiniuose svečių namuose, patogumai bus skirti keliems kambariams, taip pat gali tekti dalintis vienu ar dviem kambariais visai grupei (2 tokios nakvynės);
 • Pusryčiai visuose viešbučiuose. Išvykos į Kolkos kanjoną metu vakarienė svečių namuose, kuriuose nakvosite. Išvykų į Titikakos ežerą metu pietūs Takilės saloje ir Saulės saloje. Turo į druskos dykumą metu pilnas maitinimas;
 • Visos kelionės tarp miestų ir turistinių objektų: vietiniai skrydžiai, vienas pervažiavimas naktiniu autobusu miegamąja klase (iš Naskos į Arekipą), kiti pervažiavimai organizuotu transportu ir autobusais (kaip nurodyta programoje), taip pat pervažiavimas traukiniu Ojantaitambas – Pueblo Machu Picchu ir Pueblo Machu Picchu – Ojantaitambas;
 • Įėjimai į lankytinus objektus bei gidų paslaugos anglų ar ispanų kalbomis (vertimas į lietuvių kalbą);
 • Lydinčio kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos visos programos metu.
 • Tarptautinių skrydžių bilietai;
 • Priemoka už vienvietį kambarį visos programos metu (490 EUR);
 • Maitinimasis kelionės metu (išskyrus pusryčius visose nakvynės vietose ir kitą nurodytą maitinimą);
 • Žvaigždute (*) programoje pažymėti papildomi programos punktai, kurie nėra įskaičiuoti į kelionės kainą;
 • Besilankant antrą dieną Maču Pikču mieste, norintys papildomai kopti į Waina Picchu ar Machu Picchu kalną, turės įsigyti papildomą bilietą, kuris kainuoja 20 EUR (du įėjimo bilietai į pagrindinę Maču Pikču teritoriją yra įskaičiuoti). Pranešti apie šį norą užsisakant kelionę;
 • Papildomos ekskursijos, arbatpinigiai vietiniams gidams ir pan.;
 • Kelionės draudimas.
 • Kelionei po Boliviją rekomenduojama (nėra privaloma) turėti Geltonojo Drugio skiepo pasą;
 • Galimi nedideli maršruto pakitimai (lankomų objektų eilės tvarka ar pan.), įtakoti pasikeitusios situacijos vietoje;
 • Kadangi didelė kelionės dalis yra aukštikalnėse, pirmomis dienomis pakilus į mūsų organizmui neįprastą aukštį (Kolkos regionas), galimi tam tikri sveikatos sutrikimai (galvos skausmas, pykinimas, viduriavimas ir kt.);
 • Kai kurios ekskursijos vyksta kartu su kitomis keliautojų grupėmis (skrydis virš Naskos linijų, išvyka į Titikakos ežerą, turas į Bajestų salas ir kt.).

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

Ir vis dėl to labiausiai ačiū už turiningą ir šiltą bendravimą, pasitikėjimą vieni kitais. Mes buvome komanda su kapitonu ir žaidžiančia trenere Jurga. Kelionė buvo nuostabi, kadangi ją su džiaugsmu prisimename.
Esame vieni iš kelionės į Peru įgulos narių. Su jūsų kompanija dar esame lankęsi Kinijoje. Norime Jums ir Jūsų kolektyvui padėkoti... O ypač Jurgai:
Už nuostabiai suorganizuotą kelionę, kuri veikė kaip šveicariškas laikrodis - viskas laiku, be eilių, saugiai, kavinės geriausios ir t.t.
Kelionė labai gerai suplanuota, atsižvelgiant į altitudes;
Gal ir gerai, kad Jurga mūsų per daug neišgąsdino dėl kalnų ligos, nors simptomus ir rimtus visi jautėme.
Terasų didinga daugybė, kondorų pakilimas... Aikčiojom ir aikčiojom;
Kelionės razina Vaivorykštiniai kalnai ir kaip už 30 solių žmona man užnešė į kalną kuprinę.  5 km aukštyje pasamdėm vietinį su mulu, kopimui į kalną palengvinti, bet gi mulas į kalną nelipa...
Na ir vyšnia ant kelionės torto - Mačiu Pikčiu. Nerealu.
Ačiū, kad atradome pisco sauer (gal klaidingai užrašiau), seviče, jūrų kiaulytes, jūrų gėrybes, šokdintą alpakų patiekalą ir daugybę kitų.
Ir vis dėl to labiausiai ačiū už turiningą ir šiltą bendravimą, pasitikėjimą vieni kitais. Mes buvome komanda su kapitonu ir žaidžiančia trenere Jurga. Kelionė buvo nuostabi, kadangi ją su džiaugsmu prisimename. Ačiū Tau, Jurga.
Didžiausi sveikinimai Jūsų kolektyvui.
Linkime mažiau kliūčių, daugiau galimybių ir tikimės kartu patirti dar ne vieną džiaugsmingą akimirką.
Daug laimės ir meilės asmeniniame gyvenime🔔
Neringa ir Algis

