Kelionė į Peru ir Boliviją: senųjų kultūrų takais

2024 Spalio 11 - 2024 Spalio 30
Puikiai vertinamas maršrutas

Su lietuve kelionės vadove

4290 €

+ aviabilietas

2025 Kovo 15 - 2025 Balandžio 03
Puikiai vertinamas maršrutas.

4290 €

+ aviabilietas

Peru – tai šalis, kurioje istorija ir tradicijos lydi, rodos, kiekviename žingsnyje, gausus kultūrinis ir gamtinis paveldas priverčia nustebti net ir daug mačiusius. Per beveik tris savaites Pietų Amerikoje aplankysite klasikines Peru įžymybes ir savo akimis pamatysite vieną įspūdingiausių pasaulio gamtos kampelių – druskos dykumą Salar de Ujuni Bolivijoje.

 • Pamatysite klasikines Peru įžymybes – senųjų civilizacijų perlus, ilgai slėptus nuo lankytojų akių.
 • Iš viršaus pažvelgsite į per šimtmečius dykumos paviršiuje išlikusias Naskos linijas.
 • Aplankysite Titikakos ežere plūduriuojančias nendrines Uros salas.
 • Kalnuose slypintį inkų miestą Maču Pikču lankysite net dvi dienas: kad galėtumėte susipažinti su jo istorija ir pasimėgauti paslaptinga atmosfera.
 • Galėsite grožėtis nepaprastai įspūdingais kondorų skrydžiais.
 • Bolivijoje pamatysite bene įspūdingiausią Pietų Amerikos gamtos kampelį – druskos dykumą Salar de Ujuni.
 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį.

Į KELIONĖS KAINĄ

 • Apgyvendinimas vidutinės ar kiek aukštesnės klasės viešbučiuose (dviviečiame kambaryje, su privačiais patogumais), išskyrus kiek kitokias sąlygas turo į druskos dykumą metu. Viešbučiai atrinkti nesivaikant žvaigždučių, tačiau yra jaukūs (kai kurie turi baseinus, kiti – terasas ar jaukius vidinius kiemelius), švarūs ir dauguma pagal kokybę maždaug atitinka 3 žvaigždutes. Išvykos į druskos dykumą metu nakvynės paprastomis sąlygomis vietiniuose svečių namuose, patogumai bus skirti keliems kambariams, taip pat gali tekti dalintis vienu ar dviem kambariais visai grupei (2 tokios nakvynės);
 • Pusryčiai visuose viešbučiuose. Išvykos į Kolkos kanjoną metu vakarienė svečių namuose, kuriuose nakvosite. Išvykos į Titikakos ežerą metu pietūs Takilės saloje. Turo į druskos dykumą metu pilnas maitinimas. Pietūs turo į Šventąjį slėnį metu;
 • Visos kelionės tarp miestų ir turistinių objektų: vietiniai skrydžiai, vienas pervažiavimas naktiniu autobusu miegamąja klase (iš Naskos į Arekipą), kiti pervažiavimai organizuotu transportu ir autobusais (kaip nurodyta programoje), taip pat pervažiavimas traukiniu Ojantaitambas – Pueblo Machu Picchu ir Pueblo Machu Picchu – Ojantaitambas;
 • Įėjimai į lankytinus objektus bei gidų paslaugos anglų ar ispanų kalbomis (vertimas į lietuvių kalbą);
 • Lydinčio lietuvių kelionės vadovo paslaugos visos programos metu (nuo pasitikimo iki išlydėjimo Limos oro uoste).
 • Tarptautinių skrydžių bilietai - 1200 - 1900 eur;
 • Priemoka už vienvietį kambarį visos programos metu (880 EUR);
 • Maitinimasis kelionės metu (išskyrus pusryčius visose nakvynės vietose ir kitą nurodytą maitinimą);
 • Žvaigždute (*) programoje pažymėti papildomi programos punktai, kurie nėra įskaičiuoti į kelionės kainą;
 • Papildomos ekskursijos, arbatpinigiai vietiniams gidams ir pan.;
 • Kelionės draudimas.
 • Kelionei po Boliviją rekomenduojama (nėra privaloma) turėti Geltonojo Drugio skiepo pasą;
 • Galimi nedideli maršruto pakitimai (lankomų objektų eilės tvarka ar pan.), įtakoti pasikeitusios situacijos vietoje;
 • Kadangi didelė kelionės dalis yra aukštikalnėse, pirmomis dienomis pakilus į mūsų organizmui neįprastą aukštį (Kolkos regionas), galimi tam tikri sveikatos sutrikimai (galvos skausmas, pykinimas, viduriavimas ir kt.);
 • Kai kurios ekskursijos vyksta kartu su kitomis keliautojų grupėmis (skrydis virš Naskos linijų, išvyka į Titikakos ežerą, turas į Bajestų salas ir kt.).

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

Tik grįžus supratau Peru, nes keliavom su didele meile!
Tik grįžus supratau Peru, nes keliavom su didele meile! Ačiū jums už Peru vėją ir saulę, už lamas ir kondorus, už akmenis, už žmones…! Ir ypač didelis Ačiū už Kalnus!!!

Lina

Norim dar kartą padėkoti už puikiai suorganizuotą kelionę, su kaupu išpildžiusią iš anksto susikurtus lūkesčius. Kiekvieną vakarą duodami patarimai kaip rengtis rytoj ir ką turėti su savimi buvo iš tiesų vertngi👍. Kelionės maršrutas sudarytas augančia kreive ne tik pagal aplankomas vietoves, kurių viršūnė Machu Picchu, bet ir gastronomiją, kai prieš pat skrydį namo aplankėm sevičės restoraną ir taip uždėjom tašką ant ,,i,,. Na o apie Bolivijos intarpą nėra ką ir šnekėt, be jos kelionė būtų kaip sriuba be druskos😉, nes didžiausią įspūdį ir paliko būtent druskos dykuma. Kelionė tikrai nėra lengva, bet patirti įspūdžiai ir pamatyti vaizdai su kaupu viską atperka ir tikrai dar prireiks laiko, kol viskas galvoje susidėlios. Dar kartą ačiū už viską🙏🙏🙏.
Rasa ir Mindaugas

Rasa ir Mindaugas

Jurga, ačiū už galimybę pamatyti tai, ko dabar žodžiais net neapsakysi ir linkiu, kad Tavo meilė Peru tik gilėtų ir didėtų. P.S. ir lai būna mažų mažiausiai 100-tasis kartas Machu Picchu.... :)

Rūta

Brangi Jurga, laikas teka... ir jau mūsų kelionės pabaiga... Ir jau kiekvieno iš mūsų gyvenimas šią minutę tapo kitoks... turtingesnis, spalvotesnis, gyvesnis, kvapnesnis, skanesnis dėka šios nuostabios kelionės, kurios metu buvote šalia kiekvieno iš mūsų, kaip kiekvieno Angelas Sargas. Dėkui už šviesą, šilumą, meilę, pažinimą kiekvieno toks, koks yra, džiaugsmą gyvenimu, palaikymą, ramybę, pasitikėjimą kiekvienu iš mūsų ir tikėjimą kiekvienu, už įspūdingą kelionę į dar nepažintą kraštą, už visapusišką mūsų komfortą... Nuoširdus dėkui, miela Jurga.

Vita

Jurga, esi puikus, savo darbą išmanantis ir mylintis gidas. Esi žiniomis, mintimis ir jėgomis turtingas žmogus. Ačiū tau už pažintį su Tavo mylima šalimi, ši šalis tikrai nuostabi. Ačiū už įspūdingą kelionę, už nuoširdų rūpestį. Sėkmės visur ir kasdienybėje, ir darbe, ir kelionėse. Būk laiminga ir sveika, būk ir toliau tokia stipri, Saulės Dukra, Inkų Dukra!

Raimonda

Miela Jurga, ačiū už nuostabią mūsų pirmąją kelionę su grupe į egzotiškąją Peru, už galimybę pasijusti kalnų čempionais, pirmuosius salsa žingsnelius, išragavimus, patyrimus. Kuo didžiausios sėkmės! Ir iki kitų kartų!

Indrė ir Tomas

Jurga, nuoširdus AČIŪ! PERU... Pajautėm, paragavom, pamatėm, išgirdom, supratom.

Renata ir Artūras

Jurga! Esi nuostabi gidė. Jaučiasi, kad dirbi darbą, kurį myli ir kuriuo mėgaujiesi. Kelionė su Tavimi buvo nuostabi ir nepakartojama. Linkiu ir ateityje išlikti tokia draugiška, linksma, randančia išeitį iš bet kokios situacijos. :) Ačiū Tau.

Egita

Pirmiausia noriu padėkoti už tuos du metus, kai teko laukti kelionės: už ramų palaikymą, nuolatinį optimizmo ir tikėjimo, jog Peru mūsų laukia, pastiprinimą. Taip pat dėkoju už dažnus laiškus, kurie padėjo kurti kelionės nuotaiką paskutiniais ruošimosi mėnesiais... Ir, galų gale, už draugiškos atmosferos kelionės metu kūrimą, ramybę ir jumorą, bei gabalėlį mažiau turistinės Peru parodymą. DĖKUI.

Jurga

Ačiū už nepakartojamus įspūdžius, ramybę bet kokioje situacijoje, gerą nuotaiką ir paskleistą virusą keliauti toliau :)

Kristina

KELIONĖS UŽKLAUSA

Jei nerandate sau tinkamos datos, ar norite kitokio maršruto, nei siūlome - parašykite mums!