Neringa ir Algis

Jeigu dar gali nuspėti, ko galima tikėtis Peru, tai Bolivijos atradimai - La Paz ir druskos dykuma yra kažkas wow: gali pasakoti nepasakojęs, bet nepamatęs/nepajautęs nesuprasi.
Dvi priežastys, kodėl rinkomės šį maršrutą: 1. Machu Picchu (kol dar iš viso galima po jį pasivaikščioti); 2 . Jurga (kol ji dar gidė) :) Kelionė ne iš lengvųjų, aukštis ir jo pasekmės reikalavo aukų daugiau nei buvom pasiryžę aukoti, tačiau įpusėjus kelionei jau buvo galima įveikti ir "mažą alaus" :) Jeigu dar gali nuspėti, ko galima tikėtis Peru, tai Bolivijos atradimai - La Paz ir druskos dykuma yra kažkas wow: gali pasakoti nepasakojęs, bet nepamatęs/nepajautęs nesuprasi. Kaip visada - padėkos Travel Planet ir linkėjimai Jurgai už patikimus vietinius partnerius, patogų transportą, vertimo iš/į ispanų kalbą nuolatines  paslaugas, kamščiatraukį ir kompaniją:) Rekomenduojam!

Asta Stanišauskaitė

Jei manęs paklaustų, kokia buvo pati geriausia kelionė, tai net nesusimąsčiusi atsakyčiau – Peru. Ir ne tik todėl, kad pati šalis tikrai fantastiškai žavi. Prie šio įsitikinimo daug prisidėjo ir tai, kaip buvo suorganizuota kelionė. Ir visai nesvarbu, kad skristi reikia parą, kai tave pasitinka vidury nakties su plačia šypsena svetimoje šalyje. Kai turi laiko ne  vien pamatyti planuotus objektus, bet ir papildomus. Kai vadovas per kelias dienas pažįsta tave kaip "nuluptą" ir sugeba pasiūlyti tai, kas tau tikrai įdomu ar skanu. Kiek teko keliauti su agentūromis, tai didžiausia bėda buvo gidas arba vadovas. Ir dažniausiai todėl, kad jis tiesiog dirba savo darbą, bet nesimėgauja tuo. Kelionėje į Peru buvo nemažai situacijų, kai Žydrė kartu su keliautojais mėgino naujus dalykus, ir kiekviena diena ne tik mums, bet ir jai buvo naujas nuotykis. O kur dar įvairios transporto rūšys... Smagu buvo su vietiniais važiuoti vietiniu autobusu, pakalbėti su brazilais laive Titikakos ežere, žavėtis pastoviai besišypsančiu autobusiuko vairuotoju, kuris bėga prie durų, kad paduotų tau ranką, arba pašokti traukinyje, keliaujančiame į Cusco.  Jau metai praėjo nuo kelionės, bet įspūdžiai neblėsta. Ir dabar gyvenu tik ta mintim, kaip sulaukti kitos kelionės, kuri tikrai bus su „Latino travel".

Viktorija Klepšienė

Nuo vaikystės svajojau apie Peru ir tvirtai žinojau, kad tik laiko klausimas kada ten nuvyksiu.Taigi, kai tik dienos šviesą išvydo „Latinotravel“, neliko abejonių - kaip, liko tik klausimas – kada :). Tarp artimųjų ir draugų nesusiradusi kelionės draugo(-ės), dideliam šeimos šokui pati viena išsiruošiau į „misija Peru“ 2012 balandį... Pirmas pliusas – kaina, ne paslaptis, kiek Lietuvoje tolimos kelionės kainuoja :), taigi per „Latinotravel“ 3 savaitės su lėktuvo bilietais – 9 900 Lt.... Žinant, ką siūlo mūsų turizmo agentūros... Kelionės trukmės ir kainos santykis mane žiauriai tenkino, ypatingai patraukliai atrodė, kad kelionė bus  individuali, mūsų „keliauninkų“, be palydovės Žydronės, bus tik 4 asmenys. Viešbučiai mane stebino ir džiugino nuo pat pirmos kelionės dienos Limoje. Įsivaizduokite: paima iš oro uosto, atveža į Limos senamiestį, ir patenki į kažkokį ispaniško stiliaus viešbutuką su gigantiškomis medinėmis raižytomis durimis ir masyviais sraigtiniais laiptais, dar ant sienos prikabinėta milijonai  „monalizų“ ir kampuose prikaišiota „dovydų“ skulptūrų, „ale“ krištoliniai sietynai, kvepia kiču, bet užlipus į trečią aukštą, aikteliu iš netikėtumo – patenku į žydintį sodelį (3 aukštas!) vaikšto vėžliai, kiurkso povo šeimyna, ant  apgraužtų gipsinių skulptūrų tupi pusmetrinės papūgos, lyg viso to būtų maža, prieš akis šv. Pranciškaus vienuolyno kupolai... Limos viešbučio (atrodo, vadinasi „Espana“) mirsiu, bet neužmiršiu :) ....Visoje kelionėje parinkti viešbučiai buvo su „cinkeliu“: nekomerciniai, šeimyniniai, vienas su baseiniuku, kitas su „charizmatišku“ šeimininku, o ko vertas  viešbutis Kuske : kambaryje tikra inkų siena :)! Maršrutas: manau, kad pati nebūčiau geriau suorganizavusi, pamačiau viską, kas privaloma ir dar 10 kartų daugiau :). Transportas: maloniai nustebino. Šalis yra skurdi, tačiau viešasis transportas yra puikiai sutvarkytas: tarpmiestiniai autobusai ”lux’o klasės” su palydovais, tenka važiuoti ~ 5 valandas, o atneša  pavalgyti ir pagerti. Turėjome 5 vidinius skrydžius, tačiau neigiamas emocijas paliko tik skrydis į džiungles, skrydis buvo trumpas, apie1 val., bet lėktuvas buvo nesutvarkytas – šiukšlinas ir neveikė tualetas (tiksliau veikė, bet vanduo nenusileido :)). Vienas skrydis truko tik 35 minutes, bet per jas kompanija  sugeba ir suspėja keleivius pamaitinti, pasiūlyti kavos, arbatos ir vynelio...:) Vat taip! Kelionės “vadovė-palydovė” panelė Žydronė man tiko-patiko “žiauriai”. Mūsų “ketvertukas” buvo sužavėtas jos atsidavimu, žiniomis bei rūpesčiu. Per 3 savaites man  nei vieno kartelio nepasijautė, kad žmogus dirbtų  “valdiškai” – atvirkščiai, nuo pat pirmos dienos iki paskutinės minutės jaučiausi saugi. Peru – įspūdinga šalis, šilti žmonės, nereali gamta (vandenyno pakrantė-dykuma, kalnai-Andai bei lietaus miškas-džiunglės, Kolkos kanjonasir t.t.) ir senųjų civilizacijų palikimai (Naskos brėžiniai, Maču Pikču, Šventas inkų slėnis) – neveltui mano širdis ten „rovėsi“... Palikusi gabalėlį širdies Peru ir grįždama Tėvynėn, jau lėktuve žinojau, kad su „Latino travel“ keliausiu vėl... :) Geresnio įvertinimo kelionės organizatorius negali tikėtis, ar ne ?

Rasa Tinginienė

​Keliauti su Žydre buvo tikras malonumas. 2012 m. balandžio mėnesį su „Latino travel“ keliavome po Peru. Seniai norėjome aplankyti šią egzotišką šalį ir buvome nemažai apie ją prisiskaitę, apsiklausinėję jau keliavusius. Girdėjome, kaip keliautojai iš Lietuvos nuo suretėjusio kalnų oro duso ir alpo, kaip jiems aukštikalnėse plyšdavo galvos ir kt. Su Žydre neigiamų potyrių nepajutome, išvengėme sveikatos problemų, nes kelionė buvo suplanuota ypač  protingai. Kasdien ar kas kelias dienas pakildavome sąlyginai nedaug,  niekur neskubėjome, o kai pasiekėme beveik 5000 m aukštį, jau buvome spėję gerai adaptuotis prie aukštikalnių. Reiktų pabrėžti, kad Žydrės pasiūlyti maršrutai ir pažintiniu-emociniu požiūriu suplanuoti puikiai. Pradedama nuo įspūdingų, bet ne pačių žymiausių objektų, laipsniškai pamatai vis įdomesnius ir įspūdingesnius, rodos, ką dar gali pamatyti įdomiau, kol pasieki visko viršūnę – Maču Pikču. Tada atoslūgis, nedidelis šokas arba visiškai naujas potyris džiunglėse ir, galiausiai, tridienis poilsis prie jūros. Ten ir mėgaujiesi jūros malonumais, ir permąstai, ką matęs bei patyręs. Viskas taip natūralu, lengvai „suvirškinama“, nes Žydrė labai puikiai, neperkraudama faktais papasakoja viską, ką matome, susieja tai su turtinga istorija. Tad trys savaitės kelionėje prabėgo kaip akimirksnis. Nepajutome nei trylikos skrydžių sunkumo, nei pervažiavimų autobusais nepatogumų, nei traukinių monotonijos. Vadyba kelionėje nepriekaištinga, visur suspėjome laiku, viską, ką planavome, pamatėme, bendravimas buvo natūralus ir lengvas, Žydrė puikiai prisitaikė prie mūsų poreikių. Geras šalies suvokimas, mentaliteto ir Peru kultūros bei ispanų kalbos žinojimas padėjo pajusti šalies grožį ir savitumą. Keliauti su Žydre tikrai verta, nes už sąlyginai nedidelius pinigus gauni neišblėstančius įspūdžius visam gyvenimui. Mudviem jau virš 50, tikrai įdomesnės kelionės nebuvome turėję, nors esame nemažai pakeliavę. Rekomenduojame visiems, nesigailėsite. Jei tik susitaupysime, su Žydre keliausim vėl.

Kęstutis ir Aušra Miškiniai

Po  kelionės į Peru supratau, kokia turi būti tobula kelionė. Dabar žinau, kaip norėsiu keliauti ateityje, žinau, kad su gide Žydre atsisveikinu trumpam. Kuo ši kelionė skyrėsi nuo kitų? Nuoširdumu, profesionalumu, ramumu. Joje nebuvo skubėjimo, formalaus bėgimo nuo objekto prie objekto, erzelio, nepatenkintų veidų, ko paprastai neišvengiamai pasitaikydavo kelionėse su kitais gidais. Su Žydre keliavome neskubėdami, nevaržydami savęs laike, mėgaudamiesi pačiu buvimu, visur suspėdami, ir netgi vadinami ,,nukrypimai nuo kurso" neįnešdavo jokio chaoso į mūsų kelionę. Kelis atsiradusius nesklandumus (atšaukta viešbučio rezervacija) gidė išsprendė taip ramiai, operatyviai ir pačiu geriausiu variantu, kad mes net nepajutome, o sužinojome tik gerokai vėliau. Žydrė pasižymi didžiuliu, stebinančiu žinių bagažu bei mokėjimu jas perteikti. Unikalus sugebėjimas taip įdomiai pasakoti net ir ,,sausesnius" istorinius faktus, įpinant juos į įdomias istorijas, padavimus – tiesiog išsižioję klausydavomės jos pasakojimų apie visą Pietų Ameriką bei apie Peru. Į visus mūsų klausimus gaudavome išsamius atsakymus. Ji kelionėje, rodos, ir nedirba - tiesiog keliauja kartu. Tai rodo ypatingą profesionalumą, juk visada sakoma - genialu, kas paprasta. Labai geras kainos ir paslaugų santykis, puikiai sudarytas maršrutas. Profesionaliai atsižvelgta į adaptacijos prie aukščio poreikį, kas padėjo išvengti vadinamos ,,kalnų ligos".

Violeta Domkuvienė

Noriu padėkoti jums už puiku keliones organizavimą, profesionalumą, puikų šalies (Peru) bei savo publikos (lietuviškos) pajautimą. Asmeniškai man jūsų informacijos buvo net per daug, betgi esu tikra, kad kitiems Lietuvos keliauninkams, kurie ne taip dažnai skraido, būtent šito ir reikia. Kaip toj garsioj reklamos frazėj - apie viską pagalvota. Labai gerai, kai žinai, ko tikėtis. (Tarp kitko, man mano ispanų kalbos labai prireikė ir beveik visose situacijose pakako, nors kartais, kai sutikdavau angliškai kalbantį ir būdavau ypač pavargusi, pereidavau į anglų.) Labai prašau, „neužaukite“, nepakeiskite stiliaus. Linkiu, kad nepersisotintumėte lietuviškų turistų, kad turėtumėt savo darbe ir keliautojų. Ypač tokiu, kurie lengvai sugeba „peršokti“ į kitą kultūrą ir ja žavėtis be jokios kritikos. (Na, žinot, kartais pasitaiko tokių, kurie mano, jog vien europietiška kilmė jiems leidžia į kitus žiūrėti iš aukšto...) Linkiu tuo pačiu, kad Lietuvoje butu kuo daugiau atviros dvasios žmonių, kad tokių susidarytų kritinė masė, galinti pakeisti mūsų dvasini „orą“ ir atsispirti visokiems išorės „blogo oro nešėjams“.

Rasa Zygmantaitė

Dar kartą norim padėkot už pačią įdomiausią, turiningiausią kelionę. Dar visai nesusidėliojo visi įspūdžiai į savo vietas, bet tikrai galim pasakyt, kad tokių Kelionių Vadovų, kokia esi Tu, Žydre, - tikrai nedaug. Visada ir visiems galėsim rekomenduot Tave ir tavo keliones. Dar kartą ačiū!

Eglė ir Gediminas Kundrotai

Labiausiai patiko, tai kad kelionė buvo taip sudėliota, tarsi koptum laiptais ir kasdien atsiveria vis gražesni vaizdai ir įspūdžiai. Kai atrodydavo, kad jau esi galutinai apstulbusi nuo vaizdų ir potyrių, kita diena vėl priverčia aiktelėti iš nuostabos.
Mintis keliauti į Peru atsirado perskaičius straipsnį GEO žurnale, o apsispręsti padėjo Žydrės knyga "Pietų Amerika". Man tai buvo pirma tokia ilga (3 savaitės) ir tolima kelionė, bet pasiklioviau šia agentūra ir nesigailėjau. Jurgai tai irgi buvo "debiutas". Mes buvome pirma jos grupė, todėl labai noriu jai padėkoti už visas pastangas, už dėmesį, kurį mokėjo skirti kiekvienam ir už kantrybę. Ačiū tau Jurga, kad esi draugiška ir nuoširdi, kad myli tai ką darai ir tuo moki dalintis su kitais. Ačiū tau už smagias salsos šokių pamokas, už nuostabų restoranėlį Kuske, kur valgėme tą nepamirštamą kepsnį, už tavo rūpestį, patarimus ir žinias, kuriomis dalinaisi apie šitą šalį su tokia meile, kad užsibrėžiau išmokti ispanų kalbą. Ačiū už puikiai praleistą laiką... Tavo dėka kelionė buvo tiesiog puiki!!! Žinoma, ir Peru ir Bolivija, abi šalys labai įspūdingos, bet kelionės maršrutas suplanuotas ypač gerai. Čia, esu tikra, reikia dėkoti Žydrei! Labiausiai patiko, tai kad kelionė buvo taip sudėliota, tarsi koptum laiptais ir kasdien atsiveria vis gražesni vaizdai ir įspūdžiai. Kai atrodydavo, kad jau esi galutinai apstulbusi nuo vaizdų ir potyrių, kita diena vėl priverčia aiktelėti iš nuostabos. Be to labai gerai parinktas ekskursijų laikas. Nors kartais teko keltis gana anksti, verta buvo visu 100 procentu. Puikus darbas, Žydre!. Viešbučiai, sąlygos taip pat puikiai parinkti, tikrai pranoko mano lūkesčius. Vienintelis viešbutukas, kur apsistojome vienai nakčiai dykumoje, išsiskyrė "studentiškomis" ar tai "spartietiškomis" sąlygomis, bet nuo to kelionė buvo tik spalvingesnė... o tie terminio vandens baseinai ryte vietoj eilinio viešbučio dušo... suteikė trigubą malonumą. Visiems norėčiau palinkėti tokios kelionių vadovės, kokia buvo Jurga. Nuoširdžiai džiaugiuosi, Jurga, kad darai tai, kas miela tavo sielai ir linkiu tau pačiai kuo geriausios sėkmės! Iki kito susitikimo, Travel planet!

Jūratė Samušienė

Puiki organizatorių komanda!!! Jau tris kartus keliavau su šia agentūra ir kaskart grįžtu sužavėta! Kelionė į Vietnamą buvo pati pačiausia iš visų, kokiose esu buvusi: tiek daug visko pamatėm, patyrėm, sužinojom, kad atostogų vidury net prarandi laiko nuovoką! Maistas Vietname turbūt skaniausias iš visų mano ragautų :) Kas buvo, turbūt pritars, kad Tolikas - geriausias vietinis gidas!! Antroji kelionė buvo į Maroką, kuris sužavėjo spalvų, kvapų ir nuotykių įvairove. Pasivaikščiojimai užburiančiomis miestų gatvytėmis, nakvynės jaukiose riadose, iš kurių nesinori išeiti, naktis po tylutėliu žvaigždėtu dykumos dangumi, mečečių didybė ir spalvos, spalvos... Ačiū Tomui - grupės vadovui ir vertėjui :) Na, o trečioje kelionėje į Peru dar kartą įsitikinau puikiu agentūros organizuotumu, pasikroviau teigiamos energijos iš nuotykių nuo dykumos iki priedžiunglių, aplankiau vieną iš pasaulio stebuklų, palepinau skrandį kulinariniais šedevrais, o svarbiausia - keliavau su beprotiškai linksma kompanija, ir žmogus, kuris nori, padaro daugiau negu tas, kuris gali! Neįkainojamas ačiū Jurgai - už grupės kuravimą, situacijų sprendimą, neišsemiamą energiją ir lankstumą! Nepaisant netikėtumų kelionėse, kurie tik prideda nepakartojamo ir nesuplanuojamo prieskonio (cunamis ir potvynis Vietname, pilvo problemos Maroke, vietinių streikas ir 15 km žygis pėsčiomis Peru), esu be galo dėkinga "Travel Planet" už nuoširdų darbą, už unikalias patirtis ir suteiktą galimybę pažinti pasaulį ir save!!

Deimantė Ivanauskaitė

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